Svadba júl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Buduce nevesticky, mate niekto svadbu v juli 2012???uz nieco planujete???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mat svadbu 7/07/2012 a uz mame vybratu salu,fotografa, a DJ a musime este ten kostol poriesit,,, len neviem este kedy, a v sobotu idem vyskusat saty- ja viem je to skoro ale som zvedava a hlavne chcem byt bielo-cervena tak musim skusit saty ci k tomu pojde cervena farba, a mam uplne kratke vlasy takze si musim aj do vlasov nieco cervene hladat a tak,, nebude to moc lahke ale nevadi :-)
Odpovedať
@lucia2203 ahoj, koho si vybrala ako fotografa? a kde budete mat svadbu? pripadne mi hod do IP ak ti to nevadi Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak my mame svadbu 14.7.2012 - tiez nam to vychadza na vyrocie, ale hlavne musime pockat kvoli statniciam a promociam. A co sa tyka priprav - mame uz zaplatenu zaloju
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak my mame svadbu 14.7.2012 - tiez nam to vychadza na vyrocie, ale hlavne musime pockat kvoli statniciam a promociam. A co sa tyka priprav - mame uz zaplatenu zalohu za restiku, rezervovala som vyzdobu, o tyzden ideme vypisat papiere na faru ale termin mame uz aj tam rezervovany. No a ja som si kupila zavoj-hrozne sa mi pacil tak som neodolala :-) a pomalicky davame dokopy zoznam hosti a tak. Nechcem mat toho naraz vela...
Odpovedať
Profilova fotka
@kethrinnka my by sme sa chceli brat v kostole, ale este vobec nevieme v ktorom. a ty chces kostol, ci urad alebo niekde vonku v prirode???
Odpovedať
Profilova fotka
@weel ahoooj, no ja konkretne rozmyslam urcite nad kostolom, ale este nevieme presne ktory, pretoze ja by som chcela Sv.Trojicu v BA priatel chce zase iny kostol. Na hostinu mame viacej napadov, uvidime, ake podmienky nam ponuknu.
Odpovedať
Profilova fotka
nepotrebujete dievcence svadobne pierka???
Odpovedať
@zuzanka9999 no my hladame nieco kde by bol obrad vonku,pripadne potom spojeny s hostinou. V kostole sa brat nemozem, a tie miestne urady mi pridu take neosobne, niektore su este ako za socializmu,a aj tie modernejsie, dzchaju niecim co mi vadi4
Odpovedať
@weel no ja uz miestnost mám aj zajednanu......aj miesto obradu by som mala len to bude este hácik vybavit :-|
Odpovedať
@zuzanka9999 ja kostol.....a teraz je to akurat v stadiu riesenia.....len nejako sa nám to nedarí tak ako sme chceli... :-|
Odpovedať
Ahojte ahojte..tak ja tiez sa vydavam 7.7.2012 ....ale nemam este nič vybavene,akurat miesto hostiny....vraj to ma este vsetko cas..ale tiez si myslim,ze uz miesto,kostol,dj,foto uz by mali byt teraz ..neviem potom kde to budem zhanat,ked uz teraz vidim,ze na 7.7 je tolko vela svadieb...budem musiet kopnut do vrtulky..inak mi nič neostane :D tak vela stastia s pripravami..nech nam to ide ako po masle :))) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kethrinnka jaaaaaaj a preco co su uz obsadene??? ja idem riesit kostol a miestnost dalsi tyzden tak uvidime ze co nam povedia :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@weel tak to bude urcite krasne mat obrad vonku, ja som tiez nad tym rozmyslala ale nic som take nenasla zatial co by sa mi pacilo, tak zatial sme zostali pri kostole :))))
Odpovedať
a budete mať cirkevný sobáš? To by Vás farár oddal niekde mimo než je kostol? Aj my chceme vonku, ale bohužiaľ nájsť farára, ktorý by s tým súhlasil je zatiaľ nemožné 8-(
Odpovedať
Ahojte! my ešte len planujeme svadbu na jar, april-maj 2012. Ako to tu čítam, mali by sme nie len premyšlať nad tým všetkých, ale už aj reálne chystať...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@niania17 ja som neni krstena,tak ze bude len niekto z uradu.. ale posledne dni sa riesi,vzhladom na financie,ze to bude asi predsa len miestny urad- z coho som veeeelmi smutna,jednoducho mne sa tie miestne urady hnusia, neutne dycha to starinou a ked su aj moderne tak chladne neosobne. A kedze takyto obrad trva cca 10min. tak nech stoja aspon za to! @zizonka my nemam nic. z mojim drahym sa neda.. a ja pri malom nestiham este aj vsetko sama hladat
Odpovedať
hlavu hore, času ešte dosť. môjmu je to zase jedno, takže sa môžem realizovať a pýtam sa až pri poslednom "súhlase" :)
Odpovedať
Halo baby,kedy je potrebne ist za knazom a na matriku? neviete nahodou?
Odpovedať
caute nevesty:)my sa tiez chystame brat v roku 2012, aj ked mesiac este nemame tak uplne dorieseny, ale najradsej by sme to mali niekedy v lete, predsa len je to prijemnejsie a potom by sme hned mohli odletiet na nejaku fajn svadobnu cestu, ktoru ale tiez este nemame tak uplne doriesenu:) no ale ako vidim a citam, budeme si musiet pomaly pohnut, lebo ako to tak vyzera budu vsetci fotografi a kameramani o tyzden uz rezervovani:) inak budeme mat svadbu v nitre, tak by som sa chcela spytat, ci mi neviete odporucit nejaku siokovnu cukrarku...chceli by sme mat taku extra tortu v tvare kytice alebo tak :-)
Odpovedať
@helsey no ja som si myslela , ze mam cas s vela vecami,ale vobec to tak nie je, kedze auto-veterana nam uz vyfukli a kopa svadobnych siat je uz vyse roka zajednana, takze na svadbu v juli musim co najskor vse pozhanat a rezervovat , aby mi neostalo posledne, kedze 7.7. 2012 je kazdym dnom blizzsie :)))
Odpovedať
ahojte vsetci... pozeram ze nie sme sami co sme si vybrali lahko zapamatatelny termin 07/07/2012!!! planujeme svadbu zo zahranicia... takze budes super sranda :) ako daleko ste s pripravami? my okrem DJ, saly nemame nic moc :D iba napady :) ved uvidime ako to dame do kopy!! :)
Odpovedať
@petrikovamata daj mi vediet ak budes mat nejake info prosim.... planujeme zo zahranicia a tiez nemam potuchy kedy mi co treba :) diky
Odpovedať
Ahojte, no my máme termín 14.7.2012 a zatiaľ máme len hudbu, fotografa a miestnosť zarezervovanú. Tie je asi najhoršie zohnať na termín, ktorý sme chceli. Plus máme už dáke drobnosti na výzdobu. Veľa vecí mám zo sestrinej svadby, tak aspoň nebudem musieť toho toľko kupovať. No a v blízkej dobe sa chystáme na obrúčky, kameramana a vybaviť si termín v kostole.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..:) aj ja sa k vam pripajam..termin mame 7.7.2012.. :) zatial mame zajednanú salu, dohovarame sa s DJ-om, ktorý by mohol robit aj starejsiho a ostatné chceme tak postupne povybavovať.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja som zistila ze si normalne vizazistu musim zacat hladat,,, podla mna je dost skoro, a kostol tak tam sme este neboli,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 presne! ja sa tiez cudujem ohladom kozmeticky/vizazistky, zistujem, ze kopec bab ma uz na 2012 zajednanych tychto ludi - ja som myslela, ze na toto mam cas pol roka pred (a to som inak clovek, ktory vybavuje rok a pol dopredu :-D). Len ma zaujima, ze ako to mozu vedeit, na kolko si to zajednat, ja este netusim, ako bude casovo den prebiehat, som myslela, ze mam cas nad tym premyslat. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak vidim ze datum 7.7.2012 bude buduci rok velmi v kurze :-) aj my mame vtedy :-). Zatial sme zajednali salu bola som tam nejakeho 8-meho augusta a uz boli takmer vsetky letne terminy obsadene takze treba dopredu riesit vela veci. Fotografku mam uz zajednanu, a iank este nic ine , zhanam kapelu a pomaly nakupujem vselijake dekoracne drobnosti :-) Baby poradte v akom predstihu treba zacat kostol riesit ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja mam svadbu naplanovanu 22.septembra a tiez uz mam objednanu hudbu lebo uz ani vela volnych terminov nemali a salu mam objednanu tiez a uz by som chcela vybavit aj kameramana a fotografa ale este sa neviem rozhodnut koho.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?