Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda ja som tiez z pezinka ;-) moj ocino sa tiez zhrozil,ze chceme svadbu v lete,ale ja by som sa teda nechcela vydavat v zime, v lete je to uplne ina atmosfera, ked je krasne slniecko 8-) v mole vzadu v tej vyvarovni vari moj kamarat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, ahoj no aj mojej mamy kamarat tam vari, a je to tam super uz sme tam boli na jednej oslave a ked sa to vyzdobi, navleky na stolicky a tak tak do vyzera uplne inak, a chcela som nieco ako velku terasu takze to bola najlepsia alternativa! a my bbudeme mat iba 30 ludi a to sa tam uplne v pohode zmesti. ani ja by som nechcela v zime svadbu, len fakt dufam ze akurat nebude prsat! ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, ahoj ....a hudbu uz mate zajednanu ____???? budete mat aj starejsieho a nejake kult. vlozky ????
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda neboj,bude pekne 8-) a budete tam mat aj striesku? neviem totiz ako to je zvonku,uz si nepamatam :-) no tak my budeme mat cez 100 ludi a jedine miesto, kde sa pomestime je v hotei carmin :-D kamila hudbu mame a starejsieho nechceme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, v tom hoteli som bola na jednej svadbe a boo to tam fakt super, dobry vyber, a majitel je moj znamy... cez sto ludi no tak klobuk dolu! ano je tam strieska a popripade keby bolo skaredo tak to presunieme donutra :-D kto ti bude robit make up a uces?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame majitela znameho, drahy tam dokonca niekedy robil :-D uces a make-up mam u vostinarovej a ty? este som u nej nikdy nebola, ale kamosky u nej boli a boli vzdy velmi spokojne,tak som uz zvedava na skusku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som u vostinarovej, takze budem skorej :-D ani ja som u nej este nebola no uvidime aky zazrak spravi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mas uz vybraty uces? ja stale neviem aky,ale chcela by som tam zivy kvet ;-) hadam mi nejak poradi, neviem si z tolkych nadhernych vybrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde budete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
my v kostole na namesti a vy? ;-) ani som to niekde inde nechcela riesit, lebo zohnat toko stoliciek v pripade,ze by sme mali obrad niekde vonku,tak to by bola fuska :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave, ja mamm foto v albume aky by som chcela ale neviem ci mi ho spravi ona povedala ze ja jej ukaem svoju predstavu a ona mi povie svoju a nejak sa dohodneme, lebo vraj ona vie lepsie posudit co mi viac pojde tak sa necham prekvapit! najprv som hrozne nechccela rozpustene, ved v takom horku ale uvidime mozno ma aj na to prehovori.... kazdopadne som najviac zvedava na makeup
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zase nechcem vypnute do takych klasickych drdolov, pride mi to take babkovske a nezaujimave, ale ten,co mas v albume je naaadhernyyy ;-) ja by som chcela asi nieco take ako ma v mojom albume ta rysava nevesta - tam by som si mohla dat aj ten kvietok :-D aj ja som zvedava na make-up, lebo ja som bola raz v zivote u vizazistky na make-up a poviem ti,ze ja by som sa sto krat krajsie nalicila ako ma vtedy spravila ona ]-( tak som zvedava ako to bude u nej :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme tiez chceli v kostole ale moj drahy ma len krt a mysleli sme si ze musi mat vsetko aby sme sa mohli zobrat v kostole, a ja sprosta som sa neopytala niekoho mudrejsieho a ta sme zajednali radnicu ale tam je to tiez pekne. sme si slubili ze na 10.vyrocie sa zoberieme vkostole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam rovnaku skusenost zo stuzkovej a som myslela ze zosediviem, o dva stupne bledsi makeup ako som mala opalene plecia takze som vyzerala ako mrtvola! tiez som povedala ze uz nikdy viac ale tu to budem vidiet na skuske tak dufamze sa nic nepokazi a ona je vraj veeeelmi dobra, no dufam podla tej ceny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme vedeli,ze na to netreba vsetko - ja mam tiez vsetko a drahy len krst. tuto sobotu sme akurat skoncili s naukami na fare a bolo to super - ten terajsi farar, taky mlady, je uplne skvely, ziadne kazania, ze toto a toto musite robit, mali sme tam dokonca aj 2pary manzelov, ktori nam hovorili o moznostiach antikoncepcie a druhi o komunikacii v manzelstve a bolo to velmi zaujimave, normalne sme sa tam vzdy tesili :-D len teraz k 1.7. odchadza prec - ho prelozili :-S tak som zvedava,kto pride namiesto neho,dufam,ze nie nejaky stary dedo ]-( tento bol super aj nazormi aj tym,ze bol mlady,skoda, chceli sme, aby nas zosobasil on :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som u Vostinarovej! Zda sa, ze prva, tak potom dam vediet a zavesim fotky... Carmin je krasne miesto na svadbu. Tiez sme tam boli pozerat. Len my mame cca 55 ludi, tak sa nam to zdalo byt zbytocne velke. V Mole to tiez nemusi byt zle, je to velke a ta terasa je pekna. Uz sa tesim na fotky. My to mame v Penzione Kriser (za drahou, ako sa ide do tehelni) - obrad aj hostinu. Tiez sme chceli nieco take, aby sa dalo ist aj von vyvetrat, a tam je krasna zahrada, altanok, fontanka... Cheerlady - moja mamka vcera tiez zacala mat problem s oddavajucim. Nevieme kto pride, ale vraj ze ak sa tam objavi nejaky p. Cech (nepoznam ho), ze ho otoci medzi dverami a vyhodi von. Neviem co ma za problem s nim. Tak zajtra musim ist na matriku a zistit koho nam tam chcu poslat. Vraj miesto neho radsej vybavi Solgu (primatora). No, drzim jej palce... Inac, to len ja mam taku mamu co tu svadbu preziva ovela viac ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si asi nase mamy mozu podat ruky,ale moja sa teraz kroti,lebo ma ako aj ja za 2tyzdne statnice, tak teraz ma plnu hlavu toho,ale neviem si predstavit,co nastane po statniciach :-D ale nevadi mi to,nech si to uzije :-D no cecha poznam a ani mne nie je nejak extra sympaticky :-S no my tam mame aj terasu a vlastne cely areal bude len pre nas, tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andelik nie nemas, veru aj u nas to je tak, mamina preziva velmi moc, vsetko stale pozera riesi a tak, dnes bola dokonca v salone robit poridky koly mojim satam, bo som na ne dva mesiace cakala a stale nechodili, ale vcera vraj dosli a dnes som bola na skuske a sedia mi perfektne, su presne ako na mna site :)) uz len nejake detailiky a mozem sa vydavat, uz som konecne kludna bo to ma neskutocne znervoznovalo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam saty rezervovane uz tusim od decembra. Odvtedy som ale nasla tolko vselijakych krasnych co by som tiez rada vyskusala... :) co uz. snad sa budu pacit drhemu. moja mamka salie ze este menovky na stoly nemam hotove... ale je fakt ze vela pomaha s organizaciou, tak tieto jej "vystrelky" pustam jednym uchom dnu a druhym von. Este stale sa totiz hrajkam s oznamkami... take komplikovane som si vymyslela, ze mi trva vecnost kym jedno poskladam... a menovky hadam este chvilku pockaju. achjo, ja uz sem asi ani nebudem chodit. Vzdy ked pozriem na to moje odpocitavadlo v albume zacne mi busit srdce ;)
Odpovedať
Profilova fotka
monika tak to je super,ze ti uz prisli!!!! :-D tesim sa s tebou,uff,ved chvalabohu :-D andelik8 ja zacinam mat tiez dilemu,ci som si vybrala tie spravne,ked tak teraz pozeram albumy :-| lebo ked si predstavim,ze ti bude (dufam!) len raz za zivot, tak ma chytaju pohybnosti :-S tiez dufam,ze sa budu drahemu pacit :-D my este tiez nemame menovky,ale budem to riesit az ked budem mat pokoj so skolou. no aj mne uz zacina trosku lepit, ved uz len necelych 6tyzdnov............. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo veru aj mne uz trosicku lepi, ja to mam o tyzden skor cheerlady a veru tiez s tym satami som mala starosti, ale za ten cas co som cakala na tieto moje som obehala este dake a len hadam jedny by sa mi viac pacili, ale tieto co mam sa mi veeelmi pacia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby viete mi povedat aky je to redovy tanec??? u nas to nie je zvykom a nepoznam o co ide, snad mi niekto vysvetli, kujem :-)
Odpovedať
Redovy tanec je tradicny polnocny tanec,kedy tancuje nevesta v kruhu postupne so vsetkymi svadob.hostami.Zacina ho s hlavnym druzbom a postupne sa vystriedaju vsetci najprv z rodiny a potom ostatni hostia.... Kazdy prispieva sumou,ktoru uzna za vhodne do misy,ktoru vacsinou drzi starosta.Po odtancovani asi 2 minut.tanceka sa ponukne kolacom a vypije nejaky ten kalisok palenky.Zenich je mimo kruhu a dava pozor,aby mu niekto nevestu neukradol.Na zaver si zatancuju mladi spolu a zenich odnasa nevestu na rukach prezliect sa do popolnocnych siat.Tanec nie je povinny ale dobrovolny....Je to pekne ozivenie svadby... :-)
Odpovedať
Tancuje sa na danu pesnicku,kde hudonici spievaju o tom,kto prave tancuje s nevestou.....Napr...Jak sa to pan Boh raduje,ked nevesta s krstnym tancuje..... Je tam vela sloh a je potrebne,aby niekto z rodiny stal pri hudobnikoch a hovoril,kto prave s nevestou tancuje...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj taak, no tak to je nieco take ako u nas klasicke solo novomanzelov, kde sa vsetci vystriedaju a tancuju aj s nevestou i zenichom, nevesta tancuje aj so zenami a zenich tak isto s muzmi dakujem za vysvetenie, inak ako idu pripravy??
Odpovedať
Profilova fotka
pripravy... pomalicky. Dnes som si vyzdvihla popolnocky od krajcirky, kupili sme drahemu koselu s kratkym rukavom na prezlecenie (nech tam chudacisko netrpi) a este aj farbu na vlasy som si kupila :) teraz rozmyslam, ci mi jedno balenie bude stacit, lebo uz dlho si nechavam rast vlasy na svadbu a teda uz ich mam riadne... No a zacali sme nacvicovat choreogrqafiu na prvy tanec :) zatial sa mi zda ze sme dost komicki, ale hadam sa to za tie tri tyzdne zlepsi.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeejda, mna vobec nenapadlo nacvicovat tanec! :-o asi sa spolieham na draheho prirodzeny talent :-D ja si tiez nechavam narast vlasy ale nielen kvoli svadbe, vzdy som chcela dlhe a konecne sa mi to dari ;-) my inak tiez nebudeme mat redovy tanec,lebo asi by sa vsetci dost cudovali,co to ideme "nacvicovat", pretoze u nas ten zvyk vobc nie je zauzivany :-D tak my budeme mat klasicky prvy tanec novomanzelov a pred prezlecenim posledny. a ked sa prezlecieme, tak nam na prvy popolnocny tanec zaspieva moja byvala kolegynka (ona nas bude aj odcepcovat ;-) ) jednu nadhernu piesen - It can be miracle... ;-) spievala nam ju ako prekvapenie na firemnom vianocnom vecierku a vsetkym sa nam chlpy jezili ake to bolo uuuuuzasneeee :-D tak sa na to velmi tesim,dufam,ze sa nerozplacem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte z nacvičovaním tanca sme dne začali aj mi. Určite si to precvičte lebo si pošlapete po prstoch :-D dnes to bolo strašné :-) máme tri týždne na zvládnutie :-N chceme Hijo de la luna, čo je na mňa trošku prirýchle :-D
Odpovedať
Tak my ten redovy urcite mat budeme...Som z vychodu a u nas je to uplne samozrejme... :-) Prvy novomanzelsky tanec budeme mat sladacik od Lucky Vondrackovej,tak to hadam zvladneme aj bez nacviku. Kocky,a na skusky make-upov a ucesov ste uz boli? Ja som si tiez nechala narast trosku dlhsie vlasy,ako zvycajne nosim a k tomu mam kupene este aj clip-in,takze uz len dofarbit vlasky....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa mam ozvat tak 2tyzdne pred svadbou ohladom skusky, takze este si take 3tyzdne pockam, ale uz sa neviem dockat,potom si sem dam fotky :-D tak budem musiet draheho nahovorit - aspon na ten valcik na uvod :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?