Svadba - júl 2010. Ktoré majú svadbu v ten mesiac?

Ahojte. Ktoré z vás chystajú svadbu ten istý mesiac ako my? Presnejšie asi 10teho,alebo 17teho. Máte už niečo zajednané? My ešte nič. Myslíte že už je čas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mi to budeme mat v máji a ešte nemáme zjednané nič :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my :-N
Odpovedať
Ale už aj niečo riešite? Ja ešte neviem koľko budeme mať presne hostí, tak to neviem ešte prispôsobiť.Priateľ je totiž z Ba. Tam kde chceme mať svadbu, vraveli že to treba rezervovať aj rok do predu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...ešte nič neriešime...hoci, možno by sa už zišlo aspoň zjednať sálu a obrad. Nebývame ale v Prešove, ale v Brne, a chcela by som si sály najprv poporezať (minule, keď sme boli doma, tak sme nejaké pochodili, ale nič nás veľmi neoslovilo a ešte máme nejaké typy, takže tam najbližšie keď budeme doma zájdeme). Hostí budeme okolo 100. Kde chcete mať svadbu?
Odpovedať
kocky, a nebojite sa, ze bude v juli velke teplo a budu sa vam topit nielen zakusky, ale aj make-up-y? :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Mariynka, radsej velke teplo ako velka zima :-) Tinka, aj my budeme mat hosti okolo 100. A svadba bu v KE, kde presne nevieme, ale tiez mame nejake typy.
Odpovedať
My sme mali svadbu 30. juna, a bolo to ok. Ak mas dobre spraveny makeup, tak vydrzi. Kolace boli v chlade, takze ok. Akurat svadobna torta sa nam pokazila :-)
Odpovedať
no, ja sa pytam len preto, bo asi sa nas leto 2010 bude tiez tykat :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka...my sme mali svadbu 12. jula 2008 a jedineho, coho som sa bala bolo pocasie. Vzdy som snivala o krasnej letnej svadbe. Pocasie nam nastastie vyslo ako na objednavku - bol krasne, slnecno, horuco okolo 33 stupnov tak som bola stastna prestastna x-) Vonku tak vznikli krasne fotografie a celkovo to bolo krasne romanticke...slniecko, teplucko, kvietky... Make-up som mala kvalitny takze topenie nehrozilo a kolace aj torty boli tiez v pohode, chladili sa v boxoch ;-) Ja som bola na zimnych svadbach a to bolo onicom, myslim tou zimou :-| ja som proste teplomilny clovek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tu síce až tak veľmi nepatrím, lebo plánujem máj...v máji ale vie byť tiež poriadne teplo. Minulý rok sa vydávali v máji dve moje kamošky a mali parádne pošasie...teplo, ale nie horúco, slniečko...keby to aj mne chcelo takto vypáliť. Moja budúca švagryná mala svadbu v lete (myslím v júni) a mala neskutočne horúco. Svadba bola síce krásna, ale všetci boli spotení, nedávno som pozerala fotky a video a všetci vyzerali ako keby mali každú chvíľku odpadnúť (mokré červené tváre). Mne bolo tak blbo, že sa mi nechcelo ani jesť, ani piť (iba nealko :-) ), ani tancovať... :-S. Ale počasie je nevyspitaleľné, kľudne može byť v máji 35 a v júli 20.
Odpovedať
Mariynka, nič sa neboj. Moji bratia mali svadbu jeden v auguste a druhy v july a bolo uplne super. Zase na druhej strane,aj v july moze byt akurat skarede pocasie napr.uprsane.
Odpovedať
kati, ahaa.. OK.. a fotky?nebolo na nich vidiet "pot na cele" :-N ;-) aj ja mam rada letooo,ale to potenie ma desi :-D ;-) idem kuk tvoje svadobne.. :-) tinka, presne toho sa bojim aj ja |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj katka...máte krásne fotečky...vyzerá to, že ste si svadbu fakt užívali...aj hostia. Ja som tiež teplomil...neviem si predstaviť svadbu v zime....brrrr
Odpovedať
aj my planujeme v july 2010
Odpovedať
zuzuska: my máme svadbu 17. júla 2010 :) V BA - termín sme si zajednali už v januári tohoto roku, v marci som zajednala fotografa... Ale asi ho zmením. Termín sme stihli len tak-tak... už bol voľný len 10.7.2010 a náš, všetko ostatné - plné ;-( Čo sa počasia týka, aj ja mám obavu, ale bude klíma, tak snáď to dobre dopadne... My sme sa rozhodli pre júl jednak preto, že nám príde rodina z Kanady, kde sú školopovinné deti a keďže na SK chodia tak raz za 4-5 rokov, vždy tak na 3 týždne, tak aby deťúrence nevynechali školu... a potom... 17.7.2007 ma drahý požiadal o ruku... Síce som v šoku najprv odmietla a prijala som to až o deň neskôr, no stále nám rezonuje tento dátum. Inak kočky, čas sa kráti, tak nezaspite na vavrínoch... teda aspoň tu v BA to platí :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte :) my máme termín na 24. júla 2010 a zatiaľ mám rezervovanú iba sálu a pomaličky vybavujem kostol, na všetko ostatné je čas... Stačí tak pol roka do predu... Skôr sa aj tak veľa vecí nedá vybavovať, keďže sa odvíjajú od počtu hostí... (koláče, pozvánky, a pod.) Tak koncom roka už pôjdem popozerať šaty po salonikoch :) :) :) a tak pomalicky postupne, maminka mi velmi pomáha s vybavovačkami... veľmi jej za to ďakujem :) Bývam v BA a vydavať sa budem na východe, takže veľká vzdialenosť na to aby som sa tomu mohla naplno venovať sama :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Swarovski: inak aj náš dátum je symbolický a preto som rada, že ho už mám rezervovaný... o pár dní budeme mať výročie 2 roky... takže v deň svatby budeme akurát 3 roky spolu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka...potenia sa fakt nemusis az tak bat...my sme mali horuci den v den svadby a foto mame krasne x-) Takze si nerob stresy kvoli tomu, horsie by bolo keby vam pocasie nevyslo a bolo by chladno alebo nedaj boze prsalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :) my mame termin 17.7.2010 cize tiez budeme mat riadne teplo /predpokladam/ ale budem rada ak bude pekne slniecko. kvoli fotkam a videu. vzdy je lepsie teplo a slnko a sede oblaky a dazd! zajednali sme si uz aj matriku aj salu - topolciansky zamok. tam je zatial vsetko volne az na nas datum a 10.7.2010 :D cize ak budete mat inde uz plno, zamok je volny. praveze sa tetusky cudovali, ze co tak skoro uz rezervujem. presne ako napisala bubusik, termin a salu treba hned a ostatne veci uz mozu ist lazo plazo. s priatelom byvame v pezinku, a svadbu budeme mat v tych topolciankach (pochadza so ZM) takze mame malo prilezitosti si zistovat a organizovat tam nieco... asi vacsinu budeme robit v ba a okoli.
Odpovedať
Ahojte. nakoniec sme sa rozhodli pre datum 10.7.2010. Mame rezervovanu salu a prave riesime fotografa a kameramana.
Odpovedať
Ahojte my mame termin 17.7.2010 a uz mame zarezervovanu salu, len sa este dohadujeme na podmienkach v hoteli :) a potom sa vrhneme na vsetko ostatne :) kedze sme v UK tak budeme vsetko planovat na dialku a o to to je horsie :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viete poradit blízko BA pekne miesto ale aj s ubytovaním?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ako citam kazda tu uz mate čosi zarezervované a ja ešte nic zacínam mat obavy :-S Mate nejake dobre typy?Este ani neviem presny datum ....
Odpovedať
no tak my sme sli rezervovat termin pred asi dvoma tyzdnami,chceme to mat na oravskom hrade a baba povedala,ze tak zavcasu az na rok dopredu tam este nikoho nemala,ze je to zavcasu,ze este nema ani kalendar:),ze mam zavolat v januari.inak nemame nic chcela som sa odrazit od tohto ale tak teda este pockame,inak to chceme zaciatkom jula alebo potom koncom augusta.snad bude teplucko.
Odpovedať
Profilova fotka
mofa: mne povedali to iste na topolcianskom zamku, ze nema ani kalendar.. ale povedala som jej zeby som bola rada ak by si zapisala ten datum niekam, lebo som si ista ze do januara by sa nasiel niekto kto by tento datum rezervoval predomnou... takze si za december 2009 zapisala ceruzkou datum a meno, cislo... ale bol tam uz jeden iny datum, takze som nebola prva :D
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme svadbu 31.07.2010 a nemáme objednané ešte vôbec nič. Boli sme pozrieť nejaké priestory, ale mne sa nič nepáči... Buď je pekné a cena neprijateľná, alebo je to také normál v normálnej cene. Ale stretla som sa už aj s tým, že si pýtajú nehorázne peniaze za nič... Baby prezraďte aký máte na svadbu rozpočet, lebo v tomto som ja úplný nováčik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak termin by uz aj bol 10.07.2010 uz len uvidime kde bude to prave miesto :-) Yasminelle z toho si nic nerob u mna to bolo tak podobne :-D ked sa mi nieco velmi zapacilo nevyhovovalo to kapacitou ci uz v ubytovani , alebo v miestnosti to bolo stiesnene...a jednak este ked ti vsade povedia , ze terminy su skoro vsetky obsadene tak parada :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ako to riesite s hostami? Mate to aj tak ze kamarati sedia oddelene?Nasla som jedno miesto, ale tam by to bolo tak ze sa do 1 casti zmesti cca 40 ludi a do dalsej casti ktora je oddelena oblukom od 1 dalsich x ludi...Len mi to pride take blbe ze by to bolo zvlast :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame tiez termin 10.7.2010 (bude sa to lahko pamatat), mame uz salu, hudbu, fotografa aj termin aj kostol, takze vsetky dolezite veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky, tak aj my to mame 10.7.2010 v Poprade, mame salu, hudbu, fotografa. svadba bude na matrike-este nie je rezervovana, ale nepredpokladam velky naval :-) mam vybrate saty, pohare su uz doma, chystam sa do vyroby pierok,... ja budem mat v juni 2010 statnice, takze od maja do juna vela casu na pripravy nebude :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?