Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
habibi. ja dlhe eee. musim pozriet neake sexi viacej
Odpovedať
energiu na nakupovanie? aj teraz by som isla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to potom teda ešte pokukaj. Mňa baví tiež nakupovanie, ale skúšanie ma veru nebaví. Prečo nechceš dlhé?
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, už sa neviem dočkať fotiek...šupni ich rýchlo 8-)
Odpovedať
neprakticke. ja som chcela nieco, co vynosim este
Odpovedať
kadan, to tmave sako je ovela ovela lepsie. zenich je pekny, ked je v tmavom obleceny. a fotky pekneee. kedy bude oznamko? ktovie ako habibi pochodila z hotelom?
Odpovedať
Profilova fotka
jééé kadan tá prvá a posledná sú najsuper, vidieť že sa ľúbite na každej jednej..je to super Čo sa týka obleku, tak mne sa páči ten prvý, páči sa mi, že je netradičný, ale hlavne sa mi na ňom páči to, že k sebe ladíte. zajko, tak to sa výber zužuje, ale mala by si na niečo určite natrafiť.
Odpovedať
Profilova fotka
na tie ďaľšie by ste to nehovorili, tak sme sa s drahým smiali, bolelo ma brucho. Chcel vyskúšať skok do výšky... keby ste videli tie naše ksychty čo sme strúhali..
Odpovedať
Profilova fotka
jáj šak sa nehanbi a daj aj tie...ktorú z nich použijete na oznámka? Aspoň ste si to nacvičili na svadobné foto :-) možno sa aj potom nasmejete
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne no je to jediný oblek z danej látky, už nieje ani látka. Nohavice sú malé takže sa nedajú ani ušiť :-( chceli sme aspoň podobnú no nikde nemajú. Šiť nedáme keďže tento bol dobrý, aj keď vyzerá čierny je tmavohnedý
Odpovedať
Profilova fotka
ok ale iba na chvílu a bude to dlhšie trvať, alebo hoď do ip mail bude to rýchlejšie
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, kukni na tieto http://www.royengler.com/product/mode...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok hneď ti hádžem ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
máš to
Odpovedať
Profilova fotka
zajo zaujímavé
Odpovedať
Profilova fotka
našla som nádherné šaty, niesú síce pre zaja, lebo sú dlhé, ale sú nádherné a mne sa zdajú pridrahé http://www.royengler.com/product/carm...
Odpovedať
Profilova fotka
zaujímavé šaty
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tuším si praskla od smiechu keď sa dlho neozývaš 8-) idem spinkať pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
chíííííííííí kadan, úprimne nerehotala som sa, ale usmievala od ucha k uchu. Tá posledná je 100 bodová ty máš vlasy do hora a tvoj budúci má skvelý výraz...bohovské fotky :-D Často sa spolu smejete, že? Inak dobrá je aj tá, na ktorej máš natiahnuté ruky a drahý ako keby bol za tebou. Ťažké rozhodovanie, že ktorú použiť na oznámko, čo? Ja by som asi použila práve jednu z týchto dvoch čo som opísala a text by som dala, že už utekáme do manželstva, alebo tak nejak...ponáhľame sa byť už navždy svoji...behom od slobody, skokom do manželstva a láskou na celý život... veľa hodín, moje básnické črevo je už odstavené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie vrecká s mobilmi sú super, drahý sa bez nich nikam nepohne
Odpovedať
Profilova fotka
no to som si ani nevšimla, zaujali ma tie vaše výrazi...dobré to je kadan
Odpovedať
6 tyzdnov do svadby...moc? malo? ..hmmmmmmmmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
zlatý stred zajo akurát som písala kôli oznamkám, snáď mi zajtra odpovedajú
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, esteze to vzdy pripomenies... a ja sa vzdy zhrozim :-o
Odpovedať
Profilova fotka
akurát som odoslala objednávku na oznamko, za 2 dni mi pošlú ukážku, som zvedavá :-D
Odpovedať
bosacka..no, ide to.. stale si hovorim, ze casu dost.. a ved ani nic take okrem obleku uz zhanat nemame. teda este ja mozno saty po polnoci...ale zo salonu www.fantasticflower.sk nieco bud vyberiem..maju tam celkom fajn galeriu nafotenu, niektore som mala aj na sebe... alebo nieco kupim. a zacina mi to liezt na nervy, ze ma tlacia do niecoho co nechcem - sa prezliekat
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, boze ja posledne tyzdne vobec nemam cas sem chodit :-( co mate nove pvybavovane? Nam sa konecne podarilo obom dostavit na urad a podpisat ziadost :-) a mierne nedorozumenie nastalo pri vyrobe obrucok, dosli sme si po ne, kukam a na mojom prstene zirkony, no skoro ma porazilo kedze tam mali byt akvamariny...tak cakame na napravu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi už som myslela že sa ani neozveš. Včera som posielala žiadosť na spracovanie oznamka a už to aj mám, som "šokovaná" tou rýchlosťou. Čakám na vyjadrenie drahého a ideme objednávať.
Odpovedať
Ahoj holky, zdravím po kratší odmlce:) Jak se kdo máte? Lubi, budeš mít prstýnek s akvamaríny? To bude určitě moc hezké a rozhodně nevšední 8-) My jsme si prstýnky vyzvedli v sobotu večer od kamráda zlatníka a jsem nadšená- jsou jednoduché, krásné a můj je hezky tenký, tak, jak jsem chtěla :) Taky jsme došli do Ctěnic na zámek zaplatit za obřad a dohodonout detaily. Květinovou výzdobu nám udělají v ceně a co nám paní ukazovala fotky, tak bývá pěkná. Takže o starost méně. Co naopak musíme dovymyslet, je hudba k obřadu... Paní říkala, že mají vždycky slabě puštěnou hudbu, když má oddávající proslov. Takže potřebujeme nějaké hezké instrumentálky v délce cca 10 minut. To jsem asi ještě nikde nezažila, hudbu současně s proslovem, ale paní se tvářila, že je to takové příjemnější a nepůsobí to prázdně. Tak s tím asi mají zkušenost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja som tu tiez uz dlho nebola....objednavate si oznamenia cez net?my sme si tiez objednavali cez net.je to dobre,...vy si vyberiete ake chcete oznamenie,svoj text co tam chcete,...oni potom do pol hodinky vam poslu e-mail, s tym vasim oznamenim,ci to je v poriadku a potom to az poslu....nam prisli do 3dni...vydu aj lacnejsie ako normalne :-N :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?