Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
jo a zdaaaaaa se - uuuuuuuuuzasneeeeeeeeeho nastavajiciho!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kadan, chvalabohu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kadan: ty jo - tak to valim voci!!!!!!! mela jsem si jet pro saty na Slovensko!!!!!!!!!! Moje jsou ze 5000 a to jsem si je zarezervovala tyden - kdy byla 20% sleva a patrily k nejlevnejsim - a ostatni salony v okoli jsou na tom podobne...
Odpovedať
temix: ty mas saty pres net?
Odpovedať
maari - ano, ale nie cez Ebay ale cez mimibazar
Odpovedať
termix: a nebojis se, ze ti nebudou? kadan: ty nove saty - treba c 49 jsou taky nadherneeeeeee! pripominaji mi ty moje - akorat tyhle jsou v luxusnejsim provedeni
Odpovedať
Profilova fotka
akurát mi prišla IP na minibazar tak idem mrknúť. termix máš krásne šaty niet čo meniť
Odpovedať
maarii - velkosti sa moc nebojim, tam som posielala miery, asi tak milion udajov odomna pytali :-D ... vacsi strach mam napriklad z farby, lebo viacero bab tu pisalo, ze cinania maju problem s cervenymi satami :-|
Odpovedať
termix: to jako proc?
Odpovedať
neviem, to som sa tu docitala, vraj ta cervena na fotke je v reale uplne ine, bud ich urobia prilis jasno cervene, alebo az hnede :-(
Odpovedať
termix: tak drzim vsechny palecky - aj ty na noze! aby tvoje byly v pohode!!!!!! ;-) to me nenapadlo - objednavat si saty pres net.... nemam zkusenost ani s jinymi vecmi pres net - jen spacak - ale to je neco jineho... :-D
Odpovedať
ja nakupujem cez net viac ako v obchode :-D :-D :-D :-D ale z tohoto som najnervoznejsia :-N dakujem ti za podporu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak už som tu nejako sa tam neviem zorientovať
Odpovedať
termix: to chapu! ale bude to v poho!!!!! luxusni, nadherne, elegantni..... :-) holky drzite to, ze vas nesmi videt zenich? a ze nesmi videt ty saty?
Odpovedať
maaari - moje videl uz na fotke ... a kedze spolu zijeme, tak je aj dost nepravdepodobne, ze by tie saty doma nevidel :-( a fotit sa budeme pred obradom, tak to ma tiez uvidi .... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj mňa už videl keď som bola na skúške líčenia a účesu povedala som mu že ich nejaká baba poškodila tak som si musela vybrať iné... 8-) , bol sklamaný uvidí ma až pri fotení tak som zvedavá na reakciu. Bývame síce spolu ale obliekať sa idem mame.
Odpovedať
kadan, u nas to nejde, my byvame v BA a nasi, aj svokrovci, aj babky, tetky ... vsetci byvaju v TN :-| .... ale nejako to vymyslime, vyhodim ich aj s deckami z domu, kym sa dam dokopy :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, nech ide na kávu 8-)
Odpovedať
aj s detmi :-D ... joooj, tazke to bude vsetko zladit, ale ja uz vlastne na tie tradicie moc nedam. Prvy muz ma v satach nevidel a prd to pomohlo :-D :-D :-D aj modry pozvazok som mala, aj pozicane, darovane a neviem ake .... skoda reci :-D
Odpovedať
ja se minim drzet toho, ze me neuvidi - az me teprv dovezou pred kostel - vlastne asi pujde pro pozehnani nasich k nam... to jsme se jeste nedomlouvali... ale uz me napadlo - ze bych mu fotku ukazala... rada bych se mu liiiiiiiiibila!!!!!!!!!!! :-) on teda tvrdi - ze bych se mu libila i v pytli od brambor :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem pomaličky haji, zajtra skoro vstávam ide zubárke, už sa teším ako mi vyčistí žalúdok. Už skoro rok som tam nebola stále som makala, nebol čas
Odpovedať
sak se berete v kvetnu - to uz je samotne poruseni tradic 8-)
Odpovedať
tez jdu pryc - jeste si uzit vecera s maminkou - dlouho uz tu bydlet nebudu :-D mejte se!!! ;-)
Odpovedať
Kadan - dobru noc a zatni zuby a bude dobre :-D Mariiii - s tym majom je to divna tradicia ... vobec jej norozumiem ... maj je najkrajsi mesiac v roku, tak nech sa tradicie strcia .............
Odpovedať
Profilova fotka
termix deti kakavko a drahý kávičku mari neukazuj
Odpovedať
kadan: spis ne! kdyz si budu jista satama - nebudu mit potrebu se jeste "ptat" jeho ;-) dik!
Odpovedať
Profilova fotka
termix presne tak, kašlem na to :-D keby som mala všetkému veriť a brať ohľad. ani by som sa nenajedla a nenapila
Odpovedať
Mně už přítel taky v šatech viděl... Stejně jako já jeho v obleku :-D Myslím ale, že i když mě viděl v šatech, tak stejně to v ten svatební den bude prostě jiné: jednak jde o ten okamžik jako takový, no a navíc k tomu budu ještě učesaná, nalíčená.... Prostě celkový dojem bude určitě dost jiný, než když vás vidí v šatech před zrcadlem v půjčovně 8-) Každopádně jsem s ním jeho vkus co se týká svatebních šatů konzultovala ještě před tím, než jsem šla do prvního salonu: cílem přece je, abych se mu líbila a ne jen, abych na sobě měla šaty svých snů ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari súhlas
Odpovedať
Profilova fotka
áno máš pravdu a ja sa na to hrozne tešíííímmm :-D :-D :-D zajtra ideme znovu do salónu skúšať oblek. Drahému totiž nesadli nohavie, potrebuje iné číslo. Tu nastáva problém :-( ten čo si skúšal je iba jeden jediný kus, ]-( ]-( Nemajú už ani vo výrobe látku že by ušili nové a ani len kúsok že by prešili pás. Zajtra vyskúša taký istý strih z iného čísla a ideme dať šiť. Horšie je že nemajú ani podobnú látku, drahý je sklamaný.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?