Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 nie som z KE :) niečo určite objavíš, ja sa spolieham aj na také staré baraky, hrozne sa mi páčia také, ktoré sú sú skoro pred spadnutím- fotky pri nich vyzerajú neskutočne :) dúfam, že niečo pekné objavíme.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab do 14-teho sa predpoved este 5krat zmeni takze sa zbytocne nestresuj urcite bude pekne, neboj mame to vymodlene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn no uvidim uz som ich par nasla som rozmyslala ze aj do strkovne by sme sa mohli ist ale musim zistit ci v sobotu robia, a inak na vychode je brutal vela takych paradnych miest hrozne sa mi paci ten cukrovar v cecine ci kde to je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab tinka nestraaaas... ja uz teraz kazdy den sledujem predpovede, ale v tom ma monula535 pravdu, zmenit sa zmeni, len dufam, ze k lepsiemu. Musime sa poriadnejsie modlit ;-) lebo ja to iste, s fotkami vo vnutri som nielen neratala, ale tiez netusim kde. A ja neeeeeeeeechcem vo vnutri, nocna mora ma z toho chyta (nemam v laske, muzea, barokove saly a tak)..
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, este aj orgovan mi odkvitava :-( (a to sme mysleli, ze ani nestihne do 14teho vypustit kvietky)
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik s tym pocasim sa nezatazuj a ber to tak ze bude pekne tak ako ja :-D 8-) a ten orgovan aj nam odkvita 8-( a to som silno uvazovala ze ho dam druzickam do kyticiek, ale uz je rozhodnute budu mat biele gerbery, len ja si s tou kyticou stale niesom ista, ci si dam farebnu alebo vcera som este jednu nasla ale tam su take hnede akoby bodliaky a to su myslim iba na jesen tak sa musim poradit s kvetinarkou ale ta kytica bola prva co ma uplne ohurila okrem teda orchideovych ktore sa nedaju urobit...
Odpovedať
Profilova fotka
mmisenka vizera to celkom fajn zatial na nete je predpoved na 10 dni ale uz by malo byt od 20 do 26 stupnou supeeer len aby to tak bolo
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som sa dozvedela ze budem mat rozlucku so slobodou buduci tyzden teda nieco som sipila ale uz som to vizistila :-D tie baby su ale potvory :-D
Odpovedať
@monula535 @majmik budem sa modlit ako drak :) tiez nechcem interierove fotky .... a naozaj nemame kde .... chcem aby vsetko okolo nas bolo na fotkach pekne zelene a svieze a nie nejake sive mury .... :-| a aj dnes hlasili dazd a PO krasne slnecno, hoci chladno ....
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 super aj ja budem mat rozlucku so slobodou buduci tyzden presne, v piatok 13, zevraj to je velmi vtipne, tak uvidim ako to dopadne :o))
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab snazim sa pohladat nejaky interier nafotenie (hoci ho samozrejme nebudeme potrebovat;)), tak keby sa mi nieco podarilo najst do toho 14teho napisem..
Odpovedať
Profilova fotka
@mmisenka skuste si vyhliadnut nejake kaviarne a stylove restauracie take forky tiezvyzeraju dobre
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pakopavuk1 no ja zevraj 14 - teho tak sa musim psychicky pripravit :-D ale nemusim sa bat striptera som razantne odmietla tak nebude :-D a som zvedava teda ze co si pripravili bo to sa dohodli kamosky z viacerych partii tak som fakt zvedava x-) @tinulkab No ved ti hovorim pocasie sa meni z minuty na minutu takze ked bude v svadobne rano zamracene este to vobec neznamena ze to tak bude aj naobed :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz ja sa prave obavam toho striptera ze nakoniec bude, ale co uz dufam ze moja polovica nepojde pozerat stripterky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 super napad:) dufam ze na svoju kreativitu sa tiez mozem spolahnut, tak nieco vymyslime:) svadbu mame v kastieli a tam to tiez nakoniec nevyzera zle..
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 mne by baby urobili len zle keby ho dovliekli ja mam voci tomu averziu, takze mna zobrali za slovo ked som povedala nie :-D
Odpovedať
@mmisenka super, budem rada ked nieco najdes a ozves sa ;-) @pakopavuk1 tie kaviarne nie su zly napad ..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky treba myslieť pozitívne čo sa počasia týka a verte tomu, že dovtedy sa ešte fakt 10x zmení predpoveď, lebo máme skvelých meteorológov :-D Ja predpovedám že 21.mája bude krásne slnečné počasie medzi 22-25 stupňov ;-) ale neprestávajme sa modliť :-D lebo ja tiež neznesiem fotky niekde vo vnútri... aloha
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky.. aj ja by som sa k vám chcela pridať.. my máme svadbu 28. mája... tak narýchlo, ale predsa.. tak ja dufam, že nám všetkým vyjde krásne počasie.. :) ináč.. čo sa týka tých fotiek vonku - dajte si pozor, lebo ked vieti slniečko, môže sa stať, že budú presvietené, hlavne okolo obeda, lebo vtedy svieti priamo dolu..
Odpovedať
Profilova fotka
@martina172 skovame sa do nejakeho tienika, dik za radu dufam ze fotograf bude vediet inak ho uskrtim :-D Vcera som sa bola prejst pri dome sv. Martina a niektore tie domceky su tam pouzitelne, jedna budova je tam uplne dokonala len je to tam cele oplotene a nikde nikoho len velke zamky tak mam asi smolu v interiery starej budovy fotecky asi nebudu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 jasné.. fotograf by to mal vedieť.. ja som sa tiež chcela fotiť v starom meste, keďže obrad máme v Zichyho paláci, že by to bolo hneď tam, ale Maťko povedal, že on nebude šaškovať pre ľuďmi. Koniec koncov, fotograf mu to oddobril, lebo vraj by sme sa neuvoľnili a zbytočne by to aj dlho trvalo, keby nám stále niekto prebehloval pred objektívom. No tak my sa nakoniec fotíme v hoteli, kde sme si vybavili hostinu. Je krásny. Teraz sme odtiaľ prišli a vyzerá to tam naozaj božsky. Už sa teším.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martina172 ahoj tak to mame spolocny termin 28.05 len mi mame v Mirbachovom palaci, a kde budete mat hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievčence, tak dnes som si dokonale uvedomila, že o 7 dní je to tu. Chytila ma panika, potom radosť, následne opäť panika, v zápätí opäť radosť a momentálne mám zmiešané pocity. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj nikto tu nie je? Ja neviem obsedieť a stále sen nakúkam, či niekto niečo nenapíše a stále nič :) pomoooc :-D
Odpovedať
@maryennn nestresuuuujj, vsetko dobre dopadne!!! ;-) Ale je mi uplne jasne, co myslis tymi zmiesanymi pocitmi.. :-) tiez ma to chyta.. Paani, este 3 tyzdne a je to tu.. :-N Inak k tomu foteniu - my sme si rezervovali kastel na fotenie, viac menej len pre pripad dazda. A spristupnene su tam len 3 miestnosti (vraj aj zrkadlova sien, tak na tu som zvedava) a nadherne schodisko. Takze urcite radsej by som sa fotila vonku, pri kastiely je sice krasna zahrada, ale mne sa viac pacia fotky zo zrucanin, starych mestkych uliciek, osarpanych budov a pod. a tak este stale hladame... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ďakujem za povzbudenie, čo sa týka tých ošarpaných budov, starých mestských uličiek a tehlových múrov sa určite zhodneme, len dúfam, že bude pekné počasie. Ako tak pozerám vonku- leje ako z krhly, fúka otrasný vietor a zima je ako v Rusku, chúdence dnešné nevesty v Košiciach si teda pekné počasie neužili, dúfam, že na budúci týždeň vylezie slniečko a počasie bude krásne a teplé. Ináč, o proti nám je klub, v ktorom sa dnes koná svadba. Videla som nevestu- držiac si sukňu, aby sa jej nezamočila a závoj, aby jej ho neodfúklo sa rýchlo ponáhľala dovnútra. Ešte aj na ženícha zabudla. JUUJ nepríjemné počasie, tíško som za oknom smútila za ňu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@pakopavuk1 -no baby ja som sa o rozlucke zo slobodou dozvedela az dnes a mam ju na buducu sobotu a vobec neviem co na mna nasili potvorky ale verim ze bude super!!!!
Odpovedať
@maryennn aj v Prešove je otrasné počasie .... zima, vietor, sem tam spadnú nejaké kvapky ... tiež som myslela na dnešné nevesty a je mi ich ľúto. dúfam že sa počasie polepší a prinesie už iba krásne soboty ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, to vazne je u vas tak skaredo? V BA je od rana krasne teplucko, aj ja som myslela na nevesty ze pekne maju a toto sa tu dozviem :-| jejda uz len 14 dni a je to tu, neveriiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monula535 veru a ako škaredo. Ráno ma síce zobudilo slniečko, ale už o pár minút neskôr sa počasie úplne zmenilo. Tak aspoň bratislavským nevestičkám to vyšlo :) dúfajme, že aj nám to na budúci týždeň a tie nasledujúce týždne vyjde :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?