Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata!!! :) Hlasim sa aj ja medzi julove svadbicky. :) My mame svadbu 18.7.2009 na Horehroni. :) V novembri sme vybavili termin u knaza, zajednali salu, teda penzion, aby sme mali kde ubytovat pozvanych hosti, ktori pricestuju z daleka, potom sme si v decembri zajednali fotografa a kameramana, bola som si v svadobnom salone vybrat saty, teda vybrala som si a zaplatila zalohu a v januari sme si zajednali ludovu hudbu s DJ. Takze v podstate to hlavne a najdolezitejsie, s cim mohol byt problem uz mame zajednane. :) A postupne, pomalicky dokoncievame ostatne veci, teda tie drobnosti. :)
Odpovedať
jojo...tak ty si velmi sikovna...zavidim janinka5454...myslis, ze tam bude nieco zaujimave, bo ja sa tam tiez chystam, ak sa dovtedy vyliecim :-| hlasim, ze uz mame zajednanu aj zivu hudbu, takze opat nieco pribudlo, a v podstate uz len tie drobnosti, som zvedava ako si budem vyberat saty, bo ja som na take veci moc neni, navliekat sa do milion siat :-S , ale tak musim vydrzat :-D
Odpovedať
ciusinka....ozaj a kde mate svadbu?
Odpovedať
Jojo,prosim ta,vsimla som si v tvojom albume velmi pekne topanocky s maslou okolo clenku,kde si ich objavila? Dakujem ti.... Inac my uz mame zivu hudbu tiez zajednanu,ludovku...A vyhodou je,ze maju aj vlastnu aparaturu,takze hraju aj z ineho zanru...A maju velmi dobre referencie.... :-) Ozaj,zienky,a na svadobnu cestu sa kde chystate?My vazne premyslame nad Kubou... :-D
Odpovedať
baronessa...kam na svadobnu cestu, no to by som aj ja rada vedela....vobec netusim, bo moj nastavajuci povedal, ze to bude prekvapenie....takze sa mam na co tesit :-D, ale Kuba to asi nebude :-|
Odpovedať
Ja by som brala aj prekvapko....ale od zvedavosti by ma asi roztrhlo... ;-)
Odpovedať
laxity: ja sa tam chystam minimalne pre inspiraciu. Este sa chcem porozhliadnut po nejakych drobnostiach a ked uz nic, aspon budem mat spomienku, ako som bola na svadobnom veltrhu hihi :-D
Odpovedať
laxity..My budeme mat obrad v kostole Najsvatejsej Trojice v BA a potom hostinu v hoteli Kamila na Ciernej Vode..
Odpovedať
baronessa..No my ideme na svadobnu do Egypta ;-) je to moja srdcova zalezitost a aj ked sme chceli trochu aj nieco ine, napr. Dominikansku, tak v cestovke povedali, ze tam sa skor chodieva v zime, lebo ze v lete tam maju monzunove dazde ci co :-S takze dominikanska mozno raz v zime ;-)
Odpovedať
To je pravda...Sezona na karibskych ostrovoch je od oktobra do maja..V lete je tam obdobie dazdov a hurikanov... :-N A uz mate,kocky,vybrate nejake satky? :-)
Odpovedať
Baronessa..Jasne, uz tusim od oktobra ;-) aj zavoj uz mam kupeny :-D uz len topanky mi treba kupit..
Odpovedať
aj ja momentalne zhanam topanky,aj popolnocne...hladam nieco pekne na nizsom opatku..zatial vsetko,co sa mi paci je na vysokanskom...Mas nejake zaujimave web stranky? Pozri si pre inspiraciu....http://www.weddingmountain.com/c-381-bridal-shoes.aspx
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som zatial nasla celkom pekne topanky tu: http://www.vivienne.sk/index.php?opti... Chcem tiez nizsie, tak max. 5 cm, vpredu do spica..a nie klasicke lodicky, ale take s prackou okolo clenka, no proste take ake su aj na tej stranke ;-) chceme tam niekedy zbehnut, tak snad nieco objavim... A popolnocky tiez este nemam, co som bola u nas v meste pozerat, tak skoro vsade mali same tmave farby a ja by som chcela nieco svetlucke, bud ruzove, alebo smotanove, pripadne svetlucko-modre..ale take som nevidela :-| co aj nahodou boli jedny v celom obchode, tak velke cislo..Tak snad nieco najdem niekde inde..
Odpovedať
Ja sa este stale rozhodujem,ci spicate alebo sandalky...aj ked,v sandalkach nie je noha pevna.A kedze v nich co to musim vydrzat...... :-D Popolnocne by som chcela strieborne...kedze cela svadba bude ladena do bielo strieborna,aj my po polnoci....
Odpovedať
janinka....napodobne :-D skor pre inspiracuňiu
Odpovedať
ciusinka.....super, my sme tiez rozmyslali nad Kamilou, aj sme si tam dali robit cenovu ponuku /to bolo ok/, ale skor nas odradil maly parket :-( . Inak by to tam bolo super aj s obradom - cirkevnym.
Odpovedať
laxity..A kde budete nakoniec mat? a kolko mate ludi? my okolo 70 a parket sa mi zdal celkom ok..cele to tam ma nieco do seba, tak verim, ze vsetko dopadne na 1-ku ;-)
Odpovedať
ciusinka....my budeme mat svadbu vo Vinarskom dome v Pk, mame 80 ludi, tu tiez nie je parket velmi velky, ale tak snad to postaci :-).....tak drzim palce ;-)
Odpovedať
vydim, ze sa vytvorila este presnejsia tema na termin svadby :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček Baronessa! :) Tie topánočky som objavila na internete, ak máš ešte záujem pošlem Ti názov stránky do IP. :) Ahojček Laxity! :) Šikovná? Veď, keď som si všimla, že ako sa tu všetko zajednáva pomaly rok pred svadbou, tak sme začali mať normálne obavy s drahúšikom, či vôbec na ten termín niečo zoženieme a vieš čo normálne pri zajednávaní reštaurácie nám majiteľ povedal, že máme šťastie, lebo všetky termíny okolo až do septembra sú obsadené, len našťastie 18.07.2009 bol voľný! Čakal na nás! :)
Odpovedať
jojo.....bol Vam proste sudenyyyyyyy ;-) , pozeram, ze byvas okrese Brezno, vzdy ked ideme okolo Brezna je mi tak tazko, ja nemozem vidiet, ako tam tiiii cigani ziju, je to hroza na zaplakanie :-( a lutujem tych psikov
Odpovedať
Profilova fotka
Laxity .... to ano, urcite bol, my sme si ho vysnivali, teda vybrali a povedali sme si, ze vsetko na ten termin zozenieme! :) A vyslo to. :) Na niektore veci sa musis svojimi myslienkami sustredit a nakoniec sa vydaria. :) Velmi sa tesime. :) Ozaj Laxity vy mate kedy a kde svadbu? Nejako som to nepostrehla alebo som to prehliadla?
Odpovedať
jojo.....my mme v podstate tiez tie najdolezitejsie veci vybavene /sala, kostol, hudba, kamera, fotograf, odcepcenie/ a take, ze saty to uz snad nejak zvladnem, a oznamenia, nejake krabice, kolace, to ma nejak netrapi....to maaaa cas :-D , aj tak kolace si bude urcite mamina chciet vybavit :-) .....my mame svadbu v Pk, 4.7.2009, len je tu viac tych tem vytvorenych, ale tak mne to nevadiiii :-D .....saty sa kedy chystas skusat? ..... byvas priamo v Brezne?
Odpovedať
jojo....prave pozeram na inej teme, ze saty uz mas zarezervovane....super, je to tu take domotane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Laxity ... na tejto strane, druhy prispevok, tam mam to iste napisane ako v tej druhej teme, teda do tej druhej temy som to napisala iba dnes, tam to je uz priamo na konkretny datum. :) Mrkni vyssie. :) Byvam v BA, ale pochádzam z Horehronia a svadba bude na Horehroní. :) Saty som bola vyberat este 29.12.2008 vo Zvolene, lebo to budem mat blizsie pred svadbou ist do Zvolena nez do BA na skusku a pre saty. :) Urcite planujem pred svadbou min. tyzden dovolenku. :) Oznamenia, etikety, menovky nam bude robit svagrik, ma vlastnu tlaciarensku firmu. :) Kolace sa budu piect u nas, jedna pani pecie, takze to je vybavene a uz len take drobnosti treba dotiahnut, ale to mam urobeny harmonogram, takze nic by sme nemali zabudnut. :)
Odpovedať
Ano,Jojo,prosim ta,posli mi tu adresu....Dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baronessa, mohla by si prezradit aku hudbu - ludovku mate objednanu, my mame totiz svadbu tyzden po vas, v Poprade a nevieme sa rozhodnut medzi niekolkymi kapelami, no uz z toho zacinam mat pekne nervy....
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby, tak sa aj ja pripajam do debaty :-) ...my mame svadbu ako baronessa a v rovnakom okrese :-) ...a nejako behom tyzdna sa nam podarilo vsetko zakladne zabezpecit a to som mala pocit, ze je to uz neskoro, kedze niektore baby vybavuju svadbu rok a viac dopredu. Takze urad (a to mame ceskoslovensku svadbu), sala, fotograf, kolace a torty, kuchari, hudba...takze sa ideme pustit do oblecenia, obrucok, poharov a vyzdoby (kvetinova je uz tiez v pohodicke)... teda bez stresov... Ked ma clovek stastie, vie si pripravit svadbu raz dva :-)
Odpovedať
Dancha,my budeme mat Furmanov zo Spisskych Vlach,maju aj vlastnu aparaturu,takze striedavo hraju ludovky plus ine zanre.Pocula som ich hrat na svadbe,tak to ti poviem,riadne to tam dostali do varu...A my sme mali az zimomriavky...A beru cca 300 eur. :-) Z coho vyberate vy? My sme mali najprv zajednanych gregovcov,nieco podobne ako Furmani,ale zistili sme,ze hraju len traja...Takze sme sa trosku bali,ci to nebude malo. Smeja,aj ty si zo SNV?A to som uz neverila,ze sa bude konat v SNV nejaka svadba akurat na Spisske trhy.A predsa.Mate na radnici?A ako tam pojdete,ked je uzavrete mesto?My mame v kostole v Hute a potom na Flore. A prosim vas,kocky,nemate kontakt na nejaku dobru pekarku v SNV?Popripade blizke okolie...To je to jedine,co vybavene este nemam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baronessa: Nie, som zo Sp. Vlach a teda svadbu budem mat tam...a my budeme mat tych Gregovcov :-) oni su traja a stvrty je DJ, takze hraju vsetko...ale som celkom rada, ze ostali nam, vdaka :-) No a kedze si beriete Furmanov, tak zistujem, ze budem mat o nejakych ludi na svadbe menej...a dobru pekarku mam z Granca, len neviem, ci vezme dve svadby...inac to bol jediny volny termin, co ma v lete...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?