Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
@tinytinkerbell to je jedna vec, druha vec je bordel, ktory pri tom vznika....
Odpovedať
Ahojte, my to plánujeme na apríl-jún a veru termíny sa už míňajú, takže skoro nie je. Tiež uvažujeme nad Romantikom.
Odpovedať
@zizonka jejda, naozaj? A boli ste sa uz popytat? My sme sa dokopavali minuly tyzden, ale nevydalo :)
Odpovedať
@strelko hlavne je to u nas tak, ze terminy sa rychlo minaju. Tak uz mame aj kvetinarku zajednanu:)
Odpovedať
@tinytinkerbell wow, ty to tu mas teda uz inak zmapovane :) Mne momentalne vrcholi stres lebo zajtra zacinam v novej praci :) Konecne mi to vsetko dochadza a zacinam sa riadne bat toho :)
Odpovedať
@tinytinkerbell Dakujem velmi pekne, kiez by si mala pravdu :) Hadam to bude lepsia buducnost :) Aj ked veru neviem. My sme sa v byvalej praci zoznamili s mojim snubencom a cele styri roky aj mesiac sme pracovali v jednom time, pod jednym sefom a este sme aj vedla seba sedeli. Takze si vies predstavit teraz co to pre nas znamena, ze zrazu budeme cele dni od seba.... No ale hadam to tam zvladnem a najdem si aj tam novych kamaratov :) Ti nikdy nie su na skodu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab No sikovny ste,my este nic:))akurat zoznam hosti mame a uz sme aj popozyvali ale inak nic a Dj,to mam kamarata,tak este to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell Joooj malinka si,ale to nevadi,vzdy lepsie ako byt nejak moc vysoka,to ani nie je pekne :) Saty som este nebola skusat,ale tak som rozmyslala ze pojdem asi uz od septembra skusat do salonov ,akurat mame DJ na tanecky,to bude kamarat a zoznam hosti co som si sama napisala do zosita to je vsetko :) Pozeram aj vyzdoby na nete a hlavne pozvanky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@strelko No vidis, vy uz ste aj popozyvali. To je podla mna sikovne. To my sa chystame az niekedy kocnom alebo potom zaciatkom roka. Ved rodina uz neoficialne vie, takze potom to obideme:)
Odpovedať
Profilova fotka
ha ha no veru:) O oznameni mam predstavu..dlhe,kremove v strede akoby diamantovy kvietok zviazany kremovou stuzkou,ale neviem kedy budeme posielat najprv musime vediet kde bude obrad a to este nevieme :P A kvety ake chces mat??Ja by som chcela biele ruze :)
Odpovedať
Profilova fotka
aahoojte ja mam tiez jun 2012 konkretne 16.06 2012:) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tortu este nemame vybratu aku,a ani predstavu nemam,musim popozerat na nete nejaku inspiraciu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimuska166 Ahoj,a odkial si??Uz vies kde budete mat svadbu??ako daleko si s pripravami??:)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell No tortu este nemame vybratu aku a ani predstavu nemam,musim popozerat na nete nejaku inspiraciu :)
Odpovedať
Ahojteeee, prvy den v praci bol fajn, len trochu dost nuda :) No ale najblizsieho minimalne pol roka sa nudit nebudem a mala by som velmi vela cestovat, tak som zvedava co a ako....a hlavne sa budem musiet velmi vela ucit a pripravovat na tie cesty....
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell Ano poschodova musi byt, to aj mne sa paci :-p A najviac lubim dobosku,tak rozmyslam,ze by bola doboskova :-)
Odpovedať
@tinytinkerbell no uz som spat.. hej take jednoduche ako je to tvoje su super... este stale nemas ten datum? tiez sme sa nejako neposunuli.. mame iba tu venue ale to musime ist potvrdit, DJ mame booknuteho na presny datum a fotograf si nas do svojej knihy zapisal.. tak zrejme okolo 15. augusta letime domov.. idem precitat co som zmeskala..
Odpovedať
Baby, ked ste sa bavili o prstenoch.. Dnes mi kamoska povedala, ze diamanty by sa nemali macat vo vode... poculi ste uz o tom?? alebo to je len nejaka hovadina??? :-S lebo na nic take mojho mileho nikto neupozornil ked ho kupoval...
Odpovedať
ahojte :) no my mame svadbu tiez v juni, konkretne 2.6.2012. v nitre. a uz mame salu, v pondelok doladime kostol, lebo doteraz s tym mame najvacsie starosti, nevieme zastihnut farara. mame zajednaneho uz aj fotografa, starejsieho a pracuje sa dj-ovi. mala som odporucanych fakt dobrych a sice, ked som im volala boli sokovani, ale do kalendara si to zapisali :) najma starejsi bol v soku, ze takmer rok dopredu to riesim :) ale vraj je velmi dobry, plus okrem roly starejsieho je aj harmonikar, takze tym mame postarane aj o zabavu v case, ked dj bude mat pauzu :) vyzdobu v sale zabezpecuju majitelia, kostol, na to zhanam jednu babu, mam premyslene ake kvety na vyzdobu, ale netusim ake saty a ani nic podobne. ale uz napr viem, ze budeme mat cca 80 ludi a pri tom rozpocte, ktory mi vysiel sa mi pretaca zrak :) ale inak skvele a tesim sa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?