Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi nebuď ako ja nestresuj pokiaľ si spomínam ešte ti zostávajú cca 2 dni tak si ich uži
Odpovedať
termix: tak to mate fajn, ze si to takto pekne sami porobite, no a uplne ta chapem, co sa tyka chlapov...daj im nieco vybavit...ehm =-) niekedy im to trva vecnost. A babyyy, kazdy ma strasi ze nebude pekne pocasie, obzvlast toho 15.5. ;-( len nech nie je zima a nech neprsiiii, aj ked slniecko nebude svietit nevadi, len nech neleje
Odpovedať
Zuzi ... mas na saty nejake bolerko, alebo co ?????? nestras s tym pocasim :-( ... ja si na saty nic davat nechcem, maloco by mi tam pasovalo :-| inac, ani ma tak netrapi pocasie na toho 15.5. (aj ked dazd by ma moc nepotesil) ale skor na 16.5. ... svadba bude malicka, predpokladam, ze taky nejaky obed/vecera len s rodicmi a surodencami a o 21ej som doma. Ale na druhy den sme naplanovali opekacko-grilovacko-gulasovacku so vsetkymi nasimi kamaratmi na jednej luke tu v BA - a tych ludi tam bude cca 120 !!!!!! cize, tam nam pocasie MUSI vyjst !!!!!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pridam sa este k vasej teme, my s priatelom byvame tiez spolu, takze ja budem v jednej izbe a drahy v druhej, a moji rodicia pridu na hotove, takto sme sa dohodli, lebo nasi byvaju na byte a my tu mame velky dom,...takze asi tak a este co ste pisali niektora o tych pancuskach, moja kamaratka mala tiez cele pancuchy a potom este tyzden mala otlaky medzi stehnami, tak tie pancuchy by som asi neodporucala
Odpovedať
mam bolerko, ale take iba akoze :-D pre zimou neuchrani, ale asi ho aj tak zmenim, nepaci sa mi :-) idem si do salonu poskusat este ine a uvidim, mozno si vezmem aj take hrubsie ked bude tyzden pred tym chladno, to sa da aj par dni pred dohodnut.Ale pevne verim, ze nam bude krasne svietit slniecko, vsetko kvitnut, jar ako sa patri x-)
Odpovedať
Radka, my mame maly byt, tak neviem ako to zrealizujeme, bude to chaos ... Zuzikka, problem je, ze tie moje saty take cipkovane bolerko urcite neznesu, tak neviem, co si na seba dam, ak bude kosa ..... asi si dam bundu :-D :-D :-D alebo strikovany sal zo zimy :-D :-D :-D :-D alebo nic a zmrznem, nech je sranda
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj termix,nieco uz len predsa vymyslis,ved este mas cas na to
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa pridam - s drahym byvame spolu, ale nie na Slovensku - takze to spravime pekne tradicne, on u svojich rodicov, ja u svojich, a pride ma vypytat :) Aspon oficialne "odidem z domu" - uz som prec sice 3 roky, ale neratalo sa s tym od zaciatku - sla som na dovolenku a nevratila som sa :) Akurat sa bojim jedneho - otec fajci v byte, aj rodina ked pride na odpytovanie bude fajcit, a nechcem smrdiet od dymu este kym vyrazim z domu :(( Neviem ako to zorganizovat - zakazat fajcenie jednoducho nepojde, prosila som ich nech nefajcia aspon kym som skusala svadobne saty cez Vianoce doma a ani to nevydrzali 8-(
Odpovedať
radka, uz som vymyslela, vystahujem muza ku kamaratom, nech sa pooblieka tam :-D a aby sa cely den nenudil, tak mu dam aj obe deti :-D :-D :-D :-D ozaj, cos a tyka samodrziacich pancuch - mala som ich na prvej svadbe a bolo to uuuuplne vpohode, nic otlacene, drzali "jak hluchy dvere" .... akurat, ze biele by som si uz nedala ... teraz som si kupila telove, ale take, co skoro vobec nieje vidiet na nohe a co je najdolezitejsie - musia byt co najtensie !!!! najlepsie su 8 DEN ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si pre istotu kupia dvoje samodrzky keby nieco,ale fakt sa bojim ze nebudu drzat,...drahy mi hovoril aby som sa nebala
Odpovedať
radka, mam strasne chude stehna a mne drzia, nebooooooj .... v najkrajsnejsom pripade si nechas hole nohy ;-)
Odpovedať
termix a ani hladke uplne jednoduche bolerko nemozes mat? No ja mam samodrziace pancusky a zatial co som aj mala drzali, tak dufam, ze aj tieto budu :-) urcite nechcem cele pancuchy, ako by som chodila na wc? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzikka, presne to je problem, ist na WC s normalnymi panucskami ... inac, toto je vtipne, http://www.temnota.sk/index.php?main_... - ja by som si ich dala - nech je sranda :-D :-D :-D :-D hej, hladke bolerko musim kdesi najst ... saty som si objednavala cez mimibazar, tam uz nebudem doplnat objednavku, tak ho musim najst niekde inde :-| nemas tip ???
Odpovedať
termix, take som niekedy nosila aj ja.... :-D :-D :-D :-D kadan, hej, mam este dva dni..... aj som sa bavila s drahym, ze by som ese jeden tyzden ostala.... :-D :-D nejako nas pribuda kazdym dnom, parada, viac hlav, viac rozumu, viac porozumenia.... :-D :-D neviete, co je s marianinkou? =-)
Odpovedať
no marianinka tu dlho nebola =-) snad je OK. termix..posielam do IP kde som si aj ja chcela dat usit, je tam velmi mila pani, robia na dialku...
Odpovedať
zuzi, si POKLAD !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zase take chude stehna nemam...a hole nohy urcite nechcem... este som rozmyslala nad bielymi silonkovymi nadkolienkami ale kde som sa pytala tam take nic nemali...
Odpovedať
radka, preco chces biele ???? daj si telove ... biele vyzeraju tak mrtvolne :-S
Odpovedať
no ja mam kupene jedny biele, jedny telove. Neviem , ktore si obleciem nakoniec, na bielych sa mi paci ta krajka ze je biela ale zase sa mi nepaci to, ze su take cudne biele nohy...asi kupim ked tak 8 denove, tie su vraj neni ani vidno, ze su biele. uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
ta tie samodrzky mam uz kupene a dalsie peniaze na to vyhadzovat ked ich budem mat iba raz ,to je zbytocne a aj tak si myslim ked mam biele saty a mala by som telove samodrzky alebo nadkolienky to by vyzeralo asi divne
Odpovedať
habibi tebe som omylom poslala IP co patrila pre termix :-D :-D :-D termix, uz ti to ide ;-)
Odpovedať
radka nieeee .... nevyzera to divne, vyzera to akokeby si mala hole nohy ... inac, ja som si kupila za 6,95 8-DENove telove a su super a vyuzijem ich aj potom, kdezto tie biele mozes rovno vyhodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja to budem potrobovat iba na svadbu,ja to potom uz aj tak nebyuzijem,lebo ja nemam rada ani silonky ani silonkove ponozky,mne by to bolo teda zbytocne
Odpovedať
termix kde si kupila tie 8 denove? Mali aj biele 8den?
Odpovedať
mali .... napisem ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vás dočítať dá poriadnu fušku :-D kočky, ak sa bojíte, že vám silonky nebudú držať, tak si ich poistite podvazkovým pásom. Ja som si ho už obstarala, mám to sérku k nohavičkám ;-) Tiež sa mi nepáčia biele silonky a naviac mám šampáň farbu šiat, tak by biele silonky vyzerali fakt blbo. u nás odobierka nebude, ale bude skorej poďakovanie rodičom a len si pripijeme a vyrazíme na cestu. Pred naším vchodom bude totiž zhromaždenie, kde si všetci dajú pierka a dajú stužky na autá, potom vyrážame na zámok, my dvaja sa budemem fotiť a hostia sa budú vybalovať na izbách, len dúfam, že na nikoho nebudeme musieť čakať :-| inak máme nové to, že už máme vytlačené oznámka, len som ich ešte nevidela. Nechala som si ich tlačiť na SR, takže už sú u našich a vraj vyzerajú veľmi dobre :-) teším sa ...v utorok ideme na SR na matriky a aj na zámok povyplácať a dohodnúť čo treba 8-)
Odpovedať
ahojte. vitam nove tvare. ozaj, marianinka tu dlllho nebola, dufam ze je OK, a len nema cas na nas..
Odpovedať
Profilova fotka
ale ste toho popísali :-D ja som si skúšala samodržky predvčerom a držali ja budem tiež ďakovať a nepýtať si povolenie tiež som preč 3 roky . Počasie vraj býva upršané prvý týždeň potom sa to vykrášluje
Odpovedať
KADAN ! vliala si do mna optimizmus :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, bodaj bz si mala pravdu....ja chcem slnie4koooo 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?