Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
majmik, pozeram ze dosiel na psa mraz :-D ja dnes prebehnem mesto, pojdem sa popozerat na drobnosti a popytat na gravirovanie poharov ;-) aj krizik pojdem pozriet, stuhy na pierka, do repromy zabehnem, uz sa tesim :-) uz to asi prichadza na nas vsetky, len s inym casovym odstupom, ved uz je to len 8 mesiacov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jj.. esteze je v planovaci casovac :-D takze uz len 246 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pozerám že ste riešili šaty z číny, ja som si tiež chcela nechať ušiť ale nakoniec si ich asi nechám ušiť tu v slovenskom salone v Stupave, cenovo výdu dokonca ešte lacnejšie ako z číny a odmerajú si ma priamo tam, vyberiem si látku, farbu, všetko.Či to ale aj oni potom nedávajú šiť do číny, to už neviem :-x .Dúfam že budem spokojná. U nás prípravy tiež stoja, to najdôležitejšie je zajednané a ten zbytok už má čas. Ale tiež by ma to bavilo už teraz :-D
Odpovedať
ženy, pokročila som :-D kúpila som si cik-cak nožnice na menovky ... pôvodne som to nechcela, ale našla som fakt krásne s decentným výrezom :-D ale chcela by som už všetko ... baví ma zháňať tie vecičky cherie25: už si si našla aj niečo konkrétne, podľa čoho si dáš šatky šiť? šup-šup založiť album ;-)
Odpovedať
baby, ako je to u vas s nakupom alkoholu? kedy zacinate robit zasoby? kupite ho tesne pred, alebo skor, aby nebola palenka "surova" a odstala? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab: My uvažujeme o kúpe alkoholu v najbližšom čase..jednak preto, aby sa nám to nekopilo neskôr, nech je už kúpený a zas bude o jednu starosť menej...myslím, že keď sa kúpi nejakých tých 8 mesiacov skôr, nič sa mu nestane ;-) nepokazí sa :-)
Odpovedať
majuska: som rada ze aj ty takto planujes, uz si totiz nikedy pripadam ako mimozemstan :-D ludia okolo nechapu nase konanie a tukaju si na celo, ze naco tak skoro... ono sa to vidi, ale 8 mesiacov zleti ako voda ... takze uz cihame na akcie :-D
Odpovedať
čauky holky to nic já jsem plánovala svou svatbu ještě daleko před tím,než jsem vlastně byla požádána a teď když už se mi blíží termín mě to vlastně tak nějak přešlo a nijak nešílím,ale vlastně to v našem okolí zatím nikdo neví,tak lepší než aby pak všichni nechápali co šílím ;-) Nicméně jak jsem zjistila je na některé věci je skoro pozdě a to jsem si myslela,že to zvládnu za tři měsíce a vidíte fotografa jsem málem nesehnala a už vůbec né toho koho jsem chtěla,ale nakonec to dobře dopadlo. Tak lepší dřív než pozdě. :-)
Odpovedať
tinulkab my budeme urcite kupovat alko este pred vianocami - vraj maju ist ceny hore ci co... Nasi uz boli zistovat ceny a chystaju sa uz kupovat.. a vobec si nemyslim, ze je skoro... ja uz mam aj kolace objednane a vlastne uz aj tortu, len este musim fotku odniest, aku presne chcem. No a foto, kostol, kapelu, kvetinarku - to ani nehovorim, to je podla mna nevyhnutne, to objednat cim skor ;-) Lepsie 8 mesiacov dopredu, ako sa potom stresovat, ze uz je vsetko obsadene .. :-) My uz chceme na vianoce chodit pozyvat.. tak teraz riesime oznamka... ale nevieme sa dohodnut, tak to este vidim na dlho... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte májovky:-))) pozerám že s prípravami ste už naozaj pokročili. Ja teraz riešim dilemu, chcela som najskôr zlatú výzdobu, ale v sobotu som videla strieborno-fialovú a bola skutočne krásna. Tak neviem My sme sa o alkohole ešte nerozprávali, neviem či ho nechce brať môj drahý priamo z reštaurácie kde budeme mať hostinu. My s prípravami nejako stojíme :-( , ešte stále sme neboli za farárom. Beronsche, máš úplnú pravdu, radšej o 8 mesiacov skôr ako potom banovať. Tinulka, mne tiež niektorí hovoria že je ešte do mája strašne veľa času, ale keď ja mám z toho takú veľkú radosť keď sa mi niečo podarí vybaviť. :-) :-) Práve chcem ísť popozerať nejaké menovky.
Odpovedať
baby caute. som sa na chvilku odmlcala, lebo sme travili vsetok cas s milacikom a uzivali si posledne dni jeho dovolenky na slovensku.f uff alkohol...no nasi par flasiek kupili v nejakej akcii...takze mame asi 5 flasiek slivky a 5 hrusiek...ale tak este nejako neriesime. No aj nasi, aj svokrovci vraveli ze uz je nacase kupovat alkohol, lebo ceny pojdu hore, lebo slaba uroda a este aj spotrebnu dan chcu zvysovat.... takze asi nakupime este pred vianocami. Ale tak ja netusim kolko... ako pocitate alkohol a vino? kolko na osobu? ja uz tiez pomaly zacinam saliet...ja to nejak tak beriem ze zachvilu je koniec roka a zacina rok kedy sa svadbime...takze to ako keby uz len 3 mesiace boli do svadby :D snad po novom roku sa spatam, ze este dalsich 5 a kus mesiacov mame :D
Odpovedať
:-D no pozeram ze niektore ste uz pekne daleko :-) my budeme pozyvat ludi az niekedy zaciatkom aprila, takze oznamko este neriesime ... ale uz by bolo na case ... a v novembri idem na ukrajinu na saty pozriet ... na lkohol uz cihame, kazda akcia dobra, kedze ide o tak velke mnozstvo ... my budeme mat cez 120 ludi, ti toho popiju urcite vela... kolaciky objednavam niekedy v zime, stale sa neviem rozhodnut ze kde ... menovky, oznamka a pierka si robime sami, na to sa chystam pocas zimnych vecerov ;-) som rada ze diskusia ozila, uz tu bolo nejak polomrtvo ... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Taky vidím,že jsem značně pozadu už bych měla něco začít dělat :-) livuska já mám taky v merku zlatou výzdobu takže taky tak pokujuju kde co mám a co k tomu a s tím souvisí i to,že bych ráda, aby partner měl hnědý oblek kt. si tedy vybral on se zlatavou kravatou a vestičkou tak jsem upustila od bílých šatů a teď sháním zlaté ,zlatavé nebo se zlatými doplňky...... našla jsem si taky zlatý dort, takže už se raději nedívám jinde, abych ty barvy nezměnila a pak můžu začít znovu. :-D Jediné co tedy zatím mám určitě je fotografka zbytek tak nějak zatím pomalu řeším, jenže já přeskakuju z jednoho na druhé dle nálady, jednou hledám prstýnky pak šaty do toho co ta výzdoba...někdy se sama sobě směju. Ale to ,že nemám místo pro obřad a hostinu mě zatím moc netrápí i když by mělo. Prostě jsem zatím nenašla to pravé ořechové :-| Tak holky pevné nervy a doufám,že jste natom lépe než já :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, tak ako tak čítam, prípravy sú u vás v plnom prúde. my naopak nemáme skoro nič, postupne by sme ale asi mali začať, pretože nech si kto chce čo chce hovorí, 8 mesiacov vôbec nie je tak veľa a keď ste okrem toho aj pracujúci človek, tak je to dokonca málo :)). ...inak čo sa týka našich vybavovačiek: sálu by sme si mali ísť pozrieť túto sobotu, bude tam svadba tak chceme ísť posondovať, hudbu by sme mali riešiť tento piatok, pretože sa s nimi chceme stretnúť aj osobne kým im vyplatíme zálohu. Menovky si budem robiť sama, tak ako to tu už niekto spomínal :) počas dlhých zimných večerov, pierka vo štvrtok pred svadbou a to je asi tak všetko čo máme premyslené :)) ...najviac sa bojím výberu kameramana, ten ktorého som chcela je už obsadený a teraz neviem čo robiť, veru 8 mesiacov vôbec nie je veľa, v niečom je už aj neskoro :)
Odpovedať
Baby, nejak nam to nejde, rozprudit tu debatu... :-p :-D majmik, kde ti zmizla fotka? Uz ste sa zasnubili? tinulka, potom mi musis napisat, ako si na ukrajine dopadla! Aj ja som nad tym rozmyslala, saty este nemam, tak mozno aj ja tam nakoniec pojdem... kurtica - a priatel nie je zo Slovenska? maryenn drzim palce, aby si nasla toho praveho kameramana!! Baby a kde budete kupovat topanky? Risknete to z netu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Beronsche, nechcem nikoho odradzat, a zvlast ak mate "standardne" nozicky, ale ja som si pred tyzdnom kupila topky (nie svadobne) cez internet a uz tyzden sa ich snazim rozchodit a nic - nevydrzim v nich viac ako pol hodinu - na dlzku dobre len strasne uzke - ale ja mam sirsiu nohu takze sa mi to stava obcas! Est stale dufam, ze sa roztiahnu, su totiz kozene tak dufam, ze popustia... :-) Co sa ostatneho tyka - my sme momentalne v utlme, jedine co robime, je ze zbierame inspiraciu a tesime sa ;-) a este sme si kupili letenky na Slovensko na koniec oktobra a aj na koniec novembra, aby sme vtedy co to vybavili...
Odpovedať
chechnyan - já jsem natom podobně zatím sbírám inspiraci mám jen tu fotografku a zbytek budu zařizovat až se dostanu v listopadu do Čech a moc času nato tedy mít nebudem takže je třeba vědět kam zajít a co zařídit. Boty se v inter. obchodě celkem obávam koupit,ale zase na druhou stranu je můžu když nebudou sedět zase vrátit co?
Odpovedať
Ahoj chechnyan a kde byvate? S tymi topankami mam aj ja problem.. nikdy mi nesedia.. :-( Asi to nebudem riskovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Beronsche, zijeme v Londyne takze je to o to vacsia sranda vybavovat vsetko, ale da sa to... este stastie, ze v praci mam cas co to omrknut na nete atd... este co sa topanok tyka, ak by som nasla nejake co sa mi velmi pacia tak by som to asi skusila - ako Chocolate napisala - mozes ich vratit... ja to tiez obcas risknem, ako teraz.. Podla mna je ale u svadobnych topanok velmi dolezite, ci su pohodlne, ved v nich budeme takmer cely den, samozrejme, ze aj pekne by mali byt, ale uprimne povedane - aj tak ich vacsinu casu nie je vidiet :-D , takze ja urcite radsej pohodlne ale na opatku - mam len 163 cm a okrem toho v opatkoch sa citim slavnostnejsie :-)
Odpovedať
Tiez vybavujem svadbu na dialku, tak viem, co to obnasa.. ;-) Este ze mi rodicia pomahaju... Zatial sa mi na nete pacili len topanky site na mieru a tie sa asi nedaju vratit... Musim sa na to poriadne pozriet, mozno maju aj "konfekcne" velkosti... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche.. si uzasna :-D ako sa snazis ozivit :-) dobry postreh, fotka zmizla, lebo som viacmenej nechcela, aby ma niekto spoznal.. upozornila ma jedna kamoska, ze ci som to ja, a kedze nechem aby sa vedelo, stiahla som. Chcela som dat ine, ale som napr. odpasa nadol, a to by mi tu tusim odmietli :-) zasnubeni este nie sme, ale drahy mal pre mna prekvapko so vsetkym pripravene, no nic z toho.. v tom case, ked to chcel, budem tyzden prec (som to potom z neho vytiahla, ako ma chcel pozadiat.. len sa skratka pytal na isty termin, ci tu budem.. aale, som sa zamotala :-D) uff.. ako pozeram, vy uz aj alkohol riesite.. toto nas ani nenapadlo.. ale mozno pred koncom roka skusime daco, kedze ide dan hore.. a oznamka klasika.. 2, 3 tyzdne pred svadbou. Inak som zistila, ze fotografa velmi chcem, myslim na celu svadbu, hostinu a obrad.. a ti co chceme su obsadeni alebo velmi drahi.. ostatne ma cas, aj ked sa bojim, ze mi tinka iste veci vyfukne :-D prepac moja, ale tajne dufam, ze budes mat aspon niektorych inych dodavatelov ako uz mam v plane ja :-D budem sa modlit :-D
Odpovedať
majmik: akych dodavatelov este treba? ja uz totiz nic take neriesim... uz len kolaciky poriesit...vyzdobu si robime sami, oznamenia tiez, menovky tiez ... auto riesi priatel ... este nam nieco treba? ... pockaj na co teraz pridem, ze na co som zabudla ... aha, kvety este ... kadernicku mam svoju kamosku, nechty a licenie nemam nikoho, to netusim ako sa zariadim ... a to prekvapko, skoda ze nevyslo ... ale verim ze to este nejak vymysli ;-) beronsche: urcite napisem ako som dopadla, aj ked uz teraz citim, ze bude problem tie saty zohnat ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave tie kolace a kvety :D:D:D ale nie, bude dobre :-) a inak, aj ked to prekvapenie nevyslo, vlastne dobre, ze sme na to prisli, aj ze som to z neho vytiahla. Lebo z toho vzislo, ze som mu povedla o jednom svojom davnom sne.. takze to vyuzije a splni :-) tesim sa velmi.. tak to vyzera, ze uz o 2 tyzdne :-) ozaj, riesili sme aj priezviska, neviete, ci musim mat na konci ova? teda ak preberam priezvisko po manzelovi..
Odpovedať
Profilova fotka
Majmik - tusim sa to riesilo niekde inde to -ova a ak sa dobre pamatam tak si musis zmenit narodnost na inu ako slovensku ... ( Statna prislisnost ti samozrejme ostava SR) ja nebudem mat -ova ale to preto, ze sa vydavam za Australcana takze budem mat neslovenske priezvisko...
Odpovedať
majmik, drzim palce, aby ti to o 2 tyzdne vyslo!!! A aj tu na MS je niekde tema o priezviskach bez -ova. tinul - joj nesmies mat taky negativny pristup, urcite saticky najdes!!!!!! Na tvojom mieste by som isla prv do salonov a zistila co mi sedi. Potom na Ukrajine mozes skusat presne ten "tvoj" typ siat.. Mne sa velmi pacil pristup v salone Princess v Presove...
Odpovedať
beronsche: no uz som aj chcela ist, len musim zohnat nejaku ochotnu :-) jednu som aj mala, ale ta ma sklamala... ideme teraz v sobotu na svadbu a kupila som si nove saty, velmi som sa tesila ... ta baba si ziadne nekupila, lebo velmi spekulovala a bola aj trocha nahnevana a mryuta, ze jaj mam a ona nie (ja som sa velmi tesila, ze som do nejakych vosla a su aj krasne)... potom som s nou behala po salonoch a nakoniec sme nasli jedny pekne co jej sadli a zajednala si ich... sklamanie vsak prislo vtedy, ked raz priletrela s novinou, ze zenichova sestra ma kupene presne take iste saty ako ja, este aj farbu rovnaku a oznamila mi to tak skodoradostne, vyrehotana a s takou radostou ze ma to az zaskocilo ... tak mi teraz v izbe visia saty za 100 eur a ja beriem aj tak stare (nie som harpia, aby som na just brala nove saty, ta druha baba by sa mohla citit zle, navyse je tehotna a mohlo by jej prist luto... tak som sa stiahla) na stare som si nechala prisit hrubu serpu cez pas, vyzeraju ako uplne ine saty ;-) ... snazim sa v tom najst teda nejake pozitivum a aspon mam popolnocne saty na svoju svadbu ;-) akurat co ma mrzi, ze ta baba je moja buduca svagrina a toto som od nej fakt necakala ... netusila som ze sa dokaze tesit z nestastia inych (aj ked to nie je giganticka katastrofa, ale vedela ze sa tesim a ze mi na tom zalezi...) uz nemam chut ju akokolvek zahrnut do priprav, kedze som videla ako zavidi a nedopraje nam ... :-(
Odpovedať
No tinulka, to je ale blba nahoda... :-p Nebud z toho smutna... ako vravis, aspon mas popolnocne satky a aspon si zistila, co je ta osoba zac a uz sa na nu nebudes spoliehat.. Si predstav, ze by ta sklamala v niecom ohladom tvojej svadby... To by bolo horsie! A upravene stare saty, su predsa nove. ;-) Prajem perfektnu zabavu na svadbe! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dievčatá mrknite mi do albumu, potrebujem poradiť :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cherie: ty druhý ti sednou jako ulitý :) ...ale líbí se mi i ty třetí
Odpovedať
cherie25 - dovoluji se vyjádřit 1 hezké , 4 mi připadají nejzajímavější, 5 ti dělají hezkou figuru.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?