Svadba jún 2012. Plánujete už niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, plánuje tu už niekto svadbu na jún budúceho roka??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 ten datum je pekny ;-) kazdy ma to svoje moja mamina tiez med nelyze so svokrou (cize mojou starou mamou), musimj jej uznat ze ma zlate nervy a my sme tiez najviac spokojni ked sme prec z domu a nepatlu sa nam do veci...
Odpovedať
Profilova fotka
joj babule,to b ste museli s mojou svokrou prezit to co ja za poslednych 5 rokov a to este ani manzelia nie sme. proste peklo na zemi doslova a dopismena, ale najvacsie divadlo bude svadba, to bude pretvarka rok :-D :-D :-D ako velmi sa lubime - preto nechcem ani odobierku a pozehnania - pri danej situacii by to bol vysmech. ale ako sa vravi,najvacsia radost skodoradost, bo napriek dohadzovaniu jej potencionalnych neviest mojmu milemu ostal aj tak pri mne :-p a mila svokricka ako velmi chcela sa ma zbavit, uz sa ma nezbavi, kedze sa berieme. hnusne ale realita. inak cista zavist,ked hovorite ake mate dobre svokricky ;-) mať takú ...
Odpovedať
Profilova fotka
@18j88 :-) no my uz mame zajednanu salu, skupinu, kameru, zajtra dohodneme fotografa a ostava nam len kostol, takze tie dolezite veci uz mame poriesene :-) a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
kasli na svokru.... :-D pokial nieje nou ovplyvnitelný je to OK.... užívaj si prípravy s o to vacsou radostou, že ako sa bude tvarit, ked ju postavite pred hotovu vec...cisty kolaps predpokladam... :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
lienka9488 mas pravdu, fakt si to o to vyse uzivam, ked viem, ze napriek vsetkemu si ma ide brat :D baby idete si kupovavat aj podbradniky a pohare? nie je to zbytocne?!
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka podbradniky mame lebo som ich nasla za 8 ecok oba dokopy no nekup to a pohare riesime tak, ze kupime celu sadu takych ake sa nam budu pacit, z nich vyberieme dva a nechame si ich vyzdobit ... bo tolko penazi za ne fakt nedame natolko este mam rozum ;-) aspon myslim ze ho mam
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkau no my uz mame vsetko, co si povedala tiez az na ten kostolik, to nam teda povedali, ze staci ist koncom augusta ;-) snad vam to ide zatial vsetko ako po masle ...
Odpovedať
Profilova fotka
no pohare, idem aj ja tak vyriesit, tak jedine na ne dorobím stužku a hotovo a vyuzijem ich potom aj normalne v domacnosti, bo takyto typ este nemam. (tie velke na cervene vi
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka presne takymto stylom to hodlame vyriesit aj my, nech sa to da potom vyuzit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som to este tak do hlbky neriešila, kedze stale neviem na com som, ale dali ste mi dobry typ s tými poharmi.... Svagra mam grafika, takze s oznameniami si starosti nerobim...o kameramanovi mam predstavu, cca aj o sale, fotografa spravi svagor...vyzdobu segra....obrucky asi cisto so zlteho zlata, aspon tak sa vyjadril zenich, ze ak sa bude zenit, chcem zlte zlato...mozno by som ho este prehovotila na kombinaciu, bielozlte...uvidíme... ;-) chcete na svadbe niejake nezvycajne vychytavky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez za obrucky klasiku zlte a ciste, bo som videla hodne miesanychbiele+zlte zlato,iba biele, s ornamentmi a vselijak zdobene a tie obrucky su po chvilu katastrofalneho vzhladu. ja si chcem dat len do vnutra vygravirovat datum a mena nase
Odpovedať
Profilova fotka
vychytavky asi ani nie, ale to zalezi od kazdeho cloveka co povazuje za vychytavku, my sme obrucky uz vybrali a su z klasickeho zlteho zlata a vo vnutri budu nase mena to je vsetko nemam rada precackane veci a do obrucky urcite nechcem kamienok, v tomto som za klasiku uplnu... lienka 9488 ty planujes nejaku tu vychytavku???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lienka9488 ahoj no zalezi od toho, co povazujes za vychytavku minule som sem napisala, ze ziadne vychytavky ale uz sa to meni vdaka mojmu milovanemu ...
Odpovedať
pripajam sa k vam :) my mame termin 23.6.2012, salu uz mame zajednanu, kolko vopred treba zajednat kostol?
Odpovedať
Pekne pohare robia aj tu... http://www.diamondglass.sk/svadby/63? a spravia aj vam aj podla obrazka
Odpovedať
Teeda, co to tu citam, ze dokopat chlapa k svadbe a zla svokra, fuuu tak to mam stastie, lebo moj drahy sa tesi a moja buduca svokra (aj svokor) je super :) Clovek si to stastie uvedomi asi az ked to takto cita u druhych.
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab no mne bolo od knaza povedane ze tak cca 10 mesiacov pred treba prist, aby sme mali datum a cas aky chceme a mali to v podstate iste
Odpovedať
@18j88 dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab nz rado sa stalo
Odpovedať
dievcata, tak my uz mame fotografa, salu, kapelu :) teraz riesime kameramana. ktorych fotografov a kameramanov ste si zvolili vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@mia123456 aj my mame taky termin :D
Odpovedať
@mary6319 ahoj a čo už máte vybavené???? Už ste zacali s prípravami????
Odpovedať
baby akeho kameramana ste zvolili? my rozmyslame nad r65 este chceme pozriet nejake ine video aby sme mohli porovnat
Odpovedať
Profilova fotka
@mia123456 nie ešte sme nejako nezačali iba take maličkosti..budeme to riešiť až po 11.6. lebo to sa zas vydava mojeho sestra...tak to nechceme nejako teraz miešať...:) vy už niečo mate?? :)
Odpovedať
Dievcata my mame svadbu 23.6.2012 a tiez uz planujeme. Mame salu, hudbu, vybrateho fotografa, ja mam saty (mala som vysnivane, takze to slo rychlo), topanky a nausnicky. V salone sa jedna nevesta cudovala, preco som tam tak skoro a na to jej slecna v salone odpovedala, ze uz maju poobsadzovane saty na maj 2012, takze som dobre urobila, ze som prisla takto skoro. Aspon si mozem byt ista, ze tie moje mi niektora nevesta nevyfukne :-)
Odpovedať
@mary6319 Aha sestra sa ti vydáva tento rok v juny ak som správne pochopila :) A ty sa nebojíš aké bude v júny počasie??Lebo posledné roky v júny stále pršalo :( čo som sa tu dočítala, no my sme si aj napriek tomu dali 16.jún riskneme to :) Tak my sme už pomaličky začali zarezervovali sme si kameramana, fotografku, miestnosť kde sa bude konať hostina,hudbu a starejšieho ostatné ešte má čas. Aj ked ten čas velmi rýchlo bežíííí.Najviac sa obavam šiat nemam šajnu kedy si ich staci rezervovat nechcem to nechavat na poslednu chvilu aby sa nestalo že budú všetky co sa mi páčia obsadené.....
Odpovedať
Ahojte, aj my plánujeme svadbu na 16.6.2011. Chcela som to kvoli tomu, ze moju rodiacia mali 17.6. (1978). Ale kedze buduci rok je prestupny, zo 17.6. sa stalo 16.6. :)
Odpovedať
to pocasie tento rok opat nevyzera moc dobre.. baby musime sa modlit aby nam v juni neprsalo :-)
Odpovedať
@mary677 Dame posledny majovy tyzden 2012 nejaku spolocnu modlitbu za pekne sobotne pocasie :)
Odpovedať
dame :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?