Svadba - júl 2010. Ktoré majú svadbu v ten mesiac?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Ktoré z vás chystajú svadbu ten istý mesiac ako my? Presnejšie asi 10teho,alebo 17teho. Máte už niečo zajednané? My ešte nič. Myslíte že už je čas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty si cenculinka sikovna, ked uz mas aj saty aj pohare aj pierka . . . aspon sa nebudes potom plasit . . . ja rozmyslam objednat si pohare cez net, mas s tym nejake skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak mi budeme mať tiež svadbu 24.júla, no pomaličky sa obkukávam po pozvánkach v zime budeme objednávať kostol, no všetko pomaly postupne
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat 17.7.2010 v Zlatych Moravciach a doma mam uz saty, podvazok, topanky a kriz a zajednana je sala, kameraman, fotograf aj hodina obradu v kostole :DDD cize uz mam dost vybavene..... ale do konca roka sa toho uz nedotknem, az v januari ked bude svadobny veltrh v BA :D
Odpovedať
Profilova fotka
No ty si šikulka red_kika
Odpovedať
Profilova fotka
som hyperaktivna nevesta, ako povedal farar :DDDDDDDDDD
Odpovedať
Profilova fotka
To je super ;-)
Odpovedať
ahojte no my tiez planujeme svadbu na jul , rezervovane nemame este nic, ale vidim to na romantik v dolnej strede , aj ked som bola v poslednom case sklamana negativnymi postrehmi,,,bola som tam na svadbe pred dvoma rokmi a vsetko bolo super. svadbu chceme mat vonku lebo ani jeden z nas nie je veriaci a na urade sa mi to zdalo moc strohe. mate niektora predstavu kolko vas vide svadba asi pre 60 hosti ? ja mam pripravy stazene s tym ze zijeme v zahranici takze vsetko musim organizovat na dialku , zatial nemam maminu pomoc lebo oznamko o svade dostanu vsetci pod stromcek:) ma tu niekto skusenost so svadbou na striebornom ranci v galante?
Odpovedať
Ahojte, hlásim sa k júlovým nevestám :-) Svadbu máme 24.07. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katelinn, tak si ten veľký deň vychutnáme v jeden deň, super, ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
ahojte ma tu niekto svadbu 03.07.2010. my sme uz zarezervovali salu v romantiku , je tu niektora vas z okolia serede? viete mi poradit nejake dobre linky na svadobne saty vpredu krate vzadu dlhe? odkedy som videla videoklip november rain tak sa tej predstavy neviem zbavit: jednine co mi do nich chyba su dlhe nohy:)) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cenculinka tak dole klobuk to si na tom dost dobre ;-) My mame miesto,kameramana,fotografa,DJ a stale rozmyslam nad obradom , že kde bude ..a na to dalsie som povedala , ze je cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bubato1: to az take kratke chces??? :D nielen clip a saty su pekne,,ale ta pesnicka na vchod do kostola by bola super :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. My budeme mat svadbu 31.7.2010. Tento tyzden sme zacali s rezervovanim. Rezervovali sme si salu, kapelu a starejsieho :-)
Odpovedať
red_kika: nie az take kratke ale aby bolo vidiet fakt vsetko:) ale aspon nad kolena urcite, nasla som zatial jedny v salone alma v seredi , su krasne urcite si ich pojdem vyskusat ale bojim sa ze mi nesadnu a tak sa na to nechcem spoliehat, objednat cez net si nechcem ziadne lebo na moju postavu fakt maloco sedi!! najde sa na mne par kil nadvahy a 4 "kozy" mi tiez nepridavaju:)) tak som zvedava ako si najdem saty za 10 dni :)) PS: svadbu v kostole nemame, bude to vonku pod holym nebom , ale nad tou pesnickou stale uvazujem:) a co ty ako si natom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
za 10 dni?? sak do jula je este 9 mesiacov :DDDDDD my uz mame dost zarezervovane.. teraz mame prestavku az do januara
Odpovedať
Ahoj red_kika. My tiez podobne rozmyslame:). Pre nas najhlavnejsie, sme uz rezervovali a tiez sme si dali prestavku do januara.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj mi už máme rezervovaný termín na fare, drahý príde domov na dovolenku na vianoce, tak v zime si urobíme nejakú náuku, poobzeráme sa po jeho svadobných topánkach a obleku,po obrúčkach no a ostatné vybavím už ja, lebo on zase príde až v lete, týždeň pred svadbou
Odpovedať
red_kika : NO MAM NATO 10 dni kvoli tomu ze zijeme v irsku:!)na dovcu prideme v decembri na vianoce, na dva tyzdne , kedodratam sviatka vide mi asi tak 1O dni , kedze v lete prideme uz len tyzden pred svadbou:)vies presne kedy sa kona ten svadobny veltrh? mozno by som ho stihla:) takze mne zostava si pozerat obrazky na nete a dufat ze potom nieco podobne najdem v skutocnosti, a este zatial nemozem nic zhodit ani na mamcu lebo svadobne oznamenie dostanu pod stromcek:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, v stredu večer ide na 1 Svadba snov. vyznanie
Odpovedať
Profilova fotka
pokial viem tak by mal byt 30-31.1. v BA
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa k vam,nas to caka 31.7. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute Nevesty, takze my mame 10.júla svadbu ,takze idem k vam do klubu :)
Odpovedať
Caute nevesticky, my svadbu mame 24. jula. A tiez sa pridavam sa do klubu.
Odpovedať
Caute baby :)) my mame termin na 31.7.2010 :)) takze sa pridavam k Vam :)) sjuznska a simka9122008 - tiez byvame v KE, aj ked svadba bude v Levoci - mate uz svadobne pohare? my sme dnes boli pozriet v salone Ceremony na Hlavnej,ale akosi nas nejako nic neoslovilo..... pani zo salonu povedala, ze hlavny svadobny boom ohladom tovaru bude na jar, tak asi pockame do aprila :)) inak, neviete mi poradit kde by som mohla kupit svadone batinky na prezutie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame svadbu 24.7., tak sa tiez pridavam aj sem, lebo uz som aj v teme 24.7.2010 ;-) dnes si idem po svadobne topanky, tak sa z toho velmi tesim, ze ich budem mat uz doma :-) inak este nemame nic prichystane, nejak si davame nacas :-S vy ste na tom ako?
Odpovedať
ahojte, téééda, ale vás tu je. my máme svadbu 3. 7. v Nitre.
Odpovedať
...pridávam sa x-) My to máme 31/7 v Bratislave, na teplé počasie sa tešíme, dúfame, že vyjde. A čo máme? Miesto obradu a hostiny, šaty nevesty a fotografa. Plánujeme len open-air grill party, takže vybavovačiek nie je veľa ale aj tak to dá zabrať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky, som tu dllho nebola, ako ste pokrocili? :-p inak som happy, ze som "sialena nevesta", ktora riesi vsetko uz od leta minuleho roka, lebo som usetrila nehorazne vela penazi prave tym, ze veci vybavujem v predstihu a teda mam na vsetko cas 8-) satky budem mat hotove cca o tyzden - site na mieru za 170 Eur 8-) obrucky budu hotove koncom marca - vyroba na mieru, dala som vlastne zlato a doplatok bude cca 200 Eur, no budu mat 14 g a hrube budu 7 mm 8-) oznamka hotove - vlastna vyroba 8-) ale co je uuuplne super, mam DJ za 120 Eur a kolace za 0,17 E/kus ako ste na tom vy? x-) uz sa nam to krati
Odpovedať
Profilova fotka
cenculinka no parada ked pozeram na tie ceny. ja mam doma konecne svadobne topanky, tusim prva vec ktoru mame :-D myslim hmotnu, samoska ze uz mame fotografa, kameramana, kapelu a salu. a dnes som bola v kvetinarstve sa dohodnut ohladne kytice, ale pani predavacka povedala, ze staci prist tak dva-tri tyzdne pred svadbou. aj my si budeme robit oznamka sami, lebo tam chcem nasu fotku, tak musim draheho dokopat k tomu, aby sme sa pofotili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky..Neviete mi nahodou poradit v ktorom svadobnom salone najdem saty ako boli v klipe Novembrovi dazd??-Novembr rein?Dakujemmm... :-) pekny vecer ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?