Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
maaaaaas
Odpovedať
@zajo79 Vidim, dakujem pekne. Fotky budem musiet skonzultovat s priatelom a k DJ nejake dalsie referencie. Najlepsie by bolo, samozrejme, video, ale to vela DJov asi nema. ;)
Odpovedať
hmmm... prid k nam pozriet 8.5. na svadbu ;-)
Odpovedať
alebo mu zavolaj a spytaj sa. tinka, to je ten idealny klasicky pripad. my spolu byvame, takze eee
Odpovedať
@zajo79 A kde mate? ;) Idem sa venovat, zajtra v praci si precitam. Caf.
Odpovedať
zamok u grofa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja tiež u mamky nebývam ale aj tak budem u nej tam ma sestra oblečie-teda pomôže mi, neter nalíči. Drahý príde pre mňa tam aj keď by som sa tým trápnostiam rada vyhla, s mamkou na tom nie som najlepšie. Aj tak uvažujem či je to celé dobrý nápad........ už sa nevyznám sama v sebe, čo vlastne chcem Posledné 2 roky som sa nezastavila, konečne som trošku vypadla z kolobehu a teraz to na mňa dopadá. vydávať sa či nie?? neviem..asi idem spať,
Odpovedať
a preco nie? napis si na papier...preco ano a preco nie ;-) zajednala som si vizazistku v NR.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka aj ja som byvala v michalovciach......muz z nitry svadba v mi :-D
Odpovedať
dididi, to isli autobusom vsetci na vychod? jardo spomina, ze to bola inaa svadba :-D
Odpovedať
najskor sa robi uces potom makeup? ci je to jedno?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo autom.................no a jaro moc trepe ako ho poznam, takze urcite pridal aj to co tam nebolo......... :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
najprv účes
Odpovedať
nenene, ze taka svadba, ze na takej este nebol x-)
Odpovedať
aj som si myslela ze najskor haro. 22. idem na skusku makeupu, skusim si dohodnut aj kadernicku hned nech vidim ake to bude
Odpovedať
idem off, dnes chcem ist spat trochu skorsie. papa
Odpovedať
diddi, ale bolo by narocne prist si ma vypytat na vchod, ked svadba bude na zapade... :-D zajo co tak skoro dnes? tazky den? mne sa uz dovolenka u nasich konci, pomaly zacinam stresovat, co vsetko ma caka.... matriku stale nemam vybavenu, nauky pred nami, popolnocne nist, topanky nist.... kolace nist, oznamka nist.... jaaaaaaaaaaaj.... :-S :-p
Odpovedať
Ahojky! Tak se přidávám do skupiny svatby v květnu! :-)
Odpovedať
ahojtee. tam moje plany ist skorsie spat...do jednej som odsavala sopliky, dokopy spala asi tri hodiny 8-(
Odpovedať
Zeny, ja som taka rada, ze mame niektore rovnake "starosti" ... uz som sa bala, ze len ja som takto "postihnuta" :-D :-D ... s nastavajucim byvame spolu 7 rokov, mame dve deti, rodicov mame obaja 140 km daleko, ja som rozvedena ... cize - ziadne pytanie, odcepcenie a podobne zvyky ..... obliekat sa budeme v jednom byte, ja v jednej izbe, muz s detmi v druhej izbe .... sranda bude iba vtedy, ked ja s tou velkou suknou pojdem dole vytahom :-D :-D :-D :-D .... okrem mna sa tam uz nikto nezmesti :-D :-D :-D :-D .... len neviem ako to technicky vyriesime, aby ma nevidel pred svadbou .... asi ho vyhodim z domu k susedom :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
termix a fotit sa idete kedy? Az po obrade? My sme sa rozhodli pred a potom rovno z fotenia na obrad, nemame tiez tie zvyky... A kde mate svadbu?
Odpovedať
Zuuuuzika .... fotit asi po obrade, mame malu svadbu, 13,30 obrad ... presun do restauracie, cca o 15,00 budeme jest, asi tak do 16,00 a potom my s detmi a muzom zdrhneme na hodinku pofotit sa a oni nech si tam zatial robia co chcu :-D obrad mame v Karlovke a hostinu v Zahorskej Bystrici
Odpovedať
aj my mame malu svadu, bude nas cca 20hosti na obed, my mame obrad o 16:00h v Zrkadlovke a potom sa presuvame do hotela Danubia Gate. Ako pozeram v albume, aj my sme chceli mat obed tam kde vy ;-) aj sme tam mali dohodnute stretko len nam to bolo daleko. Potom nam ten pan aj pisal, ci teda berieme alebo nie, lebo vraj uz maju zaujemcov na svadbu. Tak to ste boli asi vy :-D Co vas tam vyjde menu na osobu? Alebo ako mate kalkulaciu?
Odpovedať
ja odpadnem !!!!!!!!!!!!!!!!!! nam hovorili, ze tam budu dve male svadby naraz - jedna hore a jedna dole, tak to ste vy ????????????????????? :-D :-D :-D :-D :-D podte taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!!!! kalkulaciu este vobec nemame, musime tam cez vikend skocit a dohodnut sa .... ja sa potentujem, aka nahoda !!!!!! a vies kolko krat som premyslala, ze ktovie, kto bude mat svadbu vtedy, kedy my ???? jeeeeeeeezis, zmente to !!!! podte sa svadbit s nami !!! :-D :-D :-D
Odpovedať
termix... :-D :-D :-D radi by sme len uz to mame dohodnute inde. Nam to bolo daleko, sme chceli nieco v Starom meste blizko a hlavne sme sa potom rozhodli aj kvoli izbe, ostavame na svadobnu noc tam :-D . V izbe sa aj prezleciem, budeme tam mat vsetko poskladane, veci a tak...Takze preto nakoniec hotel. Kolko budete mat hosti na obede?
Odpovedať
my 16 ..... inac, som bola trosku na nervy, ked som sa dozvedela, ze tam budu dve svadby naraz, jooooj ... ale teraz by som sa tesila, kebyze viem, ze je to niekto "znamy" :-| a co pripravy ? ako si na tom ?????
Odpovedať
tak ono je lepsie ked je len jedna svadba v jednej restike, si myslim :-) A vy budete teda nakoniec dolu ci hore? Ako ste to poriesili? Teraz ked sme vam nechali volny plac? :-D :-D Pripravy? No uz skoro vsetko mame, uz len drobnosti, zakusky, tortu, na vyzdobu pokupovat vecicky, objednat mikrobus, ale to staci vraj aj tyzden vopred, ale obj. skor, nech nestresujem potom :-D , no a teraz riesim akurat navleky na stolicky, ma mi pani poslat na skusku tak som zvedava ci to bude pasovat. Ty ako a pripravy? Satocky uz mas? A deticky mas ake velke? :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D tak dikes, ze ste nam to uvolnili :-D :-D :-D .... vy ste mali mat hore, ze ? ja chcem ten spodok, polovicu, co je pri okne, vies, z tych 16 ludi, co tam budu budeme mat 5 deti, tak nech sa besnia vonku a my na nich budeme vidiet ... dcera ma 7a pol, syn ma 3 roky ... saty mam objednane, aj pre dcerku .... ostatne neviem, som z toho akasi zufala, oznamka esne nemame ani navrhnute, obrucky objednane, vlasy neviem ..... nakoniec vsetko budem na poslednu chvilu riesit 8-(
Odpovedať
a oznamka si idete robit sami? My sme si objednali a hotovo, sme nasli stranku kde robia take "modernejsie" nechceli sme take klasicke...a za dva tyzdne aj dosli postou, takze super. Ja idem na skusku ucesu koncom marca asi, tak sa tesim, som zvedava ako to dopadne.
Odpovedať
mam kamarata grafika, vymyslela som si oznamko, on nam ho graficky zrealizuje a muz to vytlaci v robote (robi vo velkej tlaciarni) ..... len dufam, ze sa toho dozijem :-D :-D :-D toto je jedina muzova uloha, co sa tyka svadby =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?