Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bemwacik: nehnevaj sa, ale ja nerozumiem tomu, ze ta tvoj priatel nepoziadal o ruku, ale navrhol termin svadby. To predsa znamena, ze si ta chcie vziat a ty s tym suhlasis...cakas na prsten, alebo romanticku veticku ;-), aby to bolo oficialne? Urcite sa porozpravajte a ak sa dohodnete, ze svadba bude, zacni planovat...prsten ti moze dat aj neskor ;-). Alebo pockaj do tej promocie, ved su to len 3 tyzdne, mozno ta chce nejak romanticky prekvapit...
Odpovedať
Profilova fotka
no to som ti velmi neporadila, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Hojte...baby, vy uz za chvilku budete mat kupene saty a kolace upecene a janic!!! ]-( Mj drahy sa nevyjadril ku konkretnemu terminu, ked som m spoominala, ze tu buduce nevesticky maju uz saly a kameranmanov zajednanych, ak sa len usmial, ze sup sup, na co cakas...ibaze termin nemame ucity, ba viemem, ze to bude maj 2010..to jepotvorka, ten moj buduci ,co?...bemwacik, asi si to zariadime tak, ze urcime my datum, objednme salu, kameramana a vsetko ostatne a nasim drahym uz len oblecieme oblek a topanocky a pojdu na sobas :-D :-D uz asi ajja sa pojdem opytat na tu salu..moj drahy pride az 25 jula zo zahranicia, tak sa tam pojdeme obaja osobne opytat, my totiz tiez budeme mat civilny a taktiez ho chceme mat v zahrade pri toh hoteli a veselicu vo vnutri v restike..snad s a to bude dat :-| papapap
Odpovedať
Tinka, no prave, ze neviem co drahy planuje, ci caka na nejaku vhodnu chvilku romanticku alebo co, nechcem mu to prekazit svojou nedockavostou. Datum sme urcili,tak zacnem zajednavat veci bez neho,snad sa prida, aj ked sa mi zda este zavcasu riesit ine veci okolo svadby. Zajednam foto a kameru a pocas leta sa mozno poobzeram po nejakych satkach, kostol u nas netreba riesit velmi dopredu a co sa saly tyka, nemam sajn, ale to poriesim najlepsie s mojou mamcou( to bude poloviciakovi jedno). Misinka, tak sme na tom dost podobne, ale ja mojho draheho zainteresujem, slubil,ze oznamka budu jeho domenou, taktiez vozovy park na svadbicke a kapela. Misinka, my velmi chceme 22.5.2010, je to pre nas akasi nepriama symbolika, ale mne sa celkom paci aj 1.5.2010 tak sa zariadim, ked zajtra obvolam fotografov. Drzte palce, nech je este niekto volny.
Odpovedať
Baby, budem vam drzat palce. Inak, ja som tiez mala nervy z mileho, nejak sa nemal k cinu. NAkoniec ma uzasne prekvapil,asi tak ze na to nezabudnem dokonca zivota. Osobne som ocakavala ziadost o ruku az niekedy k promociam, no on ma poziadal v predvecer mojich narodenin (teplackova kultura to istila). Absolutne nic som netusila,podal mi ruku, ze vsetko naj.... a zrazu bum, on na zemi a ze "Vezmes si ma?" Ja sok, ktory som rozdychala az po jeho tretom pokuse opakovat otazku. ;-) :-D Narodeniny som mala v marci,hned na to sme sa zacali bavit o datume a vybrali sme si dva,nakoniec obsadenost saly rozhodla. Tiez sa mi mily do priprav velmi nezapaja,no vsetko mu hovorim a aspon pomaha vyberat,pohare,oznamka a pod. Uz to je pre mna nieco,hoci vacsina je na mojich pleciach. :-) Ale nestazujem sa,ja si to uzivam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten můj taky vapadal, že se příprav nezúčastní, ale ve chvíli, kdy sem mu řekla, že na beremku už holky zařizujou a dotlačila ho do hotelu, tak pak se do toho zažral a všechno bylo za pár týdnů zamluvené :-)
Odpovedať
Holky, budete mít civilní nebo církevní svatbu?
Odpovedať
V kostole :-) , inak si to ani jeden z nas nevie predstavit. Vztah pozehnany pred Bohom, tak sme to odjakziva chceli.
Odpovedať
cipa: My taky v kostele, už se těším :-) Tam, co bydlíte, nebo někde jinde? A celou mši nebo jenom obřad?
Odpovedať
Profilova fotka
No, mna drahy poziadal na stedry den:}}} pod stromcekom:}} ja som to ale vedel, sama som si totiz vybarela den predtym prstienok:}noa?hahahahah :-D ako, mne by asi aj dost vadilo, keby bol moc aktivvny a hrnul by sa do svad. priprav:}}} takze v pohode, myslim, ze ked mu ukazem, ake prstene a oznamka a pod som vybrla, tak mi to urcite schvali hahahha...no co uz...my budeme mat civilny, aj ked od detstva som snivala o sobasi v kostole, moj drahy uz mal sobas v kostole :-N ale ked sa to krasne pripravi v zahrade pri hoteli a nadherna vyzdoba bude ako v americkych filmoch :-D , tak myslim, ze to bude krasne:}
Odpovedať
Ubi Celu omsu,iba sobas sa mi zda fadny a navyse obaja sme skutocne veriaci,cize s omsou to bude mat tie spravne grady ;-) Misinka Urcite aj v tej zahrade to bude nadherne a ked sa dvaja lubia je jedno,kde to specatia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cipa33 Dakujem, si mila...ano, dufam to bude krasne, tiez si myslim, ze ked sa dvaja beru z lasky, tak je jedno, kde sa zoberu:} ale samozrejme, v kostole to ma svoje caro:] aj vam baby zavidim, ale nevyberiem si a som stastna:} juj, uz sa tesim, my asi tiez hodime ten 15.5., snad to nebude uz obsadene:{ krasny datum:} :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte...my budeme mat v kostole, ale asi len obrad...ja som naopak snivala vzdy o svadbe v zahrade, ale v tomto sa prisposobim priatelovi, velmi mu na tom zalezi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se v sobotu byla inspirovat hned na dvou svatbách a musela sem zamačkávat slzičku x-)
Odpovedať
Juj, nas cakaju tri v auguste,septembri a v oktobri. Urcite tiez vyronim slzicku. Ale tesim sa, lebo sa vydavaju moje super kamosky.
Odpovedať
Profilova fotka
Moje naj kamosky sa vydavali minuly rok...boli sme na styroch svadbach po sebe...uz pomaly ani nemam koho zavolat za hlavnu druzicku... :-| Toho roku som este na ziadnej svadbe nebola...
Odpovedať
Ja nastastie hlavnu druzicku mam :-) Myslim,ze sa neplanuje vydavat,nema nijaky vztah zatial,takze juuz mam zajednanu ;-) Ja sa tesim,lebo sa zabavime. Dokonca na svagrininej svadbe by sme mali byt za starejsich,tak uvidime :-D, ci nam to teda prischne.
Odpovedať
My máme za starších nejlepšího kamaráda mého přítele a jeho přítelkyni. Jsou to asi poslední svobodní z našich kamarádů...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby my máme svadbu apríl 2010 a zatiaľ okrem sály,ktorú som už pre istotu zajednala nič nemám pripravené ani nič neriešim,vy už máte,alebo teda pozeráte na obručky,šaty,kameramana.... :-) neviem či som len ja taká kludná alebo všetky moje kamošky stresujú s tým že rok pripravovať je akurát,podľa mňa je to skoro nie?( ale tu sálu mali už na celý apríl obsadenu),tak ja neviem mám sa do toho pustiť?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj karfiolka, my mame v maji a zatial tiez len salu, ale pomaly pozerame: kameramana a hudbu uz chceme objednat,lebo chceli sme jednu skupinu a uz su na nas termin obsadeni. tak mne sa to tiez este skoro vidi, ale jak zistujem tak ani nie. pomalicky pozerame apson nie je stres, ze to suri ;-)
Odpovedať
Karfiolka Ahoj, skus si precitat celu tuto temu a prides na to, co ma ktora zajednane a zistis, ci je ten rok dopredu ozaj priskoro. Podla mna je to akurat ;-)
Odpovedať
karfiolka: já myslím, že rok dopředu je akorát na zamluvení věcí, které je třeba vázat termínově (místo obřadu, hostiny, hudba, fotograf). Zbytek se dá řešit v klídku i později. Ale klidně můžeš nechat na později i to termínové, pokud Ti nevadí, že budeš potom muset hledat, kde je zrovna volno, nebo se termínem přizpůsobovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Kocky, cavte. Ako pokracujete?Ja som sa rozhodla, ze nebudm menit datum svadby kvoli fotografovi a videu, vyberiem si z dalsich minimalne 3 vybornych fotografov, ktory su este volny a zaroven budem mat svoj vysneny termin. Dozvedela som sa, ze Tí co som chcela beru 1300 eur za foto a video. Ta sa mi uz zda dost. 1000 som bola ochotna este dat. Cize nastal dalsi problem. Co s videom? neviem kto je dobry a videla som uz dost zmrvenych svadobnych DVD, nechcem byt sklamana. Mate nejake dobre referencie? Dik
Odpovedať
Mne moj vybrany kameraman osobne prisniesol na ukazku dvd a z kazdej strany som na neho pocula len dobre referencie. Navyse mal skvely pristup,co je pre mna dolezite,dvd robi podla nasich predstava a suma tiez bola dost smerodajna-330eur za naozaj prepracovane dvd. 1300eur aj odo mna poniektori ziadali,no ale tak ani ja a ni snubebec nekradneme a tieto sumy su podla mna prehnane,nehovorim, ze nemaju kvalitnu robotu,no ja nie som hviezda z holywoodu...... :-) Ja mam za 850eur zivu hudbu,kameramana i fotografa... vsetko skveli ludia s najlepsimi odporucaniami a aj ich prace hovoria za nich... Cize som spokojna, viac budem moct povedat po svadbe,ale myslim,ze sklamani nebudeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beemwacik.....to jsou teda ceny!....my máme nejlepší fotografy z Plzně a chtějí 8000 Kč a videa se tu pohybují taky tak, ale když to máš obojí od jedný firmy, tak to vyjde levněji.
Odpovedať
Profilova fotka
Su to teda paradne sumicky...ja som nasla kameramana na zaklade odporucenia mojej budecej svagrynej...videla som ich svadobne DVD a hned som vedela, ze ich chcem...co sa tyka fotografa, to bolo horsie, absolutne som nevedela na koho sa obratit...resp. poznam par fotografov, ktori robia uzasne fotky, ale zial, dat 15 - 20 000 za fotky si nemozem dovolit, nech su akekolvek... Takze mam chlapika, ktory foti myslim celkom pekne (podla toho, co som videla na nete)...a dam za komplet fotenie 5000. Som zvedava, ako to dopadne... To iste zo salou, vzhladom k cenam, som musela urobit kompromis... :-|
Odpovedať
ahoj holky!jak tak koukam, stihlo se tady hoodne probrat..Jinak ja, jelikoz se vdavam pomerne mlada, mam jese skoro vsechny kamosky svobodne, takze s druzickama nemam problem. Budu mit 4.Jinak co se tyce fotografa, tak nas chce fotit ma budouci svagrova..Ona foti svatby a ma fotecky moc pekny, takze to bychom meli asi z krku(sice mi prijde divne, ze s tu svatbu neuzije jako ostatni clenove rodiny, ale jak chce, ze jo) no a co se tyce kameramana, tak to jeste absolutne netusime...Jinak mame jen zamluven predbezne hotel, kde bude obrad i hostina, a to je vsechno...tak nejak vytipovany typ satu a obleku a jeste abych nezapomnela..mam svatebniho pruvodce, SPZ na autíčka a dnes budeme platit za lampiony, takze jeste to budeme miti..Ale tim to u nas pro zatim na dlouhou dobu konci...Jeste nemame jasno ve financich, takze nas tom se taky dost zasekneme..:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim ve spolek :-) Peknou chvilku jsem na beremese nebyla a koukam, ze diskuze rok 2010 se rozpadla uz na konkretni mesice :-D Inu ja a moje draha polovicka do toho prastime skoro po 6ti letech (v takove neoriginalni datum) 15.5. :-) Vymyslel ho muz, pry neni nic lepsiho nez polovina mesice lasky :-D P.S. Moje mama je poverciva a uz od lonskeho roka me premlouva, ze proste v maji nemuzu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wiki:no já sem taky zvědavá, kolik lidí bude mít proslovy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?