Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
@tinytinkerbell jejda, vazne? Presne tam budeme mat svadbu. Ja ten penzion proste milujem. Je to taky nas rodinny podnik, teda nie je nas, ale kazda vacsia oslava tam je :)) Naposledy som tam bola na bratovej svadbe a bolo uzasne. Krasna sala, ochotni ludia a hlavne sa mi rata ta obrovska krasna zahrada v areali, bracho sa tam vecer pofotil s nevestou, teda nefotili sa doobeda ako je zvykom, ale po veceri v tej zahrade a maju uzasne fotky. Tak tam chceme aj my, pojdeme sa popytat buduci tyzden :) To 1. svate prijimanie ma napadlo aj s maminou uz pred par rokmi :-N Podla mna je dost blbe vyzdobovat si kostol na svadbu, u nas sa take nerobi. Ale den pred 1.prijimanim vyzdobeny bude a byva krasny, biele stuhy z tylu vpredu, po bokoch biele ruze so zelenou a tak. Tak preco to nevyuzit? ;-) Mne nebude vadit ked zaprsi, len nech preboha neleje cely den ako hovoris....
Odpovedať
Tak to teda naozaj je maly! Moja mamina ma kopec super napadov, tak ked k niecomu prideme, urcite sa podelim, ona je taka sikovnicka v tomto :) Aj celkovo zrucna a ma dobre napady na vyzdobu a tak, tak ju chcem isto vyuzit :) Odkial si ty inak? Z okolia bojnic? Ci uz si spominala niekde? No k tym satam....to ti akoze oznamila, ze si take dava ci ako? No mne by sa to nepacilo, pravdupovediac neviem ako by som jej to povedala....ved to slusnost samotna hovori ze na svadbu sa nemaju obliekat blede saty :-S Ak by sa ta pytala na nazor, povedz jej ze radsej nech si vyberie ine, ale ak to to len oznamila, tak veru neviem...
Odpovedať
@tinytinkerbell Ved ani nám sa velmi nechce hybat este všetky tieto veci čo už máme sme si zajednali ked sme boli doma vo februáry. My sme v Irsku a obidvaja pochádzame z Rimavskej Soboty. Ty si z ktorej casti slovenska? Mas uz daku predstavu ake saty by si chcela ?? Uz si si aj nejake skusala?? Neviem ci v septembri este nebude skoro si zajednat saty .......
Odpovedať
@dani_cka Ahoj no kopec v podstate len tie hlavne veci , najviac sa obavam asi siat neviem ci objednat cez net no nemam s tym ziadne skusenosti .....SOm v Irsku ale v septembri sa chystam domov tak nas caka vybavovaciee az az :) Fotografku mame Zitnansku neviem ci poznas? A vy uz co mate????
Odpovedať
@tinytinkerbell prvy manzelsky tanec nemame zatial.. najskor sa musim nejake tie kroky naucit.. aby som to tam nejako utoto... urcite vyskusaj combat.. snazim sa aspon 3x do tyzdna.. prsten uz mam on da finger!!! jaaaaj tesiiim sa z neho ako po prvykrat..
Odpovedať
@mia123456 noooo odkedy ma tinytinkerbell poucila ako to v uk so satami asi chodi.. tak to zacina byt aj moja obava... povodne som planovala ist na ne do New Yorku.. ale to este uvidim.. cez net by som sa neodvazila.. ale ak mas postavicku ako lusk.. tak si myslim, ze nebudes mat ziaden problem.. jaaaaaaaj ktora nevesta by nepoznala zitnanskych ;o) lucky you.. robia neuveritelne fotky.. my mame.. vyzera to tak ze salu ktoru sme nevideli :-D, mame DJ booknuteho, starejsieho, make up artist a fotografa nahanam.. ale ten mi nechce predbezne rezervovat, tak ho musim nejako ukecat este :-D
Odpovedať
@tinytinkerbell ty moja, mam otazku, a ty mi budes najlepsie poradit... ked chcem tu v anglicku posielat oznamenia.. co by som mala na ne napisat, aby si ludia nemysleli ze to je pozvanka.. lebo to sa stalo kamoske posielala oznamenie rodine pre ktoru pracovala a oni hned ze jasne, ze oni si idu letenky kupit, ze idu na svadbu.. a ona ze cooooo... nic im samozrejme nepovedala, ale bola z toho mimo, ked jej zrazu vyvolavali, ze idu na svadbu.. nakoniec im nieco do toho prislo a nesli.. a ja by som presne tomuto chcela predist.. lebo nechcem poposielat akoze annoucements a zrazu mi budu vyvolavat, ze idu na svadbu.. ze samopozvania.. :-D
Odpovedať
@dani_cka coze to vazne, ze samopozvania :) By ma asi porazilo :) Kolko ludi planujete baby? My co sme ratali tak cca 80 rodina a potom vecer co pridu kamosi a znami tak dalsich asi 30. Zda sa mi to dost.
Odpovedať
Ahojte my mame termin 16.6.2012, neviem ci sa na vychode ludia tak ponahlaju ale my sme mali problem zohnat salu minuleho roku na cely rok 2011, preto sme to nechali na 2012. Takze mame salu aj kostol. Kapelnici mali volny uz len nas termin:) a fotografka vravela ze maju uz teiz cca 11 objednavok na buduci rok. :-D Takze tolko povinne polozky a teraz ostava uz len pomaly pomalicky davat predstavy do hmotnej podoby. Kocky kedy idemet skusat saty?Kupujete alebo poziciavate?
Odpovedať
Baby, mna zaujima vas nazor na fotografa. Nech pozeram ako pozeram, ja skratka absolutne nevidim rozdiel medzi fotkami robene amaterom a profi fotkami. Preto nechapem ako niekto moze dat za fotografa nielkolko stoviek eur. My mame znameho, kolegu, ktory je profi fotograf, tak samozrejme ten nas asi bude fotit, len s nim este musim hodit rec, lebo mne sa dokonca jeho fotky nepacia co som videla, take prilis umelecke, temne, ciernobiele.... Ale tak celkovo ked pozeram aj albumy tu na mojasvadba, ja na tych profi fotkach fakt nic nevidim. Ako ste na tom vy? Vidite tam nejaky rozdiel? Rada sa necham poucit :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
no kocky co citam tak jednak fotograf ma ma cit pre fotky, musi vediet vystihnut caro okamihu byt skratka na spravnom mieste, mat dobre napady a rozmyslat aj trosicku dopredu. Urcite zavazi aj optika ktorou foti kedze svadba ako aj samotne pripravy sa odohravaju v roznom pocasi, v roznej casti dna a interieroch musi tomu prisposobit aj svoje skuensoti kedze povacsine sa urcite okamihy na svadbe bohuzial neopakuju. Ja som zastancom toho ze co ostane po svadbe? saty ani kytica to nebude ..fotky ano.tiez som bola za to ze xcem fotky od neprofesionala ze mi na tom az tak nezalezi ale mala som pokec so super fotografmi a videla som aj ich pracu a vravim si ano je to drahsie ale krasna praca a kedze som detailista a viem ocenit kvalitnu pracu tak som sa nakoniec rozhodla pre spominaneho fotografa. Aj tuto na stranke su super fotky ale aj take ktore mozno ich majitelka nebude az tak casto pozerat lebo su neostre, poniektore rozmazane alebo maju trosku okukane pozy...ale hovorim je to stale vec vkusu a moznosti takze kazdy sa musi rozhodnut podla svojich moznosti..skoda ze tu nemozem dat odkaz na pracu ludi pre ktorych som sa rohodla ja, ved nemozme robit reklamu ze :) to by nam hned zrusili:)
Odpovedať
no jasne ved mne ani o to neslo ja som skor myslela ze "vidiet en rozdiel" medzi fotkou nafotenou c citom a inou fotografiou:)
Odpovedať
@tinytinkerbell jasnééé skoro sme na ich zabudli:) dosť podstatné zložky tohto celého frmolu 8-)
Odpovedať
Ja neviem baby, mne sa skratka celkovo moc nepacia tie svadobne fotky ako take, v sto roznych pozach, neprirodzenych.....by ma asi nebavilo pozerat album kde som odfotena na sto sposobov :-N Neviem este ako to urobime. Hlavne mi pride neprirodzene sa ist fotit a s niekym cudzim, koho nepoznam a tak a tvarit sa podla jeho pokynov. Tak este uvidime.
Odpovedať
@zuzx no prave aj o tom to je aku dokaze fotograf vytvorit atmosku prifoteni.kamoska sa cely akt fotenia presmiala spolu zo zenichom fotograf cvakal sem tam povedal ako sa maju nastylovat ale nic nasilu, vysledkom toho boli krasne fotky a hlavne prirodzene.ja napriklad nemam rada atelierove fotky a fotky a la park v meste a nevesta opreta o stenu kostola v roznych krkolkomnych pozach ake tu uz boli spomenute.paci sa mi aj fotky vystihuju aj exterierom aj charakterom fotografii samotnych danu dvojicu..
Odpovedať
@tinytinkerbell a preco pises ze sa jej dany saty nehodia?aku mas ty predstavu?
Odpovedať
@tinytinkerbell no ked jej nebude horuco v dlhych satach tak potom su uplne ok dlhe smotanove saty.som si ista ze ty budes vo svoj velky den najkrajsia spomedzi vsetkych, urcite nebude mat saty z takeho materialu ako ty ani strihom podobne a po druhe na kazdom ukazu saty inak ty budes hviezda s krasnymi satami ucesom make upom mozno aj zavojom ako neni o com :)ale ak by si predsa len mala pochybnosti tak zober buducu svagrinku na nakupy a ukaz jej nejake krasne saticky inej farby, ved je mladucka nech nosi pestre farby a nie kremove:)aj ked aj tie maju nieco do seba hehe.
Odpovedať
@tinytinkerbell tak tak let it bee :)
Odpovedať
Kocky, chcem sa spytat tie co mate svadbu v kostole...boli ste uz za knazom? Kedy ste za nim isli - myslim po omsi, alebo schvalne na farsky urad? Totiz nas pan farar mava uradne hodiny, ale cez prazdniny nema oficialne uradne hodiny. Je u nas len rok, cize ma nejak ani nepozna, mozno z videnia, ale nemam s nim taky vztah ako s byvalym panom fararom, ze sme sa poznali osobne. Tak rozmyslam ako a kedy ist za nim. Lebo chceme ist buduci tyzden restauraciu zajednat, no ale asi by bolo fajn sa potom aj s nim dohodnut, nie ze mi on potom povie ze nemoze :-N Len teda rozmyslam ci ma neposle niekam kedze to je az za rok, ze nech pockame do septembra alebo co. Tiez neviem ci tam mam ist sama nejak neformalne po omsi, alebo s drahym niekedy len tak prist a zazvonit alebo ako sa to robi :-N No mam z toho stres :-(
Odpovedať
@tinytinkerbell Ahoj moja, sorry za odmlcanie ale slnim sa na dovolenke a velmi malo casu stravim na nete.. No Asi bude lepsie ked posleme annoucementy po svadbe.. Oznamenia, fjuu zhaman si luxury stationery a Potom nam ich kamarat vytlaci.. Mne sa pacia velmi jednoduche veci nic precackane takze s tym nebude problem.. Dufam.. Co je nove posunula si sa niekam s pripravami??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?