Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
@tinytinkerbell Jaaaj moja, enjoy your weekend with your fiancé.. As far as I remember it's his birthday, isnt it? .. Happy birthday to Mark!! And enjoy your weekend.. And tomorrow I'll pass the news from the national wedding show.. I don't think it's going to be a blast.. But will let you know what I'll find out.. Have a great weekend guys!!!
Odpovedať
@tinytinkerbell oh common.. enjoy yourselves.. will let you know all the gossip on sunday.... i just found out there is even better show next week.. designer wedding show.. nevermind.. enjoy.. will be in touch.. ;-) xxxx
Odpovedať
@malalutka :) zúfalstvo poznám...my sme boli obaja zúfalí keď sme hľadali hudbu a fotografku..ale našťastie sa nám to podarilo... :) šaty som bola pozerať, aj som už našla salón odkiaľ budú, len sa tam ešte pôjdem pozrieť na novú kolekciu a potom sa definitívne rozhodnem :)
Odpovedať
@dani_cka no moja, tak tu som s details z wedding show: 1. Stationery - vsetky companies ktore vystavovali Mali kraaasne tie invitations.. Poznala som tie companies z netu lebo to mam samozrejme uz prejdene, ale v skutocnosti vyzeraju oooovela krajsie.. Urcite by si si vybrala.. Vobec nie take gyce ako na slovensku.. A co som sa pytala, tak nemaju problem tlacit po Slovensky.. Boli tam tito: anatoli invites, angels creations, blighty books, elite invites, here comes the bride - wedding stat., intricate creations, lovingly made, pink sherbet designs, pocketfold invites, pure invitation, roeni - event stationery, sparkle lilies, White knot, White satin wedding stationery. 2. Shoes - o nicom.. Okrem benjamin Adams.. Ostatne vyzerali gycovo... Ale uspeli by na slovensku, som si ista :-N 3. Saty - bolo tam viacero standov.. Zlavy na ne boli o nicom.. Max £200 off.. Skusala som si 2.. Na viac som nemala nervy.. Jedny boli Hollywood dreams za cca £2300 a druhe boli Alexander Justin za £1800.. Urcite by som za ne tolko nedala, pretoze boli velmi spinave, pozatrhavane.. No hrozneeee.. Neviem ako si tam niektore mohli nieco kupit.. Bola tam dokonca jedna slovenska navrharka.. Ma shop v londyne, saty mala take zvlastne.. Not my taste.. Vol sa tatiana porembova.. Este som nepozerala website.. Ale co sa siat tyka, moje najvacsie nocne mory sa potvrdili.. Ked som videla tvare tych zenskych ked som I'm oznamila ze mam svadbu v juni a ze to su moje prve saty co skusat... Nevedela som ci plakat alebo sa smiat.. Boli zhrozene.. Povedali mi, ze to musim najneskor pol roka, pretoze to dlho trva kym to upravia.. Ale mam na salame, moja Mamina je krajcirka tak som si ista ze mi ich bude vediet upravit ak to bude treba.. 4. Accessories som velmi nepozerala, lebo pokial nemam saty tak to je hlupost 5. A nakoniec som sa zapojila do kazdej jednej sutaze co tam bola.. O kazdy jeden honeymoon :-D No a domov som prisla so 4tazkymi taskami magazinov a letakov, kebyze sa zapojim do zberu papiera tak urcite ho vyhram :-D
Odpovedať
@tinytinkerbell no moja, tak tu som s details z wedding show: 1. Stationery - vsetky companies ktore vystavovali Mali kraaasne tie invitations.. Poznala som tie companies z netu lebo to mam samozrejme uz prejdene, ale v skutocnosti vyzeraju oooovela krajsie.. Urcite by si si vybrala.. Vobec nie take gyce ako na slovensku.. A co som sa pytala, tak nemaju problem tlacit po Slovensky.. Boli tam tito: anatoli invites, angels creations, blighty books, elite invites, here comes the bride - wedding stat., intricate creations, lovingly made, pink sherbet designs, pocketfold invites, pure invitation, roeni - event stationery, sparkle lilies, White knot, White satin wedding stationery. 2. Shoes - o nicom.. Okrem benjamin Adams.. Ostatne vyzerali gycovo... Ale uspeli by na slovensku, som si ista 3. Saty - bolo tam viacero standov.. Zlavy na ne boli o nicom.. Max £200 off.. Skusala som si 2.. Na viac som nemala nervy.. Jedny boli Hollywood dreams za cca £2300 a druhe boli Alexander Justin za £1800.. Urcite by som za ne tolko nedala, pretoze boli velmi spinave, pozatrhavane.. No hrozneeee.. Neviem ako si tam niektore mohli nieco kupit.. Bola tam dokonca jedna slovenska navrharka.. Ma shop v londyne, saty mala take zvlastne.. Not my taste.. Vol sa tatiana porembova.. Este som nepozerala website.. Ale co sa siat tyka, moje najvacsie nocne mory sa potvrdili.. Ked som videla tvare tych zenskych ked som I'm oznamila ze mam svadbu v juni a ze to su moje prve saty co skusat... Nevedela som ci plakat alebo sa smiat.. Boli zhrozene.. Povedali mi, ze to musim najneskor pol roka, pretoze to dlho trva kym to upravia.. Ale mam na salame, moja Mamina je krajcirka tak som si ista ze mi ich bude vediet upravit ak to bude treba.. 4. Accessories som velmi nepozerala, lebo pokial nemam saty tak to je hlupost 5. A nakoniec som sa zapojila do kazdej jednej sutaze co tam bola.. O kazdy jeden honeymoon No a domov som prisla so 4tazkymi taskami magazinov a letakov, kebyze sa zapojim do zberu papiera tak urcite ho vyhram
Odpovedať
ahojte. Aj my planujeme svadbu. 2. juna. :) A je to riadna nahoda, kolko z nas zije v zahranici a planuje svadbu na svk a prave v juni :D
Odpovedať
@nevestamichaela to asi za to, ze to uz rovno cheme spojit aj s letnou dovolenkou :). Kto by tam chodil v January ked je zima :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kocky, mate uz niektora zajednane saty? zda sa mi to este skoro, ale nasla som jedny co mi uzasne sedia a hrozne sa mi pacia a bojim sa ze mi ich na moj datum niekto vyfukne.... ja neviem co mam robiiiiit :-(
Odpovedať
ahojte, aj ja sa k vam pridavam, my mame termin 9.6 :-) ..a ako tak pozeram je vas tu dosť,ktore s pripravami začali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 30.6. 2012 Presne na deň keď náš malý prcek bude mať 2 roky :-) Chceli sme iny datum, ale uz bol obsadeny...asi je to osud... ;-)
Odpovedať
Ahojte, ako pokracujete? Ja ani moc nijak, mame teda salu a dohodli sme si DJ, ktoreho nam bude robit nas kolega a kamarat :) A inak nic, ale zacinam robit pomaly na blbostiach typu oznamka, pozvanky, menovky, cokoladky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte zienky, chcem sa Vas opytat, kedze vsetky mame svadbu v juni, o kolkej mate sobas a kedy idete ku kadernicke? aky mate priblizny harmonogram? :-)
Odpovedať
jej aj my rozmylame nad junom no neviem ci by sme to uz nemali potvrdit neviem ci dost casu na miestnost kostol DJ kameramana fotogyfa co vy na to???
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela266 a kde bude svadba??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindu54321 presne aj my vtedy máme, ale pri Poprad :)))
Odpovedať
aj my mame 2. juna :D
Odpovedať
Profilova fotka
@paulita23 ahoj svadba bude v bardejovskych kupelov
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@frankie2018 Ahoj..a ktorého starejšího si zohnala?..nevieš mi nejakého poradiť??..ďakujem
Odpovedať
ahojte :-) my mame 16.6.2012.. Necitala som celu diskusiu, ale ak mate tipy na miesto pre hostinu v BA, poradte mi,prosim. Vdaka:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my budeme mat svadbu v juny presne 2.6. a nase pripravy zacali od decmbra a mali sme trochu problem zo vsetkym aj so salou vsetko uz bolo obsadene, ale nakoniec sa nam podarilo zohnat. Uz sa vemi tesim
Odpovedať
@jarka6 cauky pobehala by som na Tvojom mieste este nejake salony a rozhodla by som sa uz aj..co pozeram baby tu maju saty na svadbu v septembri..poniektore uz aj na rok 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@orieska325 dik, ved ja uz mam zajednala som si ich este 17.11.2011 a uz nevymyslam mam ich aj v albume ak chces kukni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkau ahoj, my sme dali hodinu v kostole na 14.00 a kadernicka mi hovorila ze budem musiet prist tak na pol 8 kedze ma tam budu aj malovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby. aj ja sa pripajam. budem mat svadbu v 22.6 presne na prvy rocik nasej lasky :-) kto tu je z BA?
Odpovedať
ahoj....my máme termín 9.6. :-)
Odpovedať
@jaanka3 ja budem mat tiez 22.6.2012, takze vidim ze niekto aj na piatok :-D ale na uplne opacnom konci republiky KE :-D
Odpovedať
Pridávam sa do júnových termínov - 23.6. ;-) Zaujíma ma, co vsetko uz mate vybavene... niekto zacina s pripravou aj rok ci viac dopredu, my sme zacali zarezervovanim saly asi v novembri 2011. Mali sme uz stretnutie s knazom, mame termin na nauku, zabezpecili sme si uz fotografa a gro vyzdoby nam urobi poskytovatel priestorov... len kvietky musim zabezpecit ja. tiez sme sa boli informovat ohladom vyroby obruciek. ma niektora z vas uz doma hotove prstienky, ci oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zacala tento tyzden, kedze oficialne este ani poziadana nie som :-) sme sa dohodli, kedze mame uz babatko. @rennattka preco si sa rozhodla pre piatok? my preto, ze moja mala ma v ten den prvy rocik aj preto, ze chlapa mam z HE a mame vela ludi z vychodu a myslim si, ze urite im bude lepsie cestovat vyspaty v nedelu ako po zurke rovno :-)
Odpovedať
@jaanka3 tak mi sme mali datum 23.6.2012 ale pred asi nieco tyzdnom nam padla sala lebo hotel sa rusi. tak sme to uz nijak nevedeli poriesit lebo vsetko obsadene. tak preto piatok. ale uz to beriem v pohode. tak to u vas bude riadna zabava saleny vychod a zvlast HE to bude :-D ale v dobrom zmysle
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?