Svadba - júl 2010. Ktoré majú svadbu v ten mesiac?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Ktoré z vás chystajú svadbu ten istý mesiac ako my? Presnejšie asi 10teho,alebo 17teho. Máte už niečo zajednané? My ešte nič. Myslíte že už je čas?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme chcely mat svadbu 10.7.2010 lebo náš syn bude mať vtedy 5 rokov, ale sála už bola obsadená tak sme to museli prehodiť na 3.7.2010.Máme vybavené už skoro všetko okrem zákuskov a obrúčiek ale tie nám stčí ísť dať robiť tak 2-3 týždne pred svadbou.Idú nám ich vyrábať lebo je to lacnejšie a také ako chceme nikde nemajú
Odpovedať
Ahoj pojezdalova, tak to je super. lebo aj my to máme 3. 7. Uvidím, koľko neviest stretnem pri fotení v Nitrianskom parku, pretože sa mi zdá, že v tento deň nie je veľa svadieb..... kam sme prišli, tam mali tento termín voľný. Aj tento termín je dobrý, budeš to mať aspoň o týždeň skôr za sebou :-) Už sa nám to kráti :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzka.ja sa tesim asi aj ty.niake veci som si objadneela zarezervovane mam a teraz chcem robit pierka stvoslistkove na to pojdu mensie stvorlistkove a tie este dozdobim podla toho pre koho budu.len akosi neviem prist na velkost a ako si ho uchytit bo sa mi to smyka z kazdej strany.a co ty ako si na tom z prípravami?
Odpovedať
ahoj. Ja už v podstate všetko mám.... pierka mi robí kolega, videla som ich a sú nádherné. všetku výzdobu mi bude robiť on, spolieham sa na neho, nakoľko ja na výzdobu nebudem mať čas, pretože budem doma. všetko som mu zabezpečila, tak sa môže realizovať :))) tortka aj zákusky zajednané, alko a nealko už len objednať, všetko podstatné mám.... teraz si ešte vyrábam menovky a čakám na servítky. tie som objednávala z netu, pretože tyrkysové nedostať v nejakej normálnej predajni tak už len čakáme. aspoň môžme rozmýšlať nad svadobnou cestou :))
Odpovedať
janulajanula ahojcek ja som hladala tiez saty z klipu november rain ale jedine ze by si si ich dala usit a potom ich nechala v salone ale ja som nato nemala cas lebo som v zahranici a ani jednej krajcirke som nedoverovala ! takze mam saty z almy zo serede pozri si to na ich stranke cislo siat je 77750 myslim,
Odpovedať
júj, kočky, vy toho už máte - ja som sa teraz zobudila, že však sa nám to blíži a ja nič nemám :-o Tak som si spravila zoznam a je toho hodne - hudbu nahrať, tortu a kyticu objednať, výzdobu vyrobiť, miesta na fotenie obhliadnuť, stretko s vizážistkou, dekoratérkou, matrikárou, finálne menu dojednať, doriešiť zoznam hostí a trochu podiétovať, nech sa ešte do svadby vyformujem :-) Tak hádam to stíham... Čo je ešte také, na čo by som nemala zabudnúť? Už mi ani nič nenapadá, tak dúfam, že to "nevyskočí" týždeň pred svadbou :-p
Odpovedať
tak mi to mame 10 a uz mame takmer vsetko. Hlavne aby sopka na Islande uz nechrlila a hostia nam prileteli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, taka otazka trochu mimo, ale kam idete na svadobnu cestu? Inak mame uz takmer vsetko vybavene, akurat ako ivalinka, chybaju este nejake stretnutia, vyzdoba, nahratie hudby, menu atd. Ale podla mna to uz su detaily, to zvladneme. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?