Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
uz som mala 30 minuly rok...uz to bude len pribudat.
Odpovedať
ja predminuly ... to sme take vysluzile nevesty - :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D to uz zavoj by mi na hlave sa postavil kolmo, ze nemam ho co mat... :-D esteze ho nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
baby to sú ale reči :-D :-D
Odpovedať
Zajo, ja ho mat budem a este ten spanielsky, drhy 250 cm ... tak ten, ked sa mi postavi na hlave, tak neviem neviem :-D :-D :-D :-D kadan, kruta realita .... ale nam tonevadi, my sme stale krasne a svieze, ani obciansky preukaz to nezmeni :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
termix, aka je ta podprda co mas v albume? som ju nasla na mmb.
Odpovedať
nooo...ja som rozvedena uz...takze u mna urcite. radsej to neskusam. a teda...posledny krat sa vydavam, dufam ze to vydrzi.
Odpovedať
zajo, aj ja som ;-) a ta podprda je genialna ! a dokonca mali aj moju velkost, ze 70A :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemám vrásky ako dôkaz.......aj ja pozerám TV 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky akurát sme dorazili z fotenia /na oznamko/, bolo celkom fajn, v pondelok mi pošle pár ks na mail. Dala som foto obleku do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam, ze porad pilne pisete.. :-D Ja dneska pulku dne " budovala" - zarizujeme s pritelem bydleni, aby sme od 22. kvetna zacit bydlet spolu :-N ;-) Zajo: Satky sem nestihla, ale boty jsou super! :-)
Odpovedať
caute. mam depku, nemam saty po polnoci. a vyzera to ze ani mat nebudem...hovno maju. bud dlhee, co nechcem, alebo vselijake divne... este to nechavam na jednu cestu do auparku, ked nekupim tam...tak uz nekupim. a dam si co mam. bud cierne puzdrove, alebo cierne tie druhe - co bola vcera foto. ale v nich vyzeram ako stara baba. ale teda...ved som mlada, tak nech su neake vyraznejsie, sexi. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zajo79 Nesmut. Ja si bud dam zo stuzkovej, alebo si dam elegantne nohavice a top. ;) Aj tak sa v "gatoch" citim lepsie ako v satach.
Odpovedať
ved nieco mi hadam brnkne do nosa
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=b2P_LK... aha, zaujimave.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: super to je!!!!
Odpovedať
potrebujem 70C... kde mam hladat, ked mi vsade povedia, ze take nemaju????? pojdeme zaciatkom leta do prahy...si nakuupim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, to je super odkaz čo si poslala ;-) inak, tiež som ťa nevidela v tých čiernzch šatoch, čo ti vraj nesedia, ale topánky sú super. Predsalen si sa rozhodla, že sa prezlečieš? Ja som stále pevne rozhodnutá, že sa prezliekať nebudem iba ak do rifiel, ale to až dobre nad ránom ak bude dobrá zábava. Užijem si čo najdlhšie svadobné šaty...tanec za peniaze aj tak nebudem tancovať, tak v mojom prípade je to zbytočné sa prezliekať
Odpovedať
vrabciak...ze si to ty, este to sem dam nachvilu... nesmej sa :-D
Odpovedať
su take smutne... este bratovi na svadbu su ok...
Odpovedať
sa prezliekat nechcem.... ale neaku rezervu musim mat. deti ma zaspina, budu mi liezt na nervy saty - co dufam ze nie. a hlavne...vsetci na mna tlacia... ze sa MUSIM PREZLIEKAT. ]-( ako...ja si rada nieco kupim, z topanok sa uz vytesujem. uz len saty. tie co mate biele saty...v deichmanne maju biele baleriny, asi za 16eur, kozenne, z bielou satenovou stuhou popretkavane. fakt chutne, skoda ze nemali kremove.
Odpovedať
Profilova fotka
teda zajko, vobec to nieje tak hrozné ako som si myslela podľa opisu. Si v nich smutná a je pravda, že si možeš dovoliť dať na seba čokoľvek, ale zas na druhej strane nič nepokazíš aj keď si dáš tieto. Ono to bude úplne ináč vyzerať, keď budeš nalíčená a budeš mať účes. Škoda, že nieje viac vidieť detail, žiada sa mi niečim ich oživiť, aby si v nich tak smutne neposobila. Možno kočkám pripadali staro to riešenie ramienok, keby boli nie tak široké, tak by to asi lepšie vyzeralo. Nemáš nejaké jednofarebné výraznej farby bolerko? Možno by to pomohlo...
Odpovedať
http://www.pietro-filipi.com/d-1779-d... toto su ony
Odpovedať
Profilova fotka
prepáč, že mi to tak dlho trvalo, ale hladala som v bazére nejakú ozdobu do vlasov...nič ma neoslovilo :-(
Odpovedať
to som tiez uz pozerala tam... nic tam nieje. bude kvetinka.
Odpovedať
v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
drahý má košeľu od pietro filipi ;-) Tá stužka sa dá odtiaľ odstrániť? Len neviem, že či by to potom nebolo moc obyčajné, alebo tamdať niečo iné...len neviem čo :-| nad kvetinkou uvažujem, len neviem či si ju nezničím pokial dám závoj dole...neviem, neviem
Odpovedať
ee, to je tam prisite
Odpovedať
Profilova fotka
zajo ten odkaz je super dám do albumu pár fotiek na oznamko z dnešného dňa
Odpovedať
Profilova fotka
nevadí, ak máš ešte energiu peniažky a chuť vyberať lepšie šaty, tak popozeraj, ale ak nie a ty sa v nich cítiš dobre, tak si ich kľudne daj. Si pekná baba, ty si možeš dať aj vrece :-D Inak jedna kočka má nádherné šaty popolnočné, už neviem ktorá to je asi habi a tie by sa hodili aj tebe. Sú nádherné, tiež do čierna obtiahnuté a na spodu sú širšie. Fakt neviem, ktorá kočka to má v albume, ale skúsim ich pohľadať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?