Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
no, aj tehotenske brusko tam vojde, ked sa trosku vydvihne ten biely pas ;-) teraz v sobotu som to videa na tej babe co ich maa na svadbe a naozaj su multifunkcne, brusko v nich vyzeralo krasne, ale brusko vyzera krasne vo vsetkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo to máš pravdu , tehotenské bruško vyzerá skvelo vo všetkom :-) ak by som už nemala kúpené svadobné šaty, tak by som chcela také bruško aj hneď :-D
Odpovedať
:-D aj vo mne sa uz ozyva materinsky pud, no zatial sa to neda, chcela by som sa vydavat bez bruska, aby mi nebolo zle a vladala som tancovat, ale po svadbe sa otehotneniu nebranim ;-) aj ostatne baby sa mozu vyjardit, ako je na tom ich materinsky pud ;-) a vlastne ked tak uvazujem, ani sa mi neoplati chudnut kedze chcem to babatkovske brusko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka - u mňa sa neozýva, ale doslova kričí :-D :-D ja by som bábätko aj hneď brala, ale tiež nechcem mať na svadbe bruško, ale len kvôli tým mojim svadobným šatám, že by som sa nezmestila :-D :-D :-D ja som pribrala za tú dobu čo som s mojim drahým 10 kg a minule som po 2 rokoch stretla spolužiačku zo strednej a tá sa začala vytešovať, že čo som sa nepochválila, že som tehotná ! ]-( to som mala také šatičky, na bruchu voľné a mala som dostať svoje dni, tak som bola trošku nafúknutá a takto som dopadla :-D :-D :-D odvtedy som si tie šaty na seba nedala radšej :-D
Odpovedať
:-D no tak to sa jej podarilo :-D ja som si raz kupila tricko strihane pod prsiami a potom volne a otec ma okrical, ze vyzeram ako tehotna a ze preco take daco nosim ... odvtedy som ho na sebe nemala... ale raz ho z tej skrine vytiahnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tinulka, to sa jej fakt podarilo, potom dlllho trvalo kym som sa odkomplexovala :-D ja mam kopec takych siat a triciek kam sa brusko zmesti, mne sa take velmi pacia :-D a to ta tatko takto vykrical? Tak zachvilku ked ho vytiahnes sa budu len tesit no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab - sú nádherné rovnako ako ty x-) fakt vôbec ale vôbec nepotrebuješ chudnúť, nič si z toho nerob aj ja mám skoro 80 a môj nemá ani 90 :-N takže ma k stolu asi neponesie :-D a inak hrozne mi pripomínaš herečku Karin Haydu ;-) si ako jej dvojča
Odpovedať
Profilova fotka
...tinulkab... aj mne sa tvoje šaty páčia- to tá biela stuha je nová? :-) ako si písala? A ohľadom postavy, mám podobný problém, odkedy sme s drahým spolu pribrala som, radšej ani nepoviem koľko :-S Do svadby musí ísť niečo dole (vlastne nie len niečo ale poriadne), lebo inak budem zaberať väčšinu svadobnej fotky ja :) a prírodu alebo mesto ani nebude vidieť :-D ...mimochodom mne sa teda nezdá, že by si mala nejaký problém s postavou či kilami.
Odpovedať
wera: ked otehotniem, obleciem si ho ako signal, ze babatko je na ceste ;-) snad mu to dojde, co tym naznacujem :-D , ale urcite sa budu tesit ;-) cherie: uz mi to vravelo viac ludi, ale mne sa nejak nezda :-) hoci to beriem ako velky kompliment :) ale typovo sme podobne maryennn: neslo o tieto saty, ale o ine, mozem tiez pridat foto, ze ako sme to prerobili, su hnede a ta zlata stuha tam povodne nebole, ale ludom sa to pacilo a ani ich nenapadlo, ze su to tie iste saty :-D tak idem pridat ;-) a baby, ked trafime dobry strih siat, tak skryjeme co sa len da ... a tak ci tak budeme v ten den najkrajsie a jedinecne ... a hlavne pre manzela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
určite budeme v ten deň najkrajšie a najjedinečnejšie :-D či už s 80timi alebo 70timi kilami :-N
Odpovedať
tak tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkaaa.. ty si jaka krasna.. uaau.. na tej minulej minifotke si tak vobec nevynikla :-) ozaj, na tych poslednych fotkach v tych staronovych, krasna (mne sa dokonca tie pomaly viac pacia ako tie nove :-N ).. z teba bude nevesta enonuno ;-) a to myslim vazne (opytaj sa kludne aj anky aka zvyknem byt kriticka :D). Takze aj ja sa tesim na tvoje svadobne fotky ;-) ozaj, s kilkami mam podobny problem.. odkedy som si pred rokom sadla k diplomovke, tak az vtedy som ich zacala naberat strmo nahor.. minule ma moj nastavajuci skusil dvihnut na ruky - zalapal po dychu a nevydrzal :-D och, mam v plane aspon prestat so sladenymi vodami, znizit dopyt cokolady do tela a asi na zaciatok uplne nahradim vytah schodmi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No já nevím holky mě připadáte úplně normální kdyby jste to tady nerozebíraly a já se znovu nevrátila do vašich alb tak by mě an nenapadlo ,že můžete mít nějaký problém s váhou ;-) . Vypadáte dobře a dál se tím nestresujte. Každému se asi váha někdy houpe nahoru a zas dolů,ale jak říkám mě stačí začít běhat a jsem zase v poho jen zatnout ty zuby a začít ;-)
Odpovedať
majmik: dakujem :-) ja som dost sebakriticka, ale musim uznat ze ta prerabka sa podarila a stvorili sme pekne satky, v ktorych aj celkom dobre vyzeram :-N aj ja planujem znizit prijem uvedenych veci, zatial to aj celkom ide, len kila ostavaju :-) ale trosku poskacem na zumbu, aby som ulavila svedomiu, ze nechudnem tak ako som chcela :-D ale uz som v stadiu, ze aj ked neschudnem, tak ma z toho neporazi...
Odpovedať
Profilova fotka
:) jj.. rozumiem.. ja mam dokonca program na hula tanec na chudnutie :D ale stale na to zabudnem, ze to mam :-D a este nieco: UUUUUUUUUUUUUUUUZ :-D predvcerom ma poziadal o ruku :-D a bolo to neskutocne a hlavne prekvapenie :-) myslela som, ze to spravi buduci tyzden, ale vraj nemohol vydrzat.. a mam prenadherny prstienok.. teraz obaja chodime jak pubertaci zalubeni :-D
Odpovedať
ahoj, přidávám se ke květnovým nevěstám :)
Odpovedať
majmik: supeeer, blahozelam ;-) tak pis ako to prebiehalo, som zvedava :-) a hlavne je super, ze to bolo prekvapko a ze mas urcite na co spominat ;-) penkus vitaj !!! :-)
Odpovedať
dievcata, nejak to tu pokapalo .... co mate nove? ja akurat chytam nervy z toho, ako sa zacala svokra neskutocne miesat do vsetkeho, napriek tomu, ze drahemu nedaju na svadbu ani cent... ide ma z toho porazit... ale kym si on doma nespravi poriadok, aj nic nezmozem... akurat budem za najhorsiu, ked sa pokusim oponovat (a to sa urcite pokusim, lebo som ten typ, co neudrzi hubu na uzde...) dufam ze vy riesite prijemnejsie veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
penkus ahoj :) tesime sa na maaaaaj :-D tinulkab: prebiehalo fantasticky.. oficialne som myslela (aj on), ze buduci tyzden v divadle.. kupil listky a mysleli sme ze tak... namiesto toho nemohol vydrzat v den, ked kupil prstienok, v noci ma pozval na prechadzku a americku veceru a potom pred nasimi dverami ma tym uplne dostal.. krasne gentlemansky sa ma opytal.. jooj, bol uzasny :) a potom mi nastokol pristienok, hotova som bola a hlavne ze usta otvorene v nemom uzase x-) no a dnes uz mame za sebou aj oficialne.. prisiel k nam s 2 kyticami, pre mna a mamku, sadol si, chytil ma za ruku a nasich sa opytal o dovolenie vziat si ma (a ze chcel by v maji, 14teho) :-) pri tom ako sa ich pytal o moju ruku, a preco a ako to planuje som sa skoro rozplakala.. ma tym uplne dostal.. mamka tiez v soku, ale v dobrom :-) cela rada bola a len sa nanho usmievala od dojatia.. takze vsetko super.. a ja som stastna, ze budem mat takeho skveleho manzela :-) taze tak baby, ja teraz leitam tak 5 cm nad zemou a tesim sa na najblizsie rande v divadle :-)
Odpovedať
jeeej majmik, to je super ;-) tesim sa ze sa tesis :-) u nas ziadne oficialne zasnuby neboli, co sa otca trocha dotklo, ale nejako to prezil ... u vas to aj malo zmysel, kedze sa vasi o zasnubeni dozvedeli az v ten okamih, ale my sme povedali ze sme zasnubeni a uz sme nevideli vyznam v tom, robit nejaku oficialnu vec, brali sme to tak, ze ked rodicia chcu, tak sa stretnu kedykolvek... teraz sa tym nikto u nas nezaobera, tak som radsej ticho, aby som nerozburila vody :-D ale vy ste to museli mat pekne, ked sa rodicov opytal, moj na take veci nie je ... (co je niekedy aj na skodu...) ja som nic take nezazila ... uz len dufat, ze mi to nasi nebudu vyhadzovat na oci, ze sa ich neopytal...
Odpovedať
Profilova fotka
majmik - gratulujeeeeeem ! :-) juuuj to je krásne a ešte viac je pekné to, že ste to mali aj tak oficiálne a všetci sa tešili - určite nie je nad to :-) hneď po našich zásnubách sme šli za mojou mamou a bol tam akurát aj jej muž a ona povedala na otázku či si ma môže vziať, že: no čo už s vami narobím.. :-D potom drahého mama po oznámení že sme zasnúbení sa drahého asi 10x opýtala či je normálny a potom začalo peklo na cca pol roka... Uff nič moc no.. Ale je to už za nami a verím že stále bude len a len lepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ospravedlňujem sa, že som tu tak dlho nebola, ale v práci sme začali robiť aj nočné, takže mi chvíľu trvalo pokiaľ som sa aklimatizovala :-p K tomu materinskému pudu: ja by som bola tehotná najradšej už teraz, ale môj nastávajúci vraví "snáď nepôjdeš s kotlom na svadbu! Ešte musíš chvíľu vydržať" Už sa teším ako si tu možno o pár mesiacov budeme opisovať tehotenské radosti-starosti :-) majmik, gratulujem!!! podľa toho čo si písala, je vidno, že sa naozaj veľmi tešíš. tinulkab, šatôčky sú naozaj krásne. súhlasím s cherie, veľmi sa podobáš na Karin :-) wera, to je smutné že jeho mama tak reagovala :-( My sme zásnuby (ešte) nemali, len sme doma povedai že 7.mája sa berieme :-)
Odpovedať
Ahojte majovky!! Majmik blahozelam k zasnubam!!! Ta oficialna cast sa mi velmi pacila. ;-) To sme my nemali, len sami sme sa zasnubili a potom doma povedali.... :-) Baby, uz mate saty zajednane? Ja zacinam stresovat, ci koniec decembra nebude uz neskoro na vyberanie siat....Co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, beronsche - okolo siat zacinam stresovat aj ja!!! Ja by som to pre pokoj v dusi nenechavala az na koniec decembra, aj ked si myslim, ze prilis neskoro to nie je - celych 5 mesiacov dopredu... ale ja asi zacnem uz co najskor - lebo sa mi stale sniva, ze mam oblecene hrozne saty a potom sa na seba (v tom sne) hnevam, preco som si nevybrala nejake krajsie... x-) ... inak ja by som tiez uz brala byt tehotna, ale na druhej strane chceme ist na svadobnu cestu az presne o rok - Sep/Okt 2011 a som si povedala, ze tam si este chcem uzit - ani nie co sa alkoholu tyka, ale ja mam strasne rada rozne morske prisery, tak sa nechcem obmedzovat v tom a tiez chcem, aby to bola este nasa spolocna dovolenka, kde si budeme uzivat len jeden druheho... :-)
Odpovedať
Ahoj chechnyan ja fakt neviem, ako to urobim... Chcela by som si saty len pozicat a doma na SK budem az v decembri.. Teda, aj by som si saty kupila, ale dala som si limit £500 a zatial co sa mi pacili, tak boli o dost drahsie.. :-p Ako to zo satami urobis ty? Budes si kupovat v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chechnyan, beronsche, ja mám šaty zajednané už asi 2 mesiace. To len preto že som ich mala vysnívané a nechcela som aby ma niekto predbehol ;-) . A bola som príjemne prekvapená aj čo sa ceny týka, za požičanie 230,-- Eur. Myslím si že to neni až tak veľa. Pokiaľ nemáte konkrétne jedny vyhliadnuté, tak ani koniec decembra neni neskoro
Odpovedať
Profilova fotka
Beronsche - ja tiez nechcem dat za saty tolko kolko stoja tu v UK, takze idem nejake poskusat tu a potom koncom oktobra a aj koncom novembra ideme na SVK tak mozno este skusim nieco aj tam a uvidim. Ak si vyberiem nejake co budu stat viac ako som ochotna za ne dat, asi to risknem a objednam is ich z Ciny... ;-) ale ako pisala livuska ak nemas vybrate presne jedny, ktore chces, tak si urcite vyberies aj v decembri, bratrancova zena si vyberala saty niekedy v jan-feb a svadbu mali 8 maj... takze neboj nic...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, máte už zajednaného fotografa? A koho? My stále nič. Ja sa už asi zbláznim z toho. Surfujem hore dole po nete. Všetci dobrí sú už obsadení a teda fotky s bublinkami, vo všelijakých rámčekoch a dookola zahmlené alebo do stratena, to ja teda nemusím, priam neznášam :-( :-( asi budem plakať.
Odpovedať
maryennn: mne tu raz pisal jeden muz do IP o tom, ze je fotograf ... mozno to prislo aj vam, ale tu je jeho stranka mmphoto.sk . skus sa tam pozriet, mne sa tie fotky pacia
Odpovedať
baby, tak co mate nove? piste, piste, piste ... ja nove nemam nic, nic sa nehybe ... a dnes ma dokonca priatel ohucal, ze svadba este daleko a ja stresujem (lebo o tom rozpravam...). ako su na tom vasi chlapi? aj oni frflu, ked sa zaoberate svadobnymi vecami? ja som chcela iba vypocut ... on sa nejak teraz nestara o nic ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?