Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
wera: a keby ste si obrusy dali usit? pripadne skocit do galanterky (aj tam niekedy maju) alebo skocit na ebay.... ;-) tam maju asi vsetko :-D a vyzdoba bude super
Odpovedať
Profilova fotka
rozmýšľala som nad šitím, zohnala som jednu firmu čo by mi spravili 1 obrus za 15 euro, potrebujem ich 5 :-) len čo budem potom s takými obrusmi robiť? ale ako posledné riešenie by to mohlo byť :-) ja sa na ebay vôbec nevyznám, ani neviem ako by som to zaplatila - som v tomto úplne mimo :-D
Odpovedať
ja mam na to (ebay) brata, aj ja som z toho mimo :-D mozno este popozerat na ceskych a slovenskych strankach, hodit do googlu .... ale to si uz urcite skusala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab si jednoducho skvelá, moc moc ti ďakujem - myslím že tam majú aj presne ten odtieň čo hľadám - skúsim ešte zistiť, aké veľké obrusy potrebujem na tie stoly čo budeme mať a ak tá agentúra odkiaľ budeme mať stoly nebude mať do marca obrusy vo farbe našich stoličiek, beriem tieto :-) :-)
Odpovedať
wera, to bude naozaj pekne, ak to tak urobite - myslim tu farebnu kombinaciu, co si opisala. Drzim palce nech obrusy zozenies!
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej beronsche, moc ďakujem, obrusy mi pomohla nájsť tinulkab, taaakže myslím že by to mohlo výjsť :-) teda béžovo hnedo ružová bude dobrá? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera, určite ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem moc livuška :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stihnem všetko vybaviť, ak chceme svadbu v máji ale ešte stále nemáme termín? som z trnavy a na mestskom úrade mi povedali, že termíny budú až začiatkom októbra. čo môžem vybaviť aj bez termínu...? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janina :-) určite stihneš, času habadej :-) keď nie je termín tak môžeš zatiaľ hľadať inšpirácie, aké svadobné šatičky, aký účes, kvety, ... môžeš predbežne hľadať aj sálu, popozerať si :-)
Odpovedať
wera, veľmi sa teším že ti to pomohlo :-D janina, no bez termínu to bude ťažšie, nikto ti nezarezervuje celý maj ... ale môžeš začať pozerať po veciach ako píše wera, prípadne ak si presvedčená o farbe výzdoby, tak zháňať nejaké drobnosti ;-) ale už už máš niečo vyhliadnuté čo na 100 % chceš, tak rýchlo dohadujte dátum, aby vám to niekto nevyfúkol (ako nám, pôvodne sme sa mali brať v júni)
Odpovedať
Profilova fotka
presne toho sa bojím. pretože tí, ktorí sa berú v kostole, už majú zarezervované termíny a aj hotely. no a mne keď dajú termín až v októbri, tak sa bojím, aby bolo ešte vôbec niečo volné.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ešte sa chcem spýtať, budete mať na svadbe aj starejšieho? pretože v našej rodine sa nič také nerobieva a tak neviem že čo vlastne má ten starejší za úlohu a či je naozaj treba.
Odpovedať
Ahoj janina, starejsi ma vacsinou za ulohu koordinovat svadbu a viest zabavu... Ja budem mat svagra, starejsi sa saju aj objednat, ale podla mna to je zbytocne, ak mas niekoho "vypravneho" v rodine, tak to moze byt aj on, ak sa na ulohu podujme :-). Zalezi na vas...
Odpovedať
....daju ... :-) nepozeram co pisem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bajka1: a môže byť starejší aj DJ? lebo my budeme mať takého čo robí zábavu, kecá a tak. to by mohol byť aj on, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte asi keby by som si mala zacat so skusanim siat svadba je az v auguste na buduci rok niektore holky ma strasia ze uz som si mohla zacat skusat
Odpovedať
janina303 to si na matrike nemozete vybrat termin?
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab: no keď som volala na mestský úrad, tak mi povedali že termíny sa určia až v októbri, pretože každú sobotu nesobášia, kvôli akciám mesta... takže musím čakať kým povedia ktorú sobotu v máji budú sobášiť aby sme si mohli termín zajednať, ale dovtedy už možno budú obsadené všetky hotely.
Odpovedať
janina, neboj sa, vsetko stihnete! Len nechapem tie praktiky meskeho uradu - to ako fakt, ze len 2x do mesiaca sobasia? To musite mat dost vela tych mestkych akcii, len co je pravda.... Asi svinstvo, ale keby som bola velmi zufala, tak rezervujem salu na 2 datumy pod 2 menami.... :-x My starejsieho nebudeme mat, ani som vlastne nebola na svadbe, kde ho mali... A ako by mal koordinovat zabavu?
Odpovedať
Ja sa vytesujem, lebo mi volala mamusa, ze bola zaplatit zalohu za salu c.2. Akurat, ze tam nasla dalsie chybicky krasy. Zajtra tam totiz bude svadba a tak uz bolo vsetko pripravene. A vraj boli obrusy pokrcene - teda boli pozehlene, ale velmi bolo vidno ako boli poskladane a tiez zistila, ze nemaju dost dzbanov na vodu - tie chcem mat na stoloch na zaciatku, aby flase od mineralky nespatili.... A velmi teplo tam bolo... A ako casnikov tam maju len studentky.... to nic nejako to vyriesime - teta sa uz vyjadrila, ze si dame v piatok pre svadbou brigadu a pozehlime obrusy :-D :-D
Odpovedať
Janina, urcite moze byt aj DJ, skratka zalezi na tom ake su vase tradicie a na co ste zvyknuti. Kazdy si urobi svadbu predsa po svojom a podla mna nie je dolezite si starejsieho objednavat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz som ti nebola veky.. konecne sa niektore zalezitosti vyjasnili, mame datum, miesto a cez vikend sa hadam rozhodneme nad fotografom a DJ-om a potom si dam asi tyzden od svadobnych veci pokoj... ;-) trochu som si citala, co riesite vy - co sa tyka terminov na matrikach - u nas je to podobne- len kazdu parnu ci neparnu sobotu sobasia, nastastie sa neberieme v meste mojho bydliska, zo siat si este tazku hlavu nerobim... to tak od oktobra - respektive ked zhodim 5kg... :-D Tak sa majte a oddychnite si cez vikend pripadne vybavte vsetko co mate na plane!
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche: podobne som to aj spravila. napísala som im do hotela že termín budem mať až v októbri ale chcem mať svadbu u nich. tak mi to tam zarezervovali na 21. aj 28. a že v októbri im to len upresním. tak som rada :-)
Odpovedať
janina, tak to je super ze sa nasli takyto ludia vysli ti v ustrety ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridávam sa do spolku. Svadbu plánujeme na 28.mája. Vstupná otázka :-D - ľudia mi dosť kecajú do toho že svadba v máji neprináša šťastie 8-( . čo si o tom myslíte?
Odpovedať
cherie25 vitaj ;-) co sa otazky tyka, kuk na starsie prispevky v tejto teme, s babami sme to rozoberali, touto poznamkou totiz ludia otravuju, ked im oznamime termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab - ďakujem, tak idem dočítať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cherie25, mame spolocny termin :-D , kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
pakopavuk1 - bývame na Prašníku pri Piešťanoch, máme na výber z troch miest tak to akurát riešime pretože to čo sa nám pozdráva najviac tak tam asi nevojdeme :-D tak budeme musieť spraviť kompromis. Nechcem sa stresovať s tým že možno príde niekto navyše a nebude si mať kam sadnúť takže asi sa radšej rozhodneme pre sálu kde teda reštaurácia nefunguje, zoženieme si vlastný personál a tak. A aspoň to tak bude aj najlacnejšie x-) pretože v reštauráciách ti podmieňujú že musíš zobrať to a to a to ti svadbu hrozne predraží. A vy kde? čo všetko už máte? ja okrem kapely nič 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?