Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn no tak ja verim ze zmrzlaci sa vyburili tento tyzden a uz nam daju pokoj :-D a ozaj ty mas po svadbe dovolenku? Ja si chcem zobrat tyzden pred svadbou ale neviem ci si mam zobrat aj v pondelok po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 no ja mám dva dni pred svadbou dovolenku a v pondelok po svadbe si mienim vybaviť paragraf :) Ide koniec šk. roka, toľko dovolenky by mi nedali :( aj keď ja by som najradšej mala medové týždne (i keď bez svadobnej cesty :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn Fu tak to mas ozaj malo no ja sa stale rozhodujem ci cely tyzden pred svadbou... ale asi ano co sa budem v robote stresovat a pondelok po svadbe hadam bude stacit... inak aj v BA uz sa pokazilo pocasie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 jasné ber si celý týždeň, ja by som si tiež brala keby som mohla. Vydávame sa len raz, tak nech to stojí za to nie? :) A ako si na tom s prípravami? Už máš všetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn no este musime kupit nealko a stale neviem ci potrebujem sviecku do kostola ale inak by uz malo byt vsetko vybavene.. a vlastne ja este nemam podprsenku a samodrzky.. a ty ako uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi áno, teda dúfam, len ešte tento týždeň máme stretnutie s fotografkou, potvrdenie počtu osôb v sále, potvrdiť koláče a dorobiť menovky a pierka. To už dúfam bude všetko. Potom sa už idem venovať len a len sebe- nechtíky, masáž, ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky - ja som mala cez vikend super rozlucku so slobodou - domov sme sa vratili o 3:30 a spat sme sli az ked svitalo :-) Teraz ma caka este poslednych 7 dni v praci a potom domov na Slovensko :-) Este stale musime kadeco dovybavovat a dokupit, ale dako to hadam stihneme ...
Odpovedať
Profilova fotka
Prave robim menovky s maslickami a mala som zacat asi pred dvoma rokmi :-p je to nadlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kde mame vsetky nevesty? Uz sem nikto nechodi?
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi stresuju :-D ach jaj, posledny tyzden, vsetko sa toci okolo svadby, tak napr. ja osobne uz ani tu velmi nechodim, lebo by som sa zblaznila.. uz tuto sobotu a nemam menovky, darceky na redovy, tabulky na krabice.. ani vody pre nasu svadbu kupene :-D a chytaju ma pochbnosti o manzelskom zivote.. ci vobec.. a co ked po par rokoch si poviem, paanecky, koho som si to vzala, a vved som bola zalubena hus (to sa mi stalo pri byvalom :-/). Tak dufam, ze mam vybrate dobre.. a vy sotatne ako? dievcence, inak sa mi paci, ako sa dobre modlime.. zatial s pocasickom vychadza.. len tak dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik jeeejda neboj vybrala si si urcite dobre, ja som mala tiez pochybnosti sem tam do mna dost hucia este teraz rodicia ze hento a tamto ale ja viem ze spolu budeme stastni a moj vnutorny pocit a srdiecko kricia len za nim :-D ja este tiez nemam nealko, menovky niesu dokoncene a este kopec veci ale to stihnes neboj vsetko je ok obim svojho milacika daj mu pusanec veliky povedzte si ako sa milujete a hlavne maj zo vsetkeho radost ;-) a co budete davat hostom ako darceky na redovy?
Odpovedať
Profilova fotka
Mile nevesticky, my sme mali svadbu minulu sobotu 7.maja, uz to mame stastne za sebou. takze presne tie stresy ako vy teraz som prezivala aj ja minuly tyzden. musim povedat, ze to bol narocny tyzden, mala som sice tyzden dovolenky, naivne som si myslela ze si trochu oddychnem, ale kdeze. vsetko sa tocilo len okolo svadby, doladovanie poslednych detailov atd. a ked prisiel den D bolo to krasne, vsetko tak neuveritelne rychlo plynulo, ze som si kopu veci ani nestihala uvedomit. vsetko dobre dopadlo, ludia sa bavili a bol to neskutocne nadherny den. takze este pretrpte tieto predsvadobne stresy a zhony. ja som sa najviac bala pocasia, ale to nam nakoniec vyslo na 100%, sobota bola u nas nadherne slnecna. nie vsetko vyjde na 100%, my sme naprikald v tom zhone zabudli doma pierka, pre ktore sme sa museli vratit, dalej konfety vystrelovacie a zenichovu popolnocnu koselu :) drzim vam vsetkym palce, uzite si svadobny den :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojtekocky tak sa tesim ze niektore to uz mate uspesne za sebou ale ja sem asi nemozem casto chodit lebo vzdy som potom v strese nam chyba este dost veci ale ja a moja polovica sme sa nejako az privelmi ukludnili a tak namiesto nas zacala stesovat cela rodina :-D ale uz nam chybaju len take drobnosti tak to sa hadam este nejako doladi.
Odpovedať
Profilova fotka
babeny uz len 10dni!!!! :-D kočky neviete nahodou ako sa robi srdce z tvarovacich balonov?? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 to si krasne povedala :-) este dnes to spravim.. a hostom na redovy mame pripravene take male flasticky alka, ale mamka vymysla, ze mame davat aj cukriky.. tak asi dnes musim este skocit niekam do obchodu a nakupit organz. vrecuska aj nejake balicky :-/ no nic.. dnes si idem po saty, kroj, ale este nemam auto, tak bude srandy :-D krasny den vam dievcence zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu baby, už sa to blíži.. už len dva dni :) Dnes idem po šaty a ešte je pred nami kopec roboty, dúfam, že sa všetko stihne, počasie bude krásne a my budeme veeeľmi preveľmi šťastný a zaľúbený :) Pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik aj ja chcem tie flasticky tak velmi natesno ich idem objednat aj sa bojim ci to stihnem ale verim si ze hej :-N
Odpovedať
@tinulkab @maryennn @majmik a ostatne nevesticky, co sa zajtra vydavate, zelam vam, aby ste si svoj den krasne uzili a aby vam vsetko vyslo podla predstav!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uuuufff baby aj ja Vam prajem do zajtrajska vela vela energie a usmevu:) nech Vam svieti slniecko:) drzte sa..mna uz chytaju krce:)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ďakujeme, mne už riadne tečú nervy :) a o mamke ani nehovorím, neviem či dnes zaspím :) držte sa dievčatá budem na Vás všetky myslieť :) Cmuk a držte palce, ozvem sa neskôr :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D suhlasim s maryennn.. u nas to iste... a hotovy blazinec.. akurat priviezli 2600 ks kolacov.. aaaaaaaaaaa.. este musim dalsie veci, ale sa aj tesim, ze idem dozdobit salu, lebo by ma tu asi pri mamke trafilo :-p holkyy, ideme do toho :-D som stale mimo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako kocky - ako to vsetko dopadlo? Dufam, ze ste si to vsetky uzili :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule tak ako? Dufam ze vam svadbicky minulu sobotu dopadli nad ocakavania, ja som mala rozlucku a bola skvela a aj som stretla dalsie 3 nevesty :) a inak uz man poriadne stresy uz len 4 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievčence tak už aj ja som pani :-D Svadba bola absolútne dokonalá. Síce som mala menšie starosti s veď viete s čím, ale inak bolo všetko ti top. Počasie vyšlo úžasné, veterán bol rozprávkový, obrad dojemný a zábava a hostina veselá a naplnená šťastím, uvoľnením a radosťou. Baby dúfam, že pre Vás všetky bude ten váš deď taký úžasný a nezabudnuteľný ako pre mňa. Držím Vám pršteky a budem vás tu sledovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa k maryenn :-) u nas to bolo podobne :-) az na par stresov na zaciatku; toho, ze ma musel obliekat moj fotograf, lebo nik nebol doma, a asi 3 neprijemnosti na oslave, to bolo skveleeeeeeeee.. a najlepsie je manzelstvo :-) baby, to sa neda s nicim porovnat :-) supeeeeeer (aj ked zatial len par dni) :-) nech aj vam vsetko dobre vyjde a hlavne, nerobte si z veci, ktore nevychadzaju alebo zo stresujucich pribuznych tazku hlavu, predychajte a teste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak ja v sobotu idem na to, doma uz mame skoro hotovo dnes a zajtra este relativne klud a v piatok stresyyy ale to zvladnem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 drzim palce a nestresuj sa, ved aj pocasie ma byt krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 držím palce, u nás to tiež v piatok vyzeralo najhoršie, dokonca som dvakrát plakala :), ale sobota potom bola úžasná. Na nič som nemyslela, iba na svojho drahého a na našu lásku a šťastie. Všetci sa usmievali, počasie bolo na výbornú, cítila som len obrovské šťastie a lásku z každej strany :) Hurá do toho, v sobotu na teba budem myslieť, aby si si to čo najlepšie užila.
Odpovedať
tak aj ja to uz mam za sebou :) svadba vysla perfektne, ludia sa neskutocne bavili a kazdy oslavu chvalil ... ;-) bolo sice par zakulisnych problemov, ktore vsak hostia nemohli postrehnut.... rychlo to zbehlo a bolo to cele uponahlane ... kazdy sa chcel fotit a podobne .... najviac som si uzila obrad v kostole, vela pre mna znamenal a potom fotenie v prirode :-) pocasie bolo neskutocne super ... zelam aj babam, co to budu mat tuto sobotu, aby im to vsetko vyslo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trošku vám závidím tým čo to už máte za sebou :-N a teším sa na fotky! :-D ja stresujem, neviem si rady zo zasadacím poriadkom aj tak sa určite nájde niekto kto nebude spokojný ale začína mi to byť jedno. Kvôli pracovným povinnostiam nemám momentálne vôbec čas na nič :-( jediné čo ma teší že ani na jedenie takže kilečka ubúdajú.. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?