Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
disaster - ďakujem za prvý názor :-D na prvej a druhej fotke sú tie isté šaty potom
Odpovedať
Profilova fotka
tak pokud jdeme po fotkách, tak 3 a 4 se mi líbí :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páčia šatky foto č. 4 tie sú veľmi veľmi pekné a robia ti veľmi peknú postavičku :-) taktiež sa mi páčia šatky prvé a aj to že majú ramienka je super, nebudeš sa báť, že by ti padali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cherie25.. moj uplny suhlas s werou.. naj tie prve a predposledne :-) Inak tinulkab, pre bud. svagrinku sa velmi netrap.. v kazdej rodine sa najde niekto taky, ako ona.. len naozaj cloveka zamrzi, ze prave u vas a ze je to sestra tvojho nastavajuceho.. mna by to tiez tak :-( ale tak aspon zo siat sa tes (ja som teraz sestre pozicala na 1 svadbu svoje stare zo stuzkovej :-D len pod prsia nasila ciernu stuhu a nenormalne to vyzera).. a z tamtych budes mat radost neskor pri dalsej prilezitosti, kedze budu nove :-D ozaj, nemas surodencov (sestru), alebo velmi dobru kamaratku? resp. sesterku? na take "druzickovske" veci.. mozno koho lepsie poznas, bude vacsia sranda a viac pomoze :-)
Odpovedať
cherie, pozreli sme sa na saty s mojim drahym a zhodli sme sa, ze foto 3 urcite nie, tie mini rukavy ti zbytocne zvyraznuju ramena, nepaci sa mi to... Foto 4 - krasne ti zvyraznuju pas, pekne a favorit je foto 1/2 - velmi pekne ti sedia ;-) Vlastne sa neviem rozhodnut medzi 1/2 a 4 - oba su pekne a ako pisala wera, robia ti peknu postavu.. ;-) Vela stastia pri rozhodovani!!!! :-)
Odpovedať
cherie Najviac ti sadnu tie prve. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
všetkým vám veľmi pekne ďakujem za názor, ste zlaté. díky x-)
Odpovedať
cherie tie posledné - voľ určite tie, silnešie ramená a väčšie poprsie by sme mali voliť jemné ramienka a strih do A ale nie moc sklady v páse 1-2 sú ok ale 4 ti robí ucelenú postavu a sú na tebe veľmi pekné, a sú na tebe jemné. :-)
Odpovedať
majmik, beronsche: dakujem za podporu, ste zlate :-) dufam ze sa na svadbe zabavime, bude tam kopec nasich kamosov... vcera boli pierkoviny, bolo super ;-) a moja mamka zlata sa ponukla ze pojde so mnou popozerat po salonoch, u nej som si ista ze nesklame ;-) naj kamoska pracuje dlho do vecera a aj mame odlisny vkus obliekani, takze to by sme sa urcite nezhodli :-) cherie25: saty na fotke 1 su najkrajsie, druhe miesto ma foto cislo 4 ;-)
Odpovedať
Holky tak se k Vám přidávám!Všichni nám sice květen vymlouvají ale my se nedáme ;-) ....Co už máte zařízené? Já zatím bloklý termín obřadu akapelu....ste některá z Olomouce?
Odpovedať
lucisek86 proč vymlouvají květen, kvůli pověrám? Já nic zařízeno nemám a jsem v klidu, vdávat bych se měla v květnu, zatím o tom nikdo kromě mě a partnera neví, ani netuší a všechno zatím zařizuju na dálko,takže co se nedá zařídit přes net musí počkat,jediné po čem jsem se pídila nejvíce byl fotograf a to jsem řešila dlouho neb ty co jsem chtěla byli dávno zarezervovaní a ten zbytek se zařídí později. Zatím serfuju po netu, dělám jsi představu a přehled, abych pak věděla co vlastně chci a jak by to asi mělo vypadat a kam zajít neb až budu doma nebude čas na velké rozmýšlení ;-) Tak vám holky závidím jak píšete co už máte a že jsme byly už zkoušet šaty...taky bych už do nějakých vlezla :-) Tak zatím
Odpovedať
Profilova fotka
Hurá, hurá dievčatá, dnes sme zajednali hudbu na svadbu, tak sa teším, že už aj my niečo (okrem sály) máme. Len ten fotograf mi robí naozaj starosti. Vy už máte fotografa? A chcete aj kameru? Zajtra ešte ideme mrknúť na sálu- bude tam svadba, tak konečne našu sálu uvidím v "svadobnom šate" :) a potom to vidím na dlhšiu odmlku čo sa svadobných príprav týka. :(( škoda! ...tinulkab... beronsche má pravdu, horšie by bolo odhaliť švagrininu povahu neskôr. Nerob si z toho hlavu a na svadbe sa v staronových šatách poriadne zabav.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinulkab a nebylo to myšleno s těma šatama spíš dobře to víš třeba spíš měla radost,že budete stejné, však je hezké když se lidí sladí do barev nebo dokonce nejbližší přítelkyně nevěsty mají úplně stejné co? maryennn no abych pravdu řekla fotografa jsem řešila jako prvního neb oni jsou všichni rezervovaní rok dopředu a my chtěli hezké fotky vždyť je to na celý život, toho jsem zamlouvala už před měsícem a musím říct ,že to byla prekérka neb ty co jsem chtěla už neměli volno tak mi to bylo líto,ale nakonec po dlouhém sezení u netu a debatování s ostatními jsem jednu šikovnou kočku sehnala. Hudbu mám domluvenou tak na půl, neb jak už se tady v jedné debatě psalo kapela se zpěvákem nevydržím zpívat dlouho a my bychom rádi kdyby zůstali jak se budou hosté bavit tak teď zvažujem zda raději nevzít DJ. Kameru asi mít nebudem,připadá mi to zbytečné. Tedy já jí nikdy nechtěla až jsem vzhlédla záznam u Kajsav to se mi líbilo, jindy mi to připadá příliš slaďounké a nato moc nejsem.....stejně jí asi oželím, uvidíme.
Odpovedať
chocolate22 : jj prý to přínáší smůlu tak nevím, zase si říkáme že sme spolu tak dlouho přece nám to nemůže překazit tento měsíc vdávaná :) my máme zarezervovanou síň , fotografa a kapelu, sice uplně jinou než sme chtěli ale už byli bloklý, což doporučuji všem kapelu a fotografa bloknout co nejdřív,Ti nejlepší jsou bloklý dlouho dopředu :(( ,já myslela že jsem blázen ale kapela si mi pak vysmála že jsou tak dobří že mají celý příští půlrok bloklý :(((tak to zamrzelo....taky okukuji internet,je tam toho spousta .kameru mít taky nebudeme, budeme mít super fotofrafku tak to bude stačit i ta příjde na větší peníze....zas musíme ušetřit jinde :D
Odpovedať
tinulkab: S tím alkem a nealkem nám bylo doporučeno hlídat akce v obchodacich, stejně jezdíte minimálně jednou týdne na nakup , tak tam sfrknout a koupit vetsi mnozstvi v akci, by zacínáme kupovat od ledna asi....akce na tvrdej se opakuji co mesic co jsem koukala a super ceny.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte takže som zajednala šaty ktoré sú na prvej a druhej fotke x-) , v januári ešte mám prísť skúšať novú kolekciu takže možno to ešte nie je konečný výber ;-) my sa tiež chystáme kupovať pitivo od januára, každý mesiac niečo aby potom neboli všetky výdavky naraz 8-(
Odpovedať
cherie, super, dobry vyber!!!!
Odpovedať
chocolate22: no, z radosti to nebolo ... ona sa uz skor hnevala ze mam tie saty, lebo ja som ich kupila a potom ked bola ona pozerat, tak sa jej pacili len tie co mam ja a preto si ziadne nekupila ... a potom ta skodoradost v hlase ... bolo to vyslovene o tom, ze tak mi treba ze bude mat este ina baba take saty ako ja, lebo ona ich mat nemohla ... a ked sa k tomu vratim, tak sa ta skodoradost uz aj skor objavila, len som si to nepripustila a hladala som ine odovodnenie ... ale nechajme to uz tak ... aspon viem, na koho sa nemam spoliehat ;-) dakujem vam za priania tykajuce sa pekneho prezitia svadby, bolo fajn, potancovali sme, v staro-novych satach som sa pacila (dokonca aj sama sebe :-D ) a vobec ma nemrzi ze som nemala nove, uz sa tesim, ako si cih obleciem na svojej svadbe :) co to sme aj odkukali, aspon mam zopar novych napadov ci potvrdeni doterajsich presvedceni :) nevesta mala naaaadherne saty z ukrajiny, vyzerali ako z luxusneho salonu, fakt krasa ;-) alko poctivo pri nakupoch sledujeme :) a cherie, naozaj si sa rozhodla dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab - aspoň vieš fakt na ktorých ľudí si dávať pozor. a aké sú to tie šaty ?? x-)
Odpovedať
no su take roznofarebne, ladene do takych hnedo zltych oddtienov, je tam aj biela a cierna (krivolake pasy tychto farieb po satach)... :-) na pase je hruba naskladana biela serpa a na nej brosna usadena v bielom tyle a maju ramienka, dekolt nie je rovny, ale pekne vykrojeny v strede... a perfektne skryju kilecka :-D uz sa na nich tesim ked si ich dam po polnoci... a o jednu starost menej, chudnut sa mi nedari, tak verim ze budu aj o 8 mesiacov dobre
Odpovedať
tinulkam a ty potřebuješ hubnout? to snad né. Ale kdyby náhodou doporučuji běh, prostě se přemoct a začít, rychlou chůzí a dostat se do pomalého běhu, fakt, žádné omezování v jídle a diety to je na prd, zatnout zuby a začít běhat 3x týdně a dostat se až na co druhý den..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiež nedarí chudnúť :-| ale pred svadbou sa do toho asi pustím lebo fakt sa takáto vydávať nechcem :-x tinulkab a nemáš nejakú fotku? :-D chocolate22 behať veľmi dlho nevydržím ale skúsiť to môžem, chodím na zumbu ale zatiaľ žiadny efekt :-.
Odpovedať
dievcata, za poslednych 5 rokov som nabrala 10 ki a ked som si etraz pozerala stare fotky, tak mi bolo az do placu. aj milacik pribral, znak toho ze sa mame spolu dobre :-D ja behat nemozem, bolia ma potom kolenne klby a kondicka tiez v prdeli :-N , ale zacala som so zumbou, doma podla DVD, bavi ma to, len nie vzdy sa to da ... a zboznujem sladke, s tym musim seknut ;-) a s milacikom sme taki labuznici, radi papame a robime si vselijake dobrotky :-N fotku popolnocnych siat dam na chvilu do albumu a potom ju stiahnem, aby ma tu nahodou niekto znamy nevymakol... ok ? ;-) ale chcem pocut pravdu od vas, ak sa nebudu pacit, tak piste, poriesim este daco nahradne dovtedy :-)
Odpovedať
tak, je to na konci albumu: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
tinul, krasne saty!!! Fakt pekne!! A super v nich vyzeras! Urcite si ich vezmi ako popolnocne!! A ty tu vypisujes, ze budes mat problem so svadobnymi satami, lebo si pribrala ... a pri tom dievca jak lusk!!! Tinul, teraz ked som videla tvoju fotku, tak ti mozem s cistym svedomim povedat, ze svad. saty najdes bez problemov a budes krasna nevesta!!!
Odpovedať
beronsche dakujem :-) som velmi rada ze sa satky pacia, ani nevies ako :-D a fakt skryju kilecka, ja mam pri vyske 168 cm takmer 80 kil ... ono neide len o esteticku stranku postavy (vzdy som vazila viac, nez ako to vyzeralo), ale milacik ma 90 kil a bojim sa ze ma neodnesie k stolu :-) navyse ma problemy s krizami, nechcem aby ho seklo ... jedine ze pojdem po svojich :-) alebo odnesiem ja jeho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulka - krááááásne šatičky, veľmi veľmi sa mi páčia, veľmi ti seknú a robia ti krásnu postavu :-) súhlasím s bero, si krásna žena, a budeš nádherná nevesta, už sa neviem dočkať vašich svadobných fotiek :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj ale v tvojom albumíku som našla aj moje vysnené popolnočky, foto č. 17 - len také neviem nikde zohnať :-(
Odpovedať
wera, tesim sa z dalsieho pozitivneho ohlasu ;-) satky su zo stranky www.edressme.com, ale u nas mam pocit ze nezohnatelne. este by sa dalo dat si usit biele saty a nechat si ich niekym takto pomalovat ;-) nad tym som uvazovala, kym som neprisla necakane k svojim popolnocnym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab, vidíííííš aj to by bol dobrý nápad :-) naozaj môžeš byť spokojná so svojimi popolnočkami, sú nááááádhernéééééé, veľmi pekné sú a super je aj to, že ich využiješ aj po svadbe keď niekam pôjdete :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?