Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...vitajte novacikovia. Do salonu pojdem asi az kocom leta...mala by im prist nova kolekcia. Vraj to tak staci...
Odpovedať
Já si šaty asi nechám ušít, ale chtěla bych zajít někam aspoň jednou a ozkoušet různé druhy šatů, abych se podívala, co mi sluší a co ne, jak je to pohodlné a podobně... Ale podle obrázků už trochu představu mám...
Odpovedať
clerens: můžu se zeptat, co jsi nechtěla a teď chceš a naopak?
Odpovedať
Profilova fotka
clerens: praveze nevim o tom, ze by sla civilni svatba v kostele.... ale dnes jsem psala email na faru jestli je to mozny a jestli nas nechteji oddad i kdyz nejsme pokrteni ;-) tak jsem zvedava co mi odpovi.... Ja jsem z Brna, ale pritel bydli v Holubicich a bydlime u nej. Odkud jsi ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Holky a uz neco zarizujete????? Me se zda, ze je na vse jeste spouuustu casu.... 8-)
Odpovedať
luci: zatím se spíš inspiruji, zamluvený máme jenom termín a kameramana-fotografa. Času je dost, ale jak už tu někdo psal, pokud si chceš vybírat, tak není na co čekat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cipa33 kde budete mat svadbu? a co uz mate zarezervovane??
Odpovedať
Lucinkaso Stacilo pozriet na moju fotku tam mas termin i miesto. :-) Svadba bude 29.maja 2010 v Poprade. Mame uz salu(marec) a to uz mali nas prvy termin obsadeny ako som pisala, mame tiez foto,kameru, zivu hudbu. Prisli svadobne pohare i balerinky na prezutie, pracujem na svadobnych oznameniech, mam v stadiu jednania svadobnu agenturu,od ktorej chcem pomoc pri vyzdobe (kostol,sala). Saty pojdem vyberat cez leto. Vybavena cukrarka a neviem veru, ci som si na vsetko spomenula :-) Este je dost veci, ktore treba, ale zase na tie je cas..... to, co tlacilo hlavne kvoli vytazenosti (kamera,foto,hudba,sala) je vybavene ;-) a s tym som spokojna:-) Zvysok postupne zhanam.....
Odpovedať
teda holky musim rici, ze ja mam doma jen spz na auta:-D..Kazdopadne misto uz mame predem domluvne,ale nevime jake terminy vypisou na matrice na pristi rok, takze jeste o nemuzeme uplne reit takto..Kazdopadne hudbu jeste uplne vyresenou nemame. Ale na vecer je jisty kamarad co dela v Brne DJ v klubech, takze disko vecer je jasne, ovsem co pres den, zda-li cimblaka nebo co..to nevime jeste uplne..no a kameraman nevime taky,ale fotografa moc neresime, protoze pritel i pritelova sestra delaji fotografy na svatbach, takze se to asi vyvrbi tak, ze kdyz se nic nesezene, bude fotit svagrova:-D..No ona se vlastne i sama nabidla, tak proc toho nevyuzit ze?!Zadarmo skoro:-)..Jinak teda takhle jeste nic extra vybrano neni.Akorat barva svatby bilokremova..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky muzu se pridat???nevim jestli datum nezmnenime,ale zatim ne,mozna na toho 1,ale bojim se ,ze nebude hezky,zatim kazdy rok bylo,je to hezci nez ten co zatim mam.Stridam to jak ponozky zatim este muzu,oznameni bude pozdeji a pratelum to rekneme taky pozdeji vsem az po novem roce takzwe vse bude jen tak pro nas,nemuseji vedet vsechny vsechno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pitrskap: vítej, taky to oznámíme až příští rok :-)
Odpovedať
Ahojky, babeny poradte mi fotografa a kameramana, ti cco som chcela su samozrejme rok vopred zajednani-Zitnanski, tak sa rozhodujem medzi Rofom, Golejom, Cechovskym. Poradte. Su to podla mna spicky, len neviem co pytaju za svoju pracu, viem,ze to nebude malo, jedine Golej ma na stranke ceniik, ostatni mi napisali,ze pri osobnom pohovore. Nemate niektora skusenost?Dik A co sa siat tyka, bola som teraz s kamoskou vyberat saty na promocie a teta v svadobnom salone mi vravela, ze staci,ked pridem na svadobne az o novom roku, co sa mi teda zda uz dost neskoro. Ja som pladnovala tak po lete zacat chodit po salonoch. Zatial obzeram stranky na nete, ale neznamena,ze ked sa mi nejake satky pacia,ze mi aj sadnu na postavu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
beemwacik: u nás se fotogarf pohybuje kolem 8000,- Na šaty je po novým roce fakt pozdě, pak se ti budou líbit nějaký, co už má někdo zamluvený, to je lepší si je zamluvit a pak ještě zkusit novou kolekci a kdyžtak to změnit... Já chci dlouhou vlečku a těch tady moc nemají, protože nejsou moc žádaný, tak těch třičtvrtě roku je asi akorát.
Odpovedať
Profilova fotka
pepik: dik za tip, asi bude lepsie, ked sa pojdem pozriet na satky uz teraz, a hned sa s nimi dohodnem, ze pridem skusit aj novu kolekciu a ci bude mozne to zmenit. Nechela by som teda, aby mi tie "moje" niekto uchmatol. Na satkach mi dost zalezi...chcem byt kraaaasna nevesticka. :-) Na kolko dni sa poziciavaju saty? 3? 5? Neviete?
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003 saty si vyberies zo salonu v piatok a v pondelok ich dnesies naspat..aspon ja som tak mala pozicane spolocenske...za kazdy omeskany den sa plati nejaka pokuta..tusim to bolo okolo 800,- sk na den..ale ber to vseobecne, to tu u nas na Orave...ceny budu urcite rozdielne. :-|
Odpovedať
zažila jsem nevěstu v saloně, která tam došla a řekla "vdávám se příští týden, oblečte mě, mého muže i synka"a paní je oblíkla a vypadali skvěle:-)
Odpovedať
Marilka Uz na to by som ja nemala nervy, potrebujem mat veci vopred dohodnute, aby som mala predstavu. Nemozem robit veci na poslednu chvilu, nemam na to povahu. Ale kazda nevesta, ktora to urobi podobne ako ta z tvojho rozpravania ma moj plny obdiv. Zial, ja som iny pripad :-) a osobne si myslim, ze nas je viac.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Holky vybrali ste si krasny termi. Mala som svadbu uz skoro pred mesiacom a mozme povedat, ze vsetko bolo idelane. Pocasie nadhera, ani horuco ani zima. Nadhera. Maj je krasny termin na svadbu ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Niekto vybera rok, niekto to zvladne za tyzden :-) . Moja kamoska bola len v jednom salone, a len raz, hned si vybrala saty a fine. Potom potrebovala saty na redovy, a hned v prvom obchode si ich kupila. nic take, ze chodenie, rozmyslanie - nejak sa s tym nestresovala. Obdivujem, ked sa vie niekto takto rychlo rozhodnut. Ja by som to nedokazala.
Odpovedať
ja som naplanovala svadbu za 4 dni okrem siat. svadobne som riesila 2 tyzdne a saty na redove som hladal dalsi. takze planovanie celej svadby od a az po z trvalo 4 tyzdne ;-). ale je to podla mna lepsie riesit takto, cim vic casu na to clovek ma, tak tym viac veci vymysla, meni a podobe ;-).
Odpovedať
já myslím, že je to o osobnosti - někdo na to má povahu, někdo vůbec. Já si chci svatební přípravy užít v klídečku, žádný stres, chci si vybírat, ne jen čekat, co na mě zbyde. Ale nepochybuji o tom, že se to dá zvládnout všecko za týden, záleží na tom, jaké a jak vysoké máš požadavky...
Odpovedať
no slysela jsem od nevest, ze cim vice satu na vyber, tim potom horsi rozhodovani..Ja to mam jasny ..na me saty velikosti 42, bile(to uz mam vyzkouseny) co me udelaji pekne pas a vubec postavu celou a je to:-D ..no a hlavne se mi musi libit..uz mam tak nejak vybrano, ale uvidim co dalsi rok a nove kolekce,ale zatim jsem zamilovana hodne do tech jednech..No a ja jsem taky ten typ, co to musi mit vsechno dopredu naplanovane..Jsem odcela rozhodna, rozhodnu se rychle pro nejakou vec a myslim, ze v tech pripravach taky,ale musim to mit vsechno pripravene a nachystane a nic nesmi chybet.-D..To jsem cela ja:-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, co je to te redovy tanec? :-D :-D :-D uz viackrat som to tu citala...u nas nic take nie je :-S
Odpovedať
Tak máme zamluvenou muziku, hurá!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska redovy tenec sa tancuje o polnoci, nevesta je v kroji, okolo nej sa vytvori kkruh a kazdy kto s nevestou tancuje musi za to zaplatit, na konci by sa neveste ala ukradnut topanka z ktoru musi mlady zaplatit....to som ti napisala velmi velmi kratko...skus si to vyhladat niekde urcite sa dozvies viac aj z historie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Tinka, ja mam svadbu 10.4.2010. Som sice z Prešova, ale svadba bude na 90% v Prahe. ale možno v Prešove, uvidíme...
Odpovedať
redovy tanec ja nadhera ;-). ja som sa neho riadne tesila. ako pisala keterin tancuje sa o polnoci a mlada si tym vytancuvava peniaze. niekedy sa tancuje v kroji a inokedy iba v cervenych satach. kazdy kto dotancuje, tak ide zaplatit a dostane vyslusku - kus torty a poharik ;-). U nas sa topanka kradne skoro ;-), mne ju vzal prvy druzba. potom ked si maldy povie, ze uz dost penazi mlada vytancovala tak si ju ide ukradnut s kolecka ;-). No a potom sa samozrejme kupuje topanka. U nas je este zauzivane aj to ze ten kto topanku ukradol, tak sa s nej musi napit ;-), samozrejem alkohol.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tinkyy :-D , ja chcem mat svadbu na 100% v presove, hoci byvam v brne...neviem si predstavit, ze by cela nasa pereputa mala docestovat do brna :-D (budeme mat mozno aj 100 ludi). A akrem toho, doma je doma ;-) ;-) Hoci....na morave by som mala urcite mensi problem s vyberom miesta pre obrad a hostinu...je tu tolko krasnych zamkov, podnikov...v presove je fakt velky problem najst peknu salu vhodnu na svadbu...mam jednu rezervovanu, ale zeby som bola spokojna, to sa neda povedat... :-S Ako dlho zijes v Prahe?
Odpovedať
Profilova fotka
redovy je fajn...mlada vytancuje peniazky, kazdy host ma moznost si snou zatancovat...a ta pesnicka ze "redovy še začina, redovy še začina..." - paradna. Niekto vraj vola redovy vykrucacka, som pocula :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?