Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
ahojte pakopavuk, cherie - mame rovnaky datum svadby! ;-) cherie my sme tiez museli spravit kompromis, ked sme salu vyberali. Do mojej vybratej sa totiz nevojdeme! Ani nasa nie je restika, ale nastastie maju vlastny personal. My uz toho mame celkom dost - fotograf, sala, cukrarka, aranzerka, hudba, kostol, buduci svagor slubil zabezpecit subor na cepenie a auto .... Ja teraz zbieram inspiracie na oznamka a menovky, lebo si budeme sami robit. Toto sa mi velmi paci: http://www.marthastewartweddings.com/... janina - super, ze ste mohli salu rezervovat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beronsche, oznámko krásne x-) ja ešte oznámenia teda neriešim. ako to máte so šatami? ja som sa zamilovala do jednych šiat, šijú sa ale určite v číne na tej stránke ale posielala som ten obrázok do jedného salonu v Stupave kde šaty aj šijú na mieru podľa obrázkov a dokonca mi ich ponúkli ušiť lacnejšie ako sú na tej stránke. Toto sú oni x-) x-) x-) : http://www.lightinthebox.com/Ball-Gow...
Odpovedať
Profilova fotka
fíííha cherie krásne šatičky :-) my už máme oznámenia vybrané, teda už len čakáme na december, keď ich objednáme :-) obrad asi posúvame zo 16:30 na 16:00 hod, keď sa to bude ešte dať, keď som to počítala, tak to je asi už neskoro, keď len obrad trvá hodinu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g - dík pozerám že sa budeš vydávať na moje meniny ;-) , vidíš to ma ani nenapadlo že som si to mohla naplánovať na vtedy aj ja. ale nevadí. ja ešte neviem o koľkej bude obrad ale o 16.tej sa mi zdá už dosť neskoro. ja som za to že oficiality vybaviť čím skôr a potom už nikam nechodiť, iba jesť, piť a tancovať až do rána :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo my sme ho pôvodne chceli 16:30, ale všetko by bolo potom moc neskoro, tak asi bude o 16tej :-) a vy máte kedy svadbu Monika? :-) my máme v ten deň 4.ročné výročie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my 28.mája x-) už máš vybrané šaty?? užívaš si prípravy? ja strašne x-)
Odpovedať
cherie, nadherne saty ;-) baby co uz mate vybrane saty, tak vam gratulujem a zavidim zaroven ;-) ja zatial tapam v tme .... a beronsche, to iste plati o oznamku, krasne a tiez tapam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ja mam saty uz aj kupene :-) takisto aj zavoj, topanocky a bizu :-) a spodne pradielko mam objednane, teeeda ja uz som komplet :-D ja si pripravy uzivam velmi, pomaly odratavam dni kedy uz budem mojho draheho zena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze baby vy ste riadne zorganizovane :-D , my sa nejako nehybeme, stale mame len toho strajsieho s Dj, salu mame vybratu ale prevadzkarka je na dovolenke tak cakame na buduci tyzden ked sa vrati. Inak aj ja si pripravy uzivam a strasne sa tesiiimm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera a aké máš šaty?? x-) ja sa bojím už teraz kupovať, možno sa mi zapáči dovtedy niečo iné a ktovie čo dovtedy bude. ale zase rada by som si nejaké poskúšala. v tom salone kde mi to majú šiť povedali že si môžem prísť všetko poskúšať, pozrieť kvalitu už ušitých šiat čo tam majú a tak. tak sa asi vyberiem, ešte som svadobné šaty na sebe nevidela :-D
Odpovedať
ani ja som este ziadne neskusala :-) baby, napadlo ma ... uvazujete uz aj nad tym ake budete mat obrucky? ake by ste chceli? z akeho materialu? my chceme titanove, ale ked sa to nasi dozvedia, asi nas zabiju... a taktiez nepozname nikoho kto take ma, nemate nahodou skusenosti s titanom? mam z toho trosku obavy a hlavne je to tazko zohnatelne, no lacne, pekne a odolne voci skrabancom a poskodeniu...
Odpovedať
Profilova fotka
janina303: Ja tiež rozmýšľam nad tým dať DJ, ktorý by mal zároveň aj funkciu starejšieho, len neviem, či by s tým DJ súhlasil.. :) tinulkab: o titánových obrúčkach som ešte nepočula, ale mám taký názor, že keď sa "derieš" časom aj ty, nech sa derie aj obrúčka ;-) To ti možno povedia aj ženy staršieho veku :) A čo sa týka toho, že termín je naozaj dosť ďaleko, a pani, kde som bola rezervovať sálu mi povedala, že nemá ešte riadky na máj :) :) :) ale povedala tiež, že radšej takto skôr, akoby mala byť sála rezervovaná. Tak som rovno zaplatila zálohu a aj kameramana som zajednala tiež dopredu - takisto bol prekvapený. No čo už, chcela som mať tieto najdôležitejšie veci z krku. Ešte toho DJ a fotografa... Svadbu budeme mať v kostole - tam sa chystám asi niekedy v septembri/októbri. Kedy idete vyberať šaty? A volíte skôr v salóne alebo na objednávku ušiť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
wera.g: To už máš šaty? Ja mám zatiaľ len predstavu..... to len ja mám toho tak málo zatiaľ?
Odpovedať
Tinka, my mame jasnu predstavu co sa tyka obrucok. Budu zo zlteho zlata, oble, stredne siroke, ziadne gravirovanie, draheho bude uplne bez ozdob a ja budem mat so zirkonom - bud jeden kamienok alebo tri. Titanovy prsten nosil moj byvaly a vyzeral ako obrucka. A videla som plno chlapov nosit ci uz titanove, strieborne alebo nerezove prstene. Pre mna teda ak obrucka, tak jedine zo zlteho zlata. Aj ked je pravda, ze ak niekto nosi len biele sperky, zlta obrucka mu nepristane. Ak teda chcete titanove, nedajte si to vyhovorit!! Rodicia sa s tym casom zmieria!! ;-) Ved nakoniec, nosit ich budete vy!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majuska.ja som na tom podobne ako ty 8-)
Odpovedať
beronsche, dakujem za podporu ;-) my keby sme si aj dali obrucky zo zlata, tak z bieleho, tam opticky si myslim nie je velky rozdiel... u nas je aj zvyk, ze obrucky plati zenich. ten moj si bohuzial musi platit aj celu svadbu sam, nechcem mu pridavat starosti este tym, ze budem vydumovat ze chcem biele zlato (obrucky z bieleho zlata cca do 500 eur, titan do 100 eur ...) a ked si potom povieme, ze chceme zlate, tak si ich kupime napr. na 15-te vyrocie svadby, pojdeme za fararom a poprosime ho o obnovu manzelskeho slubu a posvati nam pri tichosti nove obrucky ;-)
Odpovedať
Tinka, velmi sa mi paci ten napad s obnovou manzelskeho slubu.... take romantickeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my obrúčky zatiaľ neriešime ale v tomto nie som náročná, v podstate je mi to úplne jedno aké budú. my tu máme nablízku výborné zlatníctvo a ešte nám tam aj robia celkom veľkú zľavu takže ani nejakej velkej investície sa nebojím. my budeme mať sobáš iba občiansky a ak bude pekne tak by som to rada "poameričtila" :-D a spravila to vonku.
Odpovedať
cherie, to chcel aj moj drahy - obrad vonku. Ale som ho "ukecala", lebo pocasie sa neda naplanovat a ja som sa bala, ze by mohlo prsat... ;-) Ale uznavam, ze to musi byt pekne - slniecko svieti, vsetko dookola je zelene, rozkvitnute... krasa...
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - snáď sa dá dohodnúť tak že v prípade zlého počasia sa to spraví normálne na úrade. Na druhej strane ale sú to starosti navyše pretože aj pri tom obrade treba ľudí na niečo posadiť :-S . No ale pekné to je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme tiež obrad vonku, priamo v rámci reštiky kde chceme obed, ale ešte si chcem zistiť čo by bolo a ako by sa to riešilo ak by náhodou pršalo :-x
Odpovedať
Profilova fotka
kessinka tie boty v tvojom albume sú fakt krásne x-) kde si ich prosím ťa kupovala?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám šatky pronovias Oleaje v bielej farbe - pridám na chvíločku foto do albumu, pozrite si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ešte ich tam nevidím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe mám ich v nejakom divnom súbore, nejdú mi sem vložiť :-N :-D :-D toto sú moje - http://pics.classifieds.weddingbee.co...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ;-) a kde si ich kupovala? to originál máš??
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem cherie :-) hej originál mám, kupovala som v Nicole na Dostojevského v BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uau tak to musela byť asi dobrá pálka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cherie, ani nie - stáli len 499 euro, požičovné tam je len o pár korún nižšie - tak sa to oplatilo kúpiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to predávajú nepoužité alebo ako to funguje?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?