Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
1
17
18
Profilova fotka
jasne ze to nie je tragedia, aspon ste si mohli ten bozk potom dlhsie vychutnat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka nic si z toho nerob,nam to farar aj pripomenul a ja som sa teda naklonila k drahemu a on na mna pozeral vyvalenymi ocami,co idem robit :-D :-D ja inak ked si to cely den tak matne premietam,tak celkovo sme sa velmi malo krat pobozkali.. :-( asi sme na to v tom zhone nejak pozabudli :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vydate zienky ;-) tak uz sme sa vratili zo svadobnej cesty, bolo super, ako hovorim, mokro, slano a hlavne hrozne kratko :-p ked uz sa tu bavite o trapasoch, tak to sa mozem pridat. moj drahy, ja a moja mama sme rano sli kadernicke do druheho mesta. najskor spravila ich dvoch, oni odisli a nasledovala som ja. drahy s mamou siel este pre pagaciky a ked prisli domov, zistili, ze kluce od domu ostali u mna. medzitym odisiel z domu aj otec, ktory siel pre mna, pretoze ma bolo treba odviezt od kadernicky ku kozmeticke. problem bol, ze si moj nastavajuci potreboval vziat svoj oblek a chcel sa ist chystat domov k rodicom. tak pekne musel preskocit plot, vyliezt na rebrik, odmontovat z okna sietku proti hmyzu a vliezt do domu. doteraz sa smeje na tom, ze urcite sa ziadny zenich nevlamal v den svadby svokrovcom do domu :-D horsi trapas bol, ze sme takmer zmeskali vlastnu svadbu, prisli sme na obrad o 20 minut neskor :-N a to vdaka neveste :-) tak som sa zakecala s kockou, co mi robila nechty, ze sme stratili pojem o case. o 12.30 prisiel k nam kameraman, aby ma natocil pri obliekani a ja som prisla domov 12.29, do toho sme si nevedeli dat rady so snurovackou, takze riadny casovy sklz :-p
Odpovedať
sjuzan, tak to s vlamanim do domu musela byt riadna sranda :-D my sme inac ziadny trapas na svadbe nemali, teda svokra mi rozpravala nieco o trapasoch, co mali doma este kym odisli na obrad, ale tam som ja nebola, takze som sa toho nezucastnila :-D babulky, my uz mame zajtra mesacne vyrocie sobasa ;-) tak strasne rychlo ten cas bezi, ze ani neviem ako..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si pis, len skoda, ze som to nevidela :-) s tym casom mas pravdu, ved to uz ani nie je pravda, ze sme sa vydavali, stale mam v hlave podrobne detaily poslednych dni priprav, vobec mi to nejde do hlavy, ze uz je to prec, ved sme sa tak dlho na to pripravovali :-(
Odpovedať
no ani nehovor, tak rychlo ten cas bezi, ze to az nemoze byt pravda...a ja stale zijem tymi fotkami zo svadby a tesim sa na DVD, ktore by malo byt v pondelok ;-) tak to potom zase minimalne mesiac budem zit tym DVD :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo baby, kde ste? vsetky sedite pred telkou a pozerate na dvd? :-D uz sa aj ja mozem pripojit, uz mame fotky a video x-)
Odpovedať
sjuzan, mate krasne fotky ;-) my este stale na DVD cakame :-( ale nabuduci tyzden by uz malo byt, tak snad aj bude..my sme totiz nemala profesionalneho kameramana, ale kamaratovho kolegu, ktory to robi ako svoj konicek, ale videli sme DVD, ktore natocil a pacili sa nam...a suma, ktoru chcel, bol viac ako dobra..Takze musime byt este trpezlivi..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) neboj, dockate sa. my sem museli cakat mesiac aj na fotky, inokedy by to firma spravila za tyzden, ale akurat sa nam prekrizila nasa svadobna cesta s ich dovolenkou, tak sme si pockali, ale stalo to za to ;-)
Odpovedať
no ved ja tiez dufam, ze to uz ten buduci tyzden bude, lebo ved v telke aj tak vecer nic nedavaju, tak by sme aspon mali o vecernu zabavu postarane :-D inac teraz akurat sme vo faze kupovania bytiku, takze sa toho na nas nejako nakopilo, stale len chodime po obchodoch, pozerame nabytok, sedacky, kachlicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti teraz zavidim, ale v dobrom, my by sme tiez chceli. to pozeranie nabytku poznam, boli sme tiez vo "faze" kupovania, uz sme mali aj hypo schvalenu, stacilo to len podpisat, ale zrusili sme to. sudny znalec zistil dost zavazne chyby na dome, co sme chceli a odhovoril nas od toho, za co som mu aj vdacna |-|
Odpovedať
no my uz mame bytik vybraty, mame aj znalecky posudok, takze vsetko je ok, v piatok sme boli v banke poziadat o uver, ale predbezne sme ho uz mali schvaleny, uz len teraz sme museli dolozit ten posudok, potvrdenie o prijme a pracovnu zmluvu a oni to teraz musia preskumat a tento tyzden sa nam maju ozvat, tak dufam, ze bude vsetko ok ;-) ten byt je sice v uplne povodnom stave, takze nas caka vela roboty, ale tesim sa, ked to bude hotove ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
babulky kde ste sa vsetky rozprchli? Uz dlho tu nikto nic nenapisal :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ejha tu je nejake ticho venujte sa azda vsetky novym manzelikom?? my akosi ani nepocitujeme ze sme sa vzali vsetko je tak otravne rovnake ako predtym |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, dievcata, tato tema nejako zanika.. ciusinka, v tichosti zavidim, ale zaroven prajem. my snivame o vlastnom byvani uz 3 roky, ale nedari sa nam. problem je v tom, ze chceme stavat, cize potrebujeme stavebny pozemok. to by nebol taky problem, keby sme nechceli stavat v dedine, kde teraz byvame, a momentalne ziadne miesto na stavanie nie je :-( miroslava, mna sa kazdy vypytuje, ako sa citim, ked som vydata. moja odpoved - rovnako.. nic sa tym nezmenilo, zili sme spolu aj pred svadbou, cize sme na seba zvyknuti, byvame tak ako aj pred svadbou, takze je to stale to iste..
Odpovedať
sjuzan, moj manzel tiez povodne snival o dome a stale aj sniva, uz sa nam dokonca aj rysoval jeden pozemok, ale nakoniec z toho nejako zislo, teda skor nic sa s tym nerobi a ja som sa uprimne povedane desila toho stavania a ako dlho by to trvalo, tak sme sa nakoniec rozhodli pre byt.. Minuly tyzden uz nas aj zapisali na katastri, takze sme uplne oficialni vlastnici ;-) sa velmi tesim a postupne si to tam uz prerabame.. sjuzan a vy byvate teraz v podnajme alebo u rodicov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tu je akosi ticho...
Odpovedať
no ved aj ja som z toho trochu sklamana, ze to tu vobec nezije :-( ale babulky sledujem vase pribehy na modrom konikovi a ani sa tu nepochvalite ocakavanymi ratolestami ;-) miri tebe gratulujem k tehotenstvu a urcite to tentokrat vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka ostatne julovky asi pracuju uz na potomkoch;-) preto sa tu neukazuju:-) a dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
fuha za mesiac 6prispevkov i to polovicka moje :-N julovky kde sa tulate? :-.
Odpovedať
no neviem neviem, vazne bud vsetky pracuju na potomkoch alebo neviem, co v tom bude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady sa mota po koniku ako tehulka ;-) takze ona uz nepracuje... ciusi sme tu len my dve..pochval sa ako to ide po svadbe?:-)
Odpovedať
no po svadbe to ide dobre, len ten cas nejako rychlo uteka.. Kupili sme s manzelom v auguste byt, takze teraz sa pracuje na prerabkach..Kedze bol v uplne povodnom stave, tak sme museli robit komplet vsetko, cez elektriku, stierky, jadro..Ale uz sa to pomaly rysuje a snad sa do konca mesiaca odstahujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata. no tak my na potomkoch este nepracujeme, aj ked by sme uz chceli. byvame u mojich rodicov a dieta chceme, az ked budeme mat vyriesene byvanie. tak dufam, ze to bude naozaj co najskor :-N momentalne sme cele dni v praci, chodime sa domov prakticky len vyspat :-S akurat som drahemu v nedelu hovorila, ze to ani nie je pravda, ze sme mali svadbu uz pred 3 mesiacmi, ved ako dlho sme sa na to pripravovali. este stale mam take placlive dni, ked mi je za tym dnom hrozne smutno :-(
Odpovedať
sjuzan - ja mam take pocity prakticky dennodenne :-N strasne mi je luto, ze uz je to za nami a rada by som to prezila cele znovu..no co uz, teraz nas budu cakat zase dalsie veci.. My sa chystame na potomkovi zacat pracovat nabuduci rok ;-) uz aby to bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
posuvam z tretej strany:-( strasne nam to tu zaviazlo:-(
Odpovedať
no to teda ano, aj v teme Jul 2008 im to zije ovela viac a to maju od svadby uz dlhsiu dobu :-(
Odpovedať
1
17
18
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?