Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, prosím o radu. Nevíte některá o fotografech, popř. nemáte je objednané? Vokurek nebo Mikuda?Díky
Odpovedať
ahojteeeee, nestiham pozerat vase albumy, zareagujem vecer.... len sa chcem pochvalit...kupila som dnes krizik do kostola, odfotim vecer.. no a objednala som si svadobne topanky..... krasne,len mali kremove, tetuska sa ponukla, ze mi objedna v bielom .... budu o tri tyzdne, videla som ich v nejakom pripravnom albume, ak najdem fotku, vlozim.....tesiiiiiiiim x-) x-) x-) x-) x-) no a nakupila som si nejake oblecko na seba, je cas obnovit satnik.... :-p zajo, stale som na vychode, v nedelu idem do BA...normalne sa tesim na dalsie pripravy.... no a musime sa co najskor rpozhodnut kde to bude, lebo od toho sa vsetko odvija... nabrala som nove siy... :-D :-D :-D piste babenky, vecer si vas pozriem ... :-N
Odpovedať
dnes prisli menovky-take motyliky na pohare. nechce sa mi vystrihovat, a tlacit na tlaciarni :-D lenivaa som
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, díky za inspiraci, ta kytice na obr. 8 je hooodně zajímavá a stůl č. 9 taky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už máme oblek, konečne. Nemusíme dať šiť, to som veľmi rada. Ten zlatý sme zrušili a zarezervovali sme čokoládový.
Odpovedať
Profilova fotka
habi som veľmi zvedavá na topánočky
Odpovedať
Ahoj holky!!! Tak jsem tu den nebyla a docela nestiham cist... My to mame trochu slozitejsi - dnes jsem se poprve zminila pred milym o obleku a on protocil panenky a vypadal, ze bude zle, toz jsem uz nic nerikala a byla rada, ze schvalil "oranzovou" svatbu - teda - musela jsem slibit - ze tam bude tez cervena a zluta - protoze u nas maji oranzovou ČSSD a pry to nechce politicky a zrovna 29. - kdy se bereme - jsou u nas volby... Mne je fakt ukradeny, ze si tu barvu vzala nejaka politicka strana!!! Ale za tu cervenou a zloutou jsem rada, bude to takove vesele... Uz si domlouvam pomocnice na zkouseni satu - bude to asi pristi tyden. Ted zkusim vlozit moju veselou kyticku - co jsem nasla na netu (jeste ji nemam potvrzenou od kvetinarky). Jinak ozdobu auta chci tez malou, rakev zatim neplanuju :-D :-D :-D kadan: cokoladovy oblek zni velmi zajimave!!!!!!! jeste jsem o tom neslysela... Jo a jdu tez mrknout na ty kytice a vyzdobu... ;-)
Odpovedať
tinka: libi se mi nejvic kyticky 2 a 3 - jsou vesele :-) a vyrazne a jsou i dozelena - budou ladit s jarni svezi vyzdobou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari chýbajú tam už iba mandle.... ale nie. je to krásny čokoládovo-hnedý oblek mari máš nejakú fotografiu spomínanej výzdovy?? Neviem si to až tak dobre predstaviť.
Odpovedať
kadan: ne - to nemam - predpokladam - ze to necham na restauraci - jen reknu barvy... predstavuju si to uplno normalka. nemam v umyslu nakupovat ani svicky ani nic - mozna kyticka na stul by byla dobra... mozna mi ukazou nejaky fotky v restauraci nebo mi reknou, abych si nejakou dovezla... ale oranzovo-cerveno-zlutou vyzdobu jsem jeste nikdy nikde nevidela - chci - aby to bylo vesele - ale ne kriklave nebo moc divoke... :-D
Odpovedať
kadan: ten tvuj zenich - ten bude "k nakousnuti"... :-D
Odpovedať
no, pridala som do albumu moje najnovsie ulovky....aspon nieco.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
habibi: krasny naramek a nausnice... bude k tomu aj nahrdelnik? ;-) porad mi vrta hlavou ten kriz - musim se na to zeptat naseho kneze 8-)
Odpovedať
rozsirila jsem trocha svoje album x-)
Odpovedať
maarii, tie veci v strede stola su take priesvitne akoby sklenene kamienky... ;-) nahdelnik mat nebudem, nechcem, radsej vyraznejsie nausnice...ale ak mi v obchode brnkne nejaky do oka, tak mozno nazor zmenim.... :-D satocky si bola pozriet?
Odpovedať
habibi: jeste ne - asi pristi tyden... pred velikonocema budu mit jasno! napad s vyraznyma nausnicema a bez nahrdelniku nezni spatne... jj, kaminky a jsou asi na oranz.prusvitne latce... no - jestli toto zvitezi - ukazu v restauraci a oni mi to pripravi - snad... :-) jakou ty sis vlastne vybrala kytici a vubec barvu svatby? nebo to nemas vyhranene?
Odpovedať
mari, zatial u mna vedie kremovo zlata vyzdoba..... ale u mna sa to meni podla nalady, nic nie je iste do posledneho dna.... :-D no a kvety som chcela pivonie, frezie alebo ruze..... necham si poradit od kvetinarky... ;-) ty nechavas vyzdobu na restike?
Odpovedať
habibi, asi jo - meli by tam byt sikovni absolventi hotelove skoly :-) domluvim se tam... ja premyslela aj o svatbe s modrou - nase restaurace je z venku uplno cela modra, i o fialkove - ale pak se mi zdala spolu s bilou pro me takova studena a tak mi zatim zvitezilo to veselo, co jsem psala. Do sveho kyti-mixu bych frezijku tez rada... Koupila jsem si papiry na vyrobu jmenovek - odstiny oranzove, cervene a zlute - toz uvidim, co z toho vyleze :-D
Odpovedať
pivonky jsou podle me velmi originalni - jeste jsem o nich neslysela - krome teto diskuse... bude to kraaaaaaaasneeeeeee........ dobrou noc! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi pekné vecičky, ako pozerám máš aj "gymnastu" 8-)
Odpovedať
ahojte. mame menovky - som objednala motylikov na pohare, napisem len mena...kto by to tlacil na pocitaci a vystrihoval? :) mam saty po polnoci...isla som okolo pietro filipi, mali jedny zlacnene, cierne po kolena, z fajn latky, padavej, akoby prepletanej zo zlatym. http://www.pietro-filipi.com/d-1779-d... len ta masla mi tam lezie na nervy...s tym mozno nieco poriesim. A vyraznejsie nausnice urcite k tomu. ci nie? co myslite?
Odpovedať
a ku kvetom - pivonie zostavaju, len do nich chcem dat nieco, co mi vydrzi vo vlasoch...mozno ruze - ale minimum...alebo frezie.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tiez kupila satky po polnoci...kratke, petrolejovej farby...uz minule som ich okukovala a teraz ich zlacnili z 2200 na 1000...no nekup! :-) Dali sme usit koselu na mieru, ked bude hotova doladime kravatu, uz "iba" topanky a zenich je komplet V utorok sme absolvovali poslednu nauku...trosku sa to hybe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo pekné si si vybrala, náušnice a náramok by mali stačiť. mari tá prvá kytička je krásna
Odpovedať
som neplanovala, som myslela ze dam si tie co som si dala upravit... no neako som nemohla odist bez nich z obchodu. take obycajne... no neake extra nemusim. na tych par hddin....
Odpovedať
mari, kyticka je pekna...no si si ista ze chces taku z jasnych farieb? samo osebe je pekna, no ty budes mat biele saty...budu vsetci pozerat na kyticu a nie na teba
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak po dlhej dobe som zas tu, ale tentokrát píšem zo SR. Prišli sme na týždeň kvoli daniam a povybavovať nejaké veci na svadbu. Poviem vám, že tento týždeň bol veľmi úspešný akurát, že veľmi rýchlo ubehol a zas budeme cestovať :-( Moj nastávajúci má od utorka nový rodný list, bohužial sa potvrdili moje slová o neplatnosti jeho rodného listu, ale našťastie veľmi zlatá teta matrikárka v LV nám ho vystavila bez akýchkoľvek naťahovačiek a pripomienok hneď na počkanie :-) Vybavili sme aj vodičák a občianskz a dobrá správa pre nás je, že od utorka do dnes ho stihli vzstaviť.Už som sa informovala aj na matrike v Topoľčiankach, že sobášnz list dostaneme hneď, takže doklady by som mohla mať do týždňa aj ja vybavené, čo sa veľmi teším. Okrem matrík sme už porozdávali aj zopár oznámení a tým, ktorých chceme na svadbe sme už porozdávali aj pozvánky :-) Na zámku sme dohodli menu a ďaľšie veci a vyplatili poslednú zálohu. Ešte dotiahneme dokonca raut a zámok je na kompletku vybavený... včera som si zarezervovala v kvetinárstve svadobnú kyticu a pierko, tak sa vztešujem, že to už mám z krku. Nakoniec budem mať kyticu, čo som chcela od úplného začiatku, len trošku upravenú ku mne a k mojim šatom. Bude viac do oranžova a je to tá, čo mám v albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, my ideme pre kyticu deň pred svadbou, resp. ja si odnesiem k našim jeho pierko a on k jeho rodičom moju kyticu, v deň svadby mi on dá kyticu a ja mu zas pripnem pierko
Odpovedať
vrabciak, super ze ste vsetko vybavili co ste mali..na uradoch nieco vybavit... na nervy niekedy. musim sa dohodnut s kvetinarkou... ako to zariadit
Odpovedať
a kyticka je peknaaa.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?