Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
do toho sportu by to mozno bolo pekne aj ladene do zlata...a ked das zeleno zlatu kombinaciu, tak to bude uplne ine a nikto nepovie ze opakujes...jedna baba tu na stranke ma dokonca zeleno tyrkisovu a vyzera to dobre...alebo zeleno zltu...skus to s niecim skombinovat. my zas mame salu ladenu do kremova, tmavohneda a zlata...tak dufam ze ta zelena tam pojde....pripadne to spravim zeleno hnede...ale zelenej sa nevzdam...a to mam tiez obavy, lebo v septembri ideme na 1 svadbu v ramci priatelovej rodiny a netusim aka vyzdoba bude...minule mala jeho sesternica bielo - fialovu...
Odpovedať
najhorsie je, ked je niekto pred vami a potom zacnu hostia porovnavat....
Odpovedať
Profilova fotka
s farbou sme aj my mali chvilu problem boli sme kamaratovi na svadbe a mali moju vysnivanu bielo bordovu vyzdobu aach a tak ja nebudem opakovat... chcela by som fialovu tu farbu zboznujem ale drahy povedal ze nie,ze radsej nieco ine a tak kamaratka bola teraz nejakej znamej na svadbe v tej sale kde mame aj my a mala bielo zlatu vyzdobu a kedze my ju nepozname tak bude taka vyzdoba presne som videla co tam mala z fotiek a tak ja dam ine servitky,ine sviecky ona mala gerbery smotanove vo vyzdobe ja chcem ruze a lalie :-) a chcem organzu uplne zlatu ona mala taku smotanovu proste bledsiu :-D :-D mne sa paci elegancia a to vo mne tato kombinacia vyvolava ... :-D
Odpovedať
to hej, zlata farba je elegantna a posobi honosne...ale teraz sa mi zenil kamos v tej istej sale, ako budeme mat my a mali zlatu vyzdobu...vyzeralo to uzasne...ale nemam chut pocuvat pripadne podpichy :) hoci za rok to uz bude jedno a nasa rodina to nevidela...
Odpovedať
Profilova fotka
pokial nebude kamos na svadbe nevidim problem alebo si nedaj totalne zlatu ale smotanovu ak sa ti to paci velmi ... ja som na jednej stranke totiz videla totalne zlatu a taku menej zlatu takze hned 2 odtiene ... a das si svetlejsi :-)
Odpovedať
:) este uvidime ako sa rozhodneme...mam kamosa zahradneho architekta a pre taketo veci ma citenie, takze pomoze :) ale uz teraz viem ze to bude skor ladene do prirodna...zelena tam bude urcite...mozno aj v kombinaciii so zlatou alebo hnedou, uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
krasne tinulkab mne sa velmi pacia take farby prirody ... ked vidim ruzovu na svadbe ako farbu dviiihaju sa mi vlasy ako s tym moze chlap zenich suhlasit? toto ja asi nikdy nepochopim :-) ale proti gustu ziaden disputat .... :-D
Odpovedať
no nad tym som aj ja uvazovala, ze ked je ruzova svadba, tak ci sa zenich vobec dostal k slovu :), moj chce tiez take prirodne veci a so zelenou je velmi spokojny ;-), ale ako pises....proti gustu ziaden disputat, mozno su aj taki chlapi co chcu ruzovu... len ma potom naozaj napadne, ze je to skor svadba tej nevesty a zenich chudak musi byt tvor prisposobivy :-D
Odpovedať
baby, my sme povodne chceli zelenu, resp. aj zeleno zltu...ale do tej nasej saly sa nam to nejak nehodi...takze fialova to vyhrala, ta sa tam hodi perfektne, mala som tu cest to vidiet na vlastne oci. A viete co, ja vobec neviem ake boli farby na svadbach nasich kamaratov ani rodiny...netusim...ale nejak ma to netrapi, ved to bude az o rok, dovtedy vsetci aj zabudnu :-D
Odpovedať
ja uz tiez neriesim kto aku mal, ved tych farieb nie je milion, takze sa musia tak ci tak opakovat :-) ale aj tu zelenu si musime spravne vybrat, aby to nevyzrealo ako na stuzkovej a je pravda ze to treba doladit aj vzhladom k sale, nasa je taka hnedo - kremova
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa do saly resp.oboch sal (este nemame vybrane) nastastie hodi nasa zlata :-) :-) jeeminku to ma ani nenapadlo ze zelena-stuzkova chichi a to som ju mala pred rokom a pol :-N ved bledo zelena je taka-nestuzkova :-)
Odpovedať
ta taku chcem jablckovu ;-) ale konecny efekt tazko odhadnut :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hurááá môžem sa venovať svadbe, práve dnes som urobila štátnice.
Odpovedať
maryennn, balhozelam :-) poznam ten pocit, pred mesiacom som robila rigorozky a jednou z motivacii bolo to, ze uz budem moct bez vycitiek venovat cas svadbe ;-) . tak si to poriadne vychutnaj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) my momentalne hladame priestor v BA pre cca 110 ludi...zatial mame kostol a farara a kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maryenn gratulujem ;-) !
Odpovedať
Profilova fotka
eej.. pridavam sa ku gratulaciam :-) ja zase naopak.. o rok namiesto svadobnej cesty sa budem drvit na skusku :-D tinulkab.. jj, vdaka za rady.. len neviem preco ja zlatu velmi nechcem.. este som to chcela take jarne :-) spominali ste aj tu ruzovu, ja aj ked ju nechcem, ale videla som uz aj peknu (nie cyklamenova alebo taka salena :-D ), ale uplne jemnucka, ladena do fialova pomaly.. to je v pohode :-) och, len nakoniec asi predsa len budem musiet uvazovat nad navlekami.. asi aj teraz zacnem sporit, aby som mohla tie cierne stolicky zakryt :-S
Odpovedať
Profilova fotka
majmik mne osobne sa proste ziadny odtien ruzovej nepaci,ani jemny ani do fialova ..fialovu farbu napriklad zboznujem uz mam skoro celu skrinu fialovu ale na svadbe by som ju rozhodne nechcela proste mi to pride take dievcenske akokeby chlapova svadba to ani nebola nic nepovedal na to chudak lebo povedzme si narovinu ktory normalny chlap si oblecie ruzove tricko?nepoznam takeho alebo zijem v inej dobe?moj by si rozhodne "dievcensku" farbu na seba nedal ... svadba je o kompromise cize zlata,cervena,zlta,hneda,zelena,modra ..jeden album som tu videla tyrkysovo zelena svadba-no krasa,ale nechcela by som to zhanat,najma nejake tyrkysove sviecky alebo tak lebo je to take netradicne :-) nic v zlom a nikoho som nechcela nahnevat je to vyslovene moj nazor ... gratulujem k uspesnym statniciam maryennn :-) :-) :-) ja osobne som fakt zvedava ako to vykryjeme so svadobnou cestou ci nam nieco vobec ostane na nu ... chcem sa vas spytat pocitali sme si rozpocet na KD a restauraciu s penzionom a vyslo nam ze keby mame svadbu v restike a penzione ubytovanie vyde nas to o 120 eur drahsie a je vsetko bez nahanaciek a zhanania lacnejsich surovin,casnikov,kucharky zohnat a tak tu by bolo vsetko co nam poradite?ja osobne som za tu restiku ;-) drahy sa este sice nevyjadril-ved ma to cas ale povedali mi ze do 1.7.nech im dame vediet lebo v lete uz zacinaju pisat ...prosim a dakujem za odpovede
Odpovedať
trdielko 149: nie celkom chapem, mozno som blba, ale skus tu vec s tou restauraciou vysvetlit pre mna este raz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
blbo som to napisala prepaaacte :-N no takto : ked by sme mali svadbu v KD vyde nas o 120 eur lacnejsie ako keby v restauracii(cize restika je drahsia o 120 eur) ale : pri restauracii robi tych 120 eur to ze tam ratame aj ubytovanie lebo je to restika s penzionom a mame to bez starosti lebo do KD musime zohnat casnikov,personal proste pocitali sme to vsak uz aj s personalom .. dufam ze uz to je tak na pochopenie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoojte...tak už konečne pribudol aj fotograf teda fotografka..som spokojná, dlho sme sa nevedeli rozhodnúť..dúfam, že to bola správna voľba..Fotky robí veľmi pekne a je aj veľmi ochotná, poradí a pod. :D pekný deň.. a ozaj, aby som nezabudla, dnes som bola vybrať aj snubný prstienok... :D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, s tou ruzovou si to brutal napisala :-D hlavne ked si predstavim toho chalana v ruzovom :-D ja ale zase tak nemusim tyrkysovu, az prilis to pre mna krici a je to neprirodzena farba.. ale to len pre mna :-) s tou restikou mas asi pravdu, aj ked by som tam este ratala s vekostou saly, poctom vasich hosti a kde je krajsie :-) spravit si jedoducho vsetky pre a proti ;-) petulka: gratulujem k vyberu a k prstienku :-) ten moj mi ho da ako prekvapko, ta som zvedava :-p
Odpovedať
Profilova fotka
majmik :Aj on to mal tak v pláne,,ale ja som si chcela vybrať sama...hned nám padol do oka, obaja sme nan ukazali prstom :-) Ale nejaká romantika na tom predsa len bude..zásnuby budú v Benátkach..ty si ako na tom s prípravami???
Odpovedať
trdielko 149: tak ja by som brala tu restiku...aj na tom co pises vidno ze chces restiku, len ta asi ta nizsia cena laka...my sme tiez mali ist do lacnejsieho a skaredsieho, ale povedali sme si ze je to raz za zivot a ze tych par eur nas uz pri tej zavratnej sume nespasi...rob tak, aby si nelutovala... ;-) co sa tyka zasnubneho prstena, tak pre mna to bolo prekvapko, Matko ma tak sokol ze az...ale nazabudnem na to do konca zivota :-) oficialne zasnuby ani neplanujeme (hoci otec tym nie je nadseny, ale uz sa s tym zmieril)...takze som si prstienok nevyberala sama...ale je pekny, akurat ze milacik kvoli financnej situacii kupil strieborny (co mu nezazlievam a ani si na tom nezakladam, ale ma mrzi ze striebro sa rychlo nici a prsten mi urcite cely zivot nevydrzi, lebo uz po 2 mesiacoch vyzera trochu znicene :-( ), no to nic nemeni na tom, ze mi ho dal z lasky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My plánujeme najskôr také osobné zásnuby..sami dvaja.. a potom chceme ist s rodicmi na spoločný obed, keĎ sa vrátime z Benátok :-) Ja mám zlatý, presne taký o akom som snívala, úplne podľa mojich predstáv :-) Tiež si myslím, že nezáleží na tom či je to zlato, striebro...hlavne, že bol darovaný z lásky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeejha, tak som rada, ze vam zasnuby tak dobre dopadli / dopadnu ;) petulka, moje pripravy vyzeraju asi tak, ze mame uz zaplatenu zalohu za salu (stale ma mrzi, ze to nie je vtedy ked som chcela :-p ), hud. skupinu uz takmer vybavil moj drahy (tym myslim, ze mu odpisali, ze taku skoru ponuku este nemali, teda ze rok dopredu :-D) a inak uz asi nic. Ozaj, nad kameramanom uvazujem, a mozno toho, co mala teraz moja sestra.. vcera sme pozerali konecne dvd zo svadby, spravil ho velmi pekne, len ma stve, ze pouziva dig. kameru s automatickym nastavenim a potom to tak vyzeralo, ze ked bolo troska horsie svetlo, stale obraz preskakoval s farbami, tak asi este porozmyslam ci naozaj jeho. No a este uvazujem nad vyzdobou a tak to vyzera, ze predsa len vezmem fialovu, este sa poradim s tou, co nam bude robit vyzdobu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik: my mame tiez salu, ale zalohu stací ked dame az v januari..a kedy ste mali pôvodný termín?? my sme sa zhodli na tomto :-) hudobnu skupinu mame tiez, nemuseli sme dlho rozmýšľať nakoľko môj nastávajúci švagor má hudobnú skupina a hrávajú na svadbách, takže to mám overené. Kameramana sme objednali toho čo som mala ja na stužkovej .. je to manželský pár a sú perfektní...Nad výzdobou sály som ešte vôbec nerozmýšľala...To budem riešiť neskôr...spolu s výzdobou kostola a všetkými drobnosťami ... kamarátka ma svadobný salón tak mi s tým dúfam pomôže.. pekný dník :-)
Odpovedať
Tak my sme sa zanubili 21.5. na nase 4te vyrocie odkedy sme spolu....ale pravdupovediac ma prekvapil :)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik no je to vyslovene moj nazor ..aj tu ked vidim albumy a mali do ruzova svadbu tak hned prepinam nemozem sa na to divat :-N my mame len fotografa teraz ideme kuk salu tak uvidime,kazdy si chvali ten KD ale musim vsetko vybavit a pri nasej malej sibalke emmke to bude fakt nadhera a preto ja osobne preferujem tu restiku je robena na 150 hosti nas bude 55 takze budeme mat aspon vacsi parket a ten KD je robeny na vyse 1000 ludi,je to velka dedina a stratili by sme sa tam ale drahemu to moc nevonia lebo si mysli ze nas "oklamu" na kave a tom co nam daju oni,ze si zauctuju viac ako bude dohodnuta suma,a ako to odkontrolujeme?nijako ... takze pisem si na papier pre a proti ;-) a uvidime do 1.7.mame cas .. kameramana ideme navstivit v nedelu a da nam pozriet ukazky,dohodneme sa ustne a potom on spise zmluvu a vyplatime mu zalohu ale to az v auguste nam povedal :-) najhorsiu dilemu mam s dj-om lebo som velmi chcela takeho co robi aj starejsieho ale on to robi ako svoje povolanie,nie ako zalubu,vsetko ma take nahrane nic prirodzene a jeho komunikacia so mnou ako s jeho zakaznickou (co je ochotna mu dat 300 eur,co nie je pre nas,mladu rodinu s malym dietatom mala suma) je o H....ne takze tak :-( ale nevadi niekoho uz zozeniem haadam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petulka.. velmi som chcela 30.4.. ja milujem jar a rozkvitnute stromy, certsvy vzduch.. preto mi az tak nesedi polka maja, ale to bol nabjlizsi volny termin saly, kde chceme mat.. moj nastavajuci vravi, ze no a co, aspon bude vela zelenej na fotkach, ale ta.. niet nad rozkvitnutu krajinu ;-) trdielko.. tak to mas pravdu, na tak malo ludi by ste sa v tom KD urcite stratili.. mozno skuste usetrit na niecom inom, ale pre tych 150 eur by som skor vzala restiku. A ty chces mas profesionalneho starejsieho? pocula som, ze na strednom a zap. slovensku je to uz tusim bezne, tu si to nastastie enviem predstavit :-) ale to asi zavisi od toho, na akeho natrafis..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?