Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
@cherie25 ja ti zavidim, ze to mas este len pred sebou ... ja by som si zopakovala, ale niektore veci by som riesila trosku inak .... snazila by som si to viac uzit ;-) tak si to uzivaj ako sa len bude dat a kasli na to, co ti kto povie ... neexistuje, aby bol kazdy so vsetkym spokojny .... jednym uchom dnu a druhym von ....
Odpovedať
Vydate zienky blahozelam!!!!! Dufam, ze sa vam svadba vydarila, tesim sa na fotky!!! @cherie25 chcela by si to uz mat za sebou? ja sa tesim ako mala, ale tiez mam aj trosku strach, ci vsetko pojde ako ma.... :-D dufam, ze pocasie bude pekne..... zasadaci poriadok som dala na starost mamke a teda vam poviem, ta ma nervy napnute na maximum, nie len z toho, ale tak celkovo z celej svadby... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčata uz len 2 dni!!!!uz mam taku vnutornu nervozitu,ze stale pobehujem jak blazon po dome a neosedim ani chvilu :-N ale dnes po obede idem pre saty!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:) aj ja blahozelam vsetkym mladomanzelkam:) polovicka maja za nami:)..ja sa dostavam do stadia ze zacinam mat vsetko na haku:) v utorok som mala trosku nerzovny den a som si vecer povedala ze stacilo, idem si to uzivat , tak je to vsetko v pohodicke a velmi sa uz tesime na sobotu:) pocasie hlasi krasne, tak som stastna:)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche aj ja sa teším hrozne ale tieto dni predtým sú tak stresujúce. najradšej by som sa už zobudila v sobotu ráno 28ho :-D @katuskqa jééj závidím že pre šaty, ja si pre svoje nepôjdem, chystajú ma tam v salone. je tam pod jednou strechou svadobný salon, kaderníčka aj vizážistka a nevesty chystajú komplet tam v sobotu ráno 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mne sa vsetko tak kazi ze ja som z toho zufala, mala nas na obrad viest trojkolka alebo mustang a vsetko padlo a ked sme vybavili kabriolet tak este aj tam budeme sediet styria ako idioti... jaaj uz ma to nebavi nech je to uz za mnou ;-( a uplne ma dojalo ze "kamoska" nechape ze nemame zbytocnych 2000 eur ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak na zajtra vam drzim palce aby vsetko vyslo tak ako ste si to vysnivali a aj pocasie ma byt krasne tak si to poriadne uzite. A nezabudajte na to ze najdolezitejsie je to ze si beriete cloveka ktoreho milujete a ostatne su len banality (tym sa ja ukludnujem :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 neboj to všetko sú stres, aj ja som mala pocit, že sa všetko kazí deň pred svadbou. Dvakrát, trikrát nádych a ideš na to. Je to predsa tvoj deň, tak si ho uži na plno. Držím palce a budem na Vás všetky myslieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
pomoooc baby prosim poradte, moj skoro muz si vymyslel aby sme si na svadbe citali svoje vlastne sluby a ja ani za nic neviem vymyslet nic romanticke, dajte mi nejake vase napady.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tu je teda mrtvo =-) jaaaj už v sobotu a ja stale neviem aký účes :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby tak uz to mame za sebou bolo super :-D pri obrade som revala jak blazen neviem co to na mna prislo :-N pocasie bolo super toho som sa najviac bala!a vy co mate svadbu tento vykend DRŽTE SA a uživajte si to naplno!!! :-D
Odpovedať
mne uz je az luto ze je to za nami ...... vela veci by som teraz zmenila, ked tak uvazujem .... asi prestanem uvazovat, lebo len somariny vymyslam :-D @katuskqa aj ja som sa naplakala ... prislo mi tak luto .... ono ten stres vela robi a emocne ta oslabuje .... a taktiez zelam buducim nevestam nech to vyjde .... ja uz riesim kazdodenne problemy (ze nechodi objednany nabytok na cas ... ), no tie "svadobne problemy" boli ovela ovela krajsie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak aj nam svadba dopadla na 100% vo vsetkych smeroch..citila som sa ako princezna v rozpravke:)..vsetkym babam budem v sobotu drzat palce..
Odpovedať
Baby - aj ja sa pripajam...svadbu som mala uuuuuuuuuuzasnu. Uzila som si od rana do druheho rana uplne kazdu sekundu...jednoducho svadba snov ;-) Joooj ja by som sa este raz vydavala (samozrejme za toho isteho hahaha) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherie25 tak to jsme na tom podobne, taky jeste presne nevim, co za uces, mam jemne vlasy a kadernice zkousi ruzne varianty.....tak jsem sama zvedava, co v sobotu na hlave budu vlastne mit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaandule ja idem na skúšku zajtra a tiež mám jemné vlasy a mám ich dosť málo tak neviem čo mi vykúzli. ale spolieham sa teda na to že je to profesionálka a poradí mi niečo čo mi bude svedčať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherie25 jj, jemne a malo....jako ja....no me nejdriv zkousela vlasy natocit a skripcem stahnout jen k jedne strane, a druha varianta byl mini culik, obtazeny dalsimi prameny a ty prichycene skripecky....
Odpovedať
Profilova fotka
@jaandule som zvedavá čo vykúzli na mne. ja som rozhodne len za drdol a nejaký kvet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mna uz pomaly dochadzaju sily, uz som dnes bolo po svokrovcov na letisku. Ale inak sa tesim a ma byt aj pekne pocasie tak sa tesim. Juj o 5 dni budu z nas vydate zeny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 príliš teplo by zas byť nemuselo ale myslím že bude. nechcem si to ani predstaviť v tých ťažkých šatách, make-up sa bude topiť... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@cherie25 nuz tak to aj ja dufam ze nebude 35 stupnov, ale kym neprsi tak je fajn, ale ved vonku nebudeme dlho ved len na obrad a na hostinu, my sa fotime uz v piatok tak hadam budeme mat v sobotu pohodu :o), inak este mi stale nedochadza ze uz toje v sobotu, :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tie co uz to mate za sebou uz vybavujete doklady???a kde vsade to treba nahlasit?vsade sa musi ist osobne alebo sa nieco da vybavit aj postou alebo faxom??? 8-( sobasny uz mame doma a od zajtra zacnem ehat po uradoch ta poradte prosim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @katuskqa . No najlepsie by bolo pustit sa do toho hned. Ja som sice mala o tyzden skor svadbu ako ty, ale este stale beham. Sob. list sme dostali do ruk az v stredu poobede, v piatok sme skocili na ohlasovnu na mest. urade kvoli zmene trv. pobytu (treba tam prist so sobasnym listom, listom vlastnictva a starym OP). Neviem ci chces menit alebo nie. Ak nie, tak ides priamo na policiu vybavit si OP, vodicak, prip.pas- tam tiez potrebujes sob.list, naj overenu kopiu. OP staci mat vybaveny do 30 dni po svadbe, takze to by bolo fajn. Lenze potrebujes sa nahlasit aj v zdravotnej poistovni a tam najlepsie s novym OP, tusim do 8 prac. dni alebo tak nejak (ja som este nepobehala, lebo som vcera zistila, ze stary OP som asi niekde stratila :( a bez neho mi novy nedaju). Tiez by si mala nahlasit zmenu vsetkym svojim lekarom, v praci (prip. v skole), v bankach, a pod. Ale to uz ma viacmenej cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuskqa @majmik ahoj ja som bola v poisťovni a stačí ti tam starý OP a sobášny list, OP som ešte nestihla vybavovať idem zajtra, lebo inokedy cez úradné hodiny som v práci :( a ešte vodičák, lekár a ešte niečo? ... baby už máte nacvičený podpis? ja sa ešte všade mýlim, hlavne deťom do žiackych knižiek :) tak máme aspoň vždy na hodine veselo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn :-D aspon s ziacikovia zvykli na tvoje nove meno? inak vdaka za radu, no problem je prave ten, ze stary OP neviem najst, tak bez neho sa ani tam nepohnem. Asi skratka nahlasim jeho stratu a 4x viac si priplatim :-| no a ester banky ti treba :-) a co sa tyka lekara, nezabudni ani na zubara, ci gynekologa ;-) a snad mozno este kniznica, mobilny operator ak treba a uz mi nic take nenapada (zatial) :-)
Odpovedať
ja uz novy obciansky od dnesneho rana nosim v kabelke :-D ale ani ma nenapadlo nieco nahlasovat lekarom ... nestaci az ked pojdem k nim na vysetrenie? v zdravotnej poistovni som bola hned v stredu po svadbe a hned mi aj novu karticku spravili ... stale cakam za vodicakom a za pasom, ten ma stve najviac, bojim sa ze mi ho nestihnu vcas spravit a potom netusim ako sa dostanem na svadobnu cestu .... :-| v banke mi povedali, ze mozem robit operacie az s novym obcianskym .... takisto baby ak robite dilera pre nejaku napr. kozmetiku (ja robim oriflame), tak aj tam treba zajst, aby vam vobec vydali objednavku .... mne este dali na stary obciansky, ale musim doniest kopiu noveho ....
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik oni si zvykli skôr než ja :) vždy keď im niečo zapisujem nezabudnú pripomenúť: "Pani učiteľka a nezabudnite, že už máte nové meno :)" Nuž tak sa zakaždým smejem, že čo by som bez tých mojich drobcov robila :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak tie co ste to mali v sobotu ako Vam vysiel Vas velky den? Ja musim povedat ze nas svadobny den bol uzastny a vsetko islo podla planov (prekvapivo sa nic nepokazilo, okren nasej tlmocnicky, ktora bola hrozna). Svadbu sme si dokonale uzili ale islo to strasne rychlo a nechce sa mi verit ze uz je to za nami.
Odpovedať
tak sme uzavreli "májovú svadobnú sezónu" ... :-) už len čakať za DVD a fotkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak teda pekné počasie som mala v sobotu čo? 8-( ale ževraj nám padalo šťastie.... inak všetko ok, na začiatku trošku stresy - svokra hodinu meškala ]-( ale inak pohodička, mám pocit že som si nestihla ani poriadne zatancovať, proste na to že to bola dlhá svadba, mne sa zdalo že som nestihla ani spolovice to čo som si plánovala. ale poviem vám že celý ten stres a tie prípravy stáli za ten jeden okamžik keď ma priviedli na odobierku a môj nastávajúci ked ma uvidel prvýkrát tak mu slzy zaliali oči, v hrdle hrča a nedokázal ani vysloviť že ja som tá jeho pravá x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?