Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell ahojky, ano, kazda svadba ma svoje caro, ci je to cirkevny alebo civilny sobas. necham sa prekvapit, kde to nakoniec bude.:) Inak uz som si predvcerom pred vcerom znova zmenila datum svadby a uz oficialne to bude 15.septembra , takze sa nam to cakanie teraz predlzilo na o mnoho dlhsie. no nevadi...aspon to bude bez stresov a viac sa vybavi. Potom ked uvitame na sk v januari, tak sa uz aspon mozeme zapisat na matrike. Hudbu ako som uz hovorila, ze boli na jun zabukovany...na moj datum v septembri su este volny, tak som si ju uz rezervovala. :-N Su skutocne super a velmi som ich chcela na svadbe. Tiez mi tento termin vysiel aj z numerologickeho hladiska. Takze do tretice menenia terminou hadam iba to najlepsie sa uz vybralo:) Bojnicky zamok je nadherny a verim,ze to bude vynimocne!!Aj ja som nad tym uvazovala, ale este pockam a uvidim ci nebudu nam robit problemy v cirkevnom zosobaseni..a mozno nakoniec sa aj ja zalozim do cakacieho radu :-D Inak hovoris ze si z Topolcianok, velmi sa mi tam paci u vas Zamok Topolcianky tiez. Takisto bol to jeden z mojich vyberov na svadbu. Je tam krasne! Saty su zo znacky whiterosebridal.com, ked si otvoris stranku a otvoris si galeriu, kliknes si na lavej strane na style listing, moje saty su cislo R413. Ked som si v salone skusala extremne typy mnohych drahych dressov, tieto boli medzi poslednymi, ktore ma velmi na prvy dojem nezaujali...ale ked som si ich nakoniec z odporucania vyskusala...boli mi uliate a vyzerala som v nich tak elegantne a sexy, ze som uz nic ine ani skusat nechcela :-N a cena ma tiez zaskocila, co bola 2xnizsia nez som povodne cakala:) Hned som si ich objednala a po 6 mesiacoch by mi uz mali prist, aj kratky zavoj tkz. na 50-te roky. Inak tiez to bol prvy salon do ktoreho som vosla:)) Myslela som ze budem to mat narocne z hladanim, lebo par mesiacov predtym som si vybrala dress od Maggie Sottero-Rhianna Royale, ten dress ma fascinoval...ale nakoniec plany sa zmenili:) Aky dress by si chcela ty? Mas vybrany typ alebo styl?
Odpovedať
@orieska325 woooow.. Super napad! ziadne ukladanie, mackanie a pod. Urcite si to preverim a navrhnem mamine, lebo ta ma na starosti kolaciky a tortu.. :-D Velka vdaka!!
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vas junove nevesticky :-) mam taku malu otazku... kolko vina pocitate na osobu a aky pomer bieleho a cerveneho? predpokladam, ze by mohlo byt tento mesiac teplo, tak chcem vediet ako ste sa rozhodli vy :-)
Odpovedať
ahojte, ja tiez planujem svadbu v juni 2012, ale zatial mam iba fotografa... vy ste sa do toho nejako vrhli, nie?
Odpovedať
@vierka.misko neboj to ta chyti postupne :), ja mam teraz fazu utlmu hehe
Odpovedať
@tinytinkerbell ahoj. ty si z topolcianok? Sa mi zda ze som to tu niekde citala. Ja som zo Zlatych Moraviec. To si volala na Moravecku matriku a dali ti tieto informacie? Ja sa tam chcem ist opytat v Decembri ked pridem domov. A kde sa budes vydavat? V Topolciankach? My mame zajednany Vion a svadbu v ZM kostole :)
Odpovedať
Ahojte kočky...My takisto chystáme svadbu na jún konkrétnejšie na 9.6. už máme hudbu,kameramana, fotografku, miestnosť aj sme si už svedkov poistili a aj družičku s družbom :) Ja som nám navrhla už aj oznámenia ale ešte stále je mnoho vecí, v ktorých nemám ešte celkom jasno ;-)
Odpovedať
@tinytinkerbell no vidis, a ja som ako skumala tvoju fotku ze ci ta nahodou nepoznam aspon z videnia. klebety, klebety. My sme v UK a priatel je madar. Takze on si musi ist po papiere do madarska, to uz ani nehovorim ze nema platny obciansky, potom na slovensko to dat prelozit. Nemame takeho len letiet raz do jednej krajiny potom do druhej kvoly papierom. No co uz :) .Bojnice su krasne, mas sa kde fotit :). A kedy budete mat svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tinytinkerbell ahoj, my sme v Londyne. Akurat sme sa vratili od pana farara. Lebo ani pokrsteny nieje moj drahy. Na slovesnku mi dali cislo tu na londyn na slovensku katolicku misiu, ze nech nam tam spravia pripravu na sobas a jeho pokrstia, ale kedze priprava na krst v tejto misii trva dva roky a pripravu na sobas nam odmietli, lebo ju robia len v slovencine tak sme zacali chodit do anglickeho katolickeho kostola. Tento anglicky fararko je taky zlaty, dost nam vychadza v ustreti, tak dufam ze nam pomoze. Vy budete mat svadbu v kostole? My budeme mat svadbu 09.06.2012, takze vy ste tyzden po nas :)
Odpovedať
@tinytinkerbell no vsak ja sa chcem ist na matriku opytat. Mamicke tam robi znama, tak skusim ist za nou. Keby sme aj mali najprv civilny sobas a potom cirkevny, ale cirkevny chcem mat urcite. Uz sme aj nasli fararka co bude mat obrad v obidvoch jazykoch. Ja tu robim uctovnicku. Uz som tu sedem rokov. Len dufam ze sa nam podari kupit nejaky ten bytik vonku z Londyna, lebo Londyn mi uz ide trosku na nervy. Preludneni. Alebo mozno ja starnem a potrebujem klud :-D Ty co robis?
Odpovedať
@tinytinkerbell ahoooj moja, v pohode ani ja som tu velmi nebola.. Ako sa ty mas? Pracu zatial nemam, bola som na nejakych interviews tak uvidime co z toho bude:-) dnes som sa konecne pustila do upratovania... Dnes nam konecne venue potvrdilo prijatie zalohy, Mali by sme coskoro dostat invoice takze to bude cierne na bielom, takze uz mozeme vsetkym potencionalnym hostom oznamit kedy presne a kde... Inak sa nase pripravy velmi nepohli, stale hladam nejaku decent vyzdobu, nic prilis a zaciname planovat trosku program a kde by sme sa fotili.. Inak nightmares pokracuju, tento vikend to bolo o hroznej sale, mali sme tam mat hostinu a bolo to take polovnicke s parohami po stenach a same obrazy a ze som tam Len plakala.. No hroza.. Fuuuu a k tej wedding fair.. Viem si tie brides predstavit.. Ale tak dufam, ze aspon tie ostatne veci boli uzitocne..ja tym Satam nedavam velku nadej hlavne kvoli tomu, ze ja nie som velmi predieravy typ, neznasam ani sales v obchodoch, kazdy ta tlaci s kazdej strany.. A toto bude obdobne a este nie som in da right shape :-D takze si s tym hlavu nelamem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my planujeme 23.júna 2012...termín uz mam, ale salu zial este nie :-( ...nedari sa mi akosi najst :-|
Odpovedať
@paulita23 ahooj, odkial si alebo teda kde by si ju chcela mat? Ako to ze sa nedari? nezufaj, urcite najdes! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dani_cka chceli by sme mat svadbu v Poprade alebo v Tatrach...
Odpovedať
ahojte (zatiaľ) slečny! Aj nám to podľa všetkého vychádza na 9.6....S vybavovaním to je tiež najmä v teoretickej rovine - rodiny mávajú rukami, že ,,kde je ešte jún" (neviem, asi čakajú, že sa ešte rozmyslíme:), ale už máme aspoň naplánované stretnutie s oddávajúcim, na ktorom hádam aj potvrdíme ten náš zatiaľ len vysnívaný termín...ďalej už máme vytipované obrúčky za rozumnú cenu, len stále neviem čo s hostinou :)) Najhoršie na tom celom je, že mi ten dátum skáče do skúškového v škole, takže by som fakt mala rada už od apríla od príprav pokoj! x-)
Odpovedať
@tinytinkerbell Dakujemeee... no uz mam aku taku predstavu aj kvety asi viem odkial a vyzdobu asi tiez, ale budem si to presne ako hovoris prediskutovat osobne.. Zacali sme aspon teda rodine oznamovat, kedy a kde nech maju predstavu a hlavne aj kvoli tomu, ze Patrik je az z Levic a svadba bude v Ziline, tak aby vedeli long enough dopredu.. a takisto ak by sa niekto rozhodol ze by neprisiel nech aj my vieme.. No tie invitations budu asi pain in the a_s.. asi si len ja pekne pozhanam papier a dam vytlacit kamaratovi na slovensku.. Skoda, ze to tu nerobia dvojjazycne, resp. kebyze im vies poslat presnu predlohu a oni by to podla toho spravili ved to podla mna nie je rocket science.. ale tak sme v UK, ze.. :-D ja som si poobjednavala zo vselijakych tych companies, co robia invitations aspon samples.. od jednych sa mi velmi pacia.. DOWNEY sa volaju a chcem ich skusit kontaktovat, ci by mi nevedeli predat len ten paper.. nemyslim, ze budem uspesna, ale tak za pokus to stoji.. v tom pripade budem musiet dat sancu aj slovenskym pozvankam, ale vies co jedny som videla aj na slovensku celkom obstojne.. teda vyzeralo to asi najlepsie z toho slovenskeho co som zatial videla online.. poslem ti tu stranku.. mozno si to uz videla..
Odpovedať
@tinytinkerbell Moj drahy ma building company. Kvoly tomu nechce ist velmi prec z Londyna, lebo uz tu ma pochytanu klientelu. Na svadbu nemame este skoro nic. Mame iba vybavenu salu a kostol. Hudbu sa snazime vybavit tiez tak aby rozpravali a spievali v dvoch jazykoch. Cakame DVD od jednych a podla toho sa rozhodneme ze ci ich berieme. Ja vlastne ani neviem co mam vybavovat. A hadam mam este na to cas. Saty si asi poziciam na Slovensku. Ale pojdem pozriet aj tu do obchodov, ak by som nasla nieco co sa mi naozaj paci a za rozumnu cenu tak ich kupim aj tu. Ty si kde budes kupovat saty? A co mate vybavene?
Odpovedať
@tinytinkerbell ahoooj moja, pisem ti Bo som objavila nenormalne invitations.. Vola sa ta company Cardlab.. Zaluuubila som. Saaaaa!!!
Odpovedať
@malalutka tak isto budeme mať svadbu 9.6... no my uz toho máme viac a viac krat nam povedali ze dobre ze sme prisli skor...lebo inac by to bolo bud obsadene alebo urcite nieco ine by sa udialo....ale tesim sa uz teraz
Odpovedať
@tinytinkerbell ahoj moja!tak mi odpisali z tej matriky.a treba tu ziadost podat osobne a obidvaja,bo to musis podpisat pred nimi,aby overili podpis.a musi to byt podane maxi 14 dni pred svadbou.
Odpovedať
No caute dievcata. Tak my sme sa pohli kusok dalej, ale naozaj len kusok. Vymysleli sme priblizne oznamko, etikety na flase a menovky :N Viem, strasne podstatna vec rok dopredu :) A rozhodla som sa, ze aranzerku nechcem, vyzdobu si budem robit sama s maminou, tak zbieram inspiracie a pozeram ebay a tak, pomalicky zacnem skupovat materialy ak ma nieco oslovi. Oznamka a tie etikety si tiez budem tlacit, rezat aj vyrabat sama, takze bude s tym kopec roboty, ale tesim sa na to, kedze nemam nic ine na robote :)
Odpovedať
Profilova fotka
no som z trencina okolie...no prpravy si take ze vsade ans odpalili co sa tyka sal ze az po novom roku ale muzikanta mame vybaveneho a pomaly ale isto sa vybavau dalsie veci take drobnosti........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?