Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
tinulkab aj ja by som chcela vidiet saty....
Odpovedať
nika2011 mi to budeme mat tak ze do kostola pojde kazdy zvlast, ja az na koniec a z kostola sa povezieme na nasom farebnom traktore, Pat bude riadit a ja sa poveziem vo vlecke... heh no dufam len ze to ten traktor dovtedy vydrzi... je to taka mala stara rachotinka ale mame ju velmi radi... ak nie tak sa povezieme na nasom... myslim ze nas oplik je celkom pekny a vyzera stale ako novy...
Odpovedať
No ja odvoz na sobas nejako extra neriesim.... Ake auto bude, na takom sa zveziem, poziciavat neplanujeme. ;-) Aj ked drahy tvrdi, ze by velmi chcel ist na starej skodovke..... :-D :-D nika - ja mam opacny "problem". Som z dediny, kde je filialny kostol a sobas chceme vo farskom. Nas farar mi na to povedal, ze "to nie je o kostole" a velmi sa mu nepacilo, ze chceme farsky kostol... :-N ywonne - traktor? To znie zaujimavo... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte co poviete na moje saty?potrebovala by som trochu komentare.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
.. mirkamilos.. mne sa pacia na tebe myslim svadobne bud tie prve alebo skor tie s tym ramienkom.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja sa tiez pridavam.. termin svadby mame 21.5.2011... vybavovat sme zacali uz rok pred svadbou a co uz mame iste je miestnost, dj, kostol, farar, fotografka, kameraman, agenturu na vyzdobu, zakupene aj popolnocne saty, aj fontanu som zakupila aj ked sa mi zda, ze to nie je az taka dobra vec, mam pierka, menovky, spz vlastnorucne vyrobene, bublifuky, stuhy do kostola, na auto.. no proste realizujem sa .. no a teraz momentalne sa snazim zistit, aky typ siat sa mi hodi, zajtra idem do BB.. no a potom asi v januari kuknut do UK, ci ma tam nieco neoslovi.. a v novom roku zacnem kukat prstene, pohare, krizik... A ked uz mame skoro vsetko... MOHOL BY MA MOJ DRAHY AJ POZIADAT O RUKU.. :-D :-D :-p :-D
Odpovedať
mirka, aj mne sa na tebe (aj celkovo ;-) ) najviac pacia tie prve svadobne. Su fakt krasne, akurat by som si pod ne urcite dala spodnicu s mensim kruhom, lebo sa mi zda, ze kruh velmi vidno... Aj pod druhymi ho dost vidno, tiez by mal byt podla mna mensi... Popolnocky su tiez velmi pekne a sedia ti! ;-)
Odpovedať
mirka aj mne sa pacia tie prve, ja som si tiez uz podobne obzerala, ale mam do nich prilis velke prsia ... ja som u Teba za tie prve...
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky dakujem rozhodovala som sa medzi prvymi a tymi s tym ramienkom ale zvolila som prve ,a to som mala len 4na sebe,a som radsej skoncila pretoze by som mala velku hlavu . ked mi sadli uz nic neriesim.. ;-) kika214 ty sa naozaj realizujes riadne,keby sa mi dalo tiez by som s radostou vybavovala,aj ti zavidim ;-) :-( ale prajem vela stastia aby bola krasna svadba... :-) :-) :-) a neboj tvoj drahy ta skor ci neskor poziada aj o ruku ;-)
Odpovedať
no ved uz by ma mohol aj ten moj poziadat, sica raz to spravil formou sms a potom len raz od zlosti na rodinu pred vsetkymi na zabijacke povedal ze sa budeme brat a ze datum upresni.... no a od vtedy vieme ze bude svadba a aj kedy... heh ale ze aj ja som sa to spolu s nimi dozvedela... :-D :-D :-D
Odpovedať
ywonnee: zaujimave poziadanie o ruku :-D mirkamilos: aj mne sa najviac pacia tie prve saty, ale tak ako pisala beronsche, bude treba inu spodnicu, taku tylovu co to pekne dvihne, ale nebude vidno kruhy ... ale popolnocky nemaju chybu, tie su naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkamilos: ja ťa asi sklamem, ale mne sa viac páčia tie s tým ramienkom :( ale samozrejme na tebe je výber.. ale máš úplne super popolnočky 8-) My sme už tiež boli na fare a presne ako hovoríte, poslal nás farár na matriku, ale tiež nám povedal, že papier síce môžeme doniesť domov a vypísať si ho, ale že odovzdávať ho budeme až tri mesiace pred svadbou.... alebo tak nejak určite viem, že spomínal 3 mesiace pred sobášom, až tam ideme koncom januára, kedže svadbu máme 7.5. A keďže môj brat je kňaz tiež, tak nás bude on oddávať, už som sa dohodla s naším farárom, sa poznajú, tak sám sa opýtal, či nás bude on sobášiť... tak som rada, lebo tiež som sa bála, že bude nahnevaný, že nechceme jeho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mirkamilos, aj ja som pozerala na Tvoje šatočky. Môžem povedať, že aj ja by som sa na Tvojom mieste asi ťažko rozhodovala, ale asi by som zvolila výber ako Ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme si boli po obrúčky. Sú krásne, presne také, aké som si predstavovala, jednoduché a naše :-) Inak nemáme nič nové. Vidím, že už obzeráte šaty, ja sa priznám, že mám z toho obavy. Normálne to oddiaľujem, aj keď viem, že by sa už bolo načase začať za nejakými obzerať. Čo ak si nebudem vedieť vybrať? Alebo sa mi žiadne nezapáčia? Alebo čo ja viem čo? Hmm... ...mirka...mne sa páčia tie prvé šaty... kruh by som si pod ne nedávala, ale výber je už na tebe :-) budeš pekná nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam vsetkym no porozmyslam aj skusim bez toho kruhu ako to bude vyzerat jedna kamoska mi zas povedala ze je dobre mat kruh a by mi saty pri behani a tancovani nezavadzali ,tak uvidim,ked skusim... :-) obrucky este nemame ani pozrete necham az na buduci rok,pojdem pozriet pohariky a tu matriku este,lebo neviem cas aky budeme mat a nemozem ist vytlacit oznamenia.. ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky chcem sa s Vami podelit ako pokracujeme. Tak saty mam kupene uz obidvoje. Svadobne sme kupili na Ukrajine ako som Vam pislala, ze chcem ist tak som si tam nasla take, ktore si myslim ze mi sadli super. Mamke az vysli slzicky. Tak som rada, ze mam o velku starost pokoj. Co som bola velmi rada, ze som tam nakupila este ine somarinky, ktore ma vysli super lacno a vsetko take iste ako u nas a na jednom mieste. Myslim tym balony, pierka pre rodicov a svedkov, servitky, ozdoby do vlasov, podväzok no proste super. Popolnocne satky som si kupila u nas a tiez sa mi velmi pacia. Este take drobnosti ale to hlavne a podstatne uz je. Este kolaciky, krizik, oznamka ale tiez uz by boli len este ujistit si preny cas a mozu sa zacat tlacit, nejake pohodlne topanocky na tancovanie lebo v tych svadobnych asi nevydrzim celu noc a este kvety a take drobnosti biele silonky, kabelku a proste take malickosti ale myslim si, ze tie 4 a pol mesiaca to stihame v pohodicke v klude. Ale tak som to chcela nechcela som sa zbytocne stresovat. Podstatne uz je a stale nieco poriesim takze je to super. Vitam a zdravim nove majovky ;-) :-D mirkamilos: hlasujem za prve jednoznacne a co sa tyka popolnocnych tak nech ta nenapadne ist skusat este nejake ine, lebo tie ti tak pasuju a si v nich taka krasna, ze uz v inych si ta ani neviem prestavit. Su fakt tak ako pisu aj ine holky uzasne. NAozaj velmi pekne satocky. TAk sa drzkajte a vsetkym VAm praje krasneho a veseleho Mikulaska ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nika2011,diky moc premyslala som moc nad inou farbou ale je to taka zvlastna...urcite si ich necham ,uz ine skusat nebudem x-) ;-) :-) len teraz ten cas ,asi pojdem za tym fararom aj skor ako 3mesiace pred...uvidim co povie hadam ma nevyhodi... :-x :-) pohariky so sa rozhodla pre malovane..tie som uz vybrala a ostatne uz az vo februari asi zacnem konat dalej... musim spisat zoznam hosti ,este presne neviem....ahojte
Odpovedať
pridavam sa ku datumu 14.5 :-) vsetky uz mate saty vybrane? ja si to chcem nechat az po novom roku... ci myslite ze je to neskoro? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ariel123 ahoj a vitaj.. inu, mame rovnaky datum ;-) a o satky sa neboj, na tie nikdy nie je neskoro.. sama som sice uz na mierny natlak bola pred mesiacom prvykrat skusat, ale aj ked som si vybrala, stale nemam rezervovane. A vidim to tak, ze toho roku sa uz k tomu nedostanem :-p
Odpovedať
No teda baby, vsetko 14. maj.... ;-) Ma tu niekto svadbu 28.? :-) :-) @majmik a pre ktore saticky si sa rozhodla? Tie co si mala v albume? @ariel123 - ja este nemam saty.. ale chystam sa skusat na buduci tyzden.... ak vsetko pojde podla planu.... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche :-D a mne sa prave zda, ze skoro nik tu nie je so 14.5.. a zatial som stale rozhodnuta s tymi poslednymi co mam v albume, dufam ale, ze este nebudu rezervovane.. + stale si nimi nie som ista, lebo aj ked som sa samje velmi pacila, su lahucke, a nadherne, mam pocit, zeč na fotkach, co ma sestra cvakla vyzeram divne :-( mozno na tie saty skocim s mojim buducim - mrkne ockom a povie ci ano alebo nie. Citila by som sa totiz na vlastnej svadbe dost zle, keby sa nepacili prave jemu.
Odpovedať
@majmik tak mna vela ludi stresuje ze po novom roku nezozeniem a tak.... :-( ale dufam ze sa nieco najde najhorsie je ze nemam ani predstavu ake cchcem...
Odpovedať
Profilova fotka
@ariel123 :-D juuuj, neboj sa, naozaj. Mna tak tiez strasili, dokonca v juli sa nasli taki, co krutili hlavami, nech cim skor zacnem hladat. Vlastne, teraz v novembri uz mali vacsine salonov dojst nove kolekcie, na rok 2011, resp. zvyknu chodit aj potom okolo februara. Takze mas aj vacsiu istotu, ze nebudu znicene, resp. ze ich budes mat prva ;-) dalsim pozitivom je, ze skoro vsade sa daju polahky zohnat saty aj 2 tyzdne pred svadbou (aj ked je pravdou, ze riskujeme, ze tie naj budu rezervovane). A co sa tyka predstavy.. ja som tiez velmi nemala, kazdy mesiac som chcela ine, raz kratke, potom dlhe, tak anticky styl, cipkovany, az nakoniec princeznovsky :-D keby som chodila po salonoch stale, ked sa mi zapacia ine, asi by ma prizabili :-D a este nieco, ked uz sa vyberies, urcite chod este s niekym + nech ta sfoti (ak sa da) + poradi. Chodte uz pred obedom, viac sa ti budu aj v salonoch venovat. A pokojne skusaj vsetko co si zmyslis z roznych stylov. Mas na to pravo, a aspon zistis co ti sadne. A nemusis sa rozhodnut hned. Poriadne si ten den uzi ;-)
Odpovedať
@ariel123 mna viac stresuje, ze uz aj augustove ci septembrove nevesticky maju saty.... Ale tiez sa utesujem tym, ze ak sa daju zmenit saty aj tyzden pred svadbou, musia sa dat najst par mesiacov pred... ;-)
Odpovedať
baby, urcite sa najdu tie prave ;-) a tak ako tu bolo napisane, da sa to aj tyzden pred svadbou ... ved su aj nevesty, ktore chystaju svadbu iba 2 ci 3 mesiace a maju krasne saty ... a ako pise majmik, treba skusat vsetko ... ja som mala tiez uplne inu predstavu ;-) a co bolo na vesiaku o nicom, tak na mne vyzeralo super ... tak je to aj s obruckami ... v stojane otras, na prste nadhera a naopak dhsie som tu nebola, tak ani nestiham citat :-D vitam nove nevesty, nas datum sa naozaj rozmnozil :-) co sa tyka nasho pokroku, tak sme si vcera objednali obrucky, kupili sme uz hrusku a dnes som urobila prve pierko ;-) a som s nim spokojna. cakala som az do dnes na material z Hong Kongu ... nie zeby bol nejaky vynimocny, ale bola tam super cena a aj vysledok stoji za to ;-) ebay forever :-D
Odpovedať
@beronsche to aj mna.... znama ma svadbu koncom sebtembra a uz ma saty rezervovamme asi mesiac... aaale tak snaaaad nejake zozenieme:))
Odpovedať
inak mozem este jednu otazku? mam zatial vybavenneho dj, fotografa, kostol, a miesto na hostinu inak nemam kupene ani vybavene nic.... co ma zacat uz teraz riesit? maam z toho vsetkeho uz dost stres :-)
Odpovedať
ariel, okrem tych siat sa da zacat aj s vyzdobou ... my ked sme mali priestory, zacala som zhanat vyzdobu ;-) a mozno by som riesila aj obrucky, cena zlata ide stale hore a aj DPH ... zacnem pomaly robit pierka, konecne mam material ;-)
Odpovedať
@tinulkab tak o vyzdobu sa ja starat nemusiim to mi zariadi hotel:)) obrucky by som aj riesit zacala len drahemu sa do toho este nechce:(
Odpovedať
tak to mas fajn, mas o starost menej ;-) draheho postras rastucimi cenami ... aspon nam zalezalo aj na cene, naposledy vyraznejsie stupla cena zlata v auguste a po novom roku mozno zasa ocakavat narast ... aspon tak mi bolo povedane .... ked sa mu nechce, tak aspon z domu posurfujte po nete, abz ste si urobili predstavu ;-) . inak moja skusenost, obrucky nadherne na obrazku su v skutocnosti o nicom a naopak ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?