Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
tinul, ani ja nemam nic nove... Mali by sme zacat oznamka riesit, ale nejak sa nevieme rozhybat... No a drahy je tiez najradsej, ked sa s nim o tom nerozpravam.. :-D :-D Mysli si, ze privela stresujem... :-D :-D Asi vsetci chlapi su v tomto rovnaky.. :-p :-D
Odpovedať
tak to asi hej ... mne zahlasil, ze vsetko sa da pozhanat za tyzden ... sak da, ked idem na istotu a viem presne co chce a ze to aj kupim ... by som bola zvedava ci by to naozaj zvladol ... lebo okrem veci ako sala a pod., par veci na vyzdobu a fernetu, nemame nic .... no a este popolnocne saty :) treba este milion veci ... avsak za uspech povazujem dokopanie Mata na "predsvadobne fotenie" .... :-D hodim par najlepsich foto do albumu ;-)
Odpovedať
jej uz ste stihli aj predsvadobne? to je super!! ukaz foticky!! ;-) ;-) A my nemame absolutne nic na vyzdobu!! Mame len tie podtatne veci ako sala, foto a pod... a ani neviem co zacat ako dalsie....
Odpovedať
no my sme vyuzili to ze mat Mato volno, vyzdvihol ma z prace a isi sme do jedneho skladu a kupili nieco na vyzdobu... odvtedy volno nemal ... tak som rada ze aspon to sme vyuzili ... ale doma nam kamos rozvrhol ulozenie stolov podla poctu ludi a zistili sme ze toho mame malo ... tak cakam kedy sa ten moj znova uvolni ... a kupili sme aj pohare, ktore sme si chceli dat vygravirovat, doniesli ich domov a nasi nam ich sprdli, ze vyzeraju ako na moč ... :-| tak sa obzrieme po inych ... nic neplanuj, ale co uvidis a bude sa ti pacit, to ber :-D ... a tie foto su len amaterske, treba ich upravit ... ae ja to neviem ... tak mozno brat s tym daco pocaruje ...
Odpovedať
aj ja som u bola pohare pozerat, ale nakoniec som nekupila... Budete mat foto na oznamku?
Odpovedať
Tinus, jaka ty si kocka!! Myslim to vazne! Ta posledna fotka sa mi velmi paci!!!
Odpovedať
chceli by sme tam mat foto, ale este uvidime ... fotili sme sa hlavne kvoli tomu, ze si namiesto srdca chceme dat za seba nasu foto na platne ... ta nam potom ostane a ked budeme stari, tak budeme mat pamiatku ;-) foto som uz pridala ... ;-) a vy chcete foto na oznamko? mate uz predstavu? ja vobec netusim ...
Odpovedať
dobry napad, s tou foto za hlavnym stolom... Ja som najprv chcela, ale asi nebudeme mat foto na oznamku.
Odpovedať
ja este neviem ... ono by sa mi trebalo s partnerom poradit ... ale zatia ho necham tak, kedze mu tak statocne idem na nervy ... :-|
Odpovedať
neboj sa tinul, daj mu trosku cas a potom zacni zase. ;-)
Odpovedať
tak aj urobim :-) budem ticho a uvidim, kedy sa ozve on ...
Odpovedať
ahojte baby, tak vasi chlapi len frflu a neriesia? hehe, no ani ten moj vela neriesi, ale na druhej strane ani nefrfle... minule ma prudko prekvapil, lebo kamos mal svadbu a hodil oznamko na facebook...a moj drahy na to ze jeeej, o 7 mesiacov aj my hodime oznamkooo...a taky stastny z toho bol. Co doteraz som nejak nevedela ci sa vobec tesi na tu svadbu alebo ani nie... NO a tiez, ked mu daco nakazem tak vybavi. Ale je pravda, ze ani ja moc neriesim teraz svadbu, hlavne preto, ze salu, foto, kostol mame. Saty budem obehavat s kamoskou a nie s nim, tak mu o tom nemusim rozpravat...a zvysok zatial beriem ako "ma cas". Takze baby, nezufajte z vasich poloviciek. Aj tak si vsetko chceme hlavne my povybavovat a nie oni :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocky, dlho som tu nebola (zabudla som heslo), co mate nove ako vam idu pripravy? Ja som si v sobotu zarezervovala saty a strasne sa z toho tesim, ale to je asi tak vsetko zatial sme sa nikde dalej nepohli. A vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka,môj tiež mi povedal že je ešte dosť času keď som chcela ísť objednať oznamká. že to má čas v januári! no to teda neviem. My sme nad foto na oznamkách neuvažovali, ale nie je to zlý nápad. čo sa týka výzdoby, pýtala som sa v tej reštaurácii kde máme hostinu, povedali mi že oni všetko majú. Paráda, že nemusím zháňať ešte aj výzdobu. Inak poháre som si už objednala, keď prídu, odfotím a dám do albumu (ktorý zatiaľ ešte neexistuje :-) ). Inak aj na to povedal "zbytočne skoro, to má ešte dosť času"
Odpovedať
baby ozvetesa z tn alebo z dubnice co ste mali svadby tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Po dlhšej odmlke sa opäť ozývam...sme toho mali veľa na chalupe, síce ešte stále máme, aj do školy sa učím, takže hrôza.. čo sa týka chlapov, tých neriešme, lebo aj ten môj hovorí,že však je ešte čas, po Vianociach a pod... ale ja si z neho nič nerobím, viem, že to potom bude ešte horšie, tak radšej trošku skôr, ako neskoro, no nie? ;-) A idem konečne o týždeň skúšať šaty, som strašne zvedavá, mám vybratý štýl, ale uvidím, aké nájdem.. :) A tiež sa snažím schudnúť, a taktiež sa mi to nedarí.... :( zatiaľ som schudla len 4 kilá a ručička sa akosi zastavila... chcem byť pekná na svadbe, tak sa snažím, len čo keď mám sedavú robotu.... :(Tak sa teším na tú skúšku šiat, konečne sa to trošku hýbe...
Odpovedať
Ahojte. majuska, ja ani 4 kila :-N takze si na tom aj tak dobre ... Ja nemam nove nic, ale mala by som na vas prosbicku. Do albumu Tinka a Maťko som dala obrazok poharov ... prosim, uprimne sa vyjadrite co si o nich myslite. My sme ich kupili, prisli domov a nasi nas sfukli, ze vyzeraju ako na moč ... dakujem za kazdu reakciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab Tie poháre sú krásne, moderné, jednoduché :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tie poháre tiež veľmi páčia ... a mimochodom gravírované poháre na moč som ešte nevidela :-D
Odpovedať
maryennn: ta vidis :-D novinka na trhu, niekto sa len tak do hocicoho nevypiška :-D ale som rada ze sa pacia, dnes som zohnala ich uzsiu verziu, su este krajsie ;-)
Odpovedať
uz ich mam v albume, pekne pri sebe, aby bol vidno rozdiel ... spustam hlasovanie :-D je to foto c. 100. dakujeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
že poháre na moč :-D :-D :-D :-D tinulkaaaa :-D krásne sú ! :-) ale ja by som osobne brala tie užšie, ale len preto, že z tých širších by som sa určite obliala :-D
Odpovedať
vidis wera, to ma nenapadlo, ze sa aj pooblevat mozem :-D dakujem za nazor, aj u nas zatial tie uzzsie vedu, ale este stale zvazujeme :) jedna sada 4 poharov nas vysla na 7 eur ;-) mame 1 sadu uzsich a 1 sirsich, ktore vyuzijeme aj potom na bezne pouzitie
Odpovedať
Profilova fotka
to je super cena :-) a budete mať celú sadu :-) nooo ja na také veci myslím, lebo ja som šikula, oblejem sa vždy a všade :-D napr nestea piť z flaše nemôžem, nikdy to dobre nedopadlo :-D
Odpovedať
no tak nestea flasa je kapitola sama o sebe :-D to som sa aj ja poolievala ... asi skusim tie pohare umyt a nieco z nich pit, ze ako to dopadne .... no, kolko napadov sa tu vyprodukuje, samu by ma to nenapadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja každopádne pripravím slamku na svadbu, s tou sa mi obliať tuším ešte nepodarilo :-D
Odpovedať
:-D super napad :-D no wera, dnes mas "plodny den" co sa napadov tyka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no o fľaše nestea mi ani nehovorte. tiež mám svoje skúsenosti :-D tinulka, pozerala som si poháre, no a ani jedny mi nepripadajú ako na moč, pekné sú oboje, ale užšie sa mi páčia viac. A ešte keď ich ozdobíš budú 100 percentné :-) Inak super cena 7 eur, ja zaplatím za 1 pár 40 eur. Síce už budú aj vygravírované aj ozdobené, ale aj tak sa mi to zdá byť veľa. wera, súhlasím s tinulkou, tá slamka je suuuuper nápad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka plodím ako čerešňa :-D babyyyy ďakujeeeem, ale keď sa poznám, určite ju na svadbu zabudem vziať a aj tak sa oblejem :-D musím to ísť hneď zavolať radšej hlavnej družičke, nech si to spíše, to je istejšie :-D livuška a ty máš čo nového? :-)
Odpovedať
:-D no tak tu slamku si aj ja nachystam ... inak wera, pozerala som tvoj album a tie pohare co tam mas su perfektne ... este som take nevidela ... livuska: nam tiez nukali par poharov za najmenej 50 eur, tiez mi to pride vela, tak sme radsej zvolili takuto alternativu. nukali nam take ako su tie moje uzke, ale na tom este boli 2 sklenene srdiecka ... a tak sme dali za 2 pohare 3,50 eur, za gravirovanie budu chciet 17 eur a za 20,50 eur mame pohare (asi :-) ) tiez je to sialena suma, ale ta co uz... a cez vikend som aj tak mala pochybnosti ci si Mata chcem vziat, takze sa este aj moze stat, ze ziadne pohare nebude treba ... (ale snad nepojdeme do extremov, ale mam pocit, ze sme z uplne inych svetov...)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?