Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
ahojte koľko trvá vybavenie občianksého? bez neho už nič iné nevybavím však musím čakať pokial bude ten hotový alebo?
Odpovedať
kacatko..do tyzdna by mal byt hotovy..potrebujes sobasny list k tomu a ak menis trvale bydlisko,tak aj suhlas cloveka,co tam byva
Odpovedať
vďaka leatea
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka no staci ak donesies original sobasny list a stary obciansky, to je vsetko ked ti daju op novy tak potom vsetko ostatne, zdrav.ppoistovnu, mobil operatorov, koli fakturam ucet v banke atd....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sobasny list dostali hned po obrade, a k tomu aj dar-krasne pohare, co boli vsetci prekvapeni, vratane nas :-. ani nevieme, od koho to vlastne je, ale predpokladam, ze z matriky. ked som sa vratila z uk, hned som si vybavovala obciansky aj pas, lebo mi skoncila platnost. op som mala za 4 dni a pas za 5 dni, takze celkom v pohode. mne sa doklady ani menit nechce, ostalo mi aj rodne priezvisko a mienim s nim aj fungovat, manzelove budem pouzivat len na uradoch. ale ked sa musi, tak sa musi 8-( ciusinka, ja tiez teraz fungujem len na tych fotkach, co mame od rodiny ;-) normalne by sme mali fotky a video do tyzdna, ale 3 dni po svadbe kameraman a fotograf odisli na dovolenku a ked sa buduci tyzden vratia, ideme zasa my, tak si musime pockat, ale aspon sa mam na co tesit, ta chutovka, co nam poslali ma navnadila :-D leatea, ked uz budem rok vydata, prejde ma ta mania, ze sa chcem vydavat kazdu sobotu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caffte babenky,tak od soboty sa k Vam pridava nova pani :-D :-D :-D bolo uplne perfektne,len skoda,za to tak rychlo vsetko ubehlo :-| zabava bola az do rana bieleho, isli sme spat o siestej,niektori az o pol desiatej :-D vsetko super az na pocasie - ale vydrzalo nam len tak tak na fotenie,zrovna ked sme dofotili zacalo prsat ;-) takze super,super,super,fotky pridam co najskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem adka a vitaj medzi nami :-D. aj nanm to tak rychlo ubehlo, ze sme chceli o tyzden este jednu svadbu robit, lebo nam bolo tak krasne a aj vsetkym hostom sa pacilo a vacsina z nich vravela ze na takej svadbe este nebola, dokonca aj svagrina povedala, ze to bola lepsia svadba nez jej vlastna tak sa tesime, ze sa im vsetkym lubilo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne fotky,moni ;-) a nestali sa Vam nejake preslapy? nam hej a hlavne na obrade :-D ale vobec mi to nevadilo,aspon sa odlahcila atmosfera :-D ale poviem ti,drahy bol taky vystresovany cez obrad,normalne som nechapala,on inak nie je stressman :-D :-D aj nam hovorili,ze na lepsej svadbe este neboli,tak sa vytesujeme :-D :-D :-D a tento tyzden uz by sme mali mat aj dvd-cko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my uz mame po svadbe...sice nedoapdlo to tak ako som uplne chcela ale i tak to bolo nadherne cize uz aj ja som "pani":-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri a ako reagovali rodicia??? ;-) a co nedopadlo podla vasich predstav? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rodicia boli celkom spokojni moji uplne..a svokra si to odplakala ale uz je dobre.. par dni pred svadbou som musela ist na rizikove tehu..cize mat viac oddychu.. a tak som si odzila obrad a pripitok a putovala som domov cize som si neuzila hostinu.. ale ianc vsetko v pohodicke dopadlo:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom to dobre zniesli :-D tak ty cakas miminko,gartulujem ;-) a rodicia vedeli,ze cakate prirastok? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zniesli to az velmi dobre..ale tak teraz prveho augusta budu 4roky co sme spolu takvraj bolo na case.. dakujem a cakame dvojcatka:-)..v demcebri tohto roku by sa nam mali narodit:-) rodicia to vedeli od sameho zaciatku:-) my sme babetko planovlai uz dlhsie
Odpovedať
Profilova fotka
wau,tak to vam gratulujem :-D mate v rodine niekoho z dvojiciek? lebo moja mama je z dvojiciek aj manzelova,takze s tym ratame,ze sa "postasti" aj nam :-D aj ked s jednym by to bolo asi jednoduchsie :-D my budeme mat 30.7. 4,5roka,co sme spolu :-D ozaj,ake si mala satky? :-) pridaj nejake fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady my sme nemali nijake preslapy len nasa kameramanka to trosku zvrzala, ale uvidim dvd a potom poviem ci to dopadlo obre alebo nie. my uz dvd mame od nedele vecera, ale obaja sme v praci a nemal ho to ist zobrat, takze bude uz az zajtra. aj j by om chcela dvojcatka :-) adka a fotky od fotografa budu kedy??
Odpovedať
Profilova fotka
ja keby som si mala vybrat,tak dvojcata by som nechcela,to si podla mna tak neuzijes ako pri jednom :-| my by sme mali mat dvd uz skoro hotove,caka sa uz len na nase fotky z detstva-tie mu dnes donesiem ;-) a fotky budu zarovno s dvd :-) no k tym preslapom - moj drahy sa najprv postavil na zlu stranu.tak ked som prisla,tak som ho posunula.on mi suskal,ze vsetci mu hovoria,ze teraz stoji zle.tak som zacala aj ja nad tym pochybovat (stres je svina :-D ).to uz ale dosiel farar,tak som mu ocami naznacila,ci stojime dobre a on mi prstami naznacil,ze mame prejst pred stolicky (my sme stali za)-lenze my sme to pochopili,ze sa mame vymenit,tak sme sa opat vymenili :-D a este k tomu zle,lebo tak ako sme dovtedy stali,sme stali dobre :-D tak farar zlaty,dosiel k nam dole (to sa este len spievala uvodna piesen),povedal kameramanovi,nech to stopne a potom vystrihne,a dal nas na tie spravne miesta :-D :-D :-D no komedia jak hovado,od tej chvile som si povedala,ze nech uz sa stane cokolvek,tak to je jedno :-D :-D a drahy bol taky vystresovany,ze zabudol na ktory prst mi ma dat obrucku,potom zabudol,ze sme sa s fararom dohodli,ze mi moze dat pusu no a nakoniec pri slube povedal namieso: tak mi pan Boh pomahaj - tak mi pan Boh prisahaj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheelady v rodine nemam ziadne dvojicky- ale tak raz musela aj motyka vystrelit :-N :-D my budeme mat "len" 4roky co sme spolu..ale viac ma trapia narodeniny draheho ze neviem vymysliet nieco na narodky jeho :-p fotky pridam neskor- fotil nas jeden znamy a akosi k nam nedocestovala ani jedna fotka zatial.. a satky-take jednoduche satenove..smotanove po kolena uplne jednoduchucke a strihane tak ze som dufala ze minebude vidno tehu brusko a aj tak ho bolo vidno..
Odpovedať
Profilova fotka
miri,to preto,ze saten rozsiruje ;-) no s darcekami mam aj ja problemy,z toho si nic nerob,moj mal narodky 2tyzdne pred svadbou :-D
Odpovedať
no u nas bol jediny "trapas" alebo ako to mam nazvat, ze sme si nedali v kostole prvy manzelsky bozk :-S Ja som bola nejako ako duchom nepritomna, automaticky som hovorila slova, co nam diktoval farar :-D a zrazu bolo aj po vsetkom a manzel sa ma pri podpisovani zapisnice pyta ze a pusa? A ja ze Aha? A potom sa pytal farara vonku, ze ci sme si nemali dat pusu a on ze pri cirkevnych obradoch nie je konkretny moment, kedy si davau manzelia pusu a ze ved sme si mohli dat :-S no tak ale mna to v tom momente ani nenapadlo a myslela som si, ze nas vyzve, ale nic..A potom sa nas niektori ludia pytali, ze preco sme si nedali pusu a my ze farar nam nejako nepovedal, ze on nas na to nevyzve..Ale tak nebrala som to ako nejaku tragediu..Ale mohol nam to farar povedat ked sme za nim boli 4 dni pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
noo my sme nemali ziadny trapas, aspon nie v kostole a vlastne ani na hostine, akurat, ze bola taka bitka o nevestu na polnocnom sole ze mi dotrhali zavoj :-), ale to sa za trapas asi nepovazuje.
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka my sme sa na tu pusu pytali 2dni pred svadbou,ked sme boli na skuske a povedal,ze vacsinou si nedavaju,lebo ze tam mal takych,co sa od seba nevedeli odtrhnut,ale ze mozme si dat ale s mierou :-D no a ked sme si vymenili prstienky,tak nam aj povedal,ze no a teraz tu pusu a drahy tam stal jak mechom udrety,chudak taky vol vystresovany :-D
Odpovedať
no mna to vobec nenapadlo sa na to pytat, ja som to brala tak nejako automaticky a mna by to ani vobec nenapadlo, ze sme si pusu nedali, nebyt toho, ze sa ma to drahy opytal :-D inac ja si toho celkovo z toho obradu vela nepamatam, to uvidim az na DVD :-D inac babulky neviete ako je to s tou zmenou priezviska a s lekarmi? Ja uz mam nove doklady, aj obciansky, vodicak, zdravotnu karticku a neviem, ci musim teraz ist za kazdym lekarom a nahlasit mu zmenu priezviska ci staci tam zavolat alebo im to vobec netreba nahlasovat zatial?
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka podla mna za lekarmi netreba chodit,ved ked mas zmenenu karticku poistenca,tak pri prvej navsteve s novym menom si to na karte prepise ;-) ja za nimi urcite chodit nebudem inak ani ja si toho moc nepamatam,preto sa aj tesim na dvd-cko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si pusu dali, ale nam to povedal farar, ani nas by to asi nenapadlo pocas obradu si ju dat i ked sme neboli vystresovany. ja este ani doklady nemam zmenene, robili sme spalnu a na to sme nejak pozabudli :-. a v sobotu uz bolo neskoro |-| ale ideme teraz v piatok na policiu a tak ;-)
Odpovedať
ja uz mam vsetky doklady hotove, uz som bola aj v banke, v T-Mobile a tak ;-) a vcera sme uz konecne dostali aj profesionalne fotky, tak sa teraz neviem vynadivat :-D a inac vcera mi povedali nasi fotografi, zevraj je to dost caste, ze si v kostole novomanzelia nedavaju pusu, lebo ze farari k tomu uz nezvyknu vyzyvat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka to je pravda,ja keby som sa to na skuske neopytala,tak ani nam nepovie sam od seba aby sme sa pobozkali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mna to zas nenapadlo a povedal nam to farar, aby sme si dali potom pusu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) pusu sme si aj my dávali až ked nás upozornila fotografka :-D farár nám to nepovedal. Inak na to tiež zabudneme
Odpovedať
Profilova fotka
a ved o nbic neslo ked ste si nedali pusu, davate si ju stale, no nie?? ;-)
Odpovedať
no mna to tam ani nenapadlo, az potom, ked mi to povedal moj drahy, ja to nevidim ako nejaku tragediu, len ma to tak zarazilo, ked farar povedal, ze ved mali ste si dat a on na to nijakym sposobom nevyzyva..No tak sme si dali prvy manzelsky bozk az pred kostolom pri foteni :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?