Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
jak je to jednoduche... 8-) supr! nakonec se tu snad zacnu orientovat ;-) kadan + habibi: dik, vyzkousela jsem oboji habibi: uz jsem dokonce vlezla do tveho alba :-) - krasny nadherny uzasny saty! a kriz - ten bude jako do mistnosti hostiny? a kniha hostu je na co?
Odpovedať
kadan: boticky luxusni - vypadaji opravdu pohodlne. v jednom salonu pani povidala - ze se jedna slecna vdavala v teniskach - ze ti nikdo nepoznal a pritom to bylo pohodlne... :-D jsem spise pro tvoji variantu - pohodlne i krasne :-)
Odpovedať
maaar, kniha hosti je na to, aby nam tam hostia napisali nejake blahozelania, ja si tam potom dolepim nejake momentky zo svadby..... krizik je len do kostola, ak je sobas v kostole, snubenci si maju doniest krizik, na ktory budu prisahat..... len takyto styl ako chcem ja, bez gymnastu...tak HO vola drahy.... tak taky krizik sa predava v pohrebnych sluzbach.,,,, je mi blbe kupovat krizik na svadbu v pohrebnictve.... lebo na beznych krizikoch je aj gymnasta.... dakujem za pochvalu siat, vaaaaaham,este vaaaaaaaaham.... :-D :-D :-D asi stiahnem kadan, zaja,marianinku a vyberu mi saty ony.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak o tom nevim, ze by se prisahalo na kriz... pripadne se dozvim od kneze na nacviku :-) s knihou hostu se ted setkavam poprve... i kdyz jednou jsem byla ucastna takove video-knihy hostu... zvazim...
Odpovedať
maaar, nebudem hosti trapit natacanim na video.... :-D do knihy skor napisu nieco, co by nepovedali.... uvidime... :-D je to taky mensi format, nie je to velmi hrube, snad sa to zapise.... marii, u vas sa mozno prisaha na nejaky erarny kriz..... :-D :-D preto si snubenci nosia vlastny, lebo potom by ten krizik mali mat doma niekde vystaveny, aby im pripominal prisahu..... ;-) kedysi vytvoris album?
Odpovedať
maaar, nebudem hosti trapit natacanim na video.... :-D do knihy skor napisu nieco, co by nepovedali.... uvidime... :-D je to taky mensi format, nie je to velmi hrube, snad sa to zapise.... marii, u vas sa mozno prisaha na nejaky erarny kriz..... :-D :-D preto si snubenci nosia vlastny, lebo potom by ten krizik mali mat doma niekde vystaveny, aby im pripominal prisahu..... ;-) kedy si vytvoris album?
Odpovedať
ahojte.. som KO, ani na nic nedokazem reagovat, smer postel... k mojim satam..nechcela som ich moc vycapovat v albume, predsalen, nech ma vidia az v nich... ale www.fantasticflower.sk svadobne saty cislo 35 - VIVIAN. Ja sa poznam..pridem skusat saty, v utorok pred svadbou...a budu tam mat neake ine, este si dam nakoniec tie. :-D dobru nocku a pekne snicky, pokial mozno nie o svadbe..mne sa obcas take koniny snivaju...
Odpovedať
asi zitra... ted uz jdu spaaaaat... dobrou a diky! :-)
Odpovedať
dobruuuuuu..... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari ďakujem už som si trošku zatancovala v topánočkách a bolo to v pohode čo som rada, nenosím vôbec eleg.topánky, som skôr na tenisky. Dokonca som nad tým uvažovala ak nezoženiem tak tenisky. Na kríž sa prisahá iba ten kto má krst, ak jeden z vás nemá tak neprisahá
Odpovedať
Profilova fotka
zajo nemenila by som sú fantastické habibi kupovala som kríž neviem teraz ako sa to volá ale je to v meste pri starom Tescu ako je MC Donald tak z druhej strany- zozadu, mali tam aj bez gymnastu
Odpovedať
kadan, krst mame obaja, nastastieeee... ak tam maju bez gymnastu, tak to tam teda pojdem.... myslis ako je ta pasaz oproti tescu? uz som v tych koncinach dlho nebola.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak my teda asi knihu hostů mít nebudeme, připadá mi to trochus strojené a zbytečné... koneckonců, kdo bude chtít, tak nám dá nějaké blahopřání v obálce ;-) Jinak ve čtvrtek si (snad) jdeme vyzvednout prstýnky, tak jsem moc zvědavá, jak to dopadne:)
Odpovedať
Profilova fotka
ano a je ešte aj pri františkánoch skus pozrieť spolok sv vojtech ale nie som si celkom istá ja idem zajtra s drahým vyberať inú látku na oblek z tej čo je v albume už nemajú a nohavice sú malé, oblečie ich ale v páse by to chcelo trošku volnejšie.
Odpovedať
Ahoj holky! Kde pracujete, ze i dopoledne pisete...? :-. ;-) My budeme mít vše asi opravdu na poslední chvíli, jelikož oznámení bude vyrábět můj nastávající a prstýnky taky - teda - chce to vyzkoušet - vyrobí jeden a jestli bude vyhovovat - vyrobí rovnou druhý - to by byla machrovinka, kdyby se zadařilo! 8-) A my asi též knihu hostů mít nebudeme. My jsme taky oba dva pokřtění a budemem mít svatbu se mší - Vlastík (náš kněz) o shánění kříže nemluvil... buď je to u nás jiné nebo to ještě přijde... Ale určo nikdo z mých známých kříž nekupoval... Měla jsem vymyšlenou veselou kytku gerber a růží a všeho možnýho - ale jak jsem se dívala na vaše alba - inspirace - uchvátily me kaly... jsou takové elegantnější... hlavně už bych chtěla ty šaty, pak to všechno půjde podle nich... Budete mít někdo svatbu bez živé hudby? My skoro jo - jen tam hodí nějaký song taťka a chvíli brácha. Jinak reprodukovana...
Odpovedať
My taky živou hudbu mít nebudeme.. ono je občas CD možná lepší ;-)
Odpovedať
ani my ;-) a ja som na MD ... este par dni :-D :-D :-D
Odpovedať
co je to MD? hudbu budete vybirat sami?
Odpovedať
materska dovolenka ... asi si vyberiem sama. Ma mame malu svadbu, mame zarezevovanu polovicu restauracie, tak neviem uplne presne, ako to bude vyzerat ..... :-|
Odpovedať
to mi pripomina - ze bych mela napsat mail do restaurace - termin mame zamluveny dlouho - ale nerekli jsme jim, ze chceme salonek - snad s tim pocitaji =-) tez nevim, jak to tam presne bude vypadat - i kdyz restauraci i okoli mame zmaknute a super!
Odpovedať
my ideme tieto detaily dohadovat o tyzden ... to staci 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: s tou podprdou nasla jsem http://www.kvetuse.myeshop.cz/?lg=cs&... uplne dole na strance maji tu silikonovou, tak treba na netu by si neco nasla levneji.. Ja zrovna prolizam ty stranky a koukam, co vsechno bych " potrebovala" na svatbu.. :-D Jinak tento tyden budeme asi domlouvat kolacky a zakusky a pujdeme na prstynky, jsem zvedava, jak pochodime.. :-N
Odpovedať
lucsynka: diky mrknu na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa akurát dohodla s kolegom ktorý bude mať moju svadbu pod palcom na obhliadke/znie to divne keď daný priestor veľmi dobre poznám/ no chceme si to celé prejsť aby to nebolo na poslednú chvíľu. Na budúci týždeň nám začína práca tak nebude čas živú hudbu mať nebudem, čo som pozerala sú drahší o dosť a nemám skúsenosti s kapelou. Nás bude viac mladých starší budú iba rodičia a ich súrodenci takže chcem aby sa hrali aj novšie skladby, čo si myslím že kapela nezvládne.... A navyše keď sa kapela skladá z 3-4 osôb musíš im zabezpečiť jedlo, pitie nedajbože sa tam niekto z nich nacápe.. Z CD viem narábať aj ja takže keby bol problém vieme ho vyriešiť. termix dúfam že vám reštaurácia aspoň paravánmi oddelí "vašu" časť a nebude na vás každý čumieť
Odpovedať
Kadan, diky za radu, premyslala som, ako to urobit, lebo ta nasa cast bude priamo pri dverach, tak nech kazdy na nas necumi !!!
Odpovedať
Profilova fotka
fúha dvere nó neviem. idem makať večer sa ozvem
Odpovedať
Kadan, no, pri dverach, ale vybrali sme si to miesto zamerne, lebo je to zaroven pri oknach a za oknami je zahrada (alebo ako to mam nazvat), kde sa budu blaznit nase deti, tak nech na nich vidime ;-) pozri si vizualizacie www.prikaplnke.eu
Odpovedať
hlasim, ze aj ja som na MD....... :-D dnes mi pisali z Kamily, ze nevedia na ekon.odd.sparovat nasu zalohu 1600 eur.... no jasne ze nie, sak sme ju este ani neuhradili.... :-p :-D :-D :-D :-D zivu hudbu tiez nebudeme mat, ale DJ, chceme aj ludovu hudbu, aj modernu, vraj je dobry, tak uvidime na stretku pred svadbou....
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tiez iba DJ... myslim, ze je to univerzalnejsie, i ked dobra kapela je super, hlavne ak ju mozes kombinovat s DJ (a to uz potom ide riadne do penazi) habibi - to s tou kamilou je vtipneee :-D :-D
Odpovedať
habibi, ty si maska :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?