Svadba júl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Buduce nevesticky, mate niekto svadbu v juli 2012???uz nieco planujete???
Odpovedať
@cialka25 ahoj ja som z Michaloviec ale kameramana máme napr z trebišova videobrasil sk...ten sa nám zdal celkom dobrý a za dobrú cenu :-) a stašák je kto? foto alebo kamera? inak Dj nevieš nejakého odporučiť? lebo toho ešte hľadáme my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj....Stašák je kameraman zo Starej Ľubovne....a asi ho budeme mať....jeho práca sa mi páči a má aj dobrú cenu...len som hľadala referencie, pretože som o ňom nič nezistila.....no my budeme mať DJ Beat-a....je to kamarát.....a iných neviem.... :-( ......a kde budete mať svadbu? Už niečo pomaličky zháňaš, okrem sály,kameramana a tak? Asi to ostatné má ešte čas, že? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerám, že ty máš už aj nejaké obrázky.....:) aj ja chcem mať cyklamenovú farbu, ale v kombinácii s bielou... :-) ;-)
Odpovedať
@cialka25 no tie videa od stašáka vyzerajú pekne :) dobre ste si vybrali podľa mňa...tak najlepšia referencia na kameramana je jeho práca :) svadbu budeme mať na Zemp.šírave v penzióne Terasa a vy kde? :-) možno sa aj niekde v deň svadby stretneme hehe, keď máme rovnaký dátum :-D no mne sa strašne páči cyklamenová :-) tá bude určite len ešte neviem s akou kombináciu...s bielou určite ale aj so slivkovou a možno aj kúsok hnedej...no to ešte uvidíme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Naša svadba bude v hoteli Zemplín v Trebišove....budeme mať hostí zo stredného Slovenska, tak aby to nemali ďaleko.... :-) A niektorí v Trebišove ešte ani neboli..... ;-) No nikdy nevieš, možno sa naozaj stretneme... :-) Kde sa budete fotiť? Asi na Šírave, že? My budeme mať asi takú klasiku, pri kaštieli, v parku a tak... :-) Inak, aj vy sa budete fotiť už pred obradom?
Odpovedať
@cialka25 hehe no sranda aj my budeme mať hostí zo stredného slovenska...môj priateľ je z BB :-D no pozerám že toho asi máme dosť spoločného :-D aj my sa budeme fotiť pred obradom...ale ešte netuším kde :-) a ten Dj Beat je nejaký známy a dobrý? alebo ho máte hlavne kôli tomu, že je váš kamarát?
Odpovedať
Profilova fotka
Môj priateľ, je zase z Liptovského Mikuláša.... ;-) No, DJ Beat je dosť známy...on hrá síce skôr po diskotékach a akciách....ale predtým hral aj svadby....skús si dať do googlu, tam ti ho ukáže...taký holohlavý... ;-) A chceli sme ho aj preto, že je to kamarát....takže sme to spojili... :-) Ty si už našla DJ-ja? Naozaj iných nepoznám...poradila by som ti, ale fakt neviem.... :-|
Odpovedať
hehe a môj priateľ v Liptovskom Mikuláši študoval :-D na vojenskej akademii..ale až teraz mi došli, že zbytočne by som chcela toho istého Dj ako ty, keď máme rovnaký dátum svadby :-D a ešte som nenašla Dja...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) , aj my budeme mat svadbu 7/7/2012- ak sa podari, ale zatial to vyzera dobre, DJ uz skoro mame a fotografa tiez.
Odpovedať
@lucia2203 my tiež ten istý dátum :-)
Odpovedať
baby a nebojíte s , že nám ako nevestám bude veľmi horúco? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som nad tým už rozmýšľala.... ;-) tak uvidíme...možno nebude až tak teplo, ale radšej teplo, akoby malo pršať....aj keď človek nikdy nevie ako najlepšie urobiť.... :-) veľmi dôležité je, aby bola v sále klíma....my sme boli v sobotu na svadbe, bratranček sa ženil...no nemali klímu v sále a tam sa nedalo vydržať....a keď sme tancovali, tak to ani nevravím.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte krásky, pomalicky sa nam to krati....takto o rok uz budem prvy den pani :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, je tu niektora z BA, ktora chysta tiez svadbu zaciatkom jula?
Odpovedať
@fergie1 my tiez planujeme svadbu pod holym nebom..zajtra idem vyzistit ceny,,len teraz aj vaham ci to riesit vonku..ked vidim,ze jul a vonku bude pomaly o chvilu snezit
Odpovedať
@weel no my sme z Michaloviec a tu sa nič také v okolí nedalo uskutočniť...myslím, čo sa týka hostiny...najbližšie až v Košiciach a to sme zbytočne necheli preháňať ľudí až tam...tak nakoniec budeme mať dnu v takej zasklennej terase :-) ale obrad bude vonku :-) ak bude pekne :-)
Odpovedať
@fergie1 ved,ci bude pekne.. ja som velmi na vazkach,ci sa do toho vobec pustat- myslim vonku.. asi by ma porazilo,keby zacalo liat :-( a stve ma to,lebo ma to brzdi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame svadbu 14.7.2012 a este nemame zajednane nic, lebo sme stale na vazkach, ci v Nemecku alebo v Bratislave. Moj priatel je Talian zijuci v Nemecku a ja tu zijem uz tiez 2,5 roka. Ale saty som si uz tiez skusala:D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu niekto kto bude mat svadbu v bratislave hotel medium ??
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky... 8-) My mame tiez svadbu buduci rok 1.9.2012 a uz mame vybabenu salu, kameramana (Stasaka - SL), fotografa a hudbu. najviac sa bojim asi pocasia aby bolo pekne. a ohladom vybavovania, my sme boli len tak pozriet na salu, no ked nam povedali, ze maju posledny termin nas volny :-) (alebo ked sa behom roka nieco uvolni) a ze uz beru rezervacie na rok 2013 som myslela, ze odpadnem :-. .Tak sme to uz v marci objednali. Pozitívne je, ze zaloha sa tam nedava, mozeme to zrusit bez problemov. To je chore vsetko... ale co narobime.... 8-)
Odpovedať
Ahojte kocky, mam na vas otazku..neviem ako to chodi a preto vas prosim o radu, buduci tyzden chceme ist s drahym vybavit termin.. neviete aky je postup ked nechceme mat svadbu priamo na matrike? na aky matricny urad treba ist? tam kde bude svadba ci podla TB? a ak hej, tak treba upozornit na to,ze svadba bude na inom mieste ako na matrike? lebo sme v tom,ze pojdeme na matriku tu kde byvame a na zaklade tohto terminu zacneme hladat miesto kde bude obrad a hostina.. dakujem za rady.. k nasim pripravam, posunuli sme sa dalej.Uz mam fotografa a asi uz aj hudbu vybavenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@kethrinnka AHoj prepac, ze az tak neskoro reagujem, len som tu dlho nebola.No my sme museli bouzial prehodit termin na 16.6. 2012, bo cast nasej rodiny zije v zahranici a uz v juli nebudu na slovensku, ale nevadi :)Ako ti dopadli statnice? ja som ich urobila, tak sa teskam. ja som z BA a ty???
Odpovedať
aj ja som z ba..... :) statnice som tiez dala tak som stastna... :D akurat si hladame s priatelom kostol v ktorom by sme sa chceli brat......mam taky pocit ze zatial to vyhrava trnava....a co vy chcete sa brat v kostole ci na urade....? :)
Odpovedať
@zuzanka9999 aj ja som z ba..... :) statnice som tiez dala tak som stastna... :D akurat si hladame s priatelom kostol v ktorom by sme sa chceli brat......mam taky pocit ze zatial to vyhrava trnava....a co vy chcete sa brat v kostole ci na urade....? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ja žijem s priateľom v Piešťanoch ale svadba bude v mojom rodnom meste Lipt. Mikuláš. je síce v 26. mája ale tak rada sa pridám ku Vám. Už máme DJ, kameramana, fotografa, sálu, ubytovanie pre hostí, výzdobu nám zabezpečuje hotel a ešte sa chystáme ísť do kostola tento mesiac :-D .
Odpovedať
@miska1022 tak vy teda mate toho uz dost zabezpecene
Odpovedať
@kethrinnka @zuzanka9999 kocky ja len tak zo zvedavosti,uz mate vymyslene miestnosti? a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
heh no rozbehli sme sa a to sme niektorí nám už aj odmietli :-| ale nakoniec sme našli náhradu.
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež svadbu 7.7.2012 (v tento deň máme aj výročie-6 rokov:) a obaja tesne pred svadbou štátnicujeme:) zatiaľ máme len hudbu ale tento týždeň sa už chystáme rezervovať sálu, fotografa a kameramana, ako tak pozerám tak už je najvyšší čas:))
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme svadbu 2.júna 2012 a keďže sme v zahraničí, tak máme na to nejaké dva mesiace, čo budeme doma.Pred dvomi týždňami som sa odhodlala skúšať svadobné šaty a v salóne ma totálne odmietli. Keď som im vysvetlila situáciu, mi povedali že si môžem pozrieť jedine katalóg, ale šaty mi skúšať nedajú. Takže začiatok úplne úžasný.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?