Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
Vierka tie tvoje satky su kraaasneee!! Ale viete, co ma stve na tych obrazkoch... ze sa modelky vzdy tak divne postavia a potom nevidno na satach vsetky detaily!!! Ved ide o saty a nie o to ako v nich vyzeraju ony!!! A nasla som aj stranku svad. salonu, kde boli saty na modelkach fotene oproti bielemu pozadiu, takze bolo prd vidno.... no nechapem.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - najlepšie je aj tak vidieť to na normálnom človeku nie na modelke. mne sa zdá že tie šaty vyzerajú totálne inak.
Odpovedať
Profilova fotka
cherie, tie ktoré mám tak cez americký ebay :-) ale rozmýšľam nad farebnými, uvidíme, topánky budem kupovať až keď budú šaty... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase najskôr topánky, tak mi povedali v slaone kde mi budú šaty šiť že sa mám prísť dať zmerať aj v topánkach ;-) no a nebude aspoň všetko na poslednú chvíľu, budem mať už niečo doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak sa pridávam do skupinky nevestičiek, ktoré sa vydajú v máji 2011. My s mojou polovičkou máme vybraný termín 21.5.2011, celkom pekný dátum:)Zatiaľ ešte nemáme dokopy nič, ale už som napísala prvý svadobný mail djovi, tak čakám na odpoveď a v nedeľu sme kúpili prvé dekoračné doplnky, začínam sa obzerať po šatách a tento týždeň by som chcela osloviť ajkameramana a fotografa, takže tak nejak postupne, len aby počko vyšlo, lebo tiež by so chcela fotky vonku... a k tej povere, aj podľa mňa je to úplna somarina, veď každý je strojcom svojho šťastia, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zakica, vítam ťa medzi májovými nevestičkami :-) To o tej povere, tiež si myslím že je to hlúposť. wera, tie šatôčky sú nádherné. Ja už mám šaty vybraté, už aj zaplatenú zálohu, tak ja už po šatoch radšej moc ani nepozerám, aby sa mi nezačali niektoré páčiť viac ako tie moje Inak všimli ste si? Je nás tu stále viac a viac. :-) Ja som tu nebola necelý týždeň a bola som prekvapená, koľko príspevkov sem pribudlo
Odpovedať
Profilova fotka
zakica - vitaj medzi nami :-) livuška, beronsche - ďakujem moc, dúfam že ženích bude očarený :-) cherie - topánočky by som určite až po šatách kupovala, aby si mala odtieň ako šaty, aby sa hodil štýlovo.. ľahšie kúpiš topánočky k šatám než šaty k topánočkám :-) ale zase keď si chceš dať šiť, tak už asi vieš aj odtieň aj štýl.. aaaa ešte by som poradila najprv poskúšať veľa šiat, aby si vedela aký typ ti sadne, aby si potom nebola sklamaná ak ti ušijú šatičky a zistíš, že taký typ šiat sa ti moc nehodí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cherie, ja rozmýšľam tiež nad ušitím šiat, koľko cca to trvá? :-) zakica, vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no akože rada by som si poskúšala šatky :-D ale zase neviem ako to v tých salonoch chodí, či ked prídeš , poskúšaša a nič si nezajednáš tak aby na mňa nepozerali ako na niekoho kto ich iba ochudobňuje o čas a pridáva robotu :-x kessinka - povedali mi že 7 týždňov maximálne. Môžem predtým prísť a poskúšať šaty aj u nich ale na stránke toho moc nemajú tak neviem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá ako sa pohybujú ceny za profesionálne fotografovanie? dostala som teraz ponuku od fotografa ktorého som chcela ale vôbec neviem či je to teda málo alebo veľa alebo ako sa to pohybuje
Odpovedať
Profilova fotka
cherie 25 Podľa toho čo chceš, a o akého fotografa ide, je to individuálne.. Napr. nás vyšiel 200 eur...okolo 350 fotiek .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cherie, my si dávame robiť len pózovačky a vyjdú nás tuším 240 eur + cestovné :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My platime 480 za pozovacky a fotenie pripravy nevesty ;-)
Odpovedať
Ahojte, my platime cca 550 za cely den + cestovne - presne neviem, lebo cena je v CZK, kedze fotograf je z Brna. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My s drahým chceme tiež len umelecké fotky do albumu, našla som jedného, čo si fakt potrpí na každom detaili, aby to bolo super....mal napísané, že za takéto umelecké fotky berie 100 Eur s tým, že ich dostanem len na CD a potom si ich už sama vyvolám |-| ...cca okolo 100 fotiek to vychádza...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - tak už viete presnú cenu? :-) juuuuj to budeme mať ale fotečky krásne :-) baby dnes som bola v salóne Le flair v MA, mám rezervované nááádhernéééé bolerko - hodí sa aj k šatičkám (teda myslím si), má jemnú výšivku a perličky, dlhý rukáv (ak by bolo náhodou chladnejšie), no jednoducho krásne je, juj teším sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
preposielam tú ponuku od nášho fotografa: Fotenie iba mladomanželského páru + svadobný obrad - 100 €. V cene sú všetky fotky na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, retuš najkrajších cca. 30 fotiek + tlač 10 fotiek (rozmer 20 x 15 cm) na originálny fotopapier CANON + 2 ks "skladačka" (7 fotiek v jednej na rozmer 21 x 15 cm, ukážka je v prílohe). Fotenie komplet celej svadby (od príchodu hostí až do cca. 3 hod. v noci) - 150 €. V cene sú všetky fotky (cca. 1.500 ks) na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, retuš najkrajších cca. 50 fotiek + tlač 20 fotiek (rozmer 20 x 15 cm) na originálny fotopapier CANON + 2 ks "skladačka". Fotenie komplet celej svadby (od príchodu hostí až do cca. 3 hod. v noci) - 170 €. V cene sú všetky fotky (cca. 1.500 ks) na DVD s originálnou potlačou a svadobným obalom, retuš najkrajších cca. 50 fotiek + tlač 40 fotiek (rozmer 20 x 15 cm) na originálny fotopapier CANON + 2 ks "skladačka". V cene je aj fotoalbum + založenie fotiek.
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som - mám boty!! x-) kráááááááásne
Odpovedať
Profilova fotka
cherie - si šikulka :-) a aké máš botičky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera sme si zajednali fotografa, Digital Studio v TT. Cena je trosku vyssia ale mne sa ich praca strasne paci. Pozovacky 400Euro, priprava nevesty 100Euro, Obrad 80E, v cene je aj uprava fotiek a svadobny album + fotky na DVD. Inak my sme si dali pozovacky na piatok, budeme mat viac casu a v sobotu nebudeme musiet stresovat, nas fotograf povedal ze chce aby sme mali volno aspon 3 hod. aby boli zabery rozmanite z roznych miest. Tak uvidime co z toho vznikne. cherie super ze mas topanky, kde si ich zohnala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. ozyvam sa po velmi dlhom case (popravde ani som tu nemala chut chodit, o chvilku vysvetlim preco) a ako pozeram, kopa novych nevesticiek, az akoby som bola v novej teme :-D inak vitam a... uau, to ste kedy vsetky toho tolko postihali? my sme sa stale este ani zasnubit nestihli :-D s mojim buducim sme teraz mali trocha prelomove obdobie, uz som myslela, ze vsetko zrusim :-( skratka, ine pohlady na zivot, hodnoty a celkovo, niektore odlisne podstatne nazory. Ale hadam uz dobre :-) Chcela som sa opytat, ci niektora z vas nevie o nejakom bliziacom sa svadobnom salone na vychode.. rada by som sla omrknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g - kúpila som v trnave v jednej obuvi v Maxxe. Fotku bohužiaľ nemám ale odfotím ich a dám potom do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
cherie25: ahoj. môžem sa ťa spýtať odkiaľ máš toho fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
janina303 - máš poštu ;-) dievčatá už skúšate šaty??
Odpovedať
Profilova fotka
čaute nevestičky! náš fotograf zoberie 500 Eur. v cene je fotenie, kameraman, fotky na DVD + poukaz na vyvolanie 30 fotiek zadarmo + DVD Majmik, dúfam že už je všetko v pohode :-) Cherie, ja už mám šatôčky vybraté, aj popolnočné a už aj zaplatenú zálohu. Ale zasa nemám ešte topánky. Ty si ich kupovala na 1.poschodí v Maxe? Ak ano, tak už aj viem kde. Budem tam musieť ísť pozrieť :-) A vôbec sa nemusíš báť, že keby prídeš do salónu si vyskúšať šaty a nezoberieš ich, že budú na teba pozerať ako na ... Ja som si v jednom skúšala 3 šaty a predavačky boli úplne v pohode Wera, teším sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
livuska95 - áno presne tam x-) , mali tam asi osem alebo deväť svadobných, ešte jedny sa mi veľmi páčili ale tieto mi padli do oka ako prvé. Najlepšie na tom je že v nich skúšam doma a oni sú úplne mäkkulinké a chodí sa v nich parádne. Nemohla som si vybrať lepšie. A za 34 € ;-) určite sa choď pozrieť. no tak sa odhodlám na skúšanie, teším sa na to celý život :-N
Odpovedať
majmik: verim ze ste si to uz vydiskutovali a ze je vsetko ok. ak budes mat chut o tom popisat a vykecat sa, kludne pis IP ... co sa fotiek tyka, my budeme platit 400 eur od rana od kedy si povieme, az do prezlecenia sa do popolnocnych siat (co je vela, ale chcela som toho fotografa) ale pozeram, ze niektore date aj viac kamera nas bude stat 330 eur ... to su palky co? som sa sekla v povolani ...
Odpovedať
majmik: pokial viem, tak tie svadobne one, zvyknu byt aspon teda v kosiciach nejak zaciatkom roka... A inak, my sme presne tiez mali s mojim drahym brutal hadku minuly tyzden a tiez uz ma napadalo vsetko mozne...ale nastastie sme si to vykecali a pochopil preco mi tie veci tak vadili ako mi vadili. Aj ked mu to je cudne, ale chape... mne je zas cudne, ze jemu je to cudne :)) ale chlapa ktory bude cloveku uplne 100 percent sediet asi ziadna z nas nenajde, tak sa musim zmierit s tym ze je skoro dokonaly :D Verim, ze aj vy ste to poriesili a svadbu mozes dalej planovat. Tak vela stastia. Ja tiez este dokopy nic nemam, takze ziadny stres, v klude ries :) baby, cena u fotografa nie je vzdy to najpodstatnejsie. Co ja som videla vacsinu prac fotografov, co maju ceny pod 300e, tak to boli take uzasne prace, ze asi aj ja by som take nafotila. My sme vyberali hlavne podla toho ci sa nam to pacilo...a z tych co sa pacili sme vybrali to najlacnejsie. Takze tak ako tinulku, tiez mame za 400 uplne vsetko od rana od kedy budeme chciet az do polnoci, pripadne, ak mame nejaky specialny program po redovom, tak je ochotny ostat zadarmo.
Odpovedať
kurtica, mate Matusa Vencurika? :-) my mame jeho a tiez som vyberala podla pomeru ceny a kvality ;-) myslim ze jeho pracu mozno prirovnat k tym znamym fotografom co pytaju neskutocne vela, akurat ze ta cena je o cosi nizsia ...
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky.. aj je aj nie je.. ako na horskej drahe.. najhorsie, ze som zacala citat tu temu so zrusenim svadby, co bol zly napad :-D lebo vacsina tam pise, ze pri najmensej pochybnosti to odporucaju.. a ja nechcem :-) no vdaka za podporu.. zlate ste :-) tinulkab, dakujem.. ak to nevydrzim, tak sa ti postazujem :-) ozaj, uz sme zavolali do studia (konecne!!), tak sa bud. tyzden stretavame s kameramanom.. ai jeho bratom ,ze? :) kurtica: vrelaa vdaka za slova.. mas pravdu.. a sranda je, ze u nas vlastne vysledok vsetkoeho je to, co u vas.. on nechape mna, ja jeho, a obom nam pride cudne ze je to tomu druhemu cudne.. musim sa naucit "ne"rozumiet :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?