Svadba - Máj 2011

Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
1
2
50
Profilova fotka
heh, tak caf ;-)
Odpovedať
Som velmi zvedava, kolko sa nas tu zide :)
Odpovedať
My mame hud. skupinu Family a chceli by sme aj obrad aj hostinu mat v jednej dedinke pri Kosiciach. Foto a kameru mame kamaratov, ktori sa tomu venuju, takze tu by nejake kolizie nemali byt :)
Odpovedať
caute, ja sa tiez pridavam s tym majovym datumom mojim...ale asi je to lepsie riesit v "mestskych skupinkach", tam si skor mozme poradit, dat kontakty a tak
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s kurticou, zatial sme sa tu zisli iba my, ktore mame uplne rovnaky datum aj miesto :-D
Odpovedať
Tak myslim, ze maj 2011 je este dost daleko, a urcite sa tu pridaju nove nevesty, aj z inych krajov...a tu si to mozeme porovnavat casovo. Ktory salon uz mate vyhliadnuty, resp. typ siat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lya22, nakoukla sem k tobě do alba a koukám, že se ti líbí stejné šaty jako mě. Já si tvé favoritky nechávám ušít, tak za 14 dnů by měly být, tak jsem zvědavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
salony este nepozeram... zacnem najskor v lete :-)
Odpovedať
Tak ja viem, ze pojdem do toho jedneho a tam si zarucene vyberiem - ak to na mne bude sediet :) Pellullinka - a preco sit? Kolko KC ta to vyjde?
Odpovedať
ahoj holky, trochu se vám sem vmísím:-) my plánujeme až červen,ale to je skoro květen:-)))) zatím nemáme nic, jen datum..já mám představu o šatech, nechám si je během léta až podzimu začít šít...ale někde v ČR, ne z Číny..mám trochu netypické.. jinak místo nemáme, ale asi žádná svatba-veselka nebude, chceme se vzít jen tak se svědkama, max rodiče...
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj holky- jenom vám chci pozávidět hromadu času na přípravy, já to mám za 44 dní a nějak nestíhám :-(
Odpovedať
Alyssa.anna a co vsetko ti este chyba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lya: protože v okolí nemám žádný salon kde by ty šaty měly a šití mě vyjde asi na 4tis. nejsou to originály ale na ty já bych stejně neměla...
Odpovedať
Profilova fotka
lya22 V podstatě všechno organizační - florista, hostina, ubytování pro hosty, nemůžu sehnat kadařnici a kosmetičku v Jižních Čechách.....je toho nějako moc na jednoho člověka. Něco jedeme zkusit v pátek tak uvidím, s jakou se vrátíme
Odpovedať
Ahojky, přidávám se k vám. :-) Sice je ještě dostatek času, ale začínáme si to srovnávat v hlavě co a jak. Já plánuju začít věci víc řešit - jako shánět šaty a dekoraci až na podzim. Místo na obřad a hostinu v létě. Nemyslím, že v květnu bude všechno narvaný a rezervovaný tak dopředu. Teda aspoň v to doufám... :-D
Odpovedať
zabicka21: by si sa cudovala, ale u nas je problem prave na leto a na kveten... takze my uz teraz riesime vsetko...teda vsetko, len to co treba velmi dopredu...miesto, kostol, foto,kameru, dj-a...ostatne ma casu. Ja s ostatnymi vecami zacnem asi niekedy v lete...teda aspon popozerat saty do salonov. Chcem si nechat sit, ale potrebujem vediet aky strih by mi pasoval...no a dekoracie a podobne...to sa poriesi najskor na jesen, zimu...mozno az buduci rok
Odpovedať
kurtica: Tak třeba potom budu čučet jako puk, ale tady mi spíš každý svatbu v květnu rozmlouvá... Že to nepřináší štěstí... Jsem tu sama nebo ještě někdo musí odrážet útoky na květen? :-)
Odpovedať
zabicka21: ja tie povery neberiem vôbec do úvahy (a tiež budem mať svadbu v máji). Veď to či spolu budete šťastní alebo nie záleží len a len na vás. A koľko manželstiev bolo uzavretých v nejaký významný "šťastný" dátum a nevyšli... takže to vôbec nie je o dátume. Aspoň pre mňa nie keďže nie som poverčivá. :)
Odpovedať
Uplne suhlasim s misacko. Aj mne to bolo spomenute, ze svadba v maji radsej nie, ale ja na povery tiez neverim
Odpovedať
Ahoj holky, to že se svatby dřív nedělaly v květnu mělo jediný důvod- dřív(když ještě nebrali antikoncepci a sex provozovali pouze po svatbě) měly květnové svatby za následek lednové a únorové děti, které měly měnší šanci na přežití skrz zimu, nemoci atd. Takže teď už se klidně můžeme vdávat jak je libo. Na pověry nehleďte a všem "májovkám" přeji hodně štěstí a lásky
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to tiez kazdy najprv vravel, ze maj prinasa smolu a podobne keci, ale teraz su uz vsetci ticho :-) Je to hlupost, na datume nestoji stastne resp. nestastne manzelstvo :-) Kurtica vy budete mat toho DJ Missa? Alebo ste si nasli niekoho ineho? Ja stale neviem... :-(
Odpovedať
Já na pověry naštěstí taky nevěřím, jen každý komu jsem řekla měsíc svatby se na mě podíval vyděšeně a že prý hlavně v květnu nééé. Ale nám se ten měsíc líbí, tak si všichni můžou trhnout nožkou... :-D
Odpovedať
kzuzik, neviem este, nemame nic dohodnute ale on sa mi pozdaval najviac co som dajake videa zo svadieb pozerala, takze urcite ho oslovim ako prveho...ale inak netusim a baby, v 21. storoci riesite nejake povery??? jeminecky, ja som od detstva tak nejak na povery opacne...v piatky trinasteho sa mi vzdy prihodi nieco super, z ciernych maciek cez cestu sa tiez tesim...tak preco nemat svadbu v mesiaci lasky???
Odpovedať
kurtica: No, já mám pátky 13. taky super dny, proto jsme vybrali datu 13. května 2011 - a bude to pátek... :-D Shodli jsme se na tom s přítelem oba, že je to ok.
Odpovedať
Profilova fotka
zabicka, fakt? to by mi nenapadlo :-D zvlastny a jedinecny datum :-) ja som ten nas maj riesila iba chvilocku, ale vlastne ja som bola ta, ktora ho chcela viac ako nejake letne mesiace, takze ja som sa skor rozhodovala kvoli tomu, ze v maji nas moze este stihnut zle pocasie, co by ma ozaj mrzelo, kedze sa mi strasne pacia fotky vonku na luke, v lese a tak... tak si budeme drzat palce, no co uz, ked sme si to vybrali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zabička: vybrali jste nádherné datum!!!to budu mít zrovna narozeniny. My se bereme letos a v srpnu, moc sem chtěla 13.8. protože miluju 13 a ještě líp když je to pátek a přítel má rád 8. Jenže bohužel ten pátek je pro nás komplikace..
Odpovedať
Profilova fotka
rybitwi: a taky se říkalo, že květen je měsíc lásky a páry jsou poblázněné a neměli by se proto brát, že to není láskou, ale právě jen tím poblouzněním :-D
Odpovedať
Tak u nas to azda nebude len 5 rocne pobluznenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom u nas by to bolo 7,5 rocne pobluznenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, pripajam sa :-) ja mam teda zatial len zaklad, ktorym je snubenec a bedeker :-D
Odpovedať
1
2
50
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?