Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Tak babulky ja uz mam dnes za sebou mierne predkolo na sobotu - bola som slavnostne promovana :-D a o chvilku si idem po svadobne satky ;-) a moje odpocitavadlo ukazuje uz len jeden den a nejake drobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby uz to mate niektore len za jeden! zavidim, tak nech vam vyjde pocasie a vlastne vsetko tak ako ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam saty domaaa!!! a su krasne a uz sa neviem dockat kedy si ich obleciem :-D Zacinaju taktrosku nestihacky... asi budem mat problem s vyzdobou, neviem ci to zvladnem vsetko nacas... budem musiet kamaratky zapriahnut do roboty :) Verim ze v sobotu bude krasne, vsetky dazde nas budu zdaleka obchadzat a my si to uzijeme. Tak drzte palce! aj ja budem vam :)
Odpovedať
Mňa to čaká už zajtra :-D
Odpovedať
andelik Aj ja uz mam saty doma :-D a su take nadherne a vonave, ze som take ani necakala :-D a uz je to zajtra tu ;-) ja idem dnes do prace odniest kolace, potom este do solarka, vecer na omsu a inac ma uz nic nenapada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky,zajtra budem na vas mysliet!! drzte sa, nestresujte a naplno si to uzivajte!! :-D zaaavidimmm ;-)
Odpovedať
cheerlady, mne nie je momentalne velmi co zavidiet, kedze som dostala nadchu :-( takze som zvedava, ako to zajtra zvladnem, hlavne dufam, ze aspon cez obrad vydrzim nesmrkat :-( to sa vazne moze len mne stat den pred svadbou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juj no presne o tyzden budem mat taketo stresy ja :-D ale zatial som uplne v pohode, ziadna panika ma nechyta, moc na vas myslim a zajtra budem este viac tak si to uzite ma byt krasne pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, aj ja budem v myslienkach s vami, hoci budem v robote. nedajte si pokazit nicim naladu, ak sa aj nieco nepodari uplne podla vasich predstav, nevadi, aj tak to bude vas den a bude pre vas ten najuzasnejsi v zivote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym zajtrajsim nevestam zelam krasny nezabudnutelny svadobny den, uzite si ho naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze dnes je den D :-D zacinam mat divne pocity v zaludku... ale to prejde. Dakujem za vymodlene pocasie, este drzte palce aby vydrzalo az do vecera. Zajtra prispejem cerstvymi dojmami a mozno uz aj nejakymi fotkami ;-) tak zatim...
Odpovedať
Profilova fotka
andelik urcite bude krasne az do vecera, drzkam palceky, aby vsetko vyslo tak ako si si to dlho planovala :-) vsetko dobre dopadne a ani sa nenazdas a bude potom. este raz vam teda prajemten vas krasny den D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz sa tesime na cerstve zazitky zo svadieb ;-) aspon ze vyslo pocasie a mate dnes krasny den. s buducou sobotou to nevyzera ruzovo, ked som videla tu predpoved, na zaplakanie ;-( tak to vyzera, ze nam nevyjde ani to pocasie a ostaneme bez fotiek :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan ved si zaisti niekde priestor na fotenie pre pripad,ze by prsalo ;-) to si nemozes nechat ujst zvecnit taky krasny den! :-( ja to sice este tiez nemam zarezervovane,ale budem musiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, lenze ja som chcela fotky v tej zahrade, hrozne sa mi paci a velmi nemam rada interierove fotky :-p a dalsia vec je, ze fotograf by aj vedel pekny priestor, ale je to hodina cesty autom tam a hodina spat, plus aspon hodinka na fotenie, proste by sme boli prec dost dlho :-( a nic blizsie nie je, teda aspon o tom neviem a to som sa pytala asi vsade. proste sa nam nedari, odkedy sme museli menit termin 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez nepacia interierove fotky,ale keby fakt lialo ako z krhle,tak by som si ich dala spravit,je to pamiatka na cely zivot ;-) inak niektori sa fotia aj ked prsi - samozrejme len tak mierne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ak bude prsat, urcite nejake spravime, ale uz to nebude ono, vzdy by som myslela na to, ake som mohla mat pekne :-( ale nejde len o tie fotky, dazd podla mna znici celkovy priebeh svadby. znici sa vyzdoba domu, aut, neprisli by mi gratulovat kamaratky na ktore sa tesim, pretoze maju babatka a s nimi do dazda nemozu. nehovorim o satach, ktore by sa zaspinili skor, ako by som prisla do kastiela :-| v oktobri sme boli na svadbe na orave, lialo ako z krhly a novomanzelia boli sklamani, pretoze im to znicili plany
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je jasne,ze slniecko je vzdy lepsie 8-) ale hlavu hore,aj doteraz bolo akredo a dnes pocasie andelikovi vyslo,tak hadam tak bude aj ten buduci a aj ten dalsi :-D
Odpovedať
ahojte babulky, tak uz som vydata pani :-D :-D :-D bolo uplne fantasticky, ani neviem, ako ten den ubehol a aj ked som bola strasne prechladnuta, uzila som si to na 300% ;-) verim, ze aj vam dalsim to vyjde minimalne tak suepr ako nam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka no tak gratulujeeeeem!!!! :-D :-D :-D tak som rada,ze vam to tak super dopadlo, prajem vam vela lasky,stasticka a zdravicka na spolocnej ceste zivotom ;-) cmuk a uz sa tesim na fotecky! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz aj ja som vydata panicka ;-) Baby, bolo to kraaaasne. Pocasie nadherne, atmosfera skvela, jedlo uzasne... a som rada ze je nedela, taka som unavena :-D ale prijemne unavena. Cakala som, ze sa budem citit nejako inac, ale asi sa toho vela nezmenilo :-) Jedine co ma stvalo boli saty, uzasne ciplovane, v ktorych pribudli asi 4 diery a piata na zavoji... som zvedava co mi zajtra v salone na to povedia. Zatial sa snazim velmi sa tym netrapit. PS: v albume mam prvu fotecku, tak sem s lichotkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, srdecne gratulujem. celu sobotu som na vas myslela a bola som stastna ked som videla, ake mate krasne pocasie. andelik, uz ta prva fotka naznacuje, ze budete mat nadherne spomienky na vas najkrasnejsi den. a ciusinka, sup sem aj ty s nejakou ;-) tak a opisujte svadbu, ake to bolo a kludne v superlativoch, cakame na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D blahoželám ;-) napriek tomu ako sa svokrovci strojili v organizovaní, všetko dopadlo fajn, ludia sa bavili. No aj ja som zvedavá čo mi povedia v požičovni, v sukni mám zorár dier :-(
Odpovedať
tak ja nastastie som nemala nijake diery na satach, ale boli teda spinave riadne, ako som s nimi chodniky vycistila :-D :-D a uletel mi gombik, ktory drzal vlecku, ale inac fajn :-D vcera ich bol manzel uz vratit a nemali nijaky problem, asi su uz zvyknuti ;-)
Odpovedať
babulky ja pridam fotky az ked sa vratime zo svadobnej cesty, ideme zajtra a prideme 17.7. Mam sice nejake fotky, ale su strasne velke a nezmestia sa do albumu a ja ich neviem zmensit a ani teraz nemam velmi cas na to, lebo musim balit ;-) ale po navrate urcite pridam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez budem s mojimi satami zametat chodniky. mala by som spisat daku zmluvu o brigade s technickymi sluzbami mesta :-D dnes som mala poslednu skusku siat, uz mam doma aj zavoj a korunku x-) zajtra ma caka skuska ucesu, som zvedava ako to dopadne. a dostala som od rodicov novu bizutku, je omnoho krajsia ako ta, co som ja kupila v casovom strese a nakoniec mi ani nesedela :-| ciusinka, a kam si idete uzivat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si mala kupit vysoke topanky,lebo moje satky sa nedaju skratit,tak som zvedava,ci budu dost vysoke :-D no to tak byva,ze v strese si kupis aj to,co sa ti az tak moc nepaci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a to teraz este 5 dni pred svadbou zhanam topanky k popolnocnym, pretoze v tych, co som kupila nemozem ist. v obchode boli super, ale tam som ich mala len chvilu. doma som ich chcela rozchodit a zistila som, ze viac ako 15 minut v nich nevydrzim :-( ta stara bizutka nie je skareda, mozem povedat, ze je dost pekna. ale kupila som ju narychlo, lebo uz nebolo casu. a ked som ju mala na skuske siat, zistila som, ze sa k nim vobec nehodi. :-o asi ju hodim do bazaru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som moje popolnocne otestovala na statniciach a po 6hodinach na nohach som nevladala,ale sak po polnoci do tej 4-tej hadam vydrzim :-D ja tiez budem dost veci predavat po svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby sa jednalo len o tu polnoc, ale ja v tych satach a topankach idem o mesiac bratrancovi na svadbu :-N inak, hrozne ma prekvapila svokra. povedala mi, ze s nami odtancuje prve rodicovske tance a precita o polnoci aj prisahu svokier. aj napriek tomu, ze dedko zomrel len pred 2 tyzdnami. som jej za to nesmierne vdacna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?