Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N x-) x-) x-)
Odpovedať
aj bez slov.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nedoriesilo... kaslem ich. a my sme blby, ze sme taku vec nesli kupit do renomovanejsieho zlatnictva ]-(
Odpovedať
inak, viete co robi moja draha dcera kym pisem???? namaca si hygienicku servitku do mojej kavy a cisti mi monitor...... :-p :-p :-p :-D :-D :-D videla, ze som si ho ja cistila, tak chcela aj ona pomoct..... no mozem sa za to na nu hnevat???? :-D :-D :-D :-p kadan, nie, necistila som si monitor kavou.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
blbi
Odpovedať
xixi. potesi.
Odpovedať
zajo, myslela som, ze ALO je zarukou kvality....prd jeden veliky..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ja som bola zase upozornena na to, ze si kupis briliant, dostanes certifikat...das si prsten zmensit a sup, zrazu ked ti daju zmenseny prsten, mas uz iba zirkon...preverovala by si si to? na prvy pohlad rozdiel nezistis...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( preto ked si davam prsten cistit, chem papier kde pri prevzati potvrdia, ze v prsteni bol diamant..... a ked mi ho vratia, chcem zase potvrdenie ze mi ho s diamantom vratili.... a stale si to v inom zlatnictve skontrolujem.... dnes sa verit neda nikomu.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
a davas si to aj preverovat ci ten diamant mas? potvrdenie...na papier Ti aj ja napisem vselico.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tiene sú krásne a je super, že sa neusádzajú, ja to nemám rada aj keď to vidím inej babene a nie to ešte neveste :-S Ešteže exsitujú podklady a kvalitné tiene... habi, to je dobrý obchod s polovičkou ;-) nakoniec to dobre dopadne, uvidíš
Odpovedať
Profilova fotka
ahá už zase akurát som si pozerala staršie albumy a naše termány vyzerajú dobre, zatiaľ nepršalo pozriem 09
Odpovedať
Profilova fotka
jáj zabudla som zajo máš milú pomocníčku
Odpovedať
zajo, jaska, ja si preverujem vsetko..... :-p :-p :-p :-p :-p vrabciak, dakujem, dufam... viete si predstavit, ako to preziva moja mama...katastroficke scenare..... :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
habibi ma pomocnicku, ja mam dvoch pomocnikov. tretie dufam bude baba, lebo na 4 dieta odvahu nenaberiem :-D
Odpovedať
zajo a kedy planujete babu? my po svadbe skusime.... drahy by chcel syna, ja dceru...uvidime.... :-D baby, ako ste na tom s detmi vy? Mate, planujete??? :-D :-D
Odpovedať
musim napisat jonasovi... :-D treti chlap bude a kupujem dalsie psa - fenu,lebo je to tu prevaha chlapov. hmmmm.... takto o rok. ale taha ma to aj hned..no nech si trochu uzijem leta... a este..nechcem zostat tehotna aby som bola prve tri mesiace v zime,ked su chripky...viem,nahoda je svina,ale nechcem pokusat osud.
Odpovedať
zajo, my hned ked sa nastahujeme do domu, tak ideme na vec...teda vyskusame..... ked sa podari, tak budem rada hocikedy.... :-D vcera som pozerala Jonasa v Reflexe na Markize.... jemu to nejako nevychadza..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nooo...to asi skusal. kolko ma tych deti? 11? a mozno ze prave to chcel, taky pocet...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež chcela no nejako to nešlo. Musela som ísť na kiret, zamĺknuté tehotenstvo, a odvtedy som v jednom kole (pracovne) Nebol čas ani chuť. (a moja psychyka je na prd) aj keď niečo je už si to tak neužívam.. ;-( Ak by to ale vyšlo tak by to bol prekrásny svadobný dar pre drahého
Odpovedať
kadan, ja som si presla presne tym istym..... musis sa dat dokopy psychicky nemysliet na to.... a vyjde to.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem habibi
Odpovedať
|-| niekedy je to tazke..ale vsetko pride v pravy cas.
Odpovedať
Profilova fotka
pripadám si ako stará babka, ledva chodím ešte ma neprestal bolieť chrbát, drahý ma akurát natrel
Odpovedať
Profilova fotka
kočky neviete ako dopadla lubiduch s tými šatami či sa dá upraviť ten chrbát? Neviem či som to prehliadla alebo to nepísala.
Odpovedať
uz tu veru davno nebola.
Odpovedať
mne sa satky lubi veeeeelmi pacili, videla som ju v nich aj v inych pripravnych albumoch ako inspiraciu..... :-N a z marianinky som v strese.... =-)
Odpovedať
to nebola ona, to bola modelka ..aspon myslim.
Odpovedať
zajo nieeeee, na tej fotke co mala v albume bola ona zozadu, nieee?? ved sme este rozoberali jej chrbat, ze je super....
Odpovedať
Ahojky holky? Pracujete se svatebním plánovačem, co je tu na strankach? Nezdá se vám zbytečně napřed? =-) Koukám, že jste tady docela sehraný tým... ;-) Tož přeju hodně štěstí a krásný svatební květen - vzepřít se nesmyslným pověrám 8-)
Odpovedať
maaariii, keby som sa mala drzat svadobneho planovaca, tak som pred infarktom..... :-D nedrzim sa ho.... :-p :-D
Odpovedať
habibi, díky Bohu! :-) Můj nastávající má pocit, že je na všechno dost času... Myslím, že by nejraději plánoval a domlouval týden před tím... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?