Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu tak 9 rokov je dost...
Odpovedať
Profilova fotka
..a to budem mat ked sa budem vydavat prosim pekne len 23 rokov.. :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Fiiiha, no pekne :-) Tak ja budem mat 25 a budeme s mojim drahym spolu 7,5 roka... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte baby, ja mám svadbu 21.5.2011. Máme akurát objednanú sálu a vyhliadnutého kameramana a fotografa. Oznámenia si vyberáme, ale zatiaľ nemáme vybraté. A u vás sa na čom najviac pracuje??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikasv29, mate nas datum ;-) My mame fotografa, vyhliadnute dve saly, kostol a to je vsetko zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no fotografa a kameramana máme tiež vyhliadnutého, len si myslíme, že stačí ich objednať niekedy v auguste. Teraz pracujeme na svad. oznámeniach, ktoré si z toľkého množstva nevieme vybrať... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky.Taky se přidávám.Svatbu plánujeme na 27.5.2011. Máme vybrané i místečko.Ale s přípravami chci také začít až po prázdninách.Akorát fotografku,termín na úřadě a hostin zamluvíme někdy v průběhu srpna.Raději.Využívám toho,že máme tolik času a snažím se udělat si co nejvíc věcí sama.Od svatebního oznámení přes vávazky až po polštářek na prstýnky.Docela mě to baví,mám ted i víc času,co jsem změnila zaměstnání a tudíš tomu nic nebrání.Ale pořád si říkám,holka,je dost času,bud v klidu.
Odpovedať
Tak to sme uz styri s rovnakym datumom 21.5. 2011... my budeme mat presne v ten den 5. vyrocie :)
Odpovedať
My máme zatiaľ vybratý dátum 28.5.2011 ale nemáme zatiaľ nič :-) dostanem sa k tomu asi až po štátniciach.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej lya, to som nevedela, ze to mate takto pekne :-) Tak my keby sme sa chceli brat na nase vyrocie, tak by sme mali svadbu 25. novembra, co teda nie je bohvieco :-| Maj je krajsi :-) a hlavne teplejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevie niektorá z vás náhodou nejakú dobrú internetovú stránku so svad. oznámeniami??? ja som už vygooglila veľa, ale zatiaľ ma žiadna nejako neohúrila... :D
Odpovedať
Profilova fotka
Juj,Katka státnice.Držim moc a moc palečky.A kdy je máš?V červnu?Já už jsem od státnic rok.Hrozné jak to letí.Nika a nechceš si ho zkusit taky vyrobit sama?!Člověku se to pak víc líbí,je to originál psaný snoubencům na tělo,často je to i levnější a hezky se na tom můžeš vyřádit.Fantazii se meze nekladou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
http://www.tiskoznameni.cz/?page=kata...
Odpovedať
Profilova fotka
porodnibabnka no, keby na to bolo času ... tak možno aj áno.. ale aj tak Ďakujem :-) hannyy tak ozaj veľmi pekne Ďakujem, presne takéhoto typu som pozvania hľadala... konečneeeeeeeeee :-D
Odpovedať
Ahoj holky, tak my plánovali na ikvěten, ale dneska jsme se rozdodli, že to bude 11.6.2011! Bude to z části venku, tak aby bylo teplo :) jinak máme jasný místo, cimbálovku, fotografa(tchýně je profesionální fotografka) :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak se přidávám s květnovým termínem 14.5.2011 :-) nikasv: přidávám se k tomu vlastnoručně vyrobonému oznámení, taky to vidím jako nejlepší variantu. Asi objednáme spoustu kartiček z ručního papíru a budeme vyrábět :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leno,to je úžasný mít profi fotografa v rodině.To se moc těšim,až budeš mít fotky.Eleonor a máš představu,jak budeš tvořit?Já jsem tvořila pomocí grafickýho programu GYMP.Sice mi chvilku trvalo,než jsem pochopila,jak se s tím pracuj,ale výsledek se mýmu přítelovi líbil.Taky doporučuju pořídit si zdobný nůžky a výsekový raznice.Daj se použít na spoustu věcí ke svatbě. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takze aj ja sa pridavam k majovym nevestam, svadba by mala byt 7.5.2011, no este nemame vobec nic zajednane, co ma trosku znervoznuje. Obavam sa, aby sme nemuseli posuvat termin kvoli tomu, ze nebude volna miestnost. no moj snubenec si mysli, ze je este kopec casu :)
Odpovedať
To mate rok casu hamca.... v pohode sa este vsetko da stihat....
Odpovedať
V noci sa mi prvykrat snivalo o skusani svadobnych siat, ale nedopadlo to dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojoj lya, mne sa uz rok sniva o tom ze sa vydavam, ze skusam saty, uces a podobne veci :-D Mojmu drahemu to uz ani nehovorim, lebo by si povedal, ze som uz fakt trafena :-D
Odpovedať
ahojte babulky chcem sa spytat ci mozem pysat do tejto vasej spolocnej temy maj 2011 kedze ja budem mat svadbu 4.6.2011 a take forum s touto temou teraz nefrci....hmmm?.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No co by si nemohla ;-) ale sak zaloz si temu s junom 2011 ked taka tema nie je :-) nie je problem, hm?
Odpovedať
oki dik.....zalozit ju nieje problem to viem a viem ze ani nieje ale....len neviem ci sa tu uz pohybuju nevesty jun2011.....skusim a uvidim.....
Odpovedať
Tak ked su tu nevesty august 2011 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojoooooj, myslim ze onedlho tu budu aj na rok 2012 pomaly :-D
Odpovedať
tak tak, vsetky sme tak trochu sibnute..ved ja tu tiez oxidujem uz od minuleho roku :D
Odpovedať
A potom ten svadobny den prejde ako voda..... A taka intimnejsia otazka? Pocitali ste si niektora ako vam to cca vychadza? Lebo ja zacinam mat obavy, ze to bude presne tak ako nechcem... a neviem presne ake su metody na posunutie tych nasich dni...mate s tym niektora skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja beriem tabletky, takze tam sa to da velmi pekne naplanovat :-) Ale inak by som nevedela... Akurat viem, ze cervene vino to urychluje :-p
Odpovedať
heh, no je to o rok...takto som to teda este dopredu nepocitala...ale tiez beriem tabletky, takze ked vyjde v nespravnom case, tak si proste neurobim pauzu a posuniem si na buduce. A inak, no da sa ist za gynekologom, bud vyvolat skor alebo dajake injekcie ci co su aj na oddialenie, vraj to vela bab vyuziva na dovolenky a tak...mne to nastastie netreba. Kazdopadne s tymto by som este asi nestresovala...to ma cas riesit az ked budes uz vediet ze zle to vychadza
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?