Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nemám tu šaty, ktoré plánujem, lebo môj drahý vie aké tu mám fotky a sem tam sem nazrieme aj spolu. No a šaty sú preňho úplne tajné, chcem aby bol prekvapený v deň Déé :) Fuuu no ale tak nakoniec som po zdĺhavej konzultácii s kamoškami zúžila počet svojich favoritiek na 2 kusy :-D Teraz sa už len správne rozhodnúť, že ktoré. Dúfam, že sa mi to podarí a nebudem potom ľutovať. @tinulkab a čo si vyrábala pre družičky? dostanú nejaký darček? Ja zas špekulujem čo dať ako darček pre hostí na stôl a neviem ani náhodou. Čokoládky sa mi zdajú otrepané a ja by som chcela byť originálna :-D , len mi to akosi nejde nič vymyslieť. Okrem toho, v práci mám teraz okolo polročných vysvedčení a papierovačiek strašne veľa a neostáva mi čas venovať sa svadbe na plno :-( .
Odpovedať
@maryennn družičky dostanú na ruku kvet upevnený na stuhe, to sa priviaže o ruku .... tak som tie kvety zdobila, lepila a davala na tu stuhu ... darceky pre hosti nebudu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab jeeej to sa mi vždy páčilo
Odpovedať
@maryennn aj mne sa to pacilo, ked mi to na svadbach uviazali na ruku ... tak nech maju radost aj ine dievcata :-D
Odpovedať
@luciana5 Aj ja mám termín 21. Veľa vecí ani ja ešte nemám. Máme hudbu, fotografa + miesto, reštauráciu, v sobotu sme boli za farárom, drahý má oblek a ja ešte nič. Dúfam, že v sobotu v BA na výstave dostanem skoro všetko :-)
Odpovedať
pomoc baby ja maam problem... uz sme boli v stave ze uz mame skoro vsetko a dnes nam volali z hotela ze ho idu rekonstruovat a termin sa rusi.. neviete niekto poradit hotel s kapacitou cca 90 ludi v Ba a okoli? vsetko co sme skusali je plnee :(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tinulkab NO, snažili sme sa :-) .... takže, už máme zajednané obrúčky, oznámenia, kúpený oblek, máme kúpené nealko, slané krekry na stoly. Poháre sme nakoniec nezohnali.....ale ideme ich zobrať v piatok.. lebo tie, čo sa nám páčili, stáli 100 eur, tak toľko v živote nedám za dva poháre, jedine, že by k tým pohárom boli aspoň dve fľaše fernetu ;-) . Chcem sa ťa opýtať, že čo všetko potrebuješ na výrobu pierok? Stužky, špendlíky... ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ariel123 Tak to ma naozaj veľmi mrzí..... ale žiaľ, neviem ti pomôcť..... nepoznám zariadenia v BA... v Žiline by som vedela.....
Odpovedať
@majuska7111 ja mam 2 stuhy a taky kvietok co nasivam do stredu, no a zicherky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab A tie stuhy dávaš takej farby, aká bude výzdoba, či inej farby? Lebo bežne tieto pierka stoja 20-50 centov, tak neviem, či výhodnejšie nevyjde, keď si to tiež doma sama urobím.....
Odpovedať
ahojte, nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru cukrarku na svadobnu tortu z okolia PB?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majuska7111 ja som si to ratala a doma urobene je to ovela lacnejsie .... ja mam spodnu stuhu sirsiu, smotanovej farby (ale je takmer biela), priesvitna s pruhami po bokoch a na to davam jablckovo zelenu tensiu stuhu. Robim to vo farbe vyzdoby. Aj tie veci pre druzicky na ruku su take ... stuha je tka ako ta spodna na pierkach, ale este sirsia, biela ruza a do nej zamotavam tu zelenu stuhu z pierok ... pierka by podla mna asi mali ladit s vyzdobou... vacsinou uz ked ludia dostanu pierku v nejakej farbe, tak cakaju ze aj vsetko ostatne sa bude niest v tom duchu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab Super, ďakujem za radu :) pomohla si mi :)
Odpovedať
@majuska7111 tesim sa ;-) drzim palce pri vyrobe, mne uz to pomaly lezie na nervy a boli ma z toho chrbat ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte čo nové? ako pokračujete? my sme konečne dohodli sobáš takže bude 28.5.2011 o 13tej hodine v kúrii Mórica Beňovského x-) . Dali sme rovno spraviť aj oznámenia, pozvánky, menovky a etikety na fľaše. Objednala som si modrý podväzok, biele samodržky pančušky a svadobné poháre. To všetko dneska, taký plodný deň :-D po 15tom idem ešte skúšať novú kolekciu svadobných šiat takže výber ešte stále nie je stopercentný :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@ariel123 a kde v Bratislave chcete svadbovat? v ktorej casti?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab No, tak mňa to ešte len čaká.... aaaale, obrúčky máme doma, poháre takisto, aj oblek, zajednaná torta, oznámenia ideme schváliť v utorok, mám kúpenú bižutku na svadbu... teššššííííím :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fúúú baby, tak ako vidím, prípravy v plnom prúde :-) Ale aj my sme sa o krôčik pohli. Konečne som si včera vybrala a zarezervovala tie najkrajšie svadobné šaty (teda aspoň pre mňa :). Som taká natešená, že som kvôli tomu nemohla celú noc spať :-D. Konečne si môžem začať pozerať topánky a bižutériu. Drahému sme kúpili oblek, manžetové gombičky, treba už len vestu s kravatou (našli sme salón s dobrými cenami), košeľu a topánky (hmm, že už len :-D ). No a popri tom všetkom oblečení riešime koláče a tortu. Je toho ešte tak veľa čo treba a už sa nám to kráti. Včera som zistila, že už len 97 dní. @tinulkab no ty si ale šikovnica, najprv kvietky pre družičky a teraz pierka, kedy na to máš čas? :-) U nás sa robia pierka štvrtok pred svadbou (všetky žienky z rodu ) ...iba krušpán a biela mašlička.
Odpovedať
@majuska7111 no akurat to mame naopak ... my tieto veci este nemame :-D @maryennn ja to robim uz dlho, po veceroch ked pridem z prace a cez vikendy ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulkab no veď aj som si myslela :-) Ja mám žalostne málo času premýšľať nad svadbou a tak si to vychutnávam každú voľnú chvíľku, ktorá väčšinou prichádza až v piatok večer a potom tiež cez víkend:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky - nam v piatok prisli oznamenia a pozvanky, tak ich chceme v pondelok poslat - viem, ze je to trochu skoro, ale mame dost cezpolnych and dost zaoceanskych hosti, tak chceme, aby sa rozhybali a dali nam vediet ci pridu alebo nie....V sobotu mi tiez prisli saty (objednavala som si ich z Ciny) a su krasne, take ake som chcela, len ked mi prisla kamoska pomoct si ich obliect, zabudla som sa odfotit v nich :-( Okrem toho, este stale vybavujeme vsetky papierovacky, ale aj to sa trochu pohlo - uz len zajst dat overit preklady a hadam to je vsetko.... Kupili sme si letenky domov na svadbu a zarezervovali svadobne cesty (budeme mat 2 - jednu kratku hned po svadbe len na predlzeny vikend v Parizi a potom druhu v oktobri - Australia a Maledivy) a nechce sa mi verit, ze je o uz len 3 a 1/2 mesiaca.... :-) A vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
chechnyan - závidím dve svadobné cesty! my pôjdeme asi len do toho Paríža ale vôbec to nie je LEN x-) strašne sa teším, Paríž milujem, som francúzštinárka takže je to moja srdcová záležitosť :-D vybavili sme cez víkend starého svata, z toho mám radosť, budeme mať toho najlepšieho na Myjavsku tak hádam sa ľudia budú dobre zabávať.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherie25 ja sa do Pariza tiez velmi tesim, uz 7 a 1/2 roka zijem v Londyne, ale ani raz som nebola v Parizi - je to sice na skok , ale nejak to nikdy nevyslo, tak sme si povedali, ze vikend po svadbe si urobime vylet a uz to nebudeme odkladat! Boli ste niektore na veltrhu v BA? Ja sa chystam o 2 tyzdne tu v Londyne a dufam, ze si kupim nejaky kvet do vlasov, zavoj a mozno nausnice a nahrdelnik....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hrozne chcela ísť na veľtrh do BA ale nakoniec mi to pracovné povinnosti nedovolili 8-( tiež som čakala že tam nájdem nejakú inšpiráciu, nikdy som na takom veľtrhu nebola a už ani nepôjdem, lebo už nebude dôvod
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som si myslela, ze v pondelok sme poslali uz vsetky pozvanky a kazdy den sa este naslo par dalsich, ktore treba poslat - aj ked niektore posielame s tym, ze takmer isto vieme, ze ludia nepridu.... ale predsa... Planujete nieco na Valentina???? My to mame rozdelene, kazdy rok vymysli nieco jeden z nas a tento rok caka prekvapko mna - skoda, ze to vyslo na pondelok... ale tesim sa tak ci tak.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chechnyan .,. ahoj.. to ste uz posielali oznamenia o svadbe??... :O.. .. to ja ich este ani hotove nemam..musime sa ist este fotit.. :DD
Odpovedať
Profilova fotka
@kika214 - ano , ja viem, ze trochu skoro, ale potrebujeme vediet, kto pride a kto nie, lebo nemozeme pozvat vsetkych ktorych by sme teoreticky chceli, tak ak niektori z tych co pozveme nebudu moct prist, mozeme pozvat dalsich... :-D . + vela ludi, zije v zahranici, tak chceme, aby sa rozhybali a rozhodli sa....Okrem toho, podla toho kolko ludi budeme mat ( a kolko nas bude stat hostina - jedlo a pitie) budeme vediet, ci nam ostanu nejake peniaze na veci, ktore by sme sice chceli ale nemusia byt, napr poplatky na fotenie v zamku, koc s konmi, kolko mozeme investovat do vyzdoby atd... okrem toho dnes je to uz len 100 dni!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@chechnyan jo tak to mas pravdu, my nemame nikoho v zahranici a oznamenia sa chystame poslat tak asi 2 mesiace dopredu.. a hosti budeme mat 111 cca.. jo uz len 100 dni.., supne sa to ako voda.. :) prajem prijemne pripravy.. !! :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, dnes je to 100 dni:) my tiez oznamka nemame ani presne domyslene...neoficialne sme ludom povedali, ze pocitame s nimi, ale oficialne pozvanie ich caka neskor:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?