Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell ja pochadzam z Bratislavy,aj tu planujeme robit svadbu,ano bavi ma to pozerat na nete saty,vyzdobu a tak,ale tesim sa aj na tie stresy,saty som si vyhliadla na nete,ale urcite sa to este bude menit ked pojdem do salonu,tam bude vacsi vyber... Ale su na grecky styl a vo vlasoch len drobne kvietky...a ty ake budes mat??Uz mas vyhliadnute??
Odpovedať
Profilova fotka
Grecky styl na vysokych babach,ale to sa mi asi nebude hodit,lebo ja som nizka :)... ale nevadi ved vyskusam a uvidim :) A svadbu sme chceli mat na jednom ranci v BA,bolo by to aj s obradom,ale zmestilo by sa tam len okolo 30 ludi,co sme zistili ze je dost malo,tak este mame jeden rancik v Petrzalke na plane a ked to nevyjde tak jedna restauracia v polovnickom style,ale ked sme sa boli pytat,tak zatial nam povedali ze este nemaju kalendar na r.2012 a mame dojst tak oktober-november sa pytat :) A vy budete mat velku svadbu a kde to planujete???
Odpovedať
Profilova fotka
@dani_cka Ahoj a kde budete mat svadbu??a ako daleko ste s pripravami??:)
Odpovedať
Pridavam sa k vam :) My budeme mat svadbu 23.6.2012 na Vrsatci pri Ilave. Je tam krasny hotelik, v horach, v sukromi. Prekvapilo ma, ze vam este nechcu davat terminy, my sme mali problem rok a mesiac vopred zohnat tu termin. Chceli sme 16.6. a uz nebolo volne, aj tento vysiel vdaka tomu, ze jeden par si to vymenil. No a okrem toho mame kapelu a vybratu kvetinarku, co bude robit vyzdobu a cukraren, kde nam upecu tu najlespiu tortu. A niektore z vas mohli vidiet aj moje saty. Tinytinkerbell sa pacia :)
Odpovedať
@mishkab no miska, nielen ze mame na ruke rovnake prstene, ale vyzera to tak, ze aj svadbu budeme mat v rovnakom termine :)
Odpovedať
@tinytinkerbell Dakujem, ja som hlavne hladala take, ktore budu mat ramienka. Ja sa s tymi korzetovymi akosi neviem zzit. Pada mi to, nesedi.. Tieto sadli super :)
Odpovedať
@zuzx Vazne? Jeeej to je nahoda :) Co vsetko uz mate vybavene?
Odpovedať
@mishkab nic :)Zatial nejak neriesim, chcela by som ten termin 23.6. len sa strasne bojim dazda :( Ale asi to risknem. Uvidime, teraz nemam chut ani cas riesit svadbu, lebo v pondelok nastupujem do novej roboty, tak riesim to :) Ake mas saty vybrate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzx Vidis, ze ani maj a ani leto vobec nie su pekne, takze si myslim, ze sa vobec neda predpokladat, ktory vikend vyjde a ktory nie. Dazd mozes mat kedykolvek. Vybrate ma Maggie Sottero Florencia :)
Odpovedať
@mishkab wow, nadherne su!!!! tiez chcem take nieco :) Aku mas prosim ta postavu? Uz si pripadam ako obohrata platna, akurat som tuto jednej kocke pisala to iste :) Si utlucka alebo mas aj trochu boky? Tiez chcem takyto uzsi styl a cipku :)
Odpovedať
@zuzx Vobec nie som nejaka modelka. Moje problemove partie su hlavne nohy a tym padom aj zadok trosku. Ale tieto saty mi to v pohode zakryli, lebo sa rozsiruju akurat od tych partii.
Odpovedať
@mishkab a uz si si ich aj skusala alebo len sa ti pacia? Lebo ja milujem tento styl, len sa strasne bojim ze nesadnu, mamina mi hovori ze to nie su saty pre mna... Ja nemam utle boky, tak sa bojim ako to bude vyzerat. A este sa vratim k tomu prstenu - to mas brilianty? Tusim je to presne to iste co mam ja, len sa strasne bojim aby sa mi neuvolnili odtial, stale kontrolujem ci tam je vsetko co tam ma byt :)
Odpovedať
@zuzx Ano skusala a ano su to brilianty. Aj ja sa on bojim, predsa len to nie je lacny spas. Snad upevnili zlatnici vsetko tak, ako mali :) A co sa tyka siat, jednoznacne ich treba vyskusat. Aj ja som sa bala, ci sadnu. Hod do svojho profilu nejaku svoju fotku celej postavy a poviem ti, ci mas podobnu mojej. Potom to mozes vymazat.
Odpovedať
@mishkab dala som aktualnu v plavkach spred dvoch tyzdnov :) No hrozne, musim s tym bruchom, zadkom a bokmi nieco robit. Ale na ilustraciu staci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell To budete mat peknu svadbu na Bojnickom zamku:) Uz tam mate aj rezervacku na ten den?? Ja mam vysku 158 cm,tak uvidime ake saty mi pristanu :)a ty kolko merias,si este nizsia odomna??:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab Ahoj,no vy ste ako daleko uz s pripravami,to je uplne super:)Aspon nebudete mat stresy potom :P
Odpovedať
@tinytinkerbell bojnicky zamok je tak strasny gyyyyyc, a este je to aj drahe....myslim ze sa da aj originalnejsie vymyslet ako zlata sala....
Odpovedať
urcite nie na urade, alebo kostol kedze niesme krsteny.....bude to sice s poslancom z uradu ale budeme ho musiet dotrepat niekde pod altanok..... predstava je velikanska zahrada, altanok....ak si vies predstavit.......ale povedla som ze nie na mojej zahrade lebo neplanujem byt nervozna ked bude neporiadok a podobne...... niekde na hoteli, este to nieje celkom premyslene ale taky styl.....
Odpovedať
Ahojte kocky, ako sa mate? :) Mam tu aj svoju novu temu, ale mozete sa aj sem vyjadrit ak mate nieco - budete mat klasicke cepcenie o polnoci? Lebo mne sa to hrozne, hrozne nepaci a nechcem take nieco na svojej svadbe. Tak rozmyslam co spravit miesto toho, zas nechcem len ze zabava, odbehnem sa prezliect a vratit sa tak sucho....nejaky program alebo take nieco by to chcelo :) Moj brat mal napriklad velikansku zmrzlinovu tortu s prskavkami, ktoru rozdavali vonku v zahrade (ale nebolo to miesto cepcenia), tak take nieco by sa mi pacilo, len nechcem opakovat :)
Odpovedať
@tinytinkerbell som rada ze nie som sama jedina :) Tie lampiony sa mi pacia, len sa bojim poziarov a tak :) Raz sme jeden vypustili na oslavu, sme skusali co to je zac, no ono je to nadherne, len som potom trpla ci nebude v spravach ze nieco vdaka tomu vyhorelo :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?