Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola som so sestrou v avione až v 2 obchodoch mali šaty, jeden drahý a nikde nič a ten druhý celkom fajn a dobré ceny. Aj tak jej nič nesadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak tie šaty by mohli spĺňať tvoju predstavu (aspoň si myslím) sú pekné, určite by ti pekne sedeli na postave a mohla by si ich využiť aj pri inej príležitosti ;-) Kukni si ich, keď tam pojdete.
Odpovedať
baby,prisli mi svadobne oznamenia a vobec sa mi nepacia,no hrozne su,ked na nete vyzerali v pooho a 60 EUR za take nic
Odpovedať
Profilova fotka
maculienka, hoď do albumu foto... nedá sa to vyreklamovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maculienka,daj tie oznamenia do fotoalbumu... podla mna ja tak moc nezalezi na svadobnom oznameni,ved aj tak ich posles a ti co ho dostanu urcite nepovedia ze sa im nelubi
Odpovedať
no dala som,ako ono to je v poho,len ten papier je taky tensi
Odpovedať
Profilova fotka
sak sa to hadam nepokrci,...ked s tym ludia budu zaobchadzat dobre...
Odpovedať
ved ano,len to vyzera tak lacno
Odpovedať
maculienka, su pekne a na papier kasli. aj tak to vacsina ludi zahodi
Odpovedať
Profilova fotka
aj podla mna su pekne
Odpovedať
jajndik baby,ste ma povzbudili troska :-)
Odpovedať
ono netreba si zo vsetkeho tak robit tazku hlavu, neboj, su pekne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maculienka, vobec nevyzerajú špatne, práve naopak...je to tak, ako písali baby. Svadobné oznámenie vobec nieje dvoležité a aj keby si rozdávala zdrap papiera, na ktorom by si mala napísané, že bude svadba vtedy a vtedy, tak ti nik nemože nič povedať. Oznámenie je informácia o tom, že ste sa rozhodli vziať. Ale ak by si predsalen chcela, aby ti oznámenie posobilo luxusnejšie, tak si kúp ozdobný, alebo kľudne aj obyčajný farebný papier, vystrihni ho do rozmeru oznámení, urob si dierkovačom dve dierky a zviaž oznámko a papier stužkou, alebo aj takou tou trávou. Dá sa vymyslieť viac možností, ako to vylepšiť, ďaľšia je nalepiť na farebný papier, ktorý by prečnieval pod oznámkom a kľudne by si ho mohla mať postrihaný aj ozdobnými nožnicami...
Odpovedať
macu: oznámko vypadá fakt krásně, rozhodně ne lacině ;-)
Odpovedať
macu: tez jsem se divala na tve oznameni... tez se mi libi... souhlasim s ostatnimi... lacine urco nevypada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Souhlas, oznamko je super.. ;-) Ja byla dneska na p.shinu a rozhodla jsem se, ze si objednam sadu domu a budu se tem svym nehtum trochu venovat.. Pak jsem byla vyzkouset jeste solarko, taky spokojenost, vyzkousim, za jak dlouho chytnu barvu, at pak vim co a jak na svatbu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maculienka oznamko je pekné
Odpovedať
no co kocky, noveho nic? nic sa nevybavuje? my cakame co potvrdi familia...kto ide a kto nie. a inak...ani my to nepride, ze sa o par tyzdnov vydavam.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa pochvalim - vcera som si kupila pradlo, vyzdvihla oznamka a dohodla s kadernickou skusku... ak budem mat viac energie, hodim oznamka do albumu... aj vas sa ludia ked vas stretnu pytaju "no co, uz mas vsetko nachystane?" :-S ... uz som zacala hovorit, nech sa ma to nepytaju, ze to ani den pred svadbou nebude vsetko :-D a najviac ma prekvapilo ked sa to spytala baba, co sa vydavala minuly rok a tiez nieco zhanala na poslednu chvilu :-)
Odpovedať
dobre ranko. to mne hovoria... mate vsetko? vybavujte, rychlo to ubehne...no neako mam stale pocit ze mame caaaaaaaaas
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... aj nas sa to skoro kazdy pyta,...jeden par ma tiez 1.5, a ti stale hovoria ze maju cas...este nemaju ani oznamenia....my by sme mali mat uz asi skoro vsetko,len este cakame na poharky.mali by byt kolo 20.4
Odpovedať
Profilova fotka
mna sa to tiez vsetci pytaju...ja ani zdaleka nemam vsetko...a som teraz v takom stadiu, ze mi je vsetko jedno...bola som na skuske ucesu, vybavila ma za 15 minut, na skusku licenia vyzazistka neprisla, pretoze mala choreho otca ci co...myslela som, ze sa so mnou pohraju, ze budem vydiet ako budem vyzerat...no co.
Odpovedať
No, já jsem si včera dohodla zkoušku šatů a taky zkoušku účesu u kadeřnice, tak jsem dost zvědavá:)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezis....vidiet...riadna tvrdka :-N
Odpovedať
caute babule..... tak to vyzera, ze svadba bude nakoniec v Park Inn Danube hotel .... tesiiiiiim... len cakame na kalkulaciu jedla, ci toho bude dost a co vsetko....ak to bude v poho, berieme.... :-D :-D :-D :-D od pondelka by sme mohli dat urobit konecne pozvanky....takze ziaaaaadny stres.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ziadne skusanie ucesu ani majkapu nebudem mat,lebo ta co ma bude robit tak ona povedala ze to nerobieva,tak dufam ze to dobre dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
radka to je čo za blbosť?
Odpovedať
je si taka ista, ze to co Ti spravi sa Ti bude pacit?
Odpovedať
ja by som to tiez neriskovala, a to mi robi vlasy aj vizaz velmi dobra kamaratka a znamy. A aj tak idem na skusku
Odpovedať
babyy, mam pokusenie... nechcem byt hnusna, ale ked vidim niektore fotky co davaju baby, nemyslim konkretne tu v skupine, ale sem tam ked pozeram album, ake saty si vybrali baby...tak v par pripadoch mam pokusenie im napisat, nech skusia nieco ine...ze im to nejde, pripadne maju v tom velku rit - v tom pripade obtiahnute saty mat eeeee.... ja to nemyslim zle, ale sa cudujem, ako im v salone take saty mozu poradit. ved nevesta chce byt najkrasia vo svadobny den.. =-) tolko male zamyslenie na neskory vecer...dobru nocku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?