Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som svokre este prisahu citat nedavala,ale myslim,ze nebude protestovat :-D a nejaka prisaha pre svokrov - svatov nie je? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie :-p videla som len tu, co mas aj ty v albume, ten kratky textik pri prisahe svokier, ale takato dlhsia nie je, ja by som to tiez prijala ;-) urcite protestovat nebude. mojej mame sa na tom najviac pacila posledna veta, o tom pripitku. hned sa uistovala, ze ci aj ten pripitok dostanu :-D
Odpovedať
sjuzan, ideme do Egypta ;-) velmi sa uz tesim, dufam, ze to slniecko mi vytiahne este tu nadchu, co mam ;-) kedze tu budem potom az po navrate zo svadobnej cesty, tak ti prajem vsetko dobre, aby to v sobotu dopadlo tak, ako si zelate ;-)
Odpovedať
babulky tak podarilo sa mi zmensit nejake fotecky, tak som si urobila album, mozete sa kuknut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tam som este nebola =-) zelam vam krasnu svadobnu cestu, este krajsie pocasie a najkrasnejsie zazitky :-) a dakujem, teraz ten predsvadobny tyzden prezivam na vlastnej kozi, snad to bude dobre. ps: ak by sa ti na dovolenke priplietli do cesty nejake delfiny, tak ze pozdravujem a pytam sa,kde boli, ked som ich mala vidiet 8-( :-D
Odpovedať
sjuzan, ja idem do egypta uz stvrtykrat, je to moja srdcovka :-D a delfiny som tiez este nestretla zblizka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som bola na skuske ucesu. bola som spokojna. sice to bol pre mna dost nezvyk, vidiet sa s takym ucesom, ale bol nadherny, takmer ako na obrazku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne ranok prajem babluky, no tak ja som bola u pani Vostinarovej v pondelok a je uplne uzasna! nakoniec budem mat uplne iny uces aj make-up ale ked som videla finalny vysledok tak som skoro odpadla od uzasu, fakt zlate rucicky ma! a to nehovorim ze mi navrhla aby som jej robila modelku na jednu pracu :-D ;-) dufam ze to vyjde! inak este ziadne stresy len trochu naladovosti sa na mna nalepilo, vcera ma hrozne bolelo hrdlo ale dnes uz nic necitim tak dufam ze to bude do soboty ok!
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda,ja idem k p.Vostinarovej v piatok na skusku a uz sa strasne tesim :-D holky a neodfotili ste si tie ucesy? :-| mohli sme sa aj my pokochat ;-) ja urcite odfotim ;-) ciusinka tak krasnu svadobnu cestu,aj ked uz si tam :-D ozaj,mali ste rozlucku so slobodou? linda asi nie,ked caka mimco a sjuzan? :-) mna caka v sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda neboj, ja stresujem za vsetky :-D a mam aj preco, vcera mi kvoli uplnej blbosti odriekli ucast na svadbe 2 ludia-sesternica s druhom a dnes sme sa dozvedeli, ze rodina z vychodu, cca 9ludi sa sem proste nema ako dostat. uz neviem, ci sa mam smiat alebo plakat. z bielych svadobnych siat sa zrovna prezleciem do bielej zvieracej kazajky 8-) aspon sa k tomu hodia svadobne topanky a na psychiatriu pojdem krasne zladena, budem tam za hviezdu :-D cheerlady, ja som si aj vzala fotak, ale pri tom zhone som aj na to zabudla :-N rozlucka ma necaka, totiz mala byt, ale sikovnice to naplanovali na piatok vecer, ze pojdeme na disku alebo do baru, teda, organizatorky jak sa patri :-D pochopitelne, ze som to odmietla..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne,nechces si predsa "uzivat" svadbu v dosledkoch alkoholoveho opojenia :-N no ja zacinam mat obavy,ci sa zmestime do kostola - ten ma kapacitu nejakych 150 ludi a my mame 100 hosti + sa pride pozriet veeeela znamych, aj vzdialenejsia rodina,tak zacinam mat trosku stresy,ze sa na nas bude pozerat tolko oci :-D :-N ale pravdupovediac sa na to strasne tesim!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som za svoju rozlucku so slobodou vdacna vsetkym organizatorkam. Unos nevesty totiz nebol a takto mi ani najmenej nechyba :) lllinda - aj mna poprosila ci jej nebudem robit modelku. Vravela, ze sa ozve este tento tyzden, tak som zvedava ci na mna nezabudla :) docela sa na to totiz tesim. Ma to byt nieco brutalne uletene a cervene :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak mna za modelku nebude chciet urcite :-D no ja som uz drahemu hovorila,ze unos nepripada do uvahy po mojich casovych vypoctoch a povedal mi,ze co on s tym ma,ze sak to ma unesu kamarati.ale ja ho urcite nechcem ]-( radsej ten cas stravim bavenim sa s rodinou a ostatnymi v sale ;-)
Odpovedať
súhlasím s tebou cheerlady...ani mi únos robiť nebudeme, lebo nepripadá do úvahy a ja ho ani nechcem...len aby ma niekto neprekvapil!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak alkoholove opojenie u mna nehrozi, som uplny abstinent ;-) ale vecer pridu vsetci hostia z mojej strany a predsa len, vysedavat niekde v bare je to posledne, co vecer pred svadbou potrebujem =-) cheerlady, tak to vas bude fakt dost, nas bude 51 aj s fotografom, dj a kameramanom. malo nas byt viac, ale uz 12 ludi nam odrieklo a 1 uz nemoze :-( no ale tie dovody, ze preco nepridu ]-( vediet to na zaciatku, pozvem viacej kamaratov.
Odpovedať
Profilova fotka
andelik to asi na to chilli spominala mi to :-D tak drzim palce, sa to oplati uz len koli tym krasnym fotkam co dostanes
Odpovedať
Profilova fotka
mne to len pripada ze mame hrozne vela casu! o 8 rano idem na vlasy a makeup a potom az o pol piatej sobas, co budem dovtedy robit? a vydrzi mi to na tej hlave a tvari???? mam trochu pochybnosti ci to vydrzi tak dlho :-( dnes mama dosila malej Laure-mojej dcere saticky a su uzasne, no bude krajsia ako ja, co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
linda, my mame obrad o piatej a k p.vostinarovej idem o desiatej.ja mam take vlasy,ze mi uces hned spadne,tak som zvedava,ci bude drzat :-| ale my mame cas vyplneny fotenim - to zabere cca 2hodiny ;-) sjuzan no nam niektori odriekli a jeden par - kamosku s frajerom sme zrusili my,lebo sme zistili aka naozaj je ]-( drahy chcel vzdy velku svadbu - ma totiz vela dobrych kamaratov,ktori mu v zivote pomohli a zavolali ho na svoju svadbu,takze je to take prirodzene.. a ti,co odriekli mali pochopotelne dovody,takze nikomu nic nevycitame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame medzi tym foteie ale aj tak sa mi zda ze bude do sobasa vela volneho casu! no u mna nemala neskor volny termin takze sme to museli dat uz na osmu rano :-( uz tyzden sa modlim aby mi to vydrzalo aspon do obradu!
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam kadernicku na 8.00, kozmeticku na 10.00. sobas o 14.30, fotenie az po prvom jedle. uz je doma hotovy blazninec. sice sme si s drahym vsetko vybehali a zariadili sami, ale rodicia teraz zacinaju vymyslat kvoli uplnym blbostiam ]-( neviem, ci je to len u nas, alebo vsade, ale mam uz toho dost. nie aby som sa tesila, ze uz mam doma krasne svadobne saty, miesto toho riesim urazenu mamu a nervozneho otca. ach jaj, aj vam sa niekedy zda, ako keby sa brali vasi rodicia a nie vy? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan u nas je to rovnako a navyse mam pocit ze ked mame nieco poviem tak ma ani neregistruje! ale asi to tak ma byt a je to tak vsade, a asi to budeme robit aj my nasim detom :-D a stale som v tom ze uz zajtra je sobota....
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda, tak moja registruje perfektne, potom sa urazi a so vztycenou hlavou odkraca do obyvacky :-D ale aj tak ich zboznujem. po chvili mama prikracala spat a pomahala mi s pripravou cokolady do fontany. aj otec sa zapojil, vraj aby nam usetril robotu, tak tu cokoladu zacal jest. no nie su zlati? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, mne uces drzal pevne az do rana a makeup som mala na sebe este aj v nedelu u svokry na obede. Teda len oci, ostatne som si umyla. Spali sme totiz v hoteli, zabudla som si odlicovacie tampony a mliecko a odtial hned ku svokre sme sli... no na moje pocudovanie to vyzeralo stale super. Akurat tie frezie vo vlasoch dlho nevydrzali. No mozno som ich "zabila" zavojom, ktory ich trochu pricapil a ked som ho dala dole uz nepookriali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no takze uz sa to blizi! ale stale ziadne stresy. drahy ide dnes spat k rodicom do Ba takze budem po dlhej dobe sama.... :-( len dufam ze nebude prsat!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj andelik aj my sme dali sit oblek na mieru u Laca, je to moj byvaly zamestnavatel a tiez uplna spokojnost!
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda, prsat nebude ;-) dievcata, ja uz som nervozna, ale nie zo svadby, z tych stresov, posledne vybavovacky a neviem kde mi hlava stoji. aspon som si teraz spravila mini pauzu, este som od rana nejedla :-S ale boli sme pre svadobnu tortu, skoro som sa rozplakala, ked som ju uvidela, je nadherna, ani sa neda opisat x-)
Odpovedať
nevestičky, držím vám všetkým palce, nech vám to vyjde podľa vašich predstáv, aby vyšlo aj počasie a aby ste si svoj deň D naozaj naplno užili!!!! :-) mňa to čaká o týždeň... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lllindus a sjuzan zajtra budem na vas cely den mysliet,uzivajte si to ako len mozete x-) a o pocasie sa nebojte,to je vybavene 8-) a potom cakam fotecky! :-D mna caka zajtra rozlucka ;-) a dnes som bola na skuske ucesu ale vybil sa mi fotak,takze ziadne fotky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte tak ja uz mam o tom :-D len pridam par foto a musim utekat potom sa tu zasa zastavim
Odpovedať
lllinda, tak gratulujem!!!! :-) pekné fotečky, prajem vám veľa šťastia na spoločnej ceste životom a nech máte vždy dôvod na úsmev!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?