Svadba - Máj 2011

Zobraz úvodný príspevok
Je tu viac tem o roku 2011, ale konkretne majova nie je. Tak mozme podobne ako v inych "mesacnych" temach rozoberat, kto co ma, chysta, skusenosti, odporucania a pod. nezavisle od miesta svadby.
Odpovedať
supeeer :-D tesim tesim, pripoj do mailu aj nazov kvetinarstva ;-) tinulkab@azet.sk
Odpovedať
inak majmik, ako bolo na dovolenke?
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas ;-) a na dovolenke super.. :) chceme sa vratit:-) len si neviem ju neviem predstavit velmi s tym svojim.. :-( bo on nie je tip, ze cely den na plazi a vecer po diskach (perfektne boli, rovno na ulici :-D).. ta sa kus bojim svad. cesty ze co bude :-p
Odpovedať
Profilova fotka
paanecky.. kolko chyb v minulom prispevku, to si nevsimaj :-D
Odpovedať
dakujeeem ;-) odpoved mas na maily a slubujem ze nezverejnim ;-) . Som rada ze bolo super, este musim Anku vyspovedat, uz som ju nevidela ani nepamatam...tesim na foto, dufam ze aspon daco ukaze, lebo uz sa vykrucala ze nezverejnitelne... :-D
Odpovedať
no baby, nejak to tu pokapalo :-) piste, piste, piste :-D ja sa momentalne nemozem k nicomu rozhybat, ale mama uz panikari, ze treba nieco zhanat (hocico) :-D ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja som asi vedela, preco nasim este nevravim.. mozno robim chybu, ale takto je pre vsetkych lepsie.. inak, vdaka za mail ;-) ja som zase min. sobotu bola na jednej svadbe, kde ma nevesta vystrasila, ze mam cim skor zhanat saty. No viem, ze este nechcem. Ale aspon som sa na tej svadbe presvedcila v tom, ze skupinu, co drahy vybral, vybral naozaj dobre :-) este sa smejem, lebo kazdy tyzden pride s inou svadobnou piesnou. To tak, ked som mu uz raz slubila, ze vsetko co sa tyka hudby, necham na nom :-) Ozaj, inak ma chytaju mindraky, ze vsetko co som si predstavovala, nakoniec dopadne inak :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tinulkab - ja som sa dnes zobudila zo strašnej nočnej mory svadobnej, myslím že sa z toho musím najprv spamätať a potom môžeme pokračovať :-D a čo hocičo začínaš zháňať? :-D
Odpovedať
no to ze nic....ale mama je v strese, ze aspon daco treba, asi ju to upokoji ... :-D tak zacinam pokukovat po alkohole, ake su ceny a aky chceme.... a uz znova stresuje, ze ho este nemame, ze iba sa o tom teoreticky bavime :-D Wera: aka nocna mora? nieco strasne? majmik: ani aj nechcem este saty a nasi ma uz tlacia do Polska... chcela som ich ist kupovat v jari.... a aku kapelu mate? my mame si myslim dobru kapelu, no nevieme sa s nimi dohodnut na mladomanzelskom tanci...nemaju zoznam piesni a to co sme povedali nehraju....takze aj s tym sa momentalne trapim.... no a este mama ze aspon topanky kupime....ta naco mi topanky, ked nemam saty.... ach jaj, stresmenka :-D horsia ako ja....
Odpovedať
Profilova fotka
paanabeka.. si prva z jej potomstva co sa vydava, co? :-D ini to v pohode stihaju cele aj za 5 tyzdnov.. skus ju nejako upokojit :-) a mame Faktor :-) ale tiez neviem ako chce ten moj poriesit to s mladomanzelskym tancom, lebo su to piesne, ktore ta skupina urcite nezahra.. takze uz vidim, ze to nejako ako muzikant poriesi cez repraky abo co :-D, ked nedajboze nedotiahne rovno niektoru z kapiel :-D
Odpovedať
no, som prva... a doteraz som si vsetko vybavila sama a som zodpovedna :-D tak neviem preco panikari, ved vie, ze tak ci tak to nejak stihnem... pri takychto veciach pomaha ignoracia :-) a neotvaranie temy... no my okrem kapely budeme mat na svadbe aj kamosa, ktory je DJ, tak ked sa s nimi nedohodneme, tak nam nieco pusti on a hotovo....otec sice skolabuje, ale to mi uz je jedno, stve ma ako chce vsetko riadit, teraz nas dokonca tlaci, aby sme si ako uvodny tanec dali ludovku...ja s tym nemam problem, ale na just si ju nedame, nebue s nami vkuse mavat, je to nasa svadba... a najviac ma vie vytocit, ked dopovie svoje prikazy a nazory a potom s hnevom odvrkne "ale ja sa nestaram, je to vasa vec"... tak vtedy by som ho prizabila.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj, to mi je luto, ale tak to byva.. ked som videla, co nasi "vyvadzali" pri sestre, tak som bola rada, ze ja som nebola prva. Hlavne ked zacali vytahovat argumenty, ze oficialne maju svadbu platit rodicia, co aj chceli a tym padom to nebola vlastne sestrina, ale ich svadba.. snazil sa jej "poradit" ci dj/skupina, kde, koho pozvat.. aj ked si to sestra pretlacala, bolo tu peklo.. jasne, ze chceli pre nu najlepsie, ale posledny tyzden tu bol uz len plac a krik. Tak len tini na poucenie, vydrz, nedaj sa odbit, ale zaroven s chladnou hlavou.. niekedy fajn premysliet aj ich argument.. (a prave kvoli takym veciam som este nasim nepovedala.. pekne pomalicky potichucky si my povybavujeme, aj ked s tym, ze uz prihliadam na to, co sa im ne/bude pacit, a potom po septembri im oznamime)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No tak ty to mas dobre vyspekulovane :-D ...ja prihliadam na argumenty, ale vsetko ma svoje hranice... a naozaj tym ze to platia oni som znacne obmedzovana...ale zas nie je to az take strasne... dufam ze aj oni budu prihliadat na moje argumenty ;-) ak by som si to mala platit sama, tak som skoncila...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja vam celkom aj zavidim, ze sa vase maminy zapajaju.. Moja mama vobec, nic co jej za svadbu poviem ju nejako neohromi, a pocitam, ze pokial bude mat vydavky spojene s jej oblecenim na nasu svadbu radsej ani nepojde.. Slubila ze nam nejako aj financne pomoze, ale ked sa jej pytam, ze s cim chce pomoct, nechce sa o tom so mnou bavit.. Teda ja s pomocou mamy pocitat nemozem, ale uz som si zvykla za tie roky..
Odpovedať
Profilova fotka
Oh wera, to je mi luto... maminy asi zvyknu byt aj extremy.. Ale myslim, ze este nezufaj.. Mam kamosku, ktora si brala za manzela cloveka, ktory nesedel jej matke, ta vravela, ze jej ani na svadbu nepride, musela si vsetko platit sama. Ale ked sa termin svadby blizil, par tyzdnov pred si zacala na tu myslienku zvykat a par veci jej sama aj zaplatila, na svadbu dosla, zabavala sa aj so svokrovcami a teraz je u nich na navsteve pomaly kazdy den :-) Dufam, ze sa vam to poriesi.. zatial sa nenechaj tou myslienkou zdeptat a vyuzi, ze mas volnu ruku pri priprave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tiez budem hadam majova nevesta, tak ak mozem, pritlacim sa k vam:)
Odpovedať
wera: mrzi ma to ... snad sa to nejak poriesi, tak ako majmik pisala ... ;-) nie je to v kazdom pripade fer pristup...tebe do toho aspon nerozprava, ale z priatelovej strany to vyzera tak ze nic nezaplatia (ale stale dufame ze aspon nieco...) a este do toho aj kecaju a vydumuju....takze taka situacia u nas.. minule som si uz povedala ze mam toho vsetkeho uz dost, otvorila usta aj pred svokoru a ta nakoniec uznala ze mam pravdu ;-) otazne je nakolko to aj padne na urodnu podu a ako dlho bude trvat efekt rozhovoru ... hlavne je sa o tom rozpravat, nie vseobecne, ale ist do konktertnosti...to a to chceme, to a to bude asi tolko stat, s cim pomozete? aby sme sa vedeli zariadit... pomohlo by nam keby ... ale mas to o to tazsie, ze sa s tebou o tom mama nebavi... moj otec je tiez relativne ticho, ale ked sa nico vytiahne, tak to statocne okomentuje a skritizuje... a potom nahnevany povie ze sa nestara... petkaa28: vitaj a pis co uz mate vybavene, ako sa dari v pripravach a co by ste chceli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haha :D vybavene nemame nic :D zatial sa len dohadujeme.. stale nevieme kolko nas bude - ja chcem svadbu DO 50 ludi, aj priatel, len uvidime co rodicia...poznate to - aj tychto treba pozvat a potom aj tychto, lebo sa urazia, ze sme hentych pozvali a ich nie... takze nevieme ist ani nikam salu pozriet, kedze 50 a 80 je dost rozdiel..my by sme strasne chceli svadbu v restauracii Lobster na Seneckych jazerach, tak uvidime, ci sa zmestime... saty mam viac menej vybrate, treba ich ist vyskusat, ale chcem pockat do ferbuara na novu kolekciu 2011. topanky budu iba biele balerinky, nakolko mam 184 cm, tak opatky nehrozia :D nastastie drahy ma 194, takze pohoda.. v albume mam veci co sa mi pacia - a su aj odsuhlasene :D a co urcite chceme su nasi hafani na svadobnych foto - mame 2 yorkov a mame pre nich svadbne oblecenie, takze to budu nasi maskoti :D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ak niektora chcete pomoct s oznamkami a vecami ohladne toho, tak rada pomozem - grafika ma bavi a v praci mam cas, takze kludne piste - v albume mam par vzorov :)) minuly rok som tak robila bratovi, menovky, etikety na flase, menu, nalepky na vysluzky sme si tlacili doma sami a oznamenia a pozvania nas vysli do 20 - 30 €...
Odpovedať
Ahojte, tiež sa pridávam k májovým nevestám... My čo máme: su obručky - Kamea trenčín, vrelo odporúčam, vyrobia aj nemožne i podla foto. Salu, Foto, Hudobnu produkciu mame, kameramana mať nebudeme. mam kupene naušničky a od svagrinky som dostala spztky na auto, podvazok, závoj. Alkohol mame uz kupeny tiež. Na ostatne si myslim ze je ešte čas.
Odpovedať
Ahojte majovky, ako idu pripravy? Ja som sa konecne bola pozriet na nasu miestnost a som velmi, velmi sklamana.... je to tam take krasne ako na fotkach na webe, ale malilinke.... Vraj kapacita do 90 ludi - no to asi tazko, povedala by som, ze tak 50 je az az... Takze by sme sa tam tlacili..... :-( :-( A aj tak som sa rozhodla pozyvat aj sesterky a bratrancov, aby som na svadbe nemala len "starcov" (ako moj tato poznamenal :-D ), takze ta miestnost neprichadza do uvahy...... Cize som na bode 0..... Baby, co poviete na tuto miestnost: http://picasaweb.google.com/aranzersk... http://picasaweb.google.com/aranzersk... http://picasaweb.google.com/aranzersk... Takato je stena za hlavnym stolom: http://picasaweb.google.com/aranzersk... Je to len jedalen....
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna je ta miestnost v pohode, vsetko zalezi od napaditosti vyzdoby, akurat na stenu za novomanzelov by som si dala svetielkujucu stenu, ale inak je sala pekna cista a priestranna :-D
Odpovedať
pakopavuk, to je dobry napad s tou svetielkujucou stenou... Ja som povodne rozmyslala len nad bohatou kvetinovou vyzdobou za hlavnym stolom - aby to tam trochu zaplnila a ozivila...
Odpovedať
beronsche, suhlasim s pakopavuk, miestnost je priestranna, pekne svetla a tym ze je biela umoznuje rozhodnut sa pre akukolvek farbu vyzdoby... a ta svetielkova stena sa mi tiez paci ;-) , my ju vsak mat nebudeme, bude za nami pekna moderna tapeta, ktoru skoda zakryt....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, jsem ráda že nejsem sama, která nevěří rčení o svatbě v máji..... my to plánujem na 25. května :-) Ale ani jeden nevíme co a jak, tak jsem si založila účet tady, abych něco pozjišťovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby aj ja sa pripajam.Svadba sa bude konat 21.maja.2011.Uz pomalicky zacinam planovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este by som sa chcela opytat.ja uz som jedny civilny obrat mala v cudzine pred 3 rokmi a teraz sa chceme zobrat aj na slovensku.ja zijem uz 8 rokov v UK a absolutne nemam ani ponatia ako to u nas chodi.Svadba bude na matrike,takze staci zobrat len svadobny list,alebo vsetky doklady,hlavne pre mojho manzela on je albanec,pomozte babenky ktore mate skusenosti dakujem vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute májové nevestičky, beronsche súhlasím s ostatnými, sála je krásna, priestranná a ten nápad so svetielkovou stenou sa páči aj mne. Ja udem mať asi výzdobu v zlatej farbe,ale to ešte neni isté. Zajtra by sme chceli ísť zaplatiť zálohu kapele - budeme mať dych. hudbu z Drietomej. Bola som na plese kde hrali a teda všetka česť :-) Inak wera.g, ja si myslím že aj tvoja mama sa bude zapájať, možno to chce len trochu času. Vítam ťa, milagros22
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - miestnosť je veľmi pekná, veľká priestranná a hlavne v neutrálnych farbách, teda sa tam dá vyhrať s výzdobou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik, tinulkab, livuška - baby moc vám ďakujem za podporu :-) ale moju mamu poznám, ona nie je taká ako iné mamy že by sa to pred svadbou zlepšilo a bude nápomocná.. vôbec práve naopak.. keď som ju chcela len poprosiť aby mi pomohla s rozdávaním výslužiek odchádzajúcim hosťom (nič iné som nechcela, ani peniaze ani nič) tak mi povedala že či si snáď nemyslím, že ona tam bude tak dlho.. že ona pôjde domov čím skôr, že čo tam bude robiť tak dlho.. a keď som jej povedala že o polnoci ma teprv budú odčepčovať, povedala že ju to nezaujíma, že ona tam tak dlho nebude trčať.. Ona strašne žiarli na mojich budúcich svokrovcov, poznajú sa, sú susedia. Keď ideme na chatu svokrovcom, tak mi mama robí cez telefón strašné scény, že som s nimi radšej, že ich mám rada a ju nie, že na ňu čas nemám.. Robí na mňa strašný psychický nátlak a ja to nezvládam. Keď ju s mojim drahým niekam voláme, nechce ísť nikdy, tak zavoláme svokrovcov a ona sa urazí, že ju nikdy nikam nevezmeme.. Hoci sme sa jej prvej x krát pýtali či nejde.. A to si neviem predstaviť čo to bude na svadbe - keď nebudem stále pri nej bude urazená že si ju nevšímam a že na ňu nemám čas..takže asi toľko moja mama
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?