Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo skús sa dohodnúť na deň pred, budeš mať o starosť menejvo svadobný deň a keď sa ti nedajbože nebude páčiť, tak stále je čas ju dať prerobiť. Len dúfam, že do druhého dňa prežije :-S To sa tiež dohodni s kvetinárkou, že čo bude treba spraviť, abz vydržala čo najdlhšie. Ja som zvyknutá z toho kvetinárstva, z ktorého budem mať kyticu na kvety, ktoré dlho vydržia, takže až tak veľkú obavu nemám... ćo sa týka papierov, tak som sa bála (keďže my musíme na dve matriky) aj po tvojich skúsenostiach, ale nakoniec nám to našťasite dobre dopadlo :-)
Odpovedať
no...pri dvoch detoch doma... neviem neviem.... teraz neviem, ci pivonie nemozu svetlo alebo teplo aby sa rychlo nerozvinuli
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak krásna kytička, gratulujem ku úspešne zvládnutým vybavovačkám
Odpovedať
Profilova fotka
kadan ďakujem ;-) teším sa, že to najdvoležitejšie už máme vybavené
Odpovedať
kadan, zajo: diky za ohlasy! Ze bude kyticka moc vyrazna - me nenapadlo. Jeste zvazim... Muj drahy porad stavkuje a kdyz se zminim o zarizovani cehokoliv, je zle... ]-( Si me chce vzit - i termin vymyslel, ale nejak psychicky nedava - ze se vse musi zaridit predem... :-| Jo jeste se divim, ze si populnocky mate tmave - dokonce cerne... :-. O tom jsem nikdy neslysela... At vam vse vychazi, jak ma!!! ;-)
Odpovedať
v albu mi zmizely dve fotky kyticek... ze bych tam mela nejakou reklamu...??? =-)
Odpovedať
zeby tu strasilo? tie saty maju akoby vtkanu zlatu nit..tak su take ine, niesu take smutne. ale ved ked nieco este padne do oka,tak kupim este volaco...
Odpovedať
zajo, pivonie su OK, dnes som bola v jednom skvelom kvetinarstve, kde mi garantovali, ze dobra kevetinarka MUSI urobim svadobnu kyticu, aby 12 hodin vyzerala tak, ako ked si ju kupila a aby 24 hodin vydrzala bez vody bez toho, aby zacala vadnut :-)
Odpovedať
ja tiez sa toho nebojim, zeby to neslo.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak toto tvrdenie si dovolí povedať asi málokto, asi je fakt dobrá a vyzná sa v kvetoch mari je divné že sa ti stratili fotky, každá z nás má v albume niečo čo si skopírovala veď to by sme už mali prázdne albumy skús ich tam dať znova a ak sa zase stratia tak sa obráť na admina v ľavom spodnom rohu máš linky. aj ja mám tmavé šaty, hnedé, kúpila som si aj červené no nebolo to ono tieto sa mi zapáčili tak som neváhala.
Odpovedať
kocky dam na chvilu fotku siat...cakam tvrdu kritiku. rozmyslam...ze to este stale nieje ono. :-D
Odpovedať
no...fokty su tam. niesom v tom stara? nemala by som mat nieco vyraznejsie? a fasadu si nevsimajte, fotene v dennom zhone, pri dvoch detoch :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zajko ... uprimne ? SI :-(
Odpovedať
:-D
Odpovedať
ja sa ponakupujem, zacina ma to bavit. :-p
Odpovedať
nieco veselsie si daj, si pekna a stihla ... fakt !
Odpovedať
hm..dakujem za kompliment.. no nieco kuknem.
Odpovedať
a tie topanky vyzeraju skvelo a pohodlne ... nieco k nim si kup .... nieco napriklad bleducko modre, alebo zelenkave, alebo tak
Odpovedať
Profilova fotka
zajo prepáč ale eee :-( máš super postavu daj niečo viac sexi vyzerá to ako by si išla na rodinnú oslavu......sorač, nerada kritizujem
Odpovedať
ja to beriem, preto to som dala. tiez som nenapisala vzdy pozitivnu kritiku, ked sa mi to nepacilo. A kadan, v tvojom pripade si super vymenila satky...tak hadam aj ja vymenim za nieco pekneee. :)) zajtra idem do nitry, v salone mali dostat nove modely..tak za seba nerucim.
Odpovedať
topanky budu dobre aj na leto ak nie na svadbu
Odpovedať
Kadan, ty vyzeras s tym ucesom a licenim vynikajuco !!!!! aj saty su super, len by to chcelo malicko sa opalit :-) zajo, ano, vyzeraju znositelne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
botičky sú perfektné ak by si zohnala šatočky k nim bolo by to super. máš na viac....... inak zostala som dosť prekvapená keď som ťa uvidela. Keď si dala do albumu fotky líčenia myslela som že si troška pri sebe ale pozerám že si "kosť" ;-) Zhrnutie: behaj ďalej a zháňaj niečo lepšejšie
Odpovedať
xixi..dakujem. oooo..ooooo..dobre to padne. tiez ste kocky baby.ved budeme zachvilu nevesty, musime byt,ne?
Odpovedať
zajtra ide drahy na polovacku..tak ako zavrie za sebou dvere, uz sa balime na prieskum.
Odpovedať
Profilova fotka
termix jééj ďakujem. No nastáva problém s opálením, hneď sa spálim a nevydržím byť dlho na teple. Ale ako sme už dávno rozprávali skúsim solárium.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrééé
Odpovedať
Zajo, ty musis byt najkrajsia, sak mas svadbu na moje narodeniny !!!! :-D :-D :-D :-D v Nitre sa nevyznam, co sa obchodov tyka, ale vacsinou som ja osobne najviac prekvapena, ze kupim nieco co zhanam v takom obchode, v ktorom by som to nikdy necakala ... tak sup sup, nakukni aj do masiarstva, papiernictva a second-handu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak budem mat co oslavovat! :)) chcem ist do toho salonu odkial mam saty..mali dostat 20 siat..poskusam vsetko :-D
Odpovedať
a nezabudni si zobrat tie nove boticky !!! :-) no, v mojom pripade neviem ci mam co oslavovat ... starnem, do kelu :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?