Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
vsetky kvety objednavaju z holandska vacsinou...takze az take lacnejsie nebudu, aj ked je ich sezona. |-|
Odpovedať
@zajo79 Mam info, ze v TT (dobre kvetinarstvo) by kombinovana kyticka tulipany (9-11 ks) + nejaka vyzdoba stala 50€, tak uvidim, co ta moja smolenicka kvetinarka. Rada by som mala aj "utopene" tulipany, ale neviem, ci to na tych stoloch nebude zavadzat.
Odpovedať
utopene su ake? ale rataj s tym, ze tulipan Ti moc dlho nevydrzi... to len tak ze na fotenie..a potom neviem neviem. nieje malo 9-11ks tulipanov do kytice?
Odpovedať
@zajo78 Pozri moj album, utopene su tie vo vysokej vaze, s cca 4 cm vody. Ked pozries tu druhu kyticu, tak tam viac tulipanov nie je. A ta prva kytica mi pride dost velka. Chapem, ze je to individualne a niekomu by sa 2x tolko kvetov mohlo zdat zase akurat.
Odpovedať
ved ano...a zase zalezi ci chces velku kyticku alebo mensiu, vacsie tulipany alebo mensie...
Odpovedať
Pozeram, ze pises, ze si vysoka. Aku mas vysku, ked nemozes mat okruhlu kyticku?
Odpovedať
jeejda, neberte to ze nemozem... ale ak by som mala okruhlu kyticku, nepasovalo by to opticky. Malu uz vobec nie, a vacsiu - to by mi neslo. mam 172 - co nieje az taka vyska, mozno sa tu niekto do mna obuje, ale plus vysoke topanky cca 8cm. Ale to je kazdeho vec co si da..takze len tolko.
Odpovedať
a aj k mojim satom by okruhla nesla... |-|
Odpovedať
@zajo79 Ved ja nerypem, len som sa zlakla. ;) Ja mam 176 a 7 cm podpadky. Spolieham sa na tie tulipany, ze budu mat dlhsiu stopku, pocitam, ze tak cca 40-45 cm.
Odpovedať
kvetinari to robia tak, ze nechaju dlhsie stonky, pripadne spustia neaku satenovu stuhu... mne to nepride pekne ked je vysoka zena, s malou kyticou. ono niekedy clovek nieco chce a kvetinar mu to raz dva ozrejmi :-D
Odpovedať
inak, to je super napad, obliekat sa priamo v salone...to sa mi paci, obliekli by ma tam ovela rychlejsie a zrucnejsie ako niekto doma, to by k nam musela dojst moja sestra..... ;-) fakt nad tym zacinam uvazovat.... ;-) ;-) ;-) mne sa tulipany tiez pacia, ale vraj dlho nevydrzia, ja chcem mat kvety aj vo vlasoch, to by iste nevydrzalo....
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa mať tulipány, frézie a ornitogalung. pivónie ne e. fuska ako hovorí bosacka malo by to stačiť 2-3 týždne vopred. Ak si si neni istá alebo chceš vyskúšať niečo iné tak by nemal byť problém maaarii s druhom kvetov by nemal byť problém, treba si obehať kvetinárstva čo ti vedia ponúknuť, popýtaj sa kedy vozia kvety, aby si mala čerstvé.... kozmetička je moja neter nalíči ma doma, kaderníčka bude v salóne a nehty si budem dávať robiť asi v utorok aby som si zvykla, momentálne mám problém s kvalitou nehtou tak si 1x v živote dám robiť gélové /či aké to vlastne sú/ šaty mám maslovej farby, výzdoba: obrus biely, organza a ost. výzdoba bude do zlata. Nad menovkami som zatiaľ až tak neuvažovala buď budú biele alebo zlaté ešte uvidím, neviem ani ako budú vyzerať či budú zasunuté do vidličky, na poháriku, zapichnuté v bonbóne... ??? neviem bosacka aj ja sa občas vrátim k nejakej téme na ktorú som nestihla reagovať, keď dopíšem toto pozriem si tvoje obrúčky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ˇhabibi to snáď nie! iba v podprde a topánkach???????? ja by som nešla 8-) 8-) :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi Tá naša Bratislava niektoré zamestnankyne sú naozaj hrozné ale česť výnimkám. Tiež som bola v 3 OC a pýtala som sa na podprsenku /pod svad.šaty/ 12 predavačiek mi povedalo že moje číslo sa nevyrába, že si mám kúpiť o číslo menšiu má to byť tak pevné....... ]-( ja sa nemienim udusiť!!! Teraz som bola ešte v jednom obchode a kočka sa iba smiala že čo to bolo za kozy. Niekto chce iba predať a nezaujíma ho dobré meno.
Odpovedať
Profilova fotka
fuska tulipány sa zvyknú trošku rýchlejšie rozvyť takže na fotenie aj po fotení si ich zamotám do namočenej handričky-servítky aby mali dostatok vlahy
Odpovedať
Profilova fotka
Taxem tu necely dva dny nebyla a vy jste toho tolik napsaly.. :-o ani nebudu vedet, na co vsechno jsem chtela reagovat.. :-N Vcera sme byli na koncerte v Ostrave :-D dneska v Brne po obchodech, hlavne s nabytkem - vybirali¨sme a cerpali inspiraci a paxme byli v kine na Alence v risi divu.. :-D Takze - ke kadernici pojedu do vedlejsi vesnice, licit me bude kosmeticka u nas, pry to bude lepsi, az jak budu ucesana, uvidi saty.. Nehty asi budou nakonec gelove, snazim se nechat narust svoje, ale ty narostou jen kousek a paxe zacnou jeden po druhym lamat, tak asi v tydnu pred pujdu na nehty, ale to se budu domlouvat az na zkousce liceni, oboje dela ta stejna. Kytku bych chtela asi z bilych ruzi, protoze budu mit celkem vyrazne saty, tak aby to uz nebylo " moc ", ale to ma na starosti kamoska, ta urcite neco vymysli.. ;-) A nemel by byt problem, kdyby byla ruze i ve vlasech..
Odpovedať
Tyyyy jo fakt díky za rady!!! :-) :-) :-) :-) :-) Potěšily jste mě taky s těma kytkama - růžičkama a též s tím - že kombinujete krémovou a bílou. Trochu jsem se toho bála - abych pak nevypadala "špinavě". Ale jak jsem psala - nejsem si šatama jeste jistá. To oblékání v salóně jsem právě zvolila kvůli tomu, že by to mělo být profesionálně ;o) Jinak myslím, že výzdobu stolu budou dělat zaměstnanci restaurace. Vy si najímáte květinářku nebo někoho? A auto a kostel budete zdobit? Myslela jsem, že by mi květinářka dala malé kytičky třeba gerberky - zatím myslím, že v ruce budu mít mix: růže, gerbery a ještě nějaký minikvítky - a navázala bych to sama... =-) A jmenovky - nechávám se inspirovat místníma fotkama - ste šikulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: me tohle vsechno bude delat kamaradka - do kostela bude nejaky vyzdoba jednoducha a hlavne aby to tam potom taky nejakou dobu vydrzelo, auto bude asi jen na cestu na foceni, pripadne na odvoz, kdyby se neco zapomnelo, nebo tak, takze bude asi nazdobene jen jednduse.. Ale jinak to urcite udelaji zamestnanci v restauraci, bud z toho, co maji, nebo jestli si doneses vlastni veci na vyzdobu, staci se jen domluvit..
Odpovedať
v TT v maxe, na prizemi je super obchod, ked som tam bola, len som sa pytala co maju a bola mi ochotna ukazat tusim cely obchod. A mali jeden plny regal spodneho pradla na svadbu.
Odpovedať
lucsynka: takže si sehnat kámošku, která udělá výzdobu ;-) To by mi asi stačilo těsně před obřadem - dyš mám svatbu až odpolko :-) Dík za radu! A s autem a restaurací se mi též líbí, jak to píšeš... něco jsem tu četla o černých šatech - moc se v tom neorientuju - má tu snad nějaká nevěsta černý šaty...? 8-) :-)
Odpovedať
Jo ještě jedna věc mě napadá - jak řešíte podprdu? Jestli mi zůstanou ty šatky, co jsem si zamluvila - nemůžu mít ani rámínka ani nic na zádech... V salonu mi radili nalepovaci gelovou podprdu za 550kc! Nechce se mi za to davat tolik penez, kdyz to vyuziju pravdepodobne jen jednou za zivot! Mate nekdo podobny problem?
Odpovedať
Profilova fotka
maarii - ja budem mat tiez saty kremove a tak sa snazim ladit aj to ostatne... ale obrusy v restike a navleky na stolicky maju iba biele, tak to bude musiet ladit, aj keby nechcelo :-D zajo - ako si pisala o tych tvojich kvetoch... urcite si daj take, s ktorymi budes spokojna... no k tvojim satam sa podla mna kaly hodia uplne super :-N
Odpovedať
nevim, jak se podivam do alba konkretniho primo vaseho... :-( konkretne zajo79 - chtela jsem se podivat na kombinaci saty a kaly a nemuzu nic najit =-)
Odpovedať
bosacka: navleky na stolicky neplanuju - a jinak se to tez budu snazit sladit ;-) ubrusy bych teda ale nerada mela bile... zas ale - na tom to nestoji, ne? ;-) budes mit kremovy nebo respektive - mas kremovy tez oznameni?
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii kyticu budeľ hádzať alebo nie?? Keď si ju budeš viazať sama nesmieš zabúdať na to aby hod prežila v celku. na výzdobu v reštike sa pre istotu opýtaj, nech ti poprípade dajú zoznam poskytovaných dekorácii, cenu za výkon a samozrejme pýtaj fotky, a či majú tvoju farbu ak by si si chcela robiť výzdobu sama v deň svadby neviem, ten kto sa tým nezaoberá každý deň to nemá až tak ľahké, nie je to žiadna sranda. Ja som chcela biele šaty s čiernou čipkou, niekomu by sa to zdalo morbídne, aj mne pred časom ale viem si to predstaviť neviem aké chceš šaty no nemôžeš mať podprdu telovej farby? nevieš nájsť album zajo?
Odpovedať
kadan, dnes ti zase ide..... :-D :-D :-D :-D ja kyticu hadzat nebudem...komu aj? ved vsetky baby okrem mna, mojej dcery a priatelovej dcery su v rodine vydate.... :-p :-p :-p zajo si album zredukovala.... ;-)
Odpovedať
kadan: kytici hazet nebudu, takže nároky na výdrž nebudou tak velké :-) a jinak brzy pujdu do restaurace asi se seznamem veci - na co se ptat :-D abych na neco nezapomnela! urco se optam, co mi muzou nabidnout. dik! výzdobu v den svatby - sama ne - nějakou oběť zvolím - ale je pravda, aby si to přinejmenším dříve vyzkoušela nevím, co je to čipka, ale viděla jsem několik fotek svatebních šatů s černým vyšíváním nebo páskem nebo nějakou ozdobou a nezdá se mi morbidní, naopak docela nápadité, i když já osobně bych do toho nešla... habibi78: nemuzu najit ani tvoje album ani nějak nikoho... nějak se tu totálně ztrácím :-N
Odpovedať
mariii, ak sa ti ukaze moj prispevok, tak napravo od mojho mena uvidis tri okienka...fotoaparat, to je album, sipka to je interna posta a vykricnik, to ak si myslis ze ta urazam a chces ma bonznut adminovi.... :-D klikni na fotoaparat a uvidis moj album.... ;-)
Odpovedať
jo telovou podprdu mit asi nemuzu - mam cely zada holy az k pasu...
Odpovedať
Profilova fotka
mari čipka(krajka) album poprípade zadaj stránku/photos/habibi78 malo by to ísť aj takto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?