Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
@maryennn veru aj ja mam podobne pocity, ked vidim kolko dni je do svadby... ;-) @cherie25 och no to je neprijemne s tou zalohou.. Dufam, ze sa to uz vyriesilo... Inak my rozlucku nebudeme mat, teda aspon nie taku planovanu. :-D Kedze nebyvame doma, stale ked prideme, ideme von s kamaratmi, tak to aj teraz iste tak bude, len neviem, ci sa to rata ako rozlucka, ked tam budeme obaja spolu.. :-D :-D Co sa tyka priprav, tak vlastne neviem na com som, kedze vsetko je na mojej mame a sestre (moje zlaticka :-) ) a ked sa ich opytam, tak mi len povedia, ze vsetko ok, nech nestresujem... :-D Najviac ma znervoznuje, ze vela veci musime riesit posledny tyzden pred svadbou a neda sa to skor, lebo tam nie sme.... tak to este len budu stresy.... :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no, ale aj mne (a to doma som) treba riešiť snáď najviac vecí práve v týždeň svadby- upresniť počet hostí na hostine a zaplatiť polovicu, doriešiť hudbu v kostole a výzdobu kostola, doriešiť hudbu do sály, ísť si po šaty, ísť na nechty, atď... :) ...Tak si držme palce :-)
Odpovedať
baby dlhšie som tu nebola ... už na mňa trošku dolieha stres ... vždy keď pomyslím na svadbu tak po mne prejde mráz ... ale snažím sa myslieť na to pekné ;-) dnes sme konečne kúpili oblek a vestu ... je na ňom síce prúžok, čo ma trošku znepokojuje, ale miláčik je spokojný :-) a sadol mu super ... čo som rada, lebo s tým bol doteraz problém... teraz mám dovolenku, tak pobeháme .... ale už to cítim ... už len 18 dní ...
Odpovedať
@tinulkab tak ste zohnali oblek? Super! neboj, pruzok posobi elegantne ;-) Tak vy to mate za takmer 2 tyzdne... Ale to leti... ;-) Ja tu uz budem asi len pisat, ako stresujem.. :-D :-D :-D Este vam vela veci chyba?
Odpovedať
@beronsche ani nie, ale ma mrzi, ze este nemam topanky .... 40 - 41 sa rychlo vypredava ... :-| v jednej predajni ma uz mesiac natahuju ze im pride tovar a stale nic .... tak asi kupim nieco z altera ... uvidim ... aj milacikovi este topanky treba ...koselu, kravatu po polnoci ...zajtra ideme do saly dohodnut menu ..... riadim sa zoznamom ... :-D tak ako pisala maryennn, vela veci ostava doriesit tesne pred svadbou .... ja len mam strach z toho, ze na mna budu ludia pozerat ,,,, nie som rada stredobodom pozornosti ... to ma desi asi najviac .... som rada nepovsimnuta, co sa asi vo svadobny den nepodari :-D a tvoje svadobne koordinatorky su na tom ako?
Odpovedať
@tinulkab och topanky, no to je problem aj pre mna... Este musim kupit topanky po polnoci.. Sice jedny krasne mam, ale ked triezvo zvazim situaciu, tak mi vychadza, ze v nich jednoducho nevydrzim ... :-p A to ani nevravim, ze neviem najst saty na prezlecenie.. 8-( A s tym stredobodom pozornosti - no tak tomu sa nevyhneme... :-N mne to doslo nedavno.. Konecne som vytiahla draheho nacvicovat 1. tanec - teda sme len skusali, ci je sladacik vhodny a drahy sa ma opytal, ci si uvedomujem, ze ked to tam budeme tancovat, tak na nas budu pozerat vsetci nasi blizky... Opss no to ale bude.. :-p Ja sa chystam na hostine hosti privitat a podakovat im za to, ze prisli a mozno aj rodicom dakovat, ak to nestihneme pred obradom a ani to, ze sa tam postavim a poviem vsetkym taky mini prihovor mi nerobi taky problem, ako ta predstava, ze tancujem a vsetci okale vyvaluju.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche tak to hej ,,,, ten tanec je tiez stresujuci ... my sa ani nevieme zhodnut na pesnicke .... ja sa snazim vybrat nieco z repertoaru kapely, on chce nieco pustit z CD ... ja som za "ak nie si moja" , myslim si ze sa to celkom hodi :-) ake pesnicky si davate vy ako prvy tanec? uz v tom mate jasno?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab práveže v tom nemáme vôbec jasno (myslím pieseň na 1. tanec) Keď sme s drahým premýšľali nad našou obľúbenou piesňou zistili sme že žiadnu takú našu nemáme :-D máme radi množstvo piesní, ale neviem si predstaviť na čo budeme tancovať. ...ale zase sme sa dnes trošku pohli...máme rezervovanú kravatu a vestu a kyticu...konečne som sa rozhodla ;-) ...dúfam, že dobre.
Odpovedať
@maryennn určite to bude dobre rozhodnutie ;-) my nemozeme zohnat kravatu k popolnocnym ... mam ich v tak zvlastnej farbe, ze je to fakt problem .... a ani my nemame nasu pesnicku ....
Odpovedať
je to presne takato farba: http://kekopeanstitches.com/emerald-g... neon green ... ale strih uplne iny
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab môj drahý všeobecne nemá veľmi rád kravaty a tak sme sa rozhodli, že kravatu mať nebude :) aj tak už bude po polnoci a bude to také uvolnenejšie :)
Odpovedať
@maryennn možno aj my zvolíme voľnejší štýl keď nezoženieme ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Uf topanky, tak to trapi aj mna:( Svadba je tu co nevidiet a ja nemam v com tancovat. Bud som prilis narocna, alebo nie je okolo mna poriadny vyber....
Odpovedať
Ani my nemame "nasu" pesnicku.. :-D A valcik neovladame (velka skoda ]-( to by bol perfektny 1. tanec ) a tak uz pekne dlho hladame nejaku peknu skladbu s vhodnym textom.. je to celkom fuska... :-D Toto su nase top 3: Sinead O'connor - Only you (nadherny text, zboznujem tu skladbu) - http://www.youtube.com/watch?v=8Q629e... Leona Lewis - A moment like this - http://www.youtube.com/watch?v=3PlLE9... Bon Jovi - thank you - http://www.youtube.com/watch?v=ESOVrc... Co myslite, ktora je najlepsia na 1.tanec?? ;-) @tinulkab ty si zmenila popolnocne saty? Nemala si ine, nie zelene? Take so stuhou? :-) @maryennn A aka bude kytica? ;-)
Odpovedať
@beronsche mala som ine, no ked som uvidela tie zelene, tak som ich musela mat :-D tie co som mala mat este vyuzijem na nejaky ples, alebo sa pokusim ich predat .... mam doma viac takmer novych splocenskych siat, no je mi luto ich predat, hoci viem, ze uz si ich asi neobleciem ...
Odpovedať
@beronsche ta od leony je super ;-)
Odpovedať
@tinulkab no asi sa na nu bude lepsie tancovat ako na tu od Sinead... uvidime... ;-) Laska na prvy pohlad so satickami? ;-) Nemas foto? Ja by som strasne chcela dlhe, satenove cervene saty ... Len kde si zohnat... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche vždy som vedela, že to budú frézie a ruže, ale tak najprv som špekulovala nad takou "bláznivou" fialovo ružovou, ale potom ma to nejako prešlo. Nakoniec to budú maslové ruže a biele frézie (tie krásne voňajú). Nakoniec to bude táto a veľmi sa na ňu teším :-) len dúfam, že ju urobia takto krásne:
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche @tinulkab @maryennn My ako prvú pieseň máme viedenský valčík - Na krásnom modrom Dunaji (len ešte musím drahého do svadby naučiť valčík ;-) ) a druhú budeme mať vlastnú, dávame si Michael Jackson - You ´re not alone... taký slaďáčik, ale až po valčíku..... čo sa týka popolnočiek, ja sa prezliekať nebudem, povedala som si, že sa len raz vydávam a šaty sú dosť drahé aj bez toho, aby som si ešte nejaké ďalšie kupovala... takže asi tak.... síce riskujem, že ak mi náhodou bude v nich po toľkom čase blbo, tak budem mať jednoducho smolu.. chcem sa Vás spýtať, či si kupujete 2x pančuchové nohavice, lebo ja sa bojím, že sa mi jedny roztrhnú a budem mať bosé nohy... :( Dnes sme inak zaplatili zálohu na jedlo, obzreli miesto fotenia, dohodli koláče s rodičmi, zajtra ideme presne zajednať, náuky máme skončené, dnes sme toho celkom dosť skončili, som mala pol dňa dovolenky, tak mám ďalšie vyškrtnuté :) A najviac zarážajúce je to, že už len 11 dní do svadby...... teším sa a zároveň sa desím...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...s ty prvym tancom som na tom tiez tak nejako, ze sa nevieme dokopat k tomu,aby sme si vybrali nejaku pesnicku, no uz mame napisany zoznam, co som odkukala tu z nejakej diskusie :) tak si ich vypocujeme a uvidime...chcela by som, aby sme si aj vyskusali nejaky tancek doma, ale toho mojho medveda do toho nejak neviem donutit....my se vcera skoncili s naukami, no este musime ist na jedno stretko s fararom, vraj uz len take organizacne. stale rozmyslam, co este treba: musime upresnit pocet porcii jedla a aj pocet zakuskov, musime drahemu kupit svadobnu koselu, vestu a kravatu, mozno aj topanky, ja uz som vybavena...krizik do kostola si musime kupit a stretnut sa s dj, fotografom a kameramanom, aby sme si upresnili casovo vsetko... ja si budem urcite kupovat 2 pancuchy, lebo ako sa poznam, urcite ich roztrhnem, co pod svadobnymi satami nebude vadit, ale popolnocne mam kratsie, tak tam by to asi trochu bilo do oci :) baby, ja uz citim taku nervozitu v bruchu, ci bude vsetko ok...lebo uz len 23 dni
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež 2 pančuchy a plus jedny celé ak by náhodou chceli traja zamrznutý bratia robiť neplechu :) dúfam, že nie :) k popolnočným mám telové a k svadobným biele. Tiež ako píše zakica, ako sa poznám, možno aj to mi bude málo :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute ale ste toho nakecali :-D ja som zas veľmi rada stredobodom pozornosti takže toto ma netrápi. my vlastnú pesničku máme Sarah Connor Skin on skin, u nás je skôr problém ten že bude živá kapela - s chlapom spevákom tak neviem či im to vôbec mám dať aby si to nacvičili, neviem ako to vyzneje :-| s popolnočnými topánkami mám problém aj ja, kvôli šatom som potrebovala tigrované a ked som konečne našla tak v nich ledva prejdem po dome a nie to tancovať v nich do rána 8-( so šatami som problém nemala - ja sa spoločenskými šatami živím :-D a aby som nezabudla, problém so zálohou sa vyriešil, pani volala a strašne sa ospravedlňovala že tie peniaze od nás už našla 8-)
Odpovedať
@beronsche fotku nemam, ani som sa nefotila, lebo potom si to stale pozeram a hladam chyby ... :-D @majuska7111 ja mam jedny rezervne, ale tie uz nie su biele .... @cherie25 super ze sa to vyriesilo ;-) my sme dnes boli v sale dohodnut menu a som nesmierne spokojna ... majitel je uzasny, ponukane sluzby na velmi vysokej urovni ... akurat mam dilemu, ci davat navleky na stolicky, alebo nie ... a to ich aj tak ponukaju za super cenu ... (1,30 eur uz aj s maslou) a zohnala som cizmy ku kroju :-D v sabinove v cinaku ... mam hrube lytko tak sa neskutocne tesiiiiiiiim :-D v zivote som ziadne cizmy nekupila, kvoli tomu lytku ... a tieto este aj tak vyzeraju ako ku kroju ;-) milacik si kupil topanocky, ale ja este nie :-| tie co som mala vyhliadnute uz predali a tovar uz vraj nedostanu ... tak si idem trieskat hlavu o stenu, ze som zavahala .... ;-(
Odpovedať
@tinulkab Kroj budes mat na redovy? Ci ti bude subor robit aj cepenie? Ako to bude u vas prebiehat? Ja som povodne chcela subor, ale este nemam nic vybavene a aj rozmyslam, ze to vypustim a usetrim nieco... :-D Ale chcela by som mat kroj aspon na redovy, tak musim porozmyslat, ako to urobit.. Len tak sa ist prezliect sa mi velmi nepozdava.. chcelo by to nejake tie zvyky do toho zakomponovat, aj ked len v upravenej verzii... :-D
Odpovedať
@beronsche mozes to urobit tak, ze ta uz v kroji privedu krstne mamy, porozhadzujes z kosicka na hosti cukriky a krstne ta odovzdaju starsiemu druzbovi, ktory zacina redovy ... ja budem mat kroj na redovy, chcela som subor, ale je to strasne drahe ... sesternice v jednom subore tancuju, budu na svadbe, tak sa prezlecu aj ony a privedu ma, daco zaspievaju, daju dole vencek z hlavy, nasadia maslu (cepiec sa mi na uces nevojde) a odovzdaju starsiemu druzbovi a zacne tanec ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky - ako vidim, uz vam chyba len par veci... My ideme dnes vecer na Slovensko dovybavovat tiez este predposledne veci (posledne bude 2 dni pred svadbou :-p ), ale este stale nemam ani popolnocne saty ani topanaky a milion dalsich veci.... Minuly tyzden ked sme nacvicovali 1.manzelsky tanec som si natiahla svaly/slachy na ramne a ruke tak som celu Velku noc prelezala ako chroma - islo ma porazil, lebo som mala naplanovane kadeco urobit a nic z toho - este stale ma ta ruka boli a nemozem ju zodvihnut nad hlavu, ale hadam za 3 tyzdne sa to zlepsi. Konecne som ale urobila pierka pre hosti - ( este musim pre otca ) dala som si urobit nechty, aby som si trochu na ne zvykla a este potrebujem kadejake drobnosti.... no uvidine ako sa s tym pohneme....
Odpovedať
Profilova fotka
cawte nevestičky, tak včera som mala úžasnú rozlúčku zo slobodou... teraz už len dotiahnuť posledné vybavovačky (a tých je teda dosť) a ide sa na vec :) Ozaj inak, má takú otázku, koľko budete kupovať vôd? myslím nealkoholické nápoje- minerálku, colu... alebo čo a hlavne koľko na osobu? mám v tom chaos.
Odpovedať
Taaak a uz mozeme povedat: " tento mesiac sa vydavam..." :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche júúj vidíš - to ma ani nenapadlo :-), ale je to tak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?