Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andelik, ja som bola vzdy za to,aby sa mnladomanzelia chodili fotit az po obrade - pride mi blbe davat si na foteni obrucky a pritom este nie su svoji a tvaria sa tak :-S a hovorila som,ze nikdy to neurobim,ale nikdy nehovor nikdy. ideme sa fotit pred obradom :-| pretoze obrad mame o 17:00 a keby sme sa este potom mali ist fotit, tak do polnoci by nebola pomaly ziadna zabava - kym by sme sa este najedli a tak...no a kedze na svadbe budeme mat vela mladych, tak unos isto bude :-D ale budem ich usmernovat,nech sme co najskor naspat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady a kde sa budete fotit? mate fotogradfa z Pk? my asi na cervenom kameni, velmi sa mi to tam paci aj ja som chcela foto po obrade ale tiez ho mame neskoro o 16:30 :-S takze to bude tiez pred!
Odpovedať
Profilova fotka
noo my mame tiez obrad neskor o 16,30 takze sa pojdeme fotit pred a ved obrucky si na ruku davat nemusime ani ja nie som za to, ze by som ju mala mat na ruke este pred sobasom.
Odpovedať
Profilova fotka
My to mame o pol4tej, cize o 5tej uz hadam 100% budeme jest a do zapadu slnka sa fotenie stiha. Takze po dohode s hlavnou druzickou unos rusime, ale vraj si dvojnasobne musime uzit rozlucku so slobodou. Tak uz zhana striptera... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale kazdy fotograf robieva foto aj s obruckami.my si ich dame,cert to ber :-| my sme dali obrad o piatej kvoli pocasiu,aby sme to nemali v tom najvacsom teple ;-) my sa budeme fotit v parku a fotografa mame p.Macha aj so synom - jeden foti a druhy nataca :-D je to velky profik,tak sa tesime :-D ked tak nad ty rozmyslam,tak aj ja by som najradsej zrusila unos, ale to by chalani neprezili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad asi najskor - o 14.30. fotenie bude v areali restauracie, takze nam aspon odpada niekam cestovat. u nas unos neprichadza do uvahy, kazdemu som to zdoraznila. najviac sa tomu asi potesil nas dj, ktory s tym nema dobre skusenosti. rozpraval nam, ako sa mu vratila nevesta v uplne znicenych satach a zranena, pretoze jej kamarati to trocha prehnali ]-( a kedze u nas maju tiez iste osoby k tymto veciam sklony, tak sme to zamietli. ja uz zacinam pochybovat, ze stihneme do svadby vsetko vybavit, chyba nam este dost veci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola pred rokom na svadbe, kde ten unos dopadol katastrofalne. Asi si radsej naozaj poriadne uzijem tu rozlucku. Na unose by som potom stale len nervozne pozerala na hodiny a rozmyslala, ci medzicasom na hostine skapal pes.. :) My mame fotografa a kameramana az odniekal z...uf, uz neviem, z daleka :)) Tak si vymyslam miesta na fotografovanie ja. Urcite pojdeme na zeleznicnu stanicu a kolaje (pacia sa mi take fotky) a na Kejdu s konikom pofotit nieco. Take tie tradicne do parku pojdeme mozno v nedelu potom porobit s kamaratom, ktory tiez foti..
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaa!!! kam zmizla ta dvadsiatka z mojho albumu???? uz je tam ze 18!!! neveriiim :-.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
tebe sa to smeje... ja este nemam skusky porobene, zatial mi absolutne nedochadza, ze o chvilu menim priezvisko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my mame to stastie, ze restauracia, kde mame hostinu ma nadhernu zahradu s jazierkom a altankami. ale keby zalezalo na mojom drahom, asi by tiez uvital, kolaje, ma take fotky rad a popravde, mne sa pacia tiez.
Odpovedať
Profilova fotka
aj nasa restika ma krasnu zahradu a aj taku malu branicku, za ktorou su hned tie kolaje ;-) aspon nebudeme daleko od hosti...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
idealna kombinacia :-D prave rozmyslam nad tym, co s prstienkami na obrade. neviem, ci je treba ich mat na vankusiku, ci na nejakej tacke, alebo ich len tak nas svedok vytiahne z vacku a poda nam ich v krabicke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to posledne sa mi nepaci. Ja mam vankusik.. dala som si robit, ale nie je problem si usit. Ale aj take vselijake kvetinove "tacky" - neviem ako to nazvat - sa mi pacia. A to by v kvetinarstve spravili.
Odpovedať
Profilova fotka
ja uvazujem tiez nad tou tackou, videla som tu naozaj pekne napady, este si skusim nejake inspiracie vyhladat na nete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na zaciatku osialu objednala vankusik - podla vyberu draheho,ale teraz ked na neho pozeram,tak sa mi vobec nepaci ]-( uvazujem tiez, ze ich nejak naaranzujem na nejaku misticku :-D andelik,ja mam takto za tyzden statnice, tak si nemame co zavidiet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady jeeeej aj my mame Macha :-D sme si pri vybere asi citali myslienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale pozeram na tie tvoje foto kde si si skusala saty a v tych na osmej foto si uplne krasna, tie ti hrozne idu! teda aspon podla mojho nazoru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pocula som na neho,ze je to velky profik, tak dufam,ze budeme spokojni - je to uz panko v rokoch, tak sa obavam,ci nebude mat trosku staromodne navrhy na fotky...mas s nim skusenosti alebo si pocula ako foti svadby?nenasla som jeho stranku,asi nema :-| a stretli ste sa s nim uz ohladom fotenia? lebo ja som ho rezervovala telefonicky a asi treba aj podohadovat nejake veci (napr.ci bude chciet kvoli videu nase fotky z detstva a tak...)
Odpovedať
Profilova fotka
tie satky boli krasne,ale na moj vkus moc jednoduche a dost tazke...nevedela by som si predstavit v nich stravit cely den :-|
Odpovedať
baby ja som vcera vecer zazivala uplne stresy, totiz mna 2 dni pred svadbou cakaju este promocie, tak som poprosila moju tetu, aby mi pozicala jej saty, ze naco si budem dalsie kupovat, ked uz mam nove popolnocne..vcera mi ich priniesla a na moje zdesenie som ich nevedela zapnut v hornych partiach :-( (zacala som brat antikoncepcne tabletky ake mala aj Judinyova, tak pravdepodobne to vazne tam hore zabera)..no a tieto saty mojej tety som si skusala v oktobri a boli mi dobre a teraz som skoro dostala infarkt, lebo aj svadobne som si rezervovala v oktobri ;-( tak som preplakala cely vecer, ze ja budem asi naha nevesta, ked mi nebudu dobre saty :-S tak sme dnes utekali do Nicole, ale teta povedala, ze sa daju povolit, vyskusala som si ich a budu mi dobre ;-) taky kamen mi padol zo srdca, ze si ani neviete predstavit...a zavrsili sme to tym, ze sme s maminou kupili aj saty na promocie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka, tak to si mala teda rusny vecer, nastastie to dobre dopadlo ;-) ja mam opacny problem. velkost oblecenia mam 36, ale co sa tyka tych hornych partii, je to 40 :-. mala som obrovsky problem s popolnocnymi, tie, co mi boli dobre, som hore nezapala, a naopak, ked mi dali take, aby som ich zapla, tak to na mne viselo, ako vreco ]-( nakoniec som nasla krasne saty a vrch mi perfektne upravili krajcirky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady no moja mamina ho pozna, je to jej znamy takze preto sme vybrali jeho a zatial vsetko vybavovala ona takze neviem, ale vraj robi velmi pekne, takze uvidime!
Odpovedať
No ja popolnocne chvalabohu zapnem, tie som skusala vcera rano, tam mi to praveze pekne vyplnilo dekolt, ale tie svadobne som sa tak zlakla ze az..lebo vedela som, ze sa svadobne musia dat povolit, ale nevedela som v akych oblastiach, ci len na bruchu, ked nahodou nevesta otehotnie, alebo aj hore, tak chvalabohu to ide aj hore..Ale vcera vecer mi teda nebolo vsetko jedno.. Ja mam inac to cislovanie tiez uplne hrozne, saka su mi dobre 36 (teda boli, ale asi este aj su), saty teraz potrebujem 38, nohavice ako kde, ale ja mam dost siroke boky..takze hroza..
Odpovedať
Profilova fotka
s nohavicami mam tiez problem, ale kvoli stehnam, najhorsie je, ze mi na ne nic nezaberie 8-( co sa tyka svadobnych siat, to som bola prekvapena, pretoze mam velkost 34. ale ma to 1 vyhodu, su uplne nove a vdaka tomu, ze je to male cislo, tak ich budem mat na sebe prva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala popolnocne sit a kedze ma teta krajcirka trosku nepochopila, tak som s nimi nebola hned velmi spokojna. Ale uz som si zvykla ;-) My mame kameramana a fotografa (len na pozovacky) p. Durocha z Krupinej... to co som videla na jeho stranke sa mi velmi paci a aj komunikacia s nim je bez chybicky, cize sa tesim. Vobec sa nebojim, ze by to mohlo zle dopadnut (klopem na drevo...)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez v soku z cisla mojich svadobnych siat - 38 :-D najprv som ich ani nechcela skusat,lebo som si myslela,ze nie je sanca,aby som sa do nich navliekla,ale stalo sa :-D ine som si totiz skusala vo velkosti 40, niektore kvoli prsiam dokonca aj c.42,tak som bola rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam yo satami royne skusenosti mala som na sebe od cisla 40 az po 50 a na moje prekvapenie :-. tie mensie mi boli lepsie ako tie vacsie
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi z toho vsetkeho vychadza, ze svadobne pripravy su zarucenym sposobom, ako schudnut :-D dievcata, poteste ma a povedzte mi, ze nie som jedina, co este nema vsetko vybavene. chyba mi doladit asi milion drobnosti a par zakladnych veci-nemam topanky k popolnocnym, nemam vybraty uces a neviem, co s 1.novomanzelskym tancom :-N uz sa mi takmer kazdu noc sniva o svadbe, vzdy je to iny sen, ale ma rovnaky zaklad-ze som nestihla vsetko vybavit. doma mi tvrdia, ze mi zacina preskakovat a ja si to uz myslim tiez 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
moje odpocitavadlo dnes ukazuje necelu strnastku... uf. tiez este vela veci nemam. Ale mama so svokrou sa nastastie zapajaju do priprav, tak zas az take nervy nemam. Prvy tanec uz mame vymysleny a v podstate aj nacviceny, len ja si stale nepamatam kroky :) Snad to dobre dopadne a hostia sa na nas aj zabavia. Zajtra ideme zhanat saty pre maminu, v pondelok mame schodzku v hoteli, kvoli jedlu a celej organizacii obradu. V utorok mi kamaratka farbi vlasy a sestra mi ich podstrihne. V stredu skuska u kadernicky a vizazistky. O tyzden rozlucka so slobodou :) - same prijemne povinnosti Ako pokracujete vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?