Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
My už naštěstí oblek máme... moc mu to v něm sluší:) Ještě je potřeba koupit novou košili. Prosazuju košili s manžetovými knoflíčky. Ani nevím proč, ale přijde mi to hrozně pěkné:) A kravatu v barvě svatby už taky máme. Držím palce s tím oblekem, je mi jasné, že to není lehké... U nás to teda vyjímečně šlo celkem snadno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem tak už naozaj idem do postele. Mimochodom nemáš foto obleku v albume, chcela som pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak me pritel v satech jeste nevidel, protoze cekam, az dojdou.. Snad uz to bude brzo.. A potom bude hned zkouska a dam ( docasne) foto do alba, at muzete posoudit.. :-N Jinak Kadan - co jsi to udelala, takove krasne saty si dat do alba, kdyz uz mam vybrano?!?!?! 8-( :-D Ale jeste se uvidi, porad se trochu desim, ze nakonec budu obihat salony a hledat necele 2 mesice pred svatbou saty na pujceni.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kočky pokiaľ viem písala som mari kuk album, nie všetci tak sa nesťažujte 8-) ;-) ja viem som taká istá :-D :-D :-D Viete čo sa stalo večer?? drahý má kamaráta a jeho švagriná mi ponúkla šaty z novej kolekcie úplne zadarmo!!!!!!!! TO ČO JE?????????????!!!!!!!!!!!!!! teraz keď som bola 100% rozhodnutá dá mi takého chrobáka do hlavy ]-( Kašlem na to nebudem meniť! Zamotám sa zbytočne. Dnes ideme skúšať to druhé sako, dúfam že sadne veľkosť.
Odpovedať
kadan, oblek jsme nefotili, ale je 100% vlněný a má takovou temně šedou, grafitovou barvu. Je od značky Luigi...
Odpovedať
Profilova fotka
je lesklý? Môj drahý si ten čo mu nieje dobrý zamiloval. Som zvedavá čo si vyberie teraz.
Odpovedať
ahojte. co noveho? mam topanky po polnoci..celkom fajn, a hlavne..vyuzijem neskor. Cierne satky po polnoci som si dala upravit krajcirke, lietaju mi na "cici" a na pase mi robia bublinu....som zvedava co z toho bude...no ked tak, kupime neake ine :-D Su jednoduche, kvalitna cierna latka sice.... no neviem neviem, asi pozriem nieco ine. A zmenila som kvetinara...bola som v HC, maly spal v kociku, tak som behla do takeho sikovneho kvetinarstva, z pivoniek objednala kyticku, mam doniest neaky obrazok, a kvetinarka pochvalila vyber. Kus vychadza na 1,5 eura, takze aj cena za kyticku by mohla byt celkom fajn. nooo..len neviem ako toto zariadit: kadernicka ma ucese, pojdem sa bratovi obliect - byvaju asi 25km od nas, mi tam pomozu sa obliect, tam bude aj vizazistka nakoniec, takze leren salon rusim, a s nimi pojdem domov, ma pravdaze odvezu...nech nesoferujem, to by som mohla sposobit nehodu - nevesta za volantom, by niektorym soferom mohli vypadnut oci. :-D Po ceste ked pojdem brachovi mam HC, je blbe ked si ja pojdem zobat kyticu? nie v satach..len ucesana... xixi...hm... musime to neako zariadit. alebo to necham ked sa budeme vracat,tak vybehne brat to zobrat??? Alebo poslem sofera z autom???
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79: ted sem se zasmala - predstavila jsem si nevestu ve svatebnich satech, s obrovskou kruhovou spodnici, napasovanou za volantem.. To by byla podivana.. :-D
Odpovedať
:-D esteze velku kruhovu spodnicu mat nebudem..no ale aj tak... :-D ja som vecny sofer, vzdy zo vsetkych akcii soferujem ja..no ale nech ma odvezu,nie? a na auto nebudeme davat ani cez cele auto organzu....asi len na zrkadla... moooozno len cez prednu kapotu dame bielu s kremovou...ale to uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
čaves zajo ja osobne by som to nechala na neskôr, aspoň sa jej nič nestane pri tých zhonoch doma, a určite by si sa tam zakecala na čo asi nebude čas, chlap to predsalen iba zoberie a frčí sa ďalej. mimochodom prečo by to divne vyzeralo? Ja keď som išla na skúšku líčenia, účesu a potom hneď na šaty som bola v rifliach a prežila som to. Pozerali na mňa veď na to majú oči, nech čumia :-D Ide o to aby si mala na sebe také veci čo si ľahko vyzlečieš hoci aj zásteru. Načo hodiny u kaderníčky keď si to pri vyzliekaní pokazíš.
Odpovedať
len to musim dohodnut v kadernictve, ze pred jedenastou to prideme zobrat, o pol dvanatej sa ideme fotit...tak to bude inaaaaaak natesno vsetko =-) jasne, nieco na gombiky, nech si to nepokazime
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem iba organzu s minimom kvietkov. Videla som fotku kde svadobné auto vyzeralo ako truhla obložená ikebanami, hnusnéé. Boli všade v predu cez celú kapotu, divím sa ako mohli šoférovať, na streche 3 a ešte aj kufor.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurát sa čudujem že doteraz som stále niečo riešila, a teraz na všetko kašlem.. dúfam že sa nezobudím deň pred svadbou. To nie vtedy príde brat a musíme mu rýchlo kúpiť oblek, to bude zábava. V sobotu mám konečne voľno po mesiaci tak chcem vyskúšať niečo upiecť, dúfam že sa podarí
Odpovedať
zajo, super kyticka, nadherne saty, tesim sa na fotky z tvojej svadby.... x-) x-) x-) kyticku by mal vyzdvihnut drahy.... sak ho zaukoluj...ci bude s detmi? auto chceme tiez zdobit tak minimalisticky, tak uvidime, ako to vypali.... :-p kadan, to s tou truhlou, dobreeeeeeeeeee...... :-D :-D :-D :-D :-D ja sa uz tesim domov, ze konecne sa posunieme s pripravami niekam dalej, nabrala som nove sily..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: fuuha, tie posledne saty z albumu su bozske...preco som take nikde nevidela :-( ...chceeeeem, hned vymenim kde si ich nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
Gabrielle´s style tu na stránke bola reklama
Odpovedať
habibi, ako to dopadlo z hotelom? zostavate v kamile? ci? ba? :-D my sme vcera obehli blizku rodinu z oznameniami a pozvali ich na svadbu..raz naliali becherovku, dvakrat vino..potom som uz tri krat vino a dva krat palene nechcela... uf, aj to som mala dost. Budem mat v pohari na svadbe stale naliatu asi vineu, nech to vyzera ako vino a ze si z kazdym pripijam :-D a tiez neriesime teraz nic...neako ani nieje co riesit. O mesiac ma brat svadbu, tak to sa tesime..a na nasu...no..tiez sa tesim na tortu a tak podobne....ale mam z toho stiahnuty zaludok. drahy by mal byt z detmi... i ked co budeme mat jednych kamaratov, chlapec zo svojou frajerkou - on nas bude viest, ona mat pod dozorom deti - ale len tak zbezne. tak doobeda by ich uz v sobotu mohla mat na starosti ona a byt u nas. Nech sa trosku "zziju"..a pojde sa s nami aj fotit, nech tam niekto ma strazit deti. a dakujem za pochvalu...dala som to tam, nech to svagrina mi vytlaci v praci, nech mam co ukazat kvetinarke, kadernicke.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: nadherne kyticky, ktoru budes mat? V akych farbach sa daju zohnat pivonky? vascinou som videla take ruzovucke, co sa mi velmi nehodi, aj ked veeelmi paci
Odpovedať
biele, ruzova - vsetky mozne odtiene.. ked mam kremove saty, bielej sa chcem vyhnut. este mooozno ruzove - neako jemne. uvidim co povie slecna v kvetinarstve.
Odpovedať
aj mne sa strasne pacia pivonie, ale nerozkvitnu velmi rychlo? Vydrzia? Ja rozmyslam nad klasikou-ruze, alebo potom kombinacia ruze-frezie
Odpovedať
zuzikka ... vcera som bola s malou dusickou v kvetinarstve tu v LA a bola som sa pytat na to, ze co je pravdy na dom, ze pivonie nevydrzia. Tetuska mi povedala toto 1.ak bude velmi horuco, tak ano-rozkvitnu rychlejsie, ale to ti rozkvitnu aj ruze 2.oni ich objednavaju z holadska, cize tie su nejako slachtene, vydrzia proste dlhsie 3.nejakym sprejom ich akokeby "balzamuju" cize vydrzia 4.do kytic si ich nedavaj uplne rozkvitnute tak mi odlahlo a ja pri pivoniach rozhodne ostavam ;-)
Odpovedať
hej to viem termix, to mi aj moja kvetinarka vravela, ze aj ruze sa rozvinu, len u pivoniek by som sa bala viac...neviem sa rozhodnut, ale moja srdcovka su ruze, ale ked pivonie su tak kraaaaaasne :-D
Odpovedať
dilemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... ale uprimne povedane, budes to ma tak hodinu na foteni, na obrade a potom to bachnes do vazy .... tak to je vpodstate jedno, kolko tie pivonie vydrzia ;-)
Odpovedať
no my sa budeme fotit asi 3,5hodiny :-N :-N, ideme na viac miest a budeem sa presuvat, ale v podstate mas pravdu :-D
Odpovedať
ale chce aj kvetinu do vlasov, cize to bude asi ta ruza lepsie,a prip. frezia ked budem mat kombinaciu, lebo zavoj asi nechce, ani korunku
Odpovedať
preco mi vsade unika "m" ??? :-D :-D :-D (chce kvetinu..., necche...) to malo byt ze chcem... :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som to pochopila :-D ... ja budem mat asi tiez zivu kvetinu, s najvacsou pravdepodobnosotu taku malu pivoniu - resp. je to iskernik ale velmi sa to podoba
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poradte...pridala som si do albumu kyticky favoritky :-) , neviem sa rozhodnut. Budem mat snehobiele saty, celkom jednoduche, bez vysiviek a caciek maciek, hodila by sa mi asi vyraznejsia kytica. Vyzdoba bude jarna, majova, sviezo zelena, uvazujem, ze by som ju ozivila smotanovou, alebo jenunko zltou farbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mne sa páčia fotky 2,3,6 a 8 no najviac 6 a 8 čo sa týka stola ten s nariasenou štólou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?