Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Wera, my budeme mať podobný štýl stoličiek....lenže čierne :-D takže návleky asi musia byť :-) :-N ale popravde keby boli také ako máš ty, tak návleky vôbec neriešim, vyzerajú veľmi pekne...:-) inak mi nejdú stiahnuť fotky z nášho penziónu, tak dávam link: http://www.penzion-epona.sk/index.php... .... Miestnosť vidno najlepšie na obrázku 14 a 8, a je tam aj akoby vyzeral obrad vonku...:-) tu vidno miestnosť ešte lepšie: http://www.penzion-epona.sk/index.php... Čo myslíte inak, akej farby výzdoba by sa tam hodila? Pôvodne som totiž uvažovala nad zelenkavou, ale k tomu krbu a drevenému obloženiu by sa veľmi asi nehodila, takže musím vymyslieť niečo iné :-N rozmýšľala som už aj nad oranžovo-žltou, alebo čokoládovo-smotanovou, ale teda strašne ťažké rozhodovanie... myslíte že už treba riešiť koláče? tinulka, mne príde 1600 strašne veľa, my budeme mať cca 20 ľudí a teda by to vychádzalo na cca tretinu, teda 500 koláčov??? viac než 50-60 na hostinu neplánujem, a nejakých maximálne 200 na "výslužky" (do roboty a niečo kamarátom, klasické výslužky vzhľadom na to že nechceme klasickú svadbu dávať asi nechcem), ale skôr niečo okolo 100, ešte to budem musieť nejakým (neviem akým) spôsobom prerátať :-)
Odpovedať
kessinka: krasny priestor ;-) islo by tam nieco, hnede, zate, alebo smotanove ... ale aj zelenkava v kombinacii s tmovo hnedou...ale to je len moj nazor... koalcov je to vela, uvedomujem si to, ale mame strasne veku rodinu a mama uz neupusti ... aj tak sa mi to podarilo zbit z povodnych 2000 kusov ... pakopavuk: potom informuj, ako ste pochodili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz boli sme v cukrarni na kolace a chutili nam a hlavne je za oni tam aj rovno pripravia a zabalia vyskuzky co je velka pomoc pre rodicov, my tam dame asi 15 kusov kolacov a kus torty. Dufam ze to bede stacit. kessinka ten penzion vyzera pekny a aj sala je pekna.
Odpovedať
pakopavuk: tak som rada ze kolace uz mate z krku ;-) aj nam zabalia do krabiciek, co je fakt uspora casu a nervov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sa na koláče tiež chystáme asi na budúci týždeň, ideme rezervovať konečne dj a fotografa a hneď na to rezervujeme tortárku a cukrárku.. ;-) Inak, mám tie šaty v albume, tak ich kuknite a povedzte mi názor na ne.... :-) aj keď ja som už rozhodnutá, asi to už aj tak viete, keďže som zaplatila zálohu za ne...ale aj tak ma zaujíma Váš názor... tak šup kukať do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
mujuska saty su krasne
Odpovedať
Profilova fotka
pakopavuk1: ďakujem ;-) naozaj som rada, že sa páčia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majuska, zo šatičiek sa teším spolu s tebou, inak super cena za požičanie :-) , sú krásne:-) tinulka, žiaden stres nevyvolávaš!!! a čo sa týka koláčov, pýtala som sa mami a ten pán povedal že si náš poznačil a máme sa stretnúť s ním až niekedy vo februári. Takže som už kľudná. Tinulka, síce ťa osobne nepoznám, možno mi nebudeš veriť, ale trápi ma, keď píšeš že máte s priateľom problémy (veď predsa našu tému májových nevestičiek nemôžeš opustiť ;-( ) uvidíš, časom sa to ukludní a bude dobre ;-) kessinka, sála je pekná, útulná. Súhlasím s tinulkou, hodila by sa tam nejaká čokoládová alebo smotanová. Ja som najskôr chcela zlatú výzdobu, ale videla som krásnu fialovo striebornú, tak som sa rozhodla pre ňu. Aspoň bude ladiť s popolnočnými šatami:-) Nevestičky a ako sa inak máte? My sme neako ostali s prípravami stáť (vraj je na všetko čas)
Odpovedať
ahojte nevestičky. Ja mám tiež svadbu 28.5.2011 a prípravy sú už v plnom prúde. Ale šaty ešte nemám. pravdu povediac, myslela som si že mám ešte čas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka tak to mame spolocny termin :-)), nuz nedaj sa nami vystresovat 8-) a pis co vsetko uz mas vybavene
Odpovedať
čo mám vybavené? Sálu kucharku, kostol, muzikanti nám vypovedali tak teraz zhánam niekoho :-( ale zatial sa mi akosi nedarí. Chcem niekoho kto hrá aj k sobášu aby som nemusela volat dve kapely. |-| Sobáš mame na 14:00, kameramana mámale ešte rozmýšlam obvolať nejakých. Svadobné šaty už som bola nejaké pozerať ale, zatial iba pozerať. Ale už musím lebo chcem aj babam nejaké rovnaké alebo podobné požičať(baby to sú moje dcéry). :-)
Odpovedať
Ahojte. Dnes som sa len prihlasila, termín máme 21.5.2011Bývame v Žiline, ale svadba bude v Námestove.(Odtial som ja.) Stále sa nám zdá, že máme móóóóre času, a tak máme zajednanú len miestnosť a fotografa:) Šaty chodím pozerat len spoza skla z vonku, pretoze ked idem z prace, svadobky sú už pozatvárané:):):) ach jaj, ako citam prispevky, asi by sme mali nastartovat vrtule:):)
Odpovedať
Článok sa načítava...
majuska, satky su nadherne, ty si v nich nadherna ;-) ja sa chystam na buduci vikend na Ukrajinu, tak snad uz tu o tyzden napisem, ze aj ja mam saty :-D a ak aj nie, tak uz viem ktore zo salonu by som chcela.... livuska: dakujem ti za podporu, ale nechcem aby sme sa tu jedna pre druhu trapili, hoci je pekne vediet, ze nas niekto iny chape a chce nam pomoct ;-) urcite sa do svadby v nas vynori niekolko pochybnosti, ci udeje nejaka hadka, ale to su pevne verim take chvilkove stavy a vsetky sa vydame presne vtedy ako mame ;-) ja som teraz nejaka nervozna a precitlivena, takze je potrebne brat ma s rezervou ... navyse mi niekedy chyba pochopenie z priatelovej strany, predsa len muzi uvazuju inac, a tak si to riesim tu ... ae som rada ze vas mam a ze ma "popocuvate" a poradite ;-) taktiez vitam nove baby a zelam vela uspechov pri pripravach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem baby, že ste ma podporili a že sa vám šaty páčili... mne sa tiež strašne páčia :-D Nové holky Vitajte! Janella: nič si nerob z toho, že máte len zatiaľ sáiu a fotografa, ja som do piatku mala len sálu a kameramana,takže neboj nič :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky tak co mate nove? Nejake nove veci povybavovane? ja som pisala mail majitelovi cukrarne ohladom terminu na kolace (zatial sa mi neozval :-| ) ale nasli sme jenu cukraren so super cenami 0.33Eur za kus co je podla mna super, len este stale nemam predstavu kolko ich treba pre 65 ludi. Nuz piste co mate nove 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcataaaaaaaaa... dnes som bola 1.skusat.. uff, cely den zabity ale uplnou nahodou som zasla este do jedneho salonu, kde som sa do jednych zalubila.. len nikomu sa nepacia, bo aj na fotkach vyzeram v nich otrasne :( mam este pockat, alebo si ich objednat? uz mi aj napadlo, ze tam skocim so svojim buducim :) (mne nevadi, ze by ma v nich videl, aj tak v svad. den budem vyzerat uplne inak :))
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna nevadi ze tam pojdes s tvojim drahym aj ja som bola so svojou polavicou, ved sa chceme pacit hlavne nasim buducim manzelom :-N
Odpovedať
majmik super, ze si bola saticky skusat! Ja osobne by som asi nezajednala saty o ktorych by mi ostatni trvdili, ze mi nepristanu... Nedas sem foto? Mozno v nich nakoniec aj krasne vyzeras...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche.. uz som dala :) a vlastne ani nejde o to, ze ostatni tvrdili.. zle som napisala :) de o to, ze tam to vyzeralo neskutocne.. vraj tento strih ani nikomu tak este nepadol.. sama som sa v nich citila uzasne, elegantne, aj moj doprovod bol uzasnuty.. az ked som doma pozrela fotky a ukazala, tak hlavne mamka, ze ach jaj.. a ja to iste.. (navyse, neverila som uz, ze pri niektorych satach poviem: presne tieto chcem!! lebo aj ked sa mi aj ine pacili, bola som nerozhodna, nevedela som, ale pri tychto... mmmmmmmmmmmmmmm :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej a pakopavuk.. vdaka za povzbudenie :-) lebo.. aj ked viem, ze sa to nema, ukazala som fotku v mobile najprv jemu a chudak skoro ho kleplo.. a mna tiez, ked som zbadala, ako to strasne ukazalo.. tak to spravime tak, ze v pondelok tam este skocim, a jeho zavolam nech mrkne.. ved, na svadbe sa kazda chce pacit hlavne svojjej polovici ;-)
Odpovedať
baby, foťte sa v šatách aj s hlavou :-D potom to úplne ináč vyzerá ... ani moje vyhliadnuté na fotke nevyzerajú až tak dobre... veľmi by som ich chcela, len 400 eur za požičanie mi príde veľa... zajtra ideme na tú Ukrajinu, ale mám vážne obavy, že sa mi tam už nič nebude páčiť ... spravila som chybu, že som išla do salónov... :-| a na tie fotky veľmi nedávajte, na umeleckých foto a keď budeme upravené to aj tak bude vyzerať úplne inak ... v mobiloch nemáme také dobré foťáky, skresľujú aj farbu aj všetko ... a navyše naozaj treba foto celej postavy aj s hlavou, potom pekne vidno, ako to na nás vyzerá ... bez hlavy je to ako na figuríne ... ja keď som mala na sebe tie šaty dobre som neplakala od radosti, aká som v nich nádherná... no doma na fotke to už až tak nevyzeralo.... takže majmik hlavu hore, pekne krásne ešte raz obliecť šatky aj s budúcim manželom a uvidíš ako sa nakoniec rozhodneš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, mas pravdu.. s hlavou to uplne inak vyzera :-D hlavne strasnejsie.. takze zbytocne vas strasit :-D (ale ja si tvar nechcem zobrazovat kvoli ochrane svojej osoby :-p ) a uvidime v pondelok..
Odpovedať
co by strasnejsie... vobec to tak neni :-) vidim ze je nas tu viac, co si tak "verime"
Odpovedať
majmik, tinka ma pravdu, ze na nekvalitnej fotke to vyzera inak ako v skutocnosti... Ale tiez som raz skusala saty v ktorych som si pripadala nadherne a potom na fotke som vyvalovala oci, ze co to je... Ale ako sa ja poznam, ak by som sa nepacila sama sebe na fotke, stale by som na to myslela a necitila sa v tym satach dobre... Tie tvoje saticky su pekne, take ine a podla mna na tej fotke (aj ked mizernej kvality) nevyzeras az tak zle... Vyskusaj ich este raz a uvidis... A ak chces aby ti drahy povedal svoj nazor, tak ho zober so sebou a hotovo. Nemyslim, ze na tom, ze uvidi saty zalezi...
Odpovedať
majmik este ma napadlo, ze na tej fotke velmi splyvas s pozadim (vsetko je biele), mozno preto to nevyzera az tak dobre ako "nazivo"...
Odpovedať
no presne, splyva to ... preto nevyniknu kontury postavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj majmik a aj tinulkab máte pravdu v tej ochrane osoby..... aj ja mám taký čudný pocit, ale tak na druhej strane ja som už tiež dala fotky do albumu zo skúšky šiat..... :-) to nieje taká katastrofa, si myslím.... ale bez tej hlavy to fakt vyzerá príšerne.... a horšie by to bolo ešte, keby sme si hlavy mazali úpravou fotiek.... skúšala som to a hovorím vám,nieje to ono.. ;-) Včera sme s drahým rezervovali fotografa a aj kameramana... 8-) ešte cukrárku a tortárku, kostol a obrúčky a ... :-(
Odpovedať
ahojte babenky tak aj ja sa k vam pripajam do debaty ak mozem?Som jednou z Vas a tiez ma to caka v maji. Co sa tyka priprav tak uz mame vybavenu salu, hudbu, fotografa, kameramana, pohare uz mame kupene a aj vygravirovane a tiez uz mame obrucky. K poharom mamen ich uplne lacne z Tesca nakolko sme sa dohodli s priatelom, ze je hlupost vyhadzovat za take somariny velke penieze aj tak to potom bude stat na policke a peniezkov bude treba inde. Orbucky sme si tiez velmi skoro vybrali som rada, ze sme dlho nepremyslali a poviem Vam kym sme pozerali v zlatnictvach tak sa mi pacili viacere a teraz ked uz mame doma len tie nase tak su uzasne. Mame taky stred nieco medzi tym co s nosilo a medzi tym co sa nosi teraz, ale su bez kamienkov. Pocula som, ze ma zlato ist hore tak sme preto velmi nevymyslali a vybrali a kupili. Co sa tyka siat tak tie chem ist pozriet na Ukrajinu 17. novembra. velmi sa tesim, ze tinulkab ide teraz, ze poviem ake mala pocity a inac pozerala som, ze mame rovnake predstavy co sa tyka vyzdoby aj ja chcem zelenkavu a aj nasla som tam zopar peknych ucesov. tesim sa na dalsie prispevky majte sa zatial papa
Odpovedať
tak a som doma :-) najprv ma na trhu cakalo velke zufalstvo, niektore stanky boli rano este pozatvarane a v tych co som bola sa mi bud nic nepacilo, alebo to bolo na stihlulinke dievcata, takze som do toho nevosla ... jeden bol zatvoreny a tak sme si povedali ze sa vratime ... a ked sme sa vratili, tak som kupila saty ;-) zatial nie su tak celkom moje, tie co som skusala mi boli trosku male, tak ze mi usiju take iste ale vacsie, o 2 tyzdne si idem po nich... vsetko mi tam doladia, bizu, kabatik, zavoj som si k nim uz vybrala, takze mi ho usiju (pokombinovali sme 2 zavoje) ... tak som zvedava ako to bude ... ale mala som pocit, ze vsade maju rovnake saty, iba niektore stanky boli ine, na jednom konci su tak na sebe natlacene saloniky, tam je to najlepsie ... takze ti andrea drzim palce, aby si aj ty masla tie svoje... ;-) ja ked som ich obliekla, tak som hned povedala ze waw a ze ich chcem ... nevyzerali tak klasicky "ukrajinsky", nie su velmi precackane ... hoci vidno ze nie su zo znackoveho salonu ... ale za tu cenu ...citila som sa v nich krasne a pohodlne ... majuska: ja uz som svoje foto stiahla :-D andrea: ani som ta neprivitala ... tak vitaj :-D a aj my sme kupovali pohare v Tescu, kuk do albumu, mozno mame rovnake ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka bola si skúšať šatky? :-) jeeeej teším sa s tebou že si si vybrala - foto máš? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?